Call of Duty Modern Warfare 3

poruka: 4.367
|
čitano: 1.269.329
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: MW3 Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
13 godina
offline
Re: Modern Warfare 3
Granny kaže...

Malo sam razocaran sto nema peti trailer: MW3 Croatia Teaser...{#}

 

U riječi "Croatia" nema slova "E" pa nemaju gdje ubaciti svoju 3. :D
“Courage is being scared to death but saddling up anyway.” -John Wayne
14 godina
offline
Modern Warfare 3

mw3 3ngland trailer ^^

 

haris771 (eu) LOL account im OP ,your mum is OP (Brolaf )
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Modern Warfare 3

let the troll&hype games begin! {#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.5.2011 4:18 (dj_renny).
13 godina
neaktivan
offline
Modern Warfare 3

Meni se u svakom COD-u svidio SP, no MP jedino u 2 i 4.

 

Ova mi igra nekak izgleda obećavajuće. {#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3 - "America Under Siege" Teaser


Call of Duty: Modern Warfare 3 - "England" Teaser

 

Call of Duty: Modern Warfare 3 - "France" Teaser


Call of Duty: Modern Warfare 3 - "Germany" Teaser

 

 

 
3 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
Modern Warfare 3

Evo sva 4 u jednom:

Eee...kuda ovaj svijet ide...di su vremena kad je sex bio siguran, a utrke opasne?
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Modern Warfare 3

COD, kao COD, nikad razočarao, uvijek razveselio :)

 
4 2 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Modern Warfare 3

Neznam da li je ovo bilo i da li je ovo istina ali je epc :)

Prodajem lockerz botove i minecraft gift kodove JEFTINO!!!Kontakt na PM
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Modern Warfare 3

Valjda ce na e3 biti vise informacija!Preprosle godine je na e3 bio prikazan demo za mw2 tako da vjerujem da ce i ove godine biti ensto slicno.BF3 vs MW3

 

Prodajem lockerz botove i minecraft gift kodove JEFTINO!!!Kontakt na PM
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.5.2011 14:54 (Perkan777).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Modern Warfare 3

evo cijela galerija slika: http://kotaku.com/5801353/

 

 

fakat je moderan xD

Im sorry, I cant be perfect
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
RE: mw3

ne nisam noobtuber,ja sam samo rekao da je malo ali malo overpowered sto cak i je jer u hc-u dobijas hitove samo,sam reko i napomenuo sta me smeta u black opsu a to je LS aka SC,tako da ne prav se neznam ni ja sta kao sta si ti neki noobtuber?si procito negdje da me smeta flak jacket???

12 godina
neaktivan
offline
RE: mw3

si procitao ti dobro?sam napisao da me smeta second chance ili flak jacket?????

14 godina
offline
Modern Warfare 3

Mislim da će igra biti bolja od cod bo.Cod bo sam kupio ali me nije tolko razveselio ko cod mw 2.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Modern Warfare 3

ako bude demo izašao napišite mi u ovoj temi link

Street fighter ex je najbolji
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Modern Warfare 3
Znatiželjac kaže...

ako bude demo izašao napišite mi u ovoj temi link

Nece izaci demo. A ako slucajno izade onda nitko nece kupiti cjelu igru kad vide kakva je debilana kao zadnja 3 nastavka.

 

No oni to znaju pa nece izbacit demo. A svejedno racunaju na takve debile da kupe prije nego sto probaju. Zivio activision i ljudi!!!

http://tridizajn.com/index.php
15 godina
protjeran
offline
Re: Modern Warfare 3
thechosenfreak kaže...
Znatiželjac kaže...

ako bude demo izašao napišite mi u ovoj temi link

Nece izaci demo. A ako slucajno izade onda nitko nece kupiti cjelu igru kad vide kakva je debilana kao zadnja 3 nastavka.

 

No oni to znaju pa nece izbacit demo. A svejedno racunaju na takve debile da kupe prije nego sto probaju. Zivio activision i ljudi!!!

izaci ce demo tek 3 mjeseca poslje izlaska igra ili vise (tak je bilo do sada na konzolama)

http://protocol4.animehr.com/
13 godina
neaktivan
offline
Modern Warfare 3

koliko sam do sad procitao, u igri ce biti 2 igriva lika, Sandman i Frost... 

Sandman? Sandman?
Frost? Frost?
Im sorry, I cant be perfect
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.5.2011 16:06 (disaster98).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Modern Warfare 3
disaster98 kaže...

koliko sam do sad procitao, u igri ce biti 2 igriva lika, Sandman i Frost... 

Šta si ti pušio danas?

سمندری ڈاکو
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.5.2011 16:09 (pirat).
15 godina
protjeran
offline
Re: Modern Warfare 3
pirat kaže...
disaster98 kaže...

koliko sam do sad procitao, u igri ce biti 2 igriva lika, Sandman i Frost... 

Šta si ti pušio danas?

Zašto misliš da je pušio?!Možda je svaki dan ovakav :P

Prodajem lockerz botove i minecraft gift kodove JEFTINO!!!Kontakt na PM
15 godina
protjeran
offline
Modern Warfare 3

ja sam cuo da ce bit i Jungleman ,ali to je jos samo glasina

http://protocol4.animehr.com/
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.5.2011 16:23 (hrvatskafarkasevec).
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Modern Warfare 3
pirat kaže...
disaster98 kaže...

koliko sam do sad procitao, u igri ce biti 2 igriva lika, Sandman i Frost... 

Šta si ti pušio danas?

khmm

 

http://modernwarfare3news.com/everything-we-know-so-far-about-modern-warfare-3

 

"The single-player story introduces new characters who appear to be destined for future Modern Warfare games, especially two Delta Force operatives codenamed “Frost” and “Sandman”.

Im sorry, I cant be perfect
13 godina
offline
Modern Warfare 3

A je im neki trailer nista se ne vidi

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Modern Warfare 3
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Modern Warfare 3

Gledam malo ove slike oruzja i modela igraca i shvatio sam da su u biti napravili 75 posto igre{#}

jokaCRO ingame
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Modern Warfare 3

COD serijali će se uvijek kupovati i igrati. COD BO koji je u startu bio tako nedorađen uz sva ta silna trzanja i lagove u igri, srušio je sve rekorde što se prodaje tiče.

Budite sigurni da će i ovaj nastavak biti jedan od najprodavanijih u povijesti video igara, ako ne i najprodavaniji. Bez obzira na to koliko ga mi tu kudili ili hvalili.

 

Istina, kad se pogledaju sve ove sudske trakavice koje su se vukle i koje se još uvijek vuku između Activisiona i Infinity Warda, teško je povjerovati da će ovaj nastavak biti toliko dobar kao prethodna dva.

K tome, ako je vjerovati svim novonskim člancima, rade ga tri studija. A po meni kako bi rekla stara izreka "Više baba, kilavije dijete..."

No unatoč tome svemu ja sam sigurno jedan od onih koji će ga kupiti i to u predprodaji.

 

Dalje, čitam tu još kako neki kritiziraju Activision i njihov zastarjeli engine.

E dragi moji, Activision nema sa time apsolutno ništa. Oni su samo izdavač igre, a igru izrađuje na svom enginu Infiniti Ward.

 

Activision = izdavač, eng. Publisher

Infiniti Ward = proizvođač/razvijač eng. Developer

Engine = IW engine

 

E sad, zašto ne mjenjaju engine, pa logično je, ne mjenjaju ga zato što i sa ovakvim kakav jest zgrću ogromnu lovu i zašto mjenjati nešto što je dobro (za njih).

iskreno ima puno boljih engina od njihovog, po meni je tu prije svega CRYengine, pa onda Unreal... no licence su preskupe.

 

I na kraju viva la COD MW serijali!!!

 
6 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Modern Warfare 3
marko227 kaže...

COD serijali će se uvijek kupovati i igrati. COD BO koji je u startu bio tako nedorađen uz sva ta silna trzanja i lagove u igri, srušio je sve rekorde što se prodaje tiče.

Budite sigurni da će i ovaj nastavak biti jedan od najprodavanijih u povijesti video igara, ako ne i najprodavaniji. Bez obzira na to koliko ga mi tu kudili ili hvalili.

 

Istina, kad se pogledaju sve ove sudske trakavice koje su se vukle i koje se još uvijek vuku između Activisiona i Infinity Warda, teško je povjerovati da će ovaj nastavak biti toliko dobar kao prethodna dva.

K tome, ako je vjerovati svim novonskim člancima, rade ga tri studija. A po meni kako bi rekla stara izreka "Više baba, kilavije dijete..."

No unatoč tome svemu ja sam sigurno jedan od onih koji će ga kupiti i to u predprodaji.

 

Dalje, čitam tu još kako neki kritiziraju Activision i njihov zastarjeli engine.

E dragi moji, Activision nema sa time apsolutno ništa. Oni su samo izdavač igre, a igru izrađuje na svom enginu Infiniti Ward.

 

Activision = izdavač, eng. Publisher

Infiniti Ward = proizvođač/razvijač eng. Developer

Engine = IW engine

 

E sad, zašto ne mjenjaju engine, pa logično je, ne mjenjaju ga zato što i sa ovakvim kakav jest zgrću ogromnu lovu i zašto mjenjati nešto što je dobro (za njih).

iskreno ima puno boljih engina od njihovog, po meni je tu prije svega CRYengine, pa onda Unreal... no licence su preskupe.

 

I na kraju viva la COD MW serijali!!!

Sa vecinom se slazem. No trebaju engine mjenjati svakako. Vrjeme ga je pregazilo i to se sve vise vidi. No bolje da ga ne mjenjaju posto ni sa ovim nisu na zelenoj grani. Aka black ops.

http://tridizajn.com/index.php
14 godina
protjeran
offline
Re: Modern Warfare 3

Nadam se da će bit nešto bolje od MW2 i balck ops jer je 2 i 4 bile igra godine. Možda skine Bad company s trona ali sumnjam.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Modern Warfare 3

E pa sad, engine je isti ali developer nije. Black Ops je radio Treyaech

Dakle, po meni je greška u developeru ne u enginu.

 

MW2 težak cca 12GB i radi bez ikakvih trzavica i na lošijim kompovima, BO težak cca 8GB i trza ko lud i na jakim mašinama.

Općenito gledajući, svaki nastavak koji je radio Treyarch (3 samo za PS, 5 i 7) po meni je bezveze urađen, dok su oni koje je radio Infinity Ward odlično urađeni i ispolirani (1, 2 koji je majka FPS-ova, 4, 6)

Dakle, problem je u developeru.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Modern Warfare 3
marko227 kaže...
iskreno ima puno boljih engina od njihovog, po meni je tu prije svega CRYengine, pa onda Unreal... no licence su preskupe.

 

Prije je stvar u tome da promjena engina zahtjeva prilagodbu uz koju ne bi stigli štancat svake godine novi nastavak, nego da je skupoća licence problem serijalu koji je u zadnje dvije iteracije natukao preko milijardu dolara prihoda po igri(i to bez DLCova).

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: MW3 Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice