Call of Duty: Black Ops IIII

poruka: 151
|
čitano: 30.623
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
Jack Sparrow kaže...

Bivši pro igrač tima Fnatic i osvajač BF4 turnira, a sada developer Battlefielda 5 je dobio perma ban u BO4 jer je bio predobar u igri

 

https://twitter.com/DRUNKKZ3/status/1054845242250268678?s=19

 

Zar misliš da samo zato kaj je bivši pro igrač nekog tima ne/može/želi/treba koristiti neki zabranjeni game exploit ili hack?Ovo mi više smrdi na clickbait nego na senzaciju ali ajde 

IIII
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
ZGamer kaže...
Jack Sparrow kaže...

Bivši pro igrač tima Fnatic i osvajač BF4 turnira, a sada developer Battlefielda 5 je dobio perma ban u BO4 jer je bio predobar u igri

 

https://twitter.com/DRUNKKZ3/status/1054845242250268678?s=19

 

Zar misliš da samo zato kaj je bivši pro igrač nekog tima ne/može/želi/treba koristiti neki zabranjeni game exploit ili hack?Ovo mi više smrdi na clickbait nego na senzaciju ali ajde 

 Ima veze i to što trenutno radi za DICE u razvoju BF V.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
10 godina
protjeran
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
Soldier977 kaže...

Zar misliš da samo zato kaj je bivši pro igrač nekog tima ne/može/želi/treba koristiti neki zabranjeni game exploit ili hack?Ovo mi više smrdi na clickbait nego na senzaciju ali ajde 

 Ima veze i to što trenutno radi za DICE u razvoju BF V.

 ...to je pokusaj po kojem je to jedino i trebalo imat veze... ali su u oba tabora samo supendare tak da to ipak nema bas nikakve veze...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
15 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

Pa ima veze to što te baniraju ako si predobar. Dakle ako profić dođe, masakrira ljude eto odmah ban jer možda korsitiš nešto.

 

Eto napisao je danas da su skinuli ban i ispričali se.

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

Angry Joe 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

Jel zna netko koliko ima igraca online (player count) ? Prijasnji CoD-ovi su na steam chartsu i ondje sve pise ali battlenet ne daje nikakve informacije o CoD black ops IIII player base.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
ZGamer kaže...
Jack Sparrow kaže...

Bivši pro igrač tima Fnatic i osvajač BF4 turnira, a sada developer Battlefielda 5 je dobio perma ban u BO4 jer je bio predobar u igri

 

https://twitter.com/DRUNKKZ3/status/1054845242250268678?s=19

 

Zar misliš da samo zato kaj je bivši pro igrač nekog tima ne/može/želi/treba koristiti neki zabranjeni game exploit ili hack?Ovo mi više smrdi na clickbait nego na senzaciju ali ajde 

 Znači wtf? Kakav frajer kao magnetom otkida glave. predivno nešto, i fora kako se klinci digli kad ih netko kida s tim op oružjima koje ona ne mogu koristiti.

Bolestan skill

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.10.2018 12:44 (fila2208).
10 godina
protjeran
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
Tallahassee kaže...

 Neznam jel itko bio dovoljno naivan da i pomisli kako Blackout moze prismrditi Fortnite ili PUBG-u..., ne kazem da je Blackout los mod..., naprotiv ima nekih OK elemenata ali "price tag" je taj koji govori daleko vise od svega... Kao sto sam vec napisao na PC-u ukoliko Activision kroz par mjeseci ne pocne prodavati sam mod sa frakcijom cijene igrat ce se nakon 20tak minuta que s arapima i kinezima...

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
9 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

Hvala...uzmite nazad Azijsko tržište... PubgG još surfa na visokim brojevima steamchartsa zahvaljujuci mikrotransakcijama i korisnicima istih.

IIII
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
ZGamer kaže...

Hvala...uzmite nazad Azijsko tržište... PubgG još surfa na visokim brojevima steamchartsa zahvaljujuci mikrotransakcijama i korisnicima istih.

Yup azijsko trziste i mikrotransakcije jedini razlog zasto jos uvjek igra 250k PUBG a vjerovatno milioni kineza igraju onaj glupi Fortnite!
Nego reci mi kako ide igrica na 10-20-30 Hz? Brzo oni to upgradaju ipak je u pitanju jeftina igrica od samo 60 ojra a i neiskusan je to studio sa samo 14 prethodnih nastavaka na istom enginu..., sredit ce oni to soon! 
A usput ovaj koliko ono dana je potrebno INGAME igranja da se kompletira onaj fenomenalni time limited battle pass...., oko 400 sati aktivnog igranja to su bas onako odlicno balansirali! Najbolje od svega je sto kill, killstreak, objective nemaju NIKAKVOG efekta na kompletiranje battlepass-a samo gametime..., hm..., dali je to pokusaj poticaja na izvaljivanje novcanika da se skrate muke?!?! 
I da, bas sam se onako obradovao kad sam procitao da se vracaju lootbox-ovi to je bas simpa mehanika, lijepo da ju prenose i na ovaj CoD ipak moraju od neceg da zarade..., kad tako jeftino prodaju igru..., treba napraviti jos koji remake MP mape iz prethodnih 14 CoD-ova. 

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
9 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
D3ViL kaže...
ZGamer kaže...

Hvala...uzmite nazad Azijsko tržište... PubgG još surfa na visokim brojevima steamchartsa zahvaljujuci mikrotransakcijama i korisnicima istih.

Yup azijsko trziste i mikrotransakcije jedini razlog zasto jos uvjek igra 250k PUBG a vjerovatno milioni kineza igraju onaj glupi Fortnite!
Nego reci mi kako ide igrica na 10-20-30 Hz? Brzo oni to upgradaju ipak je u pitanju jeftina igrica od samo 60 ojra a i neiskusan je to studio sa samo 14 prethodnih nastavaka na istom enginu..., sredit ce oni to soon! 
A usput ovaj koliko ono dana je potrebno INGAME igranja da se kompletira onaj fenomenalni time limited battle pass...., oko 400 sati aktivnog igranja to su bas onako odlicno balansirali! Najbolje od svega je sto kill, killstreak, objective nemaju NIKAKVOG efekta na kompletiranje battlepass-a samo gametime..., hm..., dali je to pokusaj poticaja na izvaljivanje novcanika da se skrate muke?!?! 
I da, bas sam se onako obradovao kad sam procitao da se vracaju lootbox-ovi to je bas simpa mehanika, lijepo da ju prenose i na ovaj CoD ipak moraju od neceg da zarade..., kad tako jeftino prodaju igru..., treba napraviti jos koji remake MP mape iz prethodnih 14 CoD-ova. 

 Ja sam pubg deinstalirao i on je za mene svrsena prica...Fortnite nisam niti mislim igrati...mozda bude tako i sa ovim black ops-om kad i ako izigram sva 3 game moda......tko voli nek izvoli!

IIII
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
ZGamer kaže...

 Ja sam pubg deinstalirao i on je za mene svrsena prica...Fortnite nisam niti mislim igrati...mozda bude tako i sa ovim black ops-om kad i ako izigram sva 3 game moda......tko voli nek izvoli!

 Bas to "tko voli nek izvoli" iskreno ja sam probao i igrao sve tri PUBG, Fortnite i Blackout i da postoji mogucnost da se Blackout uzme kao standalone 99% bih ga i ja kupio ako zbog nicega, zbog nostalgije ka mixu mapa iz prethodnih CoDova koje sam igrao stotine sati a i mod sam po sebi nije los. Uz to uvjeren sam da bi se kao standalone uz neku cetvrtinu cijene i stvorio neki playbase oko Blackouta.
Ovako uz price tag od 60 ojra/dollara a i poucen iskustvom (opekao se na CoD WW2) siguran sam da ce PC playbase brzo uvenuti, volio bih da sam u krivu ali trend zadnjih par CoDova je bio nagli pad. 5k ljudi je donekle odrzivo za core MP, za BR mislim da nije...

Opet tko god izvuce 200tinjak sati iz igre..., opravdala je cijenu i nadam se da ces ti iscrpiti i vise! Cheers!!!

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
13 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

Mislim da novi cod može dati svakom 200+ sati i onda se isplatio ajmo reć.

ww2 sam ispucao neih 260 sati mislim i tako mi se isplatio pošto sam dao samo 260kn za njega tako negdje.

 

blackout nije loša igra, ali kako će ista uzeti tržište kad nije najjača na pc. Igrači na pc imaju veću ponudu puno boljih shootera te od istih ne odlaze samo tako radi blackouta.

Daleko od toga da to nije loš paket za nekih 300tinjak kuna sa zombijama, mp i royaleom, i siguran sam da će imat jedan solidan playerbase na pc, ali teško da će uništiti neke od ttrernutnih royalea, jer imaju tako jak fanbase + fortnite je free, a pubg 20 dolara i isti se najviše igra u Kini gdje coda ni nema.

kad je blackout bio beta, toliko je hypea bilo, baš sam imao dojam da će se ljudi odvažti, ali očito je price tag + štednja za rdr2 napravio svoje

 

jel našao netko način da izvadi brojke preko activisionovog sustava kad već nema steam charts?

 

btw.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.10.2018 12:54 (fila2208).
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

...ovaj lik (Shroud) fakat nije normalan....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
D3ViL kaže...

Blackout za mjesec dana kao standalone ili ce da bude BLACKOUT ali doslovno! 

svaka čast, kako si bio u pravu evo verzije bez zombija za 30€ i to je preskupo ;)

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.12.2018 22:59 (dejo74).
5 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

Pozdrav..

Trebam pomoc :)

Evo ovako.. kupili smo novi ps 4 i s njim u paketu dolazi COD black ops 4.. instalirali smo igricu, ali mozemo igrati samo multiplayer i zombije, a blackout je zakljuceni..dal netko zna i moze pomoci  rijesiti ovaj problem... Hvala ;) 

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.12.2018 15:34 (Sanja2303).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII

Imate PS Plus?

5 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII

Da,pise tak.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
Sanja2303 kaže...

Da,pise tak.

 Pitajte tamo. Aktivnija je tema. Playstation 4

8 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

Igra li ko na ps4 neka me doda FROSTXQ

PSN - FROSTXQ
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

Ako netko igra na PC-u, dodajte me - ReventoN#21428

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.12.2018 15:36 (ReventoN).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

Kupio sam igricu za PC preko cdkeys.com, napravio Battle.net account i instalirao app. Onda sam isao redeem cod i upisao sam kod, i sad mi pise kao owned, ali ne skida se, niti mi nudi opciju za Download negdje...to je inace prvi puta da se koristim Battle.net-om...U cemu je problem?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
Rononi2 kaže...

Kupio sam igricu za PC preko cdkeys.com, napravio Battle.net account i instalirao app. Onda sam isao redeem cod i upisao sam kod, i sad mi pise kao owned, ali ne skida se, niti mi nudi opciju za Download negdje...to je inace prvi puta da se koristim Battle.net-om...U cemu je problem?

 Rekao bih da si kupio key koji je već netko iskoristio. Drugim rijećima prevaren si. Ako se to može nazvati prevarom s obzirom da si probao kupit na "sivom" tržištu. Varalica je prevaren LOL! 

 

Ne kupovati na taj način. 

7 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

Iskreno nisam ni znao da je to sivo tržište, i u Battle.net kada odem pod Black Ops 4 pise Owned, ali nigdje ne nadjem da ju skinem?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops IIII
Rononi2 kaže...

Iskreno nisam ni znao da je to sivo tržište, i u Battle.net kada odem pod Black Ops 4 pise Owned, ali nigdje ne nadjem da ju skinem?

 Dakle, na tvojoj instaliranoj Battle.net aplikaciji ti piše OWNED? Jesi stavio region Europe? Možda si kupio verziju koja je lockana na neku drugu regiju.

7 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

Da, i na regiju sam pazio

Evo ovaj BO sam uzeo

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

Ja stvarno ne znam gdje u battle.net aplikaciji pise - owned. Odi na :https://www.blizzard.com/en-us/.

Pa se logiraj. Pa na account settings, pa na games & subscriptions i vidi koji ti je status za tu igru. Trebao bi biti na active, ako ti je prosao kljuc. Inactive je za one sa pretplatom (tipa WoW), a, ako nista ne pise... Onda nicega niti nema.

Inace, ako je sve proslo OK trebala bi se pojaviti opcija install u battle netu za tu igru.

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.12.2018 14:11 (SamoPitam3).
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

Ne znam iz kojeg razloga, ali tek sada mi je ponudjeno install...hvala svima na pomoci 

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Call of Duty: Black Ops IIII

edit: nista vise, rijeseno.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.1.2019 19:01 (trpi).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice