Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 582.266
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
meni igra vrti odlicno na ultra 100-120 fps cudno da vi imate "greške", 725 se osjeti nerf, m4 nisam probao, tocnije nisam bas vidio momke da igraju snjom
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
ProTeinZ kaže...
meni igra vrti odlicno na ultra 100-120 fps cudno da vi imate "greške", 725 se osjeti nerf, m4 nisam probao, tocnije nisam bas vidio momke da igraju snjom

 Ja imam na ultra preko 140 fps ali nije poanta u tome."Čudno" je da sad moram tražiti koja postavka to izaziva a komp mi to može vrtiti bez problema.Zašto mi sve radi bez problema u igrama koje su zahtjevnije također na ultra? Inače vidio hint na Twiteru za dolazak stsrih mapa iz 4 i MW 2 piše soon.Jedno 5-6 mapa

sake08
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2019 9:36 (maxis).
11 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Dali se isplati uzeti za ps4 400 kn neotvorena. ? 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

vjeruj mi ne isplati se uopce kupovat, kupio sam jucer, dvoumio se izmedu rdr2 ili ovog smeca.

Rekoh kao ajde rdr2 ce brzo dosaditi samo je kampanja, ali mw je zabavan..

Prvi game spawnkillanje, 725 posvuda, lik me sa rpdom skine prekoi cijele mape, snip kamperi posvuda, ukraatko receno minimalno dvaputa na dan ide altf4 od ragea

Svako toliko pljugu moram zapalit da se "smirim"

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

gdje uzet za pc a da je neka normalna cijena sve sto sam gledo oko 50 eu

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
ja sam uzeo jucer navecer najniza mi je bila 53e
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
ProTeinZ kaže...

vjeruj mi ne isplati se uopce kupovat, kupio sam jucer, dvoumio se izmedu rdr2 ili ovog smeca.

Rekoh kao ajde rdr2 ce brzo dosaditi samo je kampanja, ali mw je zabavan..

Prvi game spawnkillanje, 725 posvuda, lik me sa rpdom skine prekoi cijele mape, snip kamperi posvuda, ukraatko receno minimalno dvaputa na dan ide altf4 od ragea

Svako toliko pljugu moram zapalit da se "smirim"

Pa gdje? Jučer sam dobar dio dana igrao i doslovno 2 puta poginuo od 725, i to od istog lika...Onaj veliki 32v32 Ground War ne igram, već klasične CoD modove.

12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
svaki drugi meč naletim na nekog koji čeka iza vratiju ili u nekom kutu, a da ne pričam kada je domination u pitanju pa se legnu otvore šator i čekaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

gdje uzimate

12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Di je fila kad ga trebas. Pitajte ga na pm
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...

Ja sam pokusao opet teksture staviti na high i igra se srusila za manje od pola minute. Prije toga na normal ni jedno rusenje danima

 Ja sad isprobavam da potrefim koju postavku moram sniziti da se ne dogodi freez. Daj mi molim te reci koje postavke imas na ultra a koje si smanjio da radi ok s obzirom da imaš i ti 5700 XT?

sake08
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2019 12:52 (maxis).
10 godina
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

... najbolji underbarrel attach za kalas su nozice , lol... brze ide ads sa nozicama nego verticalom i angledom... klap klap...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Tincha ako ti nije problem zaljepit tutorijal za vpn da padobrance posaljemo tamo kad trebaju jeftiniji cod

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Jel itko primjetio na survivalu da nakon 30 vala nema vise mogucnost da uzmes 3 killstreaka vec samo 2 i isto tako nakon 50og vala da se vrijeme za nadopunu smanjuje na 17 sek? Jel to neki bug ili?
call of duty mw2
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Nemojte filu nista pitat na pm jer ce opet pocet plakat meni na pm. Osjetljiv je dosta po tom pitanju
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
ProTeinZ kaže...

vjeruj mi ne isplati se uopce kupovat, kupio sam jucer, dvoumio se izmedu rdr2 ili ovog smeca.

Rekoh kao ajde rdr2 ce brzo dosaditi samo je kampanja, ali mw je zabavan..

Prvi game spawnkillanje, 725 posvuda, lik me sa rpdom skine prekoi cijele mape, snip kamperi posvuda, ukraatko receno minimalno dvaputa na dan ide altf4 od ragea

Svako toliko pljugu moram zapalit da se "smirim"

  Nebi vjerovao ovaj cod sam u nazad zadnjih 5 nastavaka najmanje dosad u startu odigrao baš radi toga jel su svi bili više manje isti...run n gun i melji ekipu,oni rejđaju i izlaze iz igre.Sad je to sve palo u vodu,moraš se upoznati sa mapama i igrati sporije...taktičnije? i sa malo više nervoze 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
maxis kaže...
Friday kaže...

Ja sam pokusao opet teksture staviti na high i igra se srusila za manje od pola minute. Prije toga na normal ni jedno rusenje danima

 Ja sad isprobavam da potrefim koju postavku moram sniziti da se ne dogodi freez. Daj mi molim te reci koje postavke imas na ultra a koje si smanjio da radi ok s obzirom da imaš i ti 5700 XT?

 

Sve postavke na najjace, film grain na 0.25, teksture na normal, world motion blur disabled

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...
maxis kaže...
Friday kaže...

Ja sam pokusao opet teksture staviti na high i igra se srusila za manje od pola minute. Prije toga na normal ni jedno rusenje danima

 Ja sad isprobavam da potrefim koju postavku moram sniziti da se ne dogodi freez. Daj mi molim te reci koje postavke imas na ultra a koje si smanjio da radi ok s obzirom da imaš i ti 5700 XT?

 

Sve postavke na najjace, film grain na 0.25, teksture na normal, world motion blur disabled

 Oprosti, ali čemu? 

 

Kill Frenzy kaže...
Nemojte filu nista pitat na pm jer ce opet pocet plakat meni na pm. Osjetljiv je dosta po tom pitanju

 tako je, samo ti mi smiješ plakati kad nisi sposoban ispratiti 5 jednostavnih koraka kupnje. Svi kulturno kupe i igraju, samo ti si mi floodao inbox dobro da ti teamvieverom nisam morao ja kupiti.

iq ti je kao i liku na avataru, pašete si. Puno ti hvala, pozz.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2019 14:22 (fila2208).
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

moze ovaj vpn preko mozile TouchVPN,moze sam link gdje uzeti da je provjereno i da mogu platit pay palom

15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

proton vpn....ukrajina.....novi acc na battlenet i pay pal.......meni uspjelo.....220 kn

 

Sreća je put, a ne odredište.
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2019 14:43 (goodie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

 Oprosti, ali čemu? 

 

 

Ma ne znam ni sta je to jbt, tak je bilo

Freak Show Inc.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...
maxis kaže...
Friday kaže...

Ja sam pokusao opet teksture staviti na high i igra se srusila za manje od pola minute. Prije toga na normal ni jedno rusenje danima

 Ja sad isprobavam da potrefim koju postavku moram sniziti da se ne dogodi freez. Daj mi molim te reci koje postavke imas na ultra a koje si smanjio da radi ok s obzirom da imaš i ti 5700 XT?

 

Sve postavke na najjace, film grain na 0.25, teksture na normal, world motion blur disabled

 Budem probao očito igri nešto smeta na našim grafama. 

sake08
16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
maxis kaže...

 Budem probao očito igri nešto smeta na našim grafama. 

 

Meni su samo te teksture na high rusile igru. Otkako sam to prebacio na normal - milina. Nema lagova, nema rusenja... druga igra. Iako bi bio red da to poprave.

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...
fila2208 kaže...

 Oprosti, ali čemu? 

 

 

Ma ne znam ni sta je to jbt, tak je bilo

 Pa film grain one sive točkice koje dodaju efekt starog filma. Najveće smeće ikad, gasi to na 0 odmah i sve blurove i dofove.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...
maxis kaže...

 Budem probao očito igri nešto smeta na našim grafama. 

 

Meni su samo te teksture na high rusile igru. Otkako sam to prebacio na normal - milina. Nema lagova, nema rusenja... druga igra. Iako bi bio red da to poprave.

 Zanimljivo meni kad je sve na ultra nijednom se nije igra srusila jedino se dogodi tu i tamo to kraće smrzavanje ali nakon toga opet sve radi besprijekorno. Svaka konfiguracija se ponaša drugačije očito te nove kartice baš nisu uskladili s igrom.Ima inače ekipa i s Nvidiom problema takvih ali manje.Večinom je uz 5700 XT vezano.

sake08
9 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Pozdrav , kako da namjestim u postavkama da ne moram držati desni klik kada ciljam? Stavio sam toggle na aim sight behavior , ali i dalje moram držati desni klik...

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

File digger pronašao: preko 30 mapa, Battle royale s 200 igrača...

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ova nemogucnost biranja mapa je stvarno smijeh ali neki mecevi su jos veci smijeh. Pocne mec - nas 3 protiv njih 4. Pa daj me nemoj jebati u kurac. Igra koju igra toliko ljudi ti mene bacis na faking piccadilly sa njih 6 i nek se igramo?

Freak Show Inc.
 
5 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...

Ova nemogucnost biranja mapa je stvarno smijeh ali neki mecevi su jos veci smijeh. Pocne mec - nas 3 protiv njih 4. Pa daj me nemoj jebati u kurac. Igra koju igra toliko ljudi ti mene bacis na faking piccadilly sa njih 6 i nek se igramo?

 Toliko ljudi ?!?!? Nisam bas nesto primjetio da je igra "toliko ljudi". Cini mi se poprilicna "pustopoljina" u zadnje vrijeme kao da se radi o nekoj f2p igri gdje se dogadjaju takve stvari . Previse je toga slicnoga u djiru sto pokusava izvuci pare ljudima, a onda i opada sama zajednica u tim igrama.

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice