Call of Duty: Modern Warfare 2

poruka: 14.364
|
čitano: 1.935.750
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Modern warfare 2
15 godina
neaktivan
offline
Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2

Ukoliko ste se preplašili kako CoD franšiza neće dalje nakon "World at War", bez brige - dolazi nam Modern Warfare 2.

Activision Blizzard je tako preko community servisa Twitter (konkretno, preko Roberta Bowlinga, direktora komunikacija unutar Infinity Warda) potvrdio kako IW doista radi na nastavku nagrađivanog shootera iz prvog lica, Call of Duty 4: Modern Warfare, nazvanog "Modern Warfare 2". Let the hype begin...

add me xfire >>> razvaljot
Moj PC  
13 1 hvala 5
16 godina
offline
RE: Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2
Ovo je odlicna vijest jer mi je Call of Duty 4: Modern Warfare najbolji online shooter. Ovo sa ww2 je vec isfurano, barem meni.
athlon x2 6000+ @3,3Ghz/ HD4850 Toxic/ 2x2GB+2x1GB Kingston HyperX/ ASUS M3A32-MVP Deluxe/ Enermax Liberty 500W
15 godina
neaktivan
offline
Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2

Iznimno mi je drago, i jedva cekam nastavak..Mora se priznati da imaju tesku zadacu!

Mrzim Rimsko pravo!
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2

Dobro da su se vratili Infinity Wardu.Nije mi bio dobar COD:WaW.Nek Treyarch i dalje radi sportske igre.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2

ja ne ocukujem neko veliko poboljsanje u usporedbi sa prvim Modern Warfareom, sigurno ce biti nesto kao CoD2 sa CoD

Bessie Braddock: Winston, your drunk! Churchill: Bessie, your ugly, and tomorrow morning I shall be sober
Moj PC  
0 1 hvala 1
15 godina
offline
Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2

Bilo poboljsanja ili ne samo dobijanje novih mapa za MP te perkova i oruzja je dovoljno da se kupi orididji, jedva cekam! :D

Time is a great teacher but sadly kills al it's pupils. . .
Moj PC  
2 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2

uh...jedva cekam...iako ne vjerujem da ce nadmasiti modern warfare

Q6600 @ 3.0 GHZ, 1.28V 2x2 GB Redline Mushkin 1000 mhz (5-5-5@15) Gainward HD 4870 512 MB Western Digital Caviar 640 GB Fortron 650w Spire Fourier IV
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.2.2009 18:36 (GeForce).
 
1 7 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2
D3ViL kaže...

Bilo poboljsanja ili ne samo dobijanje novih mapa za MP te perkova i oruzja je dovoljno da se kupi orididji, jedva cekam! :D

 
ako to naprave onda ce to znaciti da nas tretiraju ko krave za muženje, jer to je u biti update za modern warfare a oni ce nam htjeti prodati po cijeni za potpuno novu igru
Bessie Braddock: Winston, your drunk! Churchill: Bessie, your ugly, and tomorrow morning I shall be sober
15 godina
neaktivan
offline
Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2

Malo kasnite. Davnih dana se znalo da izlazi CoD6, jos je prosle godine potvrdeno.

"1.6 billion Chinese are angry with Jack Bauer. Sounds like a fair fight."
Moj PC  
1 1 hvala 1
15 godina
offline
Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2

Zar vec nije bila ovakva tema???

 

Ja ocekujem bolju grafiku, i naravno optimiziranu kao ona u cod 4. Najvise bih volio da dodaju jos fizike, kao probijanje zidova bazukom/tenkom/bombom , vise eksplozija, krateri od avionskih bombi u zemlji itd. Ak to naprave bilo bi prehebeno.

 

Konfa: athlon x2 5000+ BE @3,0Ghz / HD4870 2D(250,237)- 3D(800,781) / 2x2GB kingmax 800MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Gigabyte MA 770-ds3 rev2.0/ logitech x-530 LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr Windows 7 x64
Moj PC  
0 1 hvala 1
15 godina
offline
RE: Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.2.2009 20:27 (jurluk).
15 godina
offline
Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2

lol, nebi da je neka novost, ovo se vec znalo kad je izasa CoD WaW.

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2

Zna li se hoće li se igra vrtiti na unaprijeđenom starom engineu ili rade na nečemu novome. A nebi bilo loše da i malo aliena ubace tu i tamoSmijeh. Hehe volim aliene, al svejedno ih nebi volio vidjeti u COD-u.

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.5GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17"; "Gravitacija je *učka"
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2
scorpion667 kaže...

Zna li se hoće li se igra vrtiti na unaprijeđenom starom engineu ili rade na nečemu novome. A nebi bilo loše da i malo aliena ubace tu i tamoSmijeh. Hehe volim aliene, al svejedno ih nebi volio vidjeti u COD-u.

 ne daj Bože aliene,neki fpsovi jednostavno nisu za to,u Far Cry-u (prvom) čim sam došao do aliene ugasio i izbrisa igru...
očekuje se ponajviše nova grafika i valjala bi bolja fizika naravno, novi perkovi itd.
i da to je stara vijest da će izać...
2 su pravila za uspjeh u životu: 1) Nikad ne reci ljudima sve što znaš.
15 godina
offline
Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2

ajd fala bogu nesto dobro

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2

glupi ste djeco, ovo se davno znalo, ja preko veze iz activisiona dobio demo, igra je prejaka

Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Moj PC  
1 12 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
RE: Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2
Bes7 kaže...

glupi ste djeco, ovo se davno znalo, ja preko veze iz activisiona dobio demo, igra je prejaka

  De malo detalja. Kakva je grafika? Daj koji screenshot!!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2
Bes7 kaže...

glupi ste djeco, ovo se davno znalo, ja preko veze iz activisiona dobio demo, igra je prejaka

 balavac jedan bezobrazni! ne znam po cemu si ti tako pametan?! ako si dobio demo (u sto sumnjam) stavi koji ss.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2
Bes7 kaže...

glupi ste djeco, ovo se davno znalo, ja preko veze iz activisiona dobio demo, igra je prejaka

Šta vrijeđaš Viče
I ja sam preko veze iz Microsofta dobio beta verziju Windows 8-ice.

 

Intel Core 2 Quad Q9400 MB Gigabyte EP43-DS3L 4 GB DDR2 800MHz A-Data Sapphire ATI Radeon HD 4870 512 MB GDDR5 Seagate Barracuda 500GB Chieftec 450W
15 godina
neaktivan
offline
RE: Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2

Daj screenshot,i drugi bi vidjeli.

*AMD Athlon 64 X2 3800+ *Micron 3071 MB 667MHZ DDRII *BFG GeForce 7500 LE *Seagate Barracuda 250GB *Sound Blaster X-Fi *ASUS A8M2N-LA
15 godina
neaktivan
offline
RE: Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2
Bes7 kaže...

glupi ste djeco, ovo se davno znalo, ja preko veze iz activisiona dobio demo, igra je prejaka

 Da ja sam Elvis Presley...


Nadam se da ce MW2, bit dobar kao prvi dio.. Volio bih malo bolje mape(bolja mjesta za snajperiste:)) i malo bolju grafiku, više me zanima multiplayer tak da on bude posebno dobar...
Be NooB To Be Cool...
15 godina
offline
RE: Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2
Bes7 kaže...

glupi ste djeco, ovo se davno znalo, ja preko veze iz activisiona dobio demo, igra je prejaka

 ma daaa. imam i ja demo assassin's creeda 2, gta 5, need for sped shift.  Belji se
16 godina
offline
Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2

Nadam se da će svijet biti mnogo interaktivniji, nešto tipa crysis ili far cry 2.

AMD Athlon 6000+ BOX, 2gb DDR 2 RAM, XFX 9600 GT 740mhz-GPU Clock. http://www.youtube.com/user/FunkyPleasShow 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2
jurluk kaže...
Bes7 kaže...

glupi ste djeco, ovo se davno znalo, ja preko veze iz activisiona dobio demo, igra je prejaka

 ma daaa. imam i ja demo assassin's creeda 2, gta 5, need for sped shift.  Belji se
 Daj sto se bez veze uzbudujes vidis da ima 15 godina odma ti moze bit jasno na cemu je...
Striker II formula,Intel quad 9550,FreezerXtreme,4gb kingston hyperX,9800gx2,coolermaster cosmosS.chieftec 750w.
15 godina
protjeran
offline
Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2

uredu, uredu, malo sam pretjerao sa glupi ste djeco, ali ok, ovako, imam problema sa tastom a i fraps i ostala "govna mi ne rade" pa cu vam staviti ss za par dana, a grafika vam je kaooo kako da vam objasnim, nesto bolja od cod waw, ima bugova, jer je demo beta, igra je takodjer tako morbidna tj kidanje rebara, nogu, ruku itd... ali itekako realnije uradjeno, i svi oni koji su rekli da je to samo kao neki update za cod4 u krivu su, ovo je po meni 1000 puta bolje od cod4, doduse, treba 512 graficke, a ne 256

Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Moj PC  
1 7 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
RE: Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2
Dodinho kaže...

Nadam se da će svijet biti mnogo interaktivniji, nešto tipa crysis ili far cry 2.

 da, svijet je nesto vise kao far cry a ne kao uobicajene igre
Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
15 godina
neaktivan
offline
Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2

vidis se da sereš, cod nece nikad bit kao fc2.

Moj PC  
2 1 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
RE: Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2
nadimak888 kaže...

vidis se da sereš, cod nece nikad bit kao fc2.

 za ovo ti ide zuti karton, i naravno, rekao sam nesto vise kao fc2 a ne kao fc2, tj. svijet je jasniji
Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
15 godina
neaktivan
offline
Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2

ma jedva čekam da izađe novi COD, to mi je najdraži FPS serijal ikada!

 
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Potvrđen Call of Duty: Modern Warfare 2
Bes7 kaže...
nadimak888 kaže...

vidis se da sereš, cod nece nikad bit kao fc2.

 za ovo ti ide zuti karton, i naravno, rekao sam nesto vise kao fc2 a ne kao fc2, tj. svijet je jasniji
 ma daj molim te poslali su ti demo a nisu je ni završili radit...e to ti je za žuti karton
jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Modern warfare 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice