Call of Duty: WWII

poruka: 537
|
čitano: 125.230
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Call of Duty: WWII

Update vrijedi i za PC ili samo PS/XBOX1 ?

Senior IT Consultant
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: WWII

SAda konzole, ali dolazi i za pc uskoro, jer pc je zadnja rupa na svirali.

 

Btw. razočaran brzinom kojom su se cheateri pojavili, naletio na par partiju di su baš besramno cheatali, ne vjerujem da će shg išta poduzeti tako da ako se tako nastavi lagano na hlađanje, nisam ja živce na cesti našao da me jebu neki klinci bahati.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
Nista cudno, jako brzo se pojave. Barem dok su bili dedicated serveri to se rješavalo brze.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
13 godina
offline
Call of Duty: WWII

Šteta, nadao sam se da neće tako brzo, reportam i izlazim odmah s time da mi to računa ko lose ali bmk za cod statse, prošlo je vrijeme kad je to bilo bitno, mace se više na to ne lože 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: WWII

Baš prešli zombie mode, barem onaj dio priče, na kraju neko ludo čudovište, pa trči po mapi, ne kužimo što treba.

Prilično su zakomplicirali zombije i mapa je ogromna, ne kužim aposlutno ništa, neki lik nas je vodio pa smo zato prošli.

Došli do 28 wavea, kasnije one shotaju te zombiji, a ako izgubiš perkove moše se slikat.

sve u svemu fora, ali dugačko, komplicirano, treba naučit sve te fore.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Call of Duty: WWII

Prvi problemi nakon patcha...izbacuje mi error code 5 tj. ne sprema verziju igre nakon skidanja updatea...vidim nisam jedini ima ih...probal par fixeva zasad ništ...

 

..to je ona nekome ne svane dok drugom ne smrkne...hebali ih fixevi kad sve radi kak spada

https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.12.2017 12:45 (ZGamer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

Pozdrav. Otkako sam uzeo Cod, svaki put kad ulazim u igru ovaj loading mi traje minimalno 10 minuta, bio danas kod bratica on na play stationu igra, njemu odma udje, ima li netko slican problem i kako ga je rijesio ako da... ty

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.12.2017 19:21 (boki707).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII

Biće da je do hard diska-drive na kojem ti je igra da je pretrpan/spor...probaj ga očistiti/defragmentirati il kaj već....vezano za ovaj error code 5 uspjel sam fixat pa ak neko zapne nek se javi...

https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
14 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
boki707 kaže...

Pozdrav. Otkako sam uzeo Cod, svaki put kad ulazim u igru ovaj loading mi traje minimalno 10 minuta, bio danas kod bratica on na play stationu igra, njemu odma udje, ima li netko slican problem i kako ga je rijesio ako da... ty

 Imas najsporiji hdd vjerovatno zato idealno ssd uzet pa sa njega igrat

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
8 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

I ja sam prvo mislio da je do hdd, pa sam ga rasteretio, slobodno je 400gb na njemu. Ma nisam jos uzeo taj ssd, imam onaj western digital green 1tb...ali da je bas toliko do hdd ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
Ma nema sanse da je hard toliko spor.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
boki707 kaže...

I ja sam prvo mislio da je do hdd, pa sam ga rasteretio, slobodno je 400gb na njemu. Ma nisam jos uzeo taj ssd, imam onaj western digital green 1tb...ali da je bas toliko do hdd ?

 Taj disk nije predviđen za tu namjenu...

HAL kaže...
Ma nema sanse da je hard toliko spor.

 Zapravo ima šanse, pogledaj koji disk ima.

 

WD Green je storage serija diskova, 5400 rpm (multimedija i ostalo).

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
12 godina
protjeran
offline
Re: Call of Duty: WWII
boxer kaže...
boki707 kaže...

I ja sam prvo mislio da je do hdd, pa sam ga rasteretio, slobodno je 400gb na njemu. Ma nisam jos uzeo taj ssd, imam onaj western digital green 1tb...ali da je bas toliko do hdd ?

 Taj disk nije predviđen za tu namjenu...

HAL kaže...
Ma nema sanse da je hard toliko spor.

 Zapravo ima šanse, pogledaj koji disk ima.

 

WD Green je storage serija diskova, 5400 rpm (multimedija i ostalo).

 jos ak je na 4k, loadingu nema kraja "while small files were written at an incredibly slow 25.1MB/s"lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
14 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII

Moguce je imao sam ja prije isti takav i bf4 na njemu 10min loading kad se mapa mjenja.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
8 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

Je da na 4k... a ništa taman će plaća idući tjedan pa ćemo i taj ssd uzet, imate li preporuke kakav da sad ne otvaram baš temu, ne neki od 500gb, ovako neki ali da je kvalitetan i da ce posluzit... ty

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII

Samsung 850 evo je super ali svaki SSD ce ti bit puno brzi nego hdd i obavezno na njega stavi windowse i koristi ga kao primarni disk vidjet ces kako sve leti u usporedbi sa HDDom

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: WWII

Aha ok hvala ti.. znaci na njega samo windows a na hdd igru i ostale datoteke ?

14 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII

stavi i na njega igru naravno recimo ja imam 120gb i stane mi windowsi i ostali programi kao steam,origin its.,cs go i jos jedna multiplayer igra a na HDDu imam singleplayer igre i one gdje mi nije bitna brzina ucitavanja,.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
Zato se iskreno malo protegni, na rate ili nekaj. SSD je meni bio najveća promjena na kompu otkad pamtim. Ako zemes bar 250Gb imas mjesta za Windowse i par omiljenih igara i bok.

Ovo je fakat mucenje, nisam imao blage da su WD green tak spori.
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
boki707 kaže...

Aha ok hvala ti.. znaci na njega samo windows a na hdd igru i ostale datoteke ?

 Ja bih ti preporučio Samsung 850 EVO min 250 GB, na njega instaliraš OS i programe i par igara koje igraš, a multimediju i ostale stvari ostavi na tom HDD WD Green.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
13 godina
offline
Call of Duty: WWII

meni je smiješno koliko brzo se igra loada na ssd čak i sa upaljenim shader preloadom da uđem pa čekam i dulje od 15 sek da ekipa loada.

nekad je u bf to značilo da je tenk tvoj kad brzo loadaš, a sad ionako čekaš jer nemaš koga ubit lol 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Call of Duty: WWII

Ja se toplo nadam da će nadolazeći patch popraviti ključne stvari po pitanju optimizacije i servera, ako sam dobro shvatio u petak bi trebao izaći, utuko sam u MP 30 sati i sam gameplay mi je čak i više nego solidan, a sada već treći dan igru nisam ni palio dok ne vidim hoće li se developeri potruditi pokrpati ono što su usrali, ako ne mislim da me neće igra još dugo držati, a kamoli da ću im dat pare i za DLC-ove.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.12.2017 16:03 (lobotomac90).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: WWII

110 sati ingame i rado joj se vratim, ima ono nešto, sad kad sam ušao u shemu i kad sam prokužio recoil i puške još je bolja.

zombije bi rada s domaćom ekipom probao da naučim sve skrivene fore jer ima ih masu.

bil igrao tko zombije da se discordamo?

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: WWII

 

simpatično, free content, vau

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: WWII

Izašao patch, fora, ali i još gori fps dropovi, super.

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: WWII

Ja također nisam primjetio da su išta popravili, laga i dalje, fps dropovi povremeni kao i prije, jedino pozitivno od patcha je Carentan mapa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Call of Duty: WWII

Jel tko išao probat ranked?Ovih prvih 10 matchupa prije sezone,neznam kak će me rangirat nit kam bacit?...hebote imam 2 pobjede i 6 poraza... ja sam magnet za newbei ekipu kad krene spajat lobby...to je teško gledat i ne umirat od smijeha kad krene igra...već u prvih 2 minute 1 do 2 igrača otpadnu/izađu,poslje je masakr 

https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: WWII

Mislim da neću u ranked dok se ne smiri malo situacija, dok ne poprave to leavanje i to, nema smisla živce gubit. Sad se rankam ovak u casualu i zanimljivo je bar zasad dok ne skupim nova oružja itd.

 

ranked po meni na pc nikad neće ni zaživjeti ali dobro živi bili pa vidjeli.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Call of Duty: WWII

Kako radi igra SP na GTX 970?

...................................... funny facts
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: WWII

Definitivno se nikad nisam toliko naživcirao ko u ovom nastavku coda.

Mape su toliko, ali toliko preloše da to nije istina. Ljudi ispadaju od nekud, iza leđa ti se spawnaju, gađaju te, kampaju u nekim glupim kutevima...događaju se tako mutave situacije di te lik koji ima 8-17 owna, ne možeš mu ništa, ono svaki put padaš od debila jer si ubio lika ili dva i onda on nalijeće i ruši te iako si ga napunio ali čudno on ne pada naravno.

 

S netcodeom nešto ne valja, ali je dobro zamaskirano. Ima dana da radi ono čudesno, a ima dana da garand ruši tek iz 4 metka, što je fizički nemoguće.

Mape su ponavljam toliko smeće da nije istina.

Ne možeš se kretati taktički, ono ići polako, porvjeriš sve, i opet iz kuta u kojem nije bilo nikog istrčavaju trojica, nemoguće i frustrirajuće.

 

Igram ja igru dalje, zabavna ona je, ali ima partija di bi razbio sve živo doma, ta nesrazmjer me živcira jer u prijašnjim codovima ako si dobar dobar si, ovdje si dobar dve tri partije, pa četrvrtu ne možeš positive kdr imat.

 

I novi update je donio još jedan bug koji me košta živaca, double reload. Dakle bar i još neke puške obavezno se double reloadju i tako izgubim dvoboj jer glupan ponavlja reload. Nešto je s frejmovima pri reloadu sjebano.

 

 

skorvy kaže...

Kako radi igra SP na GTX 970?

 Meni na 1060 radi super, gpu se ni ne oznoji samo igra nije optimizirana i zna štucati radi procesora.

Otkako sma digao na 16gb rame malo se smanjilo, ali novim patchom nisam osjetio neki osjetni popravak performansi.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice