Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 581.770
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...

Igram sa M13, zaljubio sam se u tu pusku. Jucer sam skoro ubio lika. Dobio asist

 ... probaj sa Overkill perkom stavit dva launchera (nisam probao ak se moze), mozda te krene ... sad ozbiljno, PKM ftw... ne znam cini mi se da sve vise noviji naslovi gotive te LMG puskice, prelako ih je kontrolirat, a rezu ko masina kulen...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2019 19:41 (Tallahassee).
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
D3ViL kaže...
Colossus7 kaže...

 

 Evo napokon sam i ja prihvatio da igra suxa haha.

 

 

 To je zakljucak istog onog console peasanta koji kaze kako igra "umire" i da bi trebalo vratiti radar s red dotovima da ih ganja, da dead silence treba biti perk i da je skill based matchmaking los zato sto..., pa ne moze da farma noobove sa 725 po kojem pljuje ali u svakom video s njim i igra?

Ako je tako cekaj da obrisem igru da se pridruzim tebi i njemu u seru*kanju... 

 Mislim da ipak malo preozbiljno doživljavaš cijelu ovu tematiku i igru, te moje kenjanje u topicu.

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Jel sam ja corav il nevidim vise Night Vision mp ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Praetorian1 kaže...

Jel sam ja corav il nevidim vise Night Vision mp ?

 Sad su ga smješali s ostalim ''realističnim'' modom po danu.

Nisam igrao par dana pa se ne sjećam kako se točno zove,ali sad su i po danu i po noći u istom modu.

15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Taj nocni mod sam jedanput upalio i izašao prije neg je odbrojalo do nule za početak runde. 

Juler mi je igra dosta dobro radila i nekako imam feeling da su nekaj popravili.. Manje padanja od jednog metka. Ili sam možda sve bolji? teško...

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Odigro sam 2 mape tog Night Moda i ne paše mi. Živciraju me laseri na puškama i ADS koji je blago rečeno retardiran. Ako se laseri mogu ugasiti da me se ne vidi preko cijele mape onda ok, ovako mi ostaje neigrivo i iritirajuće.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Sickness kaže...

Odigro sam 2 mape tog Night Moda i ne paše mi. Živciraju me laseri na puškama i ADS koji je blago rečeno retardiran. Ako se laseri mogu ugasiti da me se ne vidi preko cijele mape onda ok, ovako mi ostaje neigrivo i iritirajuće.

 Ne znam koliko si upućen u to kako rade IR optike i uređaji, ali baš na principu da pojačavaju vidljivo svjetlo, tako da je ajmo reć realno, barem s te strane. Malo je čudno što lete crte po ekranu i to, ali to je nakakav balans jer bi onda kukali kako svi kampaju i nikog ne vidite.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
4 godine
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Taj night mode je i dalje nekako preagresivan, svi lete po mapi, vidis svak drek, izgleda kao star wars borba s sabljama, steta nekako sam zamisljao da ce ispasti dosta takticki no ispalo je bezvezno bjesomucno napucavanje po "mraku".

Moj PC  
1 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
MaximumBugovac kaže...

Taj night mode je i dalje nekako preagresivan, svi lete po mapi, vidis svak drek, izgleda kao star wars borba s sabljama, steta nekako sam zamisljao da ce ispasti dosta takticki no ispalo je bezvezno bjesomucno napucavanje po "mraku".

 da, mode je preagresivan. Ne valja ako je preagresivan, ali i ne valja kamp.

Možemo naći neku sredinu više ili?

 

Ne igram previše taj mod, opucam nekad iz zabave. hs kill je tu nepotreban, ali ok, njihova shema. Mislim da je ok balansirano, ali mi je žao da se ir uređaj ne može skinuti s oka, ali opet onda bi dolazilo do onoga, leži u mraku i čeka ekipu pod rasvjetom.

U svakom slučaju, zanimljiv dodatak, ali mislim da neće dugo izdržati kao zaseban mode već će ga rotirati.

 

 

btw. skill based mm, malo proučiti. driftor uvijek kvalitetan.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2019 14:01 (fila2208).
4 godine
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ja se ne zalim na kamp, niti vidim gdje i kako da kampam satima mape su toliko male da je to strasno(nakon bf i pubg), igra me tjera da bjesomucno letim po mapi ili sam ja mozda prezivcan

Ovaj Shoot House me doslovno vratio u doba cod4, podsjeca me malo na staru mapu na brodu! Na Ttk se nemogu priviknuti i dalje mi je prebrz, sacma je vidim postala m4+snajper malo op.

I moze pitanje dali ce biti mape iz cod4 u ovom nastavku?

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2019 14:52 (MaximumBugovac).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
MaximumBugovac kaže...

Ja se ne zalim na kamp, niti vidim gdje i kako da kampam satima mape su toliko male da je to strasno(nakon bf i pubg), igra me tjera da bjesomucno letim po mapi ili sam ja mozda prezivcan

Ovaj Shoot House me doslovno vratio u doba cod4, podsjeca me malo na staru mapu na brodu! Na Ttk se nemogu priviknuti i dalje mi je prebrz, sacma je vidim postala m4+snajper malo op.

I moze pitanje dali ce biti mape iz cod4 u ovom nastavku?

 

 Rekli su da hoće, fan favoriti cod 4 6 će doći u ovo malo po malo kao free content.

Ma meni je shoot house užas mapa, nikakav flow.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...
MaximumBugovac kaže...

Ja se ne zalim na kamp, niti vidim gdje i kako da kampam satima mape su toliko male da je to strasno(nakon bf i pubg), igra me tjera da bjesomucno letim po mapi ili sam ja mozda prezivcan

Ovaj Shoot House me doslovno vratio u doba cod4, podsjeca me malo na staru mapu na brodu! Na Ttk se nemogu priviknuti i dalje mi je prebrz, sacma je vidim postala m4+snajper malo op.

I moze pitanje dali ce biti mape iz cod4 u ovom nastavku?

 

 Rekli su da hoće, fan favoriti cod 4 6 će doći u ovo malo po malo kao free content.

Ma meni je shoot house užas mapa, nikakav flow.

 Navodno kroz par dana stiže patch za perkove i oružja te neki novi sadržaj.Možda puknu nove mape.Vidio neki tweet o tome.

sake08
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2019 16:55 (maxis).
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Nekakav pistol only mode da dignem pištolje..hc je urnebese, najveći kamperski šljam univerzuma se skupi i leže po svim kutevima svaki uz dva claymorea.

Dno dna playlista

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

Nekakav pistol only mode da dignem pištolje..hc je urnebese, najveći kamperski šljam univerzuma se skupi i leže po svim kutevima svaki uz dva claymorea.

Dno dna playlista

 Gunfight ili HC, drugačije nikako.

Koristite blage riječi i jake argumente
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Dodinho kaže...
fila2208 kaže...

Nekakav pistol only mode da dignem pištolje..hc je urnebese, najveći kamperski šljam univerzuma se skupi i leže po svim kutevima svaki uz dva claymorea.

Dno dna playlista

 Gunfight ili HC, drugačije nikako.

 Stvarno je teško, ajde da ekipa još igra, pa preaimam i uhvatim ih, ali količina smrti random na gluposti je nevjerojatna. Jedini epic trenutrak mi je bio kad sam 4 lika naredao, kao na onom treningu gađanja.

dobri su i mag i deagle, ali muka isusova

 

 

aug buff

725 nerf, op op

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2019 19:32 (fila2208).
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Filac kakav je conquest, jel slicno bfu ista. Kakva su vozila
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kupio sam cod prošli tjedan i mogu reći da sam zadovoljan sa igricom , gameplay je dobar , grafika dobra , jedino ima bezveze mapa , volio bi da uvedu nešto slično promodu ko u codu4 di nema tog levelovanja i da uvedu competive mod, ali sumnjam da će to uraditi , ali nadam se da će dodat nuketown mapu .

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Volume kaže...
Filac kakav je conquest, jel slicno bfu ista. Kakva su vozila

 ma...onak, usrano radi killstreakova, male mape i nema destrukcije. Zahtjeva privikavanje, ali može se farmati jadne noobare. masa ekipe ružno kampa, skvad spawn postoji, ali nema efekta kad nema nekih squad based shema kao bf.

Ne može srušit bf u tom segmetnu, u bf imaš dojam da osvajaš zastvau, a ovdje samo kampaš dok ne osvojiš, nema flowa mapa kako imaju mape u bf. 

 

Sve u svemu, ni ne palim ga iskreno, igram 6v6 male modove tu uživam, skupljam assigmente/exp/misije i povremeno zapucamo 6v6 s&d malo casual i to bude zabavno.

Treba doći ranked, bez killstreakova i low shit glposti pa da to bude još zanimljivije.

 

Od njega strepi svaki game devloper ozbiljnih mp igara...nonsense...

 

 

pogledajte pa zaključite.

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.11.2019 1:10 (fila2208).
11 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ekipa da li imate discord na kojem se okupljate? Frend i ja trazimo neku ekipu da igramo.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Znate što mi zbilja ide beskrajno na živce?

Kada nakon gotovo svake runde najlošiji igrač iz pobjedničkog tima kaže ''ez'',a zadnji je sa K/D-om cca. 0.40.

Ili kada bude npr. Team Deathmatch i rezultat bude 75-73,a ovi opet napišu ''ez'',a jedva pobjedili

 

Da li ste i vi to primjetili,jer je nemoguće da samo ja to vidim i to gotovo svaki put?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Jurassic Park kaže...

Znate što mi zbilja ide beskrajno na živce?

Kada nakon gotovo svake runde najlošiji igrač iz pobjedničkog tima kaže ''ez'',a zadnji je sa K/D-om cca. 0.40.

Ili kada bude npr. Team Deathmatch i rezultat bude 75-73,a ovi opet napišu ''ez'',a jedva pobjedili

 

Da li ste i vi to primjetili,jer je nemoguće da samo ja to vidim i to gotovo svaki put?

 Mene uzasno zivciraju oni "koljaci" koji po mapi sprintaju kao Bolt sa stitom i nozem...

 Daj idite igrati fruit ninja... Katastrofa!

 

 I ono uklizivanje... Znaci uzas...

 Nikako mi nema smisla to uzasno brzo trcanje, uklizivanje, klanje... Samo im fali lopta i mogu nabacit 5 na 5 a tko prvi zabije 3 gola pobjednik... Ali i tad bi ovi koljaci vjerojatno probusili  loptu...

Xiaomi fan... Od MI3 nadalje...
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Jurassic Park kaže...

Znate što mi zbilja ide beskrajno na živce?

Kada nakon gotovo svake runde najlošiji igrač iz pobjedničkog tima kaže ''ez'',a zadnji je sa K/D-om cca. 0.40.

Ili kada bude npr. Team Deathmatch i rezultat bude 75-73,a ovi opet napišu ''ez'',a jedva pobjedili

 

Da li ste i vi to primjetili,jer je nemoguće da samo ja to vidim i to gotovo svaki put?

 

Ima ih svuda, nije COD exclusive to. I mene ispizde

Ja im obično replyam: "As your mama?" 

 

10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
mrfloyd kaže...
Jurassic Park kaže...

Znate što mi zbilja ide beskrajno na živce?

Kada nakon gotovo svake runde najlošiji igrač iz pobjedničkog tima kaže ''ez'',a zadnji je sa K/D-om cca. 0.40.

Ili kada bude npr. Team Deathmatch i rezultat bude 75-73,a ovi opet napišu ''ez'',a jedva pobjedili

 

Da li ste i vi to primjetili,jer je nemoguće da samo ja to vidim i to gotovo svaki put?

 

Ima ih svuda, nije COD exclusive to. I mene ispizde

Ja im obično replyam: "As your mama?" 

 

 you are crazy...

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
ja svima pocnem dijeliti cancere, uroke, i odmah mi dusa na mjestu
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ja uvijek pišem EZ samo da ispizdimove kojima to ide na živce. 

Pa jbte ako te to sekira u životu 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
MRSKI kaže...

Ja uvijek pišem EZ samo da ispizdimove kojima to ide na živce. 

Pa jbte ako te to sekira u životu 

 

 

Naravno kad drugo ništa ne znaš napisati na engleskom. 

12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
mrfloyd kaže...
MRSKI kaže...

Ja uvijek pišem EZ samo da ispizdimove kojima to ide na živce. 

Pa jbte ako te to sekira u životu 

 

 

Naravno kad drugo ništa ne znaš napisati na engleskom. 

 

13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Mrski si uzeo coda da se okupi ekipica malo...eno mistik, šala, baka, krumba, dama, tiho...okuplja se b3 svita lol 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

.. jel netko zna gdje je ona mapa iz bete Aniyah Palace?... ja ju jos nisam uspio ulovit, ne igram team deathmatch i domination 6x6... jel jos nije dostupna ili ja negdje grijesim?...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Tallahassee kaže...

.. jel netko zna gdje je ona mapa iz bete Aniyah Palace?... ja ju jos nisam uspio ulovit, ne igram team deathmatch i domination 6x6... jel jos nije dostupna ili ja negdje grijesim?...

 Izuzetno je teško postaviti filter na 10v10 tdm i naći ćeš je uz arkov. molim, lp.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice