Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 581.589
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Tallahassee kaže...

... generalno imam samo jednu zamjerku na ovu igru... respawn tocke u svim modovima i mapamasu blago receno napravljene katastrofalno... valjda ce to sredit, skoro...

 Evo mala korekcija, sad je bolje.

 

Spawnam se leđima okrenut enemyu, masu puta. Ljudi ispadaju s nemogućih pozicija, na glavu padaju maltene nekad.

 

Def. trreba popraviti, ali neće, kao sve i jedan cod dosad.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

... ne nije sad bolje, jer mi fakat respawn samo smeta u ground waru... u svim ostalim modovima s obzirom da ni ne biras sam gdje ces, i nije tako bas lose napravljeno... oni kvadratici (super nezgrapono preveliki) na mapi GW pa onda preklapanje team mejtova sa osvojenim tockama na mapi... pa kad je mejt crven jer puca a njegov se kvadratic dodiruje za milimetar sa tockom i nemres se spawnat na tu tocku, za popizdit... e, a onda se cesto desi kad se napokon sponas na mejta da je u blizini neprijatelj...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

GW je smeće sam po sebi, treba kompletan rework: od spawnova, squad sustava, zastava, vozila, maknut killstreakove... Samo su modelirali veliku mapu za royale, isjekli je i nabacali 64 igrača da konkuriraju bf.

Smiješno koliko je loše. Ne razumijem tko to može igrati, i trpiti tako loš gamemode.

 

A spawnovi u manjim modovima i map design je takav da te siluje, iako nisi kriv. Krećeš se polako, pokrivaš klutove, ali stalno netko pada na glavu od nekud i igr te kažnjava, samo da ne bi pobjedio prejako neke njubare koje moraju leć i kampat, ili ti se iza leđa stvarati.

 

Mislim to je cod, takav je godinama, ali nakon godina neigranja, zaboravio sam koliko je to loše. Malo veće mape da su, i da nisu camper friendly...sve bi bilo bolje.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

GW je smeće sam po sebi.

Evo sve si rekao.

 

Ma ekipa puši to smeće isto kao što se i Metro u BF-u igrao, teški clusterfuck koji služi za nabijanje killova. Vidi se da igra nije dizajnirana da se tako igra.

 

Ali tko voli nek izvoli :)

Koristite blage riječi i jake argumente
10 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

GW je bootleg battlefield conquest

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Dodinho kaže...
fila2208 kaže...

GW je smeće sam po sebi.

Evo sve si rekao.

 

Ma ekipa puši to smeće isto kao što se i Metro u BF-u igrao, teški clusterfuck koji služi za nabijanje killova. Vidi se da igra nije dizajnirana da se tako igra.

 

Ali tko voli nek izvoli :)

 Žao mi je i ispričavam se što sam ikad govorio, cod bi ove godine mogao biti bolji bf od samog bf-a.

gw sam igrao isključivo radi misija. Zanima me 24v24 mode jer smatram da bi to bilo balansiranije koliko toliko. 

 

Gw treba iz temelja složit, a to ne kane, ali dobro, svakom njegovo.

Nadam se samo da neće zanimaerit publiku za ranked/private mečeve..

 

droljane jel ti imaš neku ekipu na dissu?

 

novi peč

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.12.2019 0:53 (fila2208).
16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

 

 

droljane jel ti imaš neku ekipu na dissu?

 

 Imaju moji iz srednje škole i dođe par likova s faksa, ali jako je pao COD u zadnjih tjedan dana.

 

Ja se sada malo odmaram uz BFV pa ću opet na MW kad mi dođe gušt.

Koristite blage riječi i jake argumente
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ja na zalost ne mogu natrag na MW... na pocetku mi je to bilo super gustao sam i onda sam u jednom trenutku stao... probao se u par navrata vratiti natrag. Eto cak niti Crash mapa mi nije bila motiv da se vratim... kolega s posla me nagovara da igram svaku vecer ali jednostavno mi se neda... 

 

Dosao sam odigrati par partija da se izgustam npr TDM.... 

kako pravilno igrati TDM?? Pa realno nikako kada postoji skill kojem mozes oznaciti di ces se slijedeci puta spawnati, ako imas malo u glavi spawnas se tamo di iza leda pokoljes par neprijatelja i cijela taktika ode u racku...

 

Ali eto ne samo takve stvari da me nerviraju, pa ovih chitera ima pun kufer , i bas ih boli dzon za report i ostalo ocito. A kada te ne rokne citer onda te lik iz pm rokne s rocket launcherom... alt+f4 instant...

kaze se ne nerviraj se ovo je samo igra... pa onda necu igrati mp nego sp... U MP mi je bitno da se pobijedi ili bude dobar... previse nervoze mi igra stvara i to je to... nema dalje.

 

to je trenutno moje misljenje.

 

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Zali Boze para koje sam dao za igru...

 

Playeri vise uklizuju nego svi igraci lige petice... Uzas... Kakva je to glupost s uklizivanjem...

I oni sto trce po mapi sa stitom i kolju ljude nozem... Znaci...

Preko te dvije iritantne stvari nikako ne mogu preci...

 

Sprintanje po mapi u nedogled... Pa daj barem neku staminu... Ok, treba biti brza igra, ali barem malo realnosti ne bi skodilo...

I killstreaks avioni i helici i ostala sra*a... Ma daj...

 

Nezz jel me vise nasekira PES ili COD... :D

Xiaomi fan... Od MI3 nadalje...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Wh1T3L10n kaže...

Zali Boze para koje sam dao za igru...

 

Playeri vise uklizuju nego svi igraci lige petice... Uzas... Kakva je to glupost s uklizivanjem...

I oni sto trce po mapi sa stitom i kolju ljude nozem... Znaci...

Preko te dvije iritantne stvari nikako ne mogu preci...

 

Sprintanje po mapi u nedogled... Pa daj barem neku staminu... Ok, treba biti brza igra, ali barem malo realnosti ne bi skodilo...

I killstreaks avioni i helici i ostala sra*a... Ma daj...

 

Nezz jel me vise nasekira PES ili COD... :D

 Ma mani se jednog i drugog...

Ja sam od Fife dobivao slomove postao sam grozna osoba.. COD me ne nervira toliko ali dovljno da sam malo grozna osoba...

Varacam se na WOT, mislio sam da me WOT cini nervoznim ali niti blizu...

Bnet: mNik987#2148
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kako sporo ide levelanje tog season passa, ja mislim da neću ni jedno novo oružje otključati, makar ne znam kad završava ta 'sezona' ili kaj već. Mislim da sam tek na 4. levelu, kriminalno...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ne znam kako ja nisam niti jednog čitera sreo dosada, a imam preko 4 dana igre.

Igra frustira na bržim modovima jer masu ekipe kampa i tko pokušava igrati bude kažnjen jer nema vremena reagirati radi ttk. Dizajn mapa je takav da te svako malo sa 3 strane ljudi gađaju. Naći si rute po mapama i držati ih se, drukčije ne ide glavom bez obzira letati.

 

toxic  yeaspace navrati navečer s nama na snd i bude fora. Ima jakih uigranih ekipa i jučer smo se dobro držali prtiv njih. Ne igraj tdm i ta sranja, igraj cyber i snd, razlika je.

 

Promster pokušaj otključavati assigmente i misije.

 

 

@dodinho a nezz, pao je jer sporo dolazi sadržaj I nema rankeda, pa ćemo vidjeti šta planiraju s time. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.12.2019 11:12 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

... nadam se da rade na sadrzaju BR-a, kaj se buducih planova tice... ostalo me ne zanima pogotovo ne stare mape u novom ruhu, jer ako mi se te bas igraju onda cu igrat one originalne u originalnom setupu... sve nove mape i Picadily su mi sasvim ok... jedino mi je Shoot House zesce njesra...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Prodaje tko možda COD za ps4, acc ili disk svejedno?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Jučer sam dobrano popi.zdio.. jel moguće da ima više jadnih kempera nego kad je igra izašla? i dalje padam od "pogleda" i dalje me likovi skidaju iza covera , a o nemogućnosti biranja mape nebudem niti trošil slova..

Ako brzo nešto ne izađe tipa pravih sadržaja, a ne ove skin glupost, ode i ovaj cod na smetlište sa hrpom prijašnjih kopija.. Sad neznam dal njima nije jasno da jedna "urica" ili pink skin nemogu držat hrpu ljudi na okupu ili ih jednostavno boli kuki..?

Ovaj matchmaking sistem je sranje.. Redovito me spaja sa 70+ pingom.. Oni bi imali competitive.. Mogu se lepo da ne velim kaj ako ne uvedu dedicated servere..

Šteta jer potencijal je golem..

Da mi je vidjet BR sa" kolko ono igrača" bez popravka netcodea..

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
0 3 hvala 0
10 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Jučer sam potrošio nekoliko sati na COD:MW i moram reći da sam ugodno iznanđen. Puno je bolji od prošlogodišenjg BLOPS4. Prirodniji.

 

Uzeo sam onaj Pass za 1000 bodova pa otključavam :D Imao sam 3400 bodova ni sam ne znam odkud.

 

Sve po čemu pljujete me uopće (zasad) na smeta. Mislim da ste prezahtjevni. :)

 

Sve u svemu prvi dojmovi su pozitivni!

Moj PC  
6 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
red_bull kaže...

Jučer sam dobrano popi.zdio.. jel moguće da ima više jadnih kempera nego kad je igra izašla? i dalje padam od "pogleda" i dalje me likovi skidaju iza covera , a o nemogućnosti biranja mape nebudem niti trošil slova..

Ako brzo nešto ne izađe tipa pravih sadržaja, a ne ove skin glupost, ode i ovaj cod na smetlište sa hrpom prijašnjih kopija.. Sad neznam dal njima nije jasno da jedna "urica" ili pink skin nemogu držat hrpu ljudi na okupu ili ih jednostavno boli kuki..?

Ovaj matchmaking sistem je sranje.. Redovito me spaja sa 70+ pingom.. Oni bi imali competitive.. Mogu se lepo da ne velim kaj ako ne uvedu dedicated servere..

Šteta jer potencijal je golem..

Da mi je vidjet BR sa" kolko ono igrača" bez popravka netcodea..

 

Ja sam u partiji znao imati likove sa pingom 250+

Matchmaking je uzasan (i ponekad traje po 7-8 minuta dok pokrenepartiju) a nemogucnost odabira mape je samo "slag" na tortu

Freak Show Inc.
10 godina
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Azmo kaže...

Jučer sam potrošio nekoliko sati na COD:MW i moram reći da sam ugodno iznanđen. Puno je bolji od prošlogodišenjg BLOPS4. Prirodniji.

 

Uzeo sam onaj Pass za 1000 bodova pa otključavam :D Imao sam 3400 bodova ni sam ne znam odkud.

 

Sve po čemu pljujete me uopće (zasad) na smeta. Mislim da ste prezahtjevni. :)

 

Sve u svemu prvi dojmovi su pozitivni!

Fino su te dresirali s godinama !  

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...
red_bull kaže...

Jučer sam dobrano popi.zdio.. jel moguće da ima više jadnih kempera nego kad je igra izašla? i dalje padam od "pogleda" i dalje me likovi skidaju iza covera , a o nemogućnosti biranja mape nebudem niti trošil slova..

Ako brzo nešto ne izađe tipa pravih sadržaja, a ne ove skin glupost, ode i ovaj cod na smetlište sa hrpom prijašnjih kopija.. Sad neznam dal njima nije jasno da jedna "urica" ili pink skin nemogu držat hrpu ljudi na okupu ili ih jednostavno boli kuki..?

Ovaj matchmaking sistem je sranje.. Redovito me spaja sa 70+ pingom.. Oni bi imali competitive.. Mogu se lepo da ne velim kaj ako ne uvedu dedicated servere..

Šteta jer potencijal je golem..

Da mi je vidjet BR sa" kolko ono igrača" bez popravka netcodea..

 

Ja sam u partiji znao imati likove sa pingom 250+

Matchmaking je uzasan (i ponekad traje po 7-8 minuta dok pokrenepartiju) a nemogucnost odabira mape je samo "slag" na tortu

Da, fakat, koji je vrag sa matchmakingom zadnjih par dana? Često imam ping preko 100, bome i često u lijevom kutu stoji ona narančasta ikonica za 'packet loss'. Ja sve češće odlazim iz lobbyja, kad vidim mape koje ne podnosim, a sad po novome i kad je 10v10 na mapama koje nisu za to. A da ne spominjam onaj fakin intro video koji svaki 3. put ne mogu preskočiti...

 

Krepava igra polako, nužne stvari ne dolaze, čak stavljaju još gluposti. Imam nekih 70 sati, mislim da će mi još toliko biti 'zabavno', kasnije pitaj boga.

13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Netcode, ako tako mogu nazvati komplet hitrega i latencija je u zadnje vrijeme 4-5 dana kriminal. Ne znam šta su sjebali, moguće da su taj skill based mm riktali i sd još više ujebali spajanje igrača.

 

zašto pobogu ne naprave server browser i ćao đaci, ali ne, drkanje s nepostojećim votemapom i lobbyima. Znam da neće, ali zašto?

 

server browser je okosnica svih ozbiljnijh pucačina + jasno privatni 60hz serveri.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

Netcode, ako tako mogu nazvati komplet hitrega i latencija je u zadnje vrijeme 4-5 dana kriminal. Ne znam šta su sjebali, moguće da su taj skill based mm riktali i sd još više ujebali spajanje igrača.

 

 

Ja sam u zadnje vrijeme par puta izginuo iza zida dok sam hvatao cover (pravog zida a ne neceg kroz sta se moze pucati). Rijetko, ali pocelo se dogadjati...

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...
fila2208 kaže...

Netcode, ako tako mogu nazvati komplet hitrega i latencija je u zadnje vrijeme 4-5 dana kriminal. Ne znam šta su sjebali, moguće da su taj skill based mm riktali i sd još više ujebali spajanje igrača.

 

 

Ja sam u zadnje vrijeme par puta izginuo iza zida dok sam hvatao cover (pravog zida a ne neceg kroz sta se moze pucati). Rijetko, ali pocelo se dogadjati...

Da, također, padne se prije nego lik izađe iza zaklona što je trademark rainbow six franšize. Šteta, ograoman potencijal, prva ''ozbiljnija'' cod igra koja može uspjeti i živjeti dulje od 365 dana, a oni je sjebavaju, kao da im Dice radi updateove.

nadam se da neće to sjebati do kraja, da će izaći i ranked i royale da svak ima nešto za sebe + masu sadržaja i modova, inače...jedan po jedan ekipa lagano odsutaje, i s pravom.

 

I dalje je aktivno igram, i zabvana je, punim ta oružja, to me zabvalja, a na snd ekipica roka i smijemo se skupio se tu pis, xct itd, ali nešto ozbiljnije fali.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

Da, također, padne se prije nego lik izađe iza zaklona

 

E ovo sam mislio da sam lud! Znaci u N situacija prikradam se liku jer znam gdje je. Tek sto mu vidim rub tijela padnem mrtav. Replay (znam da nije pravi replay ali svejedno) pokazuje kako je on mene vidio bas cijelog. Nesto ne stima u perspektivama medju igracima definitivno.

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...
fila2208 kaže...

Da, također, padne se prije nego lik izađe iza zaklona

 

E ovo sam mislio da sam lud! Znaci u N situacija prikradam se liku jer znam gdje je. Tek sto mu vidim rub tijela padnem mrtav. Replay (znam da nije pravi replay ali svejedno) pokazuje kako je on mene vidio bas cijelog. Nesto ne stima u perspektivama medju igracima definitivno.

 najveća greška i smeće dizajn je da su svi u igri dešnjaci i tako drže puške, ali meci lece iz očiju lika.

Znači, trebaš uvijek peekati iza lijevog štoka, ne desnog. Ako si iza desnog, viriš skroz do desne ruke, cijelo tijelo je vani, umjesto da karakter prebaci ruke što bi bilo u pravom životu.

 

Angle i perspektive su užas i ne kužim da to nisu složili već. Headglič, posebno u crashu je izražen, umjesto da lik vidi do prsa barem, viri samo glava, koja nekad primi i 3-4 hita iz kalaša/scara koji moraju rušit 2hit hs.

 

Nekonzistentnost je najveći problem ove igre. Znači, ne možeš je svladati jer si dobar. Ima partija da smelješ ljude, ali poklopio ti se horoskop. Ostalo je, kamperaj, spawn lokacije, angle, glič, netcode i kad se sve stavi na hrpu, ljut, frsutriran i živčan, igrač koji je kažnjen, iako nije kriv. najveći gorući problem. MOraju se ti faktori riješavati da bi na kraju bilo bolje, ali dal budu...to ne znam jel oni znaju složit više, ništa ne pričaju pederi.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
red_bull kaže...

Jučer sam dobrano popi.zdio.. jel moguće da ima više jadnih kempera nego kad je igra izašla? i dalje padam od "pogleda" i dalje me likovi skidaju iza covera , a o nemogućnosti biranja mape nebudem niti trošil slova..

Ako brzo nešto ne izađe tipa pravih sadržaja, a ne ove skin glupost, ode i ovaj cod na smetlište sa hrpom prijašnjih kopija.. Sad neznam dal njima nije jasno da jedna "urica" ili pink skin nemogu držat hrpu ljudi na okupu ili ih jednostavno boli kuki..?

Ovaj matchmaking sistem je sranje.. Redovito me spaja sa 70+ pingom.. Oni bi imali competitive.. Mogu se lepo da ne velim kaj ako ne uvedu dedicated servere..

Šteta jer potencijal je golem..

Da mi je vidjet BR sa" kolko ono igrača" bez popravka netcodea..

Sto ne priznas da si los i nemas pojma...levatino.

Onaj mod 2 na 2 mi je fora,vcrs cemo probat to ako budes za kompom.

Origin_Steam: hrka11
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
hrka11 kaže...
red_bull kaže...

Jučer sam dobrano popi.zdio.. jel moguće da ima više jadnih kempera nego kad je igra izašla? i dalje padam od "pogleda" i dalje me likovi skidaju iza covera , a o nemogućnosti biranja mape nebudem niti trošil slova..

Ako brzo nešto ne izađe tipa pravih sadržaja, a ne ove skin glupost, ode i ovaj cod na smetlište sa hrpom prijašnjih kopija.. Sad neznam dal njima nije jasno da jedna "urica" ili pink skin nemogu držat hrpu ljudi na okupu ili ih jednostavno boli kuki..?

Ovaj matchmaking sistem je sranje.. Redovito me spaja sa 70+ pingom.. Oni bi imali competitive.. Mogu se lepo da ne velim kaj ako ne uvedu dedicated servere..

Šteta jer potencijal je golem..

Da mi je vidjet BR sa" kolko ono igrača" bez popravka netcodea..

Sto ne priznas da si los i nemas pojma...levatino.

Onaj mod 2 na 2 mi je fora,vcrs cemo probat to ako budes za kompom.

 STa ne dodete na discord onda balkanski, tu je pis, xct ekipa ima nas svaku večer dobra je zeza.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
16 godina
odjavljen
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Discord zadnjih dana radi kao da se zaposlio u HEP-u

Freak Show Inc.
 
1 1 hvala 1
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Friday kaže...

Discord zadnjih dana radi kao da se zaposlio u HEP-u

 a ti u Irskoj znaš kako je u HEPu 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Jack Sparrow kaže...
Friday kaže...

Discord zadnjih dana radi kao da se zaposlio u HEP-u

 a ti u Irskoj znaš kako je u HEPu 

 

Kad jednom vidis kako se radi u HEP-u to se ne zaboravlja

Freak Show Inc.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice