Call of Duty Modern Warfare 3

poruka: 4.367
|
čitano: 1.268.608
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: MW3 Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
dekstroza kaže...
iggy81f kaže...
dekstroza kaže...

 

Prema najavama s ruskim keyem nećeš moći pokrenuti BO2 bez ruskog ip-a, a i moći ćeš igrati samo s drugim rusima.

Ne virujem u to ... jer ako će biti dedi serveri, onda se možeš prikopčat na koji hoćeš server.

 

Bit će dedicated serveri, ali samo Treyarchovi(nećeš moći unajmiti server) i nećeš se moći spajati na bilokoji nego gdje te hiti matchmaking sustav.

Onda je to zbog njihovog novog anti-cheat sustava koji će biti neovisan o VAC-u. U svemu tome je najgore što neću moći unajmit server ... nego ću i dalje morat igrat sa RPG i GL noobovima.

Hasta La Victoria Siempre
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
iggy81f kaže...
dekstroza kaže...
iggy81f kaže...
dekstroza kaže...

 

Prema najavama s ruskim keyem nećeš moći pokrenuti BO2 bez ruskog ip-a, a i moći ćeš igrati samo s drugim rusima.

Ne virujem u to ... jer ako će biti dedi serveri, onda se možeš prikopčat na koji hoćeš server.

 

Bit će dedicated serveri, ali samo Treyarchovi(nećeš moći unajmiti server) i nećeš se moći spajati na bilokoji nego gdje te hiti matchmaking sustav.

Onda je to zbog njihovog novog anti-cheat sustava koji će biti neovisan o VAC-u. U svemu tome je najgore što neću moći unajmit server ... nego ću i dalje morat igrat sa RPG i GL noobovima.

Ista situacija, radi ovoga vjerovatno preskačem, pošto igram pretežno HC ne želim da mi RPG i GL noobovi kvare užitak igranja i čupaju živce.

15 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Jel igra jos preko Teknogods ? Ako netko igra,neka mi se javi u PM pa da zajedno bacimo koju. {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Bi li itko prodao MW3 account? Hvala

Dama_The_Crow (Kad srce kaže More, novčanik kaže nemore)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
Soldier977 kaže...

Bi li itko prodao MW3 account? Hvala

Kolko pljunes za njega?

Opali HVALA ↓↓↓
12 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
nul-3 kaže...
Soldier977 kaže...

Bi li itko prodao MW3 account? Hvala

Kolko pljunes za njega?

{#}{#}

Pošalji mi ponudu na PP pa se možda dogovorimo.

Dama_The_Crow (Kad srce kaže More, novčanik kaže nemore)
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.11.2012 18:34 (Soldier977).
14 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
Soldier977 kaže...
nul-3 kaže...
Soldier977 kaže...

Bi li itko prodao MW3 account? Hvala

Kolko pljunes za njega?

{#}{#}

Pošalji mi ponudu na PP pa se možda dogovorimo.

Ja ne prodajem. No ako ponudis dobru ponudu, dogovorimo se

Opali HVALA ↓↓↓
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

Moze li meni MW3 posto planiram uzeti original ? {#}

Love is in the air :)
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Pozz,eto rješavam se MW3-ke(bez dlc-a) i Black ops-a(+dlc1) na istom accountu.Dogovori na PP.

Ako si ti genije nisam ni ja budala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Ako netko još uvijek igra, dali osjeća FPSdrop...Stvarno me već živcira. Događa mi se jako često, a recimo na CoD4 imam 250lock. To mi se prije nije događalo,ali u zadnje vrijeme...

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.11.2012 18:20 (ExStazy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Ja isto prodajem Mw3,na Steamu.

 

Uz njega jako povoljno moze ici i MoH Warfighter LE,Ru verzija.

 

Znaci, MoH Warfighter jako povoljno + Mw3 extra povoljno jer ga nisam igrao valjda 7mj.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.11.2012 19:03 (drahic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

Bump! Riješavam se svog Steam acc. sa MW3 i DotA2. Imam i org. box od MW3-a (Zagreb). PP me.

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.11.2012 21:26 (ExStazy).
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Poz forumaši, imam problem. Kupio sam cod mw3 upalio da zaigram i primjetio dva potencijalna problema. Rezolucija je namištena na full HD al slika je kao da je rezolucija smanjena nebi se reklo da je 1080p. Što se tiće drugog problema prilikom igranja multiplayera svako malo mi igrać preskaće po par metara, ja krenem naprijed ono me vrati nazad par koraka. Zna li neko riješenje bar za ovo s multiplayerom? Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

nije bas da se nekaj kuzim al meni se cini da ti je veza spora..to se zove lag koliko znam....

12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Pitam se di su sad oni sto govore da treba kupovati orginale da nije lijepo krasti. Eto ja sam kupio orginal pa ne radi kako treba...

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.11.2012 13:37 (Oseka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

LOL ovaj problemsa multy ti je lag, a to je ili do interneta ili do hosta. A ovo sa rezolucijom je do tebe. A ako kradeš ({#}) onda si pokro i izdavača. U svakom slučaju da igraš s ljudima (multy) treba ti org. (ako si fer)

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
ExStazy kaže...

LOL ovaj problemsa multy ti je lag, a to je ili do interneta ili do hosta. A ovo sa rezolucijom je do tebe. A ako kradeš ({#}) onda si pokro i izdavača. U svakom slučaju da igraš s ljudima (multy) treba ti org. (ako si fer)

To sto si ti naveo je sve divno i krasno no mene zanima ima li rijesenja za to?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

Za rezoluciju nezz, a za net provjeri koji ti je NAT type... Inače za ovakve probleme neznam baš riješenja.

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Sory sto te mucim al ja sam ti laik ne kuzim bas sta je to nat type...Kolko sam procita po forumima to je nes u vezi interneta i spominjali su konzole meni treba za pc...gdje da to provjerim i kako promijeniti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
ExStazy kaže...

Za rezoluciju nezz, a za net provjeri koji ti je NAT type... Inače za ovakve probleme neznam baš riješenja.

NAT, može biti Open, Strict ili Close... Uglavnom, bolje traži ostale mečeve kada je Open, a i mozes hostat za frendove(Takva je bila situacija sa MW2, nesjecam se tocno za MW3)...

Da bi NAT otvorio moraš otvoriti portove koje pripadaju MW3, portovi se otvaraju preko Browsera, imas krcvato tutoriala za to. Ali, ako sasvim slucajno imate Thomson TG782 ruter kao i ja....Eh, tu je onda vec daleko kompliciranije otvaranje portova. Za nekih trajna otvaranja nisam siguran, jedino ona kratkotrajna koja rade dok ne ugasiš računalo... Tipa, ova slike dolje pokazuje kako cu ja privremeno otvoriti portove za Company Of heores. btw. Ta slika nije moja, ali ja radim kako je na njoj za CoH, a i (stalni)IP mi je drugaciji.

 

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.11.2012 19:19 (Et_Tu_Brute?).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

Prije nego što to kreneš radit. TO JE ZA ISKUSNE LJUDE. Mogu ti se desit velika {#}. Prvo čiji imaš internet (download speed na torrentu)? Jer ak ti je loš internet onda nema smisla da imaš Open NAT type, bolje Moderate pa nemožeš biti host i možeš normalno igrati. NAT type ti piše kada si u Lobby, dolje ti je reklama za DLC (mislim) a iznad ti piše Your NAT type. (to ti šljaka  za PC). (Lobby-mjesto gdje ti piše Find game)

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Internet mi je brzina downloada  4 Mbit/s (480 kB/s torent ) Internet imam od Optime. Model rutera tp-link tdw8961nb...

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.11.2012 20:11 (Oseka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
ExStazy kaže...

Prije nego što to kreneš radit. TO JE ZA ISKUSNE LJUDE. Mogu ti se desit velika {#}. Prvo čiji imaš internet (download speed na torrentu)? Jer ak ti je loš internet onda nema smisla da imaš Open NAT type, bolje Moderate pa nemožeš biti host i možeš normalno igrati. NAT type ti piše kada si u Lobby, dolje ti je reklama za DLC (mislim) a iznad ti piše Your NAT type. (to ti šljaka  za PC). (Lobby-mjesto gdje ti piše Find game)

Pa i nemože nešto u*rati, a ako i to napravi. Modem se može resetirati u 6 sekundi ;)... Poželjno je uvijek imati NAT open, lakše će te spojiti i možeš napraviti loby sa prijateljima... Ali, ja sam veoma veoma dugo igra sa zatvorenim NAT-om, i nije me pretjerano smetalo. Glavno je da samo jedan od od "frendova" ima Open NAT, onda mogu svi dolaziti.

Ubi bene, ibi patria.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

A onda ako ti se da port forw. ruter. I sretno...

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Prova sam rijesit to s nat type bio je vec ukljucen, prova sam i s izkljucenim al ista pisma. Jednostavno ne mozes igrat s tim lagom. Mislim da cu igru prodat i latko nes kad nema rijesenja.

Internet je brz dovoljno i veza je dobra nez zas ti problemi a u black opsa nisam ima tih problema niti u coda 4 jos je cod 4 bio piratluk. Žali Bože 300kn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
Oseka kaže...

Poz forumaši, imam problem. Kupio sam cod mw3 upalio da zaigram i primjetio dva potencijalna problema. Rezolucija je namištena na full HD al slika je kao da je rezolucija smanjena nebi se reklo da je 1080p. Što se tiće drugog problema prilikom igranja multiplayera svako malo mi igrać preskaće po par metara, ja krenem naprijed ono me vrati nazad par koraka. Zna li neko riješenje bar za ovo s multiplayerom? Hvala.

Za rezoluciju u postavkama za texture quality mora stajati native. Inače igra izgleda na recimo 1680x1050 kao da je igraš na 800x600.

13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

planiram kupiti RU MW3 http://www.g2play.net/store/Call-of-Duty-Modern-Warfare-3-RU-Multilanguage-VPN-Activated-Steam-Key.html

 

Ako neko moze napisati iskustva i kako je aktivirao key.

 

Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
Zodiak kaže...

planiram kupiti RU MW3 http://www.g2play.net/store/Call-of-Duty-Modern-Warfare-3-RU-Multilanguage-VPN-Activated-Steam-Key.html

 

Ako neko moze napisati iskustva i kako je aktivirao key.

Ja sam isto uzimao RU verziju te igre ali sa druge stranice. Ovdje imaš opis kako to napraviti. Pokreneš taj programčić i upišeš user i pass "demo". Odabereš Ukraina u njemu. Nakon toga pokreneš svoj Steam account (USAIPDEMO ti mora biti pokrenut)  i upišeš serial u Steamu. I to je to. UsaipDemo ti se nakon nekoliko minuta sam isključuje pa aktivaciju igre na Steamu napravi što prije.

Kad je igra u tvom Steam inventoryu više ne moraš imati VPN. Znači, skidaš igru i igraš je mormalno. VPN ti trebasamo za aktivaciju igre.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
Hummer kaže...
Oseka kaže...

Poz forumaši, imam problem. Kupio sam cod mw3 upalio da zaigram i primjetio dva potencijalna problema. Rezolucija je namištena na full HD al slika je kao da je rezolucija smanjena nebi se reklo da je 1080p. Što se tiće drugog problema prilikom igranja multiplayera svako malo mi igrać preskaće po par metara, ja krenem naprijed ono me vrati nazad par koraka. Zna li neko riješenje bar za ovo s multiplayerom? Hvala.

Za rezoluciju u postavkama za texture quality mora stajati native. Inače igra izgleda na recimo 1680x1050 kao da je igraš na 800x600.

 U pravu si bio sad je slika savrsena. znao sam da nesto fali u kvaliteti. samo se pitam kako cu rijesit to sa lagom. Tjekom igre mi zabloka 4 puta odma zaredom ponekad mi i igrac priskace po par metara terena. Imam x360 pitam se da sam za njega uzeo cod bili imao takvih problema.

15 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

ahahah vratim se na mw3 nakon par mjeseci neigranja i odma MOAB XD  , pocnem snimat s frapsom kako  pozivam MOAB i crasha mi se komp ,LOL al brijem da sam uspio pozvat  

kako mi je žao da mi se crashalo sve ,a samo sam htio vidjet komentare da sam cheater kako mi je žao da mi se crashalo sve ,a samo sam htio vidjet komentare da sam cheater
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: MW3 Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice