Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 581.583
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
simeparanoja kaže...
Friday kaže...

Kod onog zadnje velikog update-a mi se resetirao binding na tipkama. Falilo mi je vrlo malo da napravim uninstall. Jebem i igru i developera

 

A za vrijeme igre mi je najiritantnija stvar kad bacim ammo box i onda se zaglavi u zidu. Stojim bez metaka a moj ammo box ispred mene - samo ga pola viri van iz zida i ne mogu ga koristiti. Idi u tri picke materine

Opet te zena prekinula u igranju?

 

Ne, zena me nikad ne prekida u igranju

Freak Show Inc.
16 godina
odjavljen
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Evo ga, vratio se...

 

 

Freak Show Inc.
 
1 2 hvala 0
10 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

cod STO ČETRDESET KUNA (140) preko ruskog vpna

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Koja stranica
10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Volume kaže...
Koja stranica

 blizzard.net

13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

E da mi još samo neko objasni zakaj su mape poput Gunrunner i Rammaza postale 10v10? Bezveze, opći haos...Fakat vuku idiotske poteze, isto tako čuo sam da je AK dobio još recoila, čemu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Promster kaže...

E da mi još samo neko objasni zakaj su mape poput Gunrunner i Rammaza postale 10v10? Bezveze, opći haos...Fakat vuku idiotske poteze, isto tako čuo sam da je AK dobio još recoila, čemu?

 Imaš šta službeno? nisam par dana u igri, a nisam vidio ništa od updatea?

ovo za 10v10 užas, pa kreteni, samo 10v10 može arklov i nek isjeku djelove gorund wara i prodaju pod nove 10v10 mape.

I btw. kad će 24 v24, jedno tako GW ima smsila i gašenje KS-ova.

Također ''promod'' mod, to nam treba.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ako kupim preko vpn jeli ima kakvih ogranicenja? Moze se igrati na eu serverima, i nema opasnosti za ban? 

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Nema nikakvih ograničenja i igra se na europskom serveru. Nema razloga za ban. Bar mene nisu banali a igram od 25.10.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Crash mapa se vise nemre igrati ili? nekuzim gdje je, moze pomoc?!

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ima Crash samo treba naletit na nju u rotaciji ostalih mapa. Nema je više pod 24/7. Ili privatni  match sa botovima i izabereš Crash.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ta nemogucnost odabira mapa me jebeno izludjuje

Freak Show Inc.
 
10 1 hvala 1
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
qlimaxzu kaže...

Nema nikakvih ograničenja i igra se na europskom serveru. Nema razloga za ban. Bar mene nisu banali a igram od 25.10.

 Molim te ako bi mi mogao objasniti proceduru kako ide kupnja. Hvala.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...
Promster kaže...

E da mi još samo neko objasni zakaj su mape poput Gunrunner i Rammaza postale 10v10? Bezveze, opći haos...Fakat vuku idiotske poteze, isto tako čuo sam da je AK dobio još recoila, čemu?

 Imaš šta službeno? nisam par dana u igri, a nisam vidio ništa od updatea?

ovo za 10v10 užas, pa kreteni, samo 10v10 može arklov i nek isjeku djelove gorund wara i prodaju pod nove 10v10 mape.

I btw. kad će 24 v24, jedno tako GW ima smsila i gašenje KS-ova.

Također ''promod'' mod, to nam treba.

Nemam, ali sam igrao 3 runde 10v10 na mapama koje nisu za to (Gunrunner, Rammaza), ne kužim kaj oni rade. Ovo za kalaš sam vidio na nekom video gdje su sumirali promjene.

4 godine
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...

Ta nemogucnost odabira mapa me jebeno izludjuje

 Yebeni apsurd, kao da smo u kamenom dobu dali ima neki razlog zasto je tome tako?

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
David00000 kaže...
Friday kaže...

Ta nemogucnost odabira mapa me jebeno izludjuje

 Yebeni apsurd, kao da smo u kamenom dobu dali ima neki razlog zasto je tome tako?

 Nedostatak pravih dedicated servera. Ako ih ikad i stave, vjerojatno će ih samo oni prodavati, kao i DIce za bf5. Sramota.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

pa ako vec nemaju dedicated servere, dal imaju barem map vote?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Del_Boy97 kaže...

pa ako vec nemaju dedicated servere, dal imaju barem map vote?

 Nope. Random mape i to je to

Freak Show Inc.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Promster kaže...

 Ovo za kalaš sam vidio na nekom video gdje su sumirali promjene.

 

Mene kako je jedan lik sinoc sa kalasem skidao - izgledalo je kao da ima manje recoila od mp7 jbt...

Gledam replay i ne vjerujem

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...
Promster kaže...

 Ovo za kalaš sam vidio na nekom video gdje su sumirali promjene.

 

Mene kako je jedan lik sinoc sa kalasem skidao - izgledalo je kao da ima manje recoila od mp7 jbt...

Gledam replay i ne vjerujem

 killcam ti nije replay već kao ponovno ti igra pokazuje kako je to izgledalo, ali nije snimljeno.

Najeći doakz tomu je ako te ubije bombom ili eksplozijom auta kraj tebe, taj auto na killcamu je već raznesen.

Meci u šaržeru itd itd.

 

Ima ljudi koji znaju dobro igrati i to je to, no činjenica lošeg map designa, retardiranih spawn lokacija, kampanja itd ne dozvoljava ikome da jako siluje.

Imao sam jednu partiju možda 36-2 i još eku 52-5 u nekih 70 sati igre. Jednostavno ne možeš, kolio god bio dobar....

 

 

imam osjećaj da je timing, ono, čekaš, lčekaš čekaš i kad kreneš izađe nih 5 na tebe e.g. najgori ikad u bilo kojoj igri. Loš map design i spawn lokacije - konstanatn osjećaj lošeg tajming i onoga, e nemam sreće.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Ukratko. Bilo kojim VPN providerom se spojiš na rusiju, odeš na blizzardovu stranicu i napraviš novi account da ti automatski povuče Russian Federation kao zemlju za account. Nakon toga na blizzardu odeš pod CoD i tamo ti nudi 3 opcije za kupnju kolko se sjećam. Najjeftinija je oko 1999 rubalja (bila tada kad sam ja kupovao) ili ti ga kako kaže kolega Del_Boy97 iz prijašnjeg posta 140kn trenutno ali to nisam provjeravao. Plaćanje jedino karticom direkt jer ne radi PayPalom i uneseš bilo kakav info samo da je broj kartice ok i to je to. Gasiš VPN skidaš 120+GB..

10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Radi PayPalom..

 

 

tito vampir! Bog I Hrvati!
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2019 17:09 (LeskiRM).
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

 

očito su zamjetili pad interesa i igrača pa guraju ovakvu anketu ''koja pita prava pitanja''. Znaju i sami gdje je problem, ali uopće ne pričaju, komunikacija nikakva, a takve stvari ubijaju igru.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ok igra je sad pala na razinu cijene kad bi je možda mogao kupiti. Dakle na BattleNetu je trenutno 40 EUR. Jeftinije nego na sajtovima. Međutim nekakav BattlePass (koji je barem prema opisu bezvezarija) je 80 EUR! Pa kažem WTF??? 

 

O čem se radi? Jel to vrijedi nečemu il da uzmem samo Standard editinon i bok?

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.12.2019 22:23 (Azmo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Uzeo sam preko Rusije. Niti 20 eura. Skidam. Platio paypalom. Nadam se da igra vrijedi. Inače sam fan bf ali ovaj bf5 mi je totalno njesra.... 

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kako me iritira igra sa svojim problemima u smislu fatal errora na prvom pokretanju, pucketanju zvuka u meniju...

 

I ono najiritantnije ZASTO NA SVAKOM JEBENOM ULASKU U IGRU MORAM GLEDAT TRAILER ZA GLUPAVI BATTLE PASS.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Azmo kaže...

Ok igra je sad pala na razinu cijene kad bi je možda mogao kupiti. Dakle na BattleNetu je trenutno 40 EUR. Jeftinije nego na sajtovima. Međutim nekakav BattlePass (koji je barem prema opisu bezvezarija) je 80 EUR! Pa kažem WTF??? 

 

O čem se radi? Jel to vrijedi nečemu il da uzmem samo Standard editinon i bok?

 Battle pass plaćeni je samo kozmetika, satovi, skinovi za oružja i operatere ništa što utiče na gameplay ukoliko želiš otključati battlepass kompletan svih 100 levela ili koliko već odjednom onda je to 80 Eura ako želiš kao većina nas podržati developera pa igranjem otkljcati battlepass (vjerojstno neces cijeli stići ali koga briga jel...) Onda je to 10 Eura ili jednostavno samo kupi igru i uživaj 

Kupio pass ili ne imaš svakako pristup svim mapama i oružju što je na kraju i najbitnije...

10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
D3ViL kaže...
Azmo kaže...

Ok igra je sad pala na razinu cijene kad bi je možda mogao kupiti. Dakle na BattleNetu je trenutno 40 EUR. Jeftinije nego na sajtovima. Međutim nekakav BattlePass (koji je barem prema opisu bezvezarija) je 80 EUR! Pa kažem WTF??? 

 

O čem se radi? Jel to vrijedi nečemu il da uzmem samo Standard editinon i bok?

 Battle pass plaćeni je samo kozmetika, satovi, skinovi za oružja i operatere ništa što utiče na gameplay ukoliko želiš otključati battlepass kompletan svih 100 levela ili koliko već odjednom onda je to 80 Eura ako želiš kao većina nas podržati developera pa igranjem otkljcati battlepass (vjerojstno neces cijeli stići ali koga briga jel...) Onda je to 10 Eura ili jednostavno samo kupi igru i uživaj 

Kupio pass ili ne imaš svakako pristup svim mapama i oružju što je na kraju i najbitnije...

Zahvaljujem na detaljnom objašnjenju! Dakle glupost.

 

Jedino nisam nigdje vidio ovo za 10 EUR. Samo 80 EUR.

13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

A shema, da ekipa uzme koja ne kuži. Kad kupiš igru onda imaš unutar igre buy battle pass za 9.99 to ti je 1100 coinsa.

Svakim passom zaradiš još 1000 coinsa ako kupiš, ako ne kupiš onda 300, što znači za 4 battlepassa ćeš imati za jedan plaćeni. Ako ih puniš do kraja stalno naravno.

Svaki bp je oko 30-60 sati igre ovisno koliko brzo levelaš.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

... generalno imam samo jednu zamjerku na ovu igru... respawn tocke u Ground Waru su blago receno napravljene katastrofalno... valjda ce to sredit, skoro...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice