Call of Duty: WWII

poruka: 537
|
čitano: 125.344
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
b00 kaže...

meni dođe da uzmem ovu igru samo da vidim dobru staru Carentan mapu iz Cod2, al znam da bu mi igra dopizdila za 1h tak da mi se za 1h zabave baš i ne daje 50E

 

jel su mozda govorili kaj o remakeu i Toujane ili Burgundy mapa u nekom DLC..... ak mi naprave toujane onda više nema dvojbe o kupnji 

 Carentan je fora, ima par prolaza probijenih, ali nije ni sjena onom starom. Zašto? broken spawnovi i kamperski community. Ekipa je po prozorima cijeli gejm bez obzira na mode.

Ne pamtim kad se toliko kamperski igralo u codu, iskreno ne. TO je press shift i ne puštaš do kraja partije, ali letim i ginem, skineš par likova, oni se stvore iza tebe itd..

 

lijep je, snježni pogovoto ima poseban štih ali samo to.

A za remake moguće jer sad remakeaju resistance iz mw3 valjda, toliko nemaju ideja jer sve mape su šrot totalni pa moraju remakat fan favorite da se spase valjda.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
11 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
fila2208 kaže...

 Carentan je fora, ima par prolaza probijenih, ali nije ni sjena onom starom. Zašto? broken spawnovi i kamperski community. Ekipa je po prozorima cijeli gejm bez obzira na mode.

Ne pamtim kad se toliko kamperski igralo u codu, iskreno ne. TO je press shift i ne puštaš do kraja partije, ali letim i ginem, skineš par likova, oni se stvore iza tebe itd..

 

lijep je, snježni pogovoto ima poseban štih ali samo to.

A za remake moguće jer sad remakeaju resistance iz mw3 valjda, toliko nemaju ideja jer sve mape su šrot totalni pa moraju remakat fan favorite da se spase valjda.

pa nez kaj igras, treba igrat S&D

 

svi ostali modovi su ko i u BF di trcis ko muha bez glave, ubijas iza leda i gines iza leda, 0 taktike... meni se zbog toga zgadio bf

13 godina
offline
Call of Duty: WWII

Vau stvarno misliš da u s n d ljudi igraju objective? lol

 

igram sve modove, a ove baš obj based još više ali svi su identični, a bez discorda i ekipa ništa, iako dosta domaćih ima ali ekipa je loša kriminalno, ne mogu u pozitivi završit a kamoli nešto konrketno i onda ih carryam..dosadi nakon partiju dve kad riješim ordere i onda ugasim i čekam drgi dan i to je to 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
Da naprave promod i dedicated servere prvi bih ga uzeo, ovako je nista posebno.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
13 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
Patrick_cro kaže...
Da naprave promod i dedicated servere prvi bih ga uzeo, ovako je nista posebno.

 Naravno da neće jer bi to igrali stotinjak ljudi, bitnije je 2x xp evente trpat, remejkat stare mape i prodat pod dlc.

užas

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
13 godina
offline
Call of Duty: WWII

lol na konozolama su maknuli winter siege i to je to, na pc i dalje event stoji iako su ga isključili. Može li ih manje boliti kurac za pc community? predobro

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: WWII

Kakvo je stanje s igrom? jesu popravili išta što se tiče laga i frame dropova? Nisam ga upalio jedno 2 tjedna sigurno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: WWII

Pa igra radi ok, kad imaš sreće da nema lagera u lobbyu fino padaju, kad nemaš, samo hitmarkere imaš.

Update nije bio od 19.12 a otad su već 3 izašla za konzole, očito ih boli kifla za pc community.

Igrača je dneveno od 10-15k što će kroz mjesec dva pasti na 5k dnevno vjerojatno. Novi dlc je uvreda, a ne znam kad je relase date.

 

Ugl. igrivo, odiradiš ordere, ispucaš se i odeš nešto drugo, tako ja radim.

http://steamcharts.com/app/476620

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

Mape su užas, nije ni čudo što rade remake starih.

DLC izlazi u 2 mjesecu, znači mjesec dana nakon konzole.

Samo 3 nove mape i 1 War scenarij.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: WWII

Da nisu oružja sad dali, nego u dlc to bi bio rip off. Ionako su sva više manje smeće, gewehr je hitmarker machine, gpmg je reloading simulator, bren je allaround ok, ostalo su melee oružja koja ne korisitm

 

uigl loše loše

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

Dali je itko otkrio ili zna konacno  neko rijesenje ? I dalje uz ssd disk i sve sve provjere i dalje load u igru je predug, nemoguce za igrat, dok se ucita prode pola mape? Hvala svima koji nesto znaju i pokusali su nekako pomoc vec

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII

Ne znam stvarno, možda probati s još RAM-a, ovaj mi se čini kao spor ram ali nisam toliko stručan za hardver pa ne bi htio spekulirati. Ako preload na steam-u i validacija kažu da je sve u redu onda definitivno nije do ssd-a. Pogledaj u task manager-u kako se ponaša računalo izvan igre i u igre i vidi dal ima koja slaba točka tu da guši sve.

Senior IT Consultant
8 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: WWII

Pa ne znam, kolega ima isto kao i ja ram-e i njemu je normalno, ne znam jel mozes vidjet moj pc, pise sve kako je... mislim stvarno nema smisla ovako igrati, bas je predug load

15 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
Da li to govoriš o loadu uvijek, ili samo MP ili SP?
13 godina
offline
Call of Duty: WWII

ja sam imao 2x4gb na 1600 i loadalo je super.

mape loada da još imam lufta pa tek onda ide odbrojavanje od 15...pa čekam hdd peasante :)

 

ne znam kompić, ja bih na tvom mjestu kompletan reinstall uradio, na ssd drive di ti je.

 

Ako ti je drive samsung skini si njihov samsung magician, idi na rapid mode i sve preporučeno i testiraj jel sve ok.

nemoguće da s takvom konfom igru sporo igra...probao si prleoad shader on off i to?

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: WWII

Mp

15 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
Hm, ako je samo u MP da nije do brzine veze? Ili ti neki vrag (mapu, mod ili nešto) skida svaki put nanovo? Problemi s punkbusterom, portovima, firewallom? Probaj malo u MP postavkama pročačkat ako se može šta...
9 godina
offline
Call of Duty: WWII

Hebote nema više onih mesija iz HUBG-a kaj su prognozirali raspad igre do nove godine...meanwile at HUBG sve manje Playera na nepoznatom ratištu,sve više Hakera...ali ajde bar imaš s kime igrat igru 

Trol sa pokrićem :P Trol sa pokrićem :P
https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: WWII

pubg je ko macarena, nešto novo za svoje vrijeme i za 10 god će samo bit ruganje i sjećanje.

 

Sjećam se zlatnih vremena dote, onda se sjeti valve, ukrade dotu složi novu verziju i igraju svi. Onda ovi kojima je teška odu na easymode lol. I svi igraju mobu, žive mobu gledaju mobu.

DAnas moba na najnižim granama, svi prešli na pubg. Nađepš pušku ubiješ, nađeš tavu umreš i ajmo opet.

 

Nitko više ne igra klasik šutere ili nedaj Bože copy paste cod arcade shit osim nas par koji igraju i mozak im je na paši.

kad dosadi, obrišem ili dam kolegi i tražim novo.

 

Svakom njegovo. Činjenica je da ruši rekorde pubg i da ubija, ali isto tako, kad dolaziš u klub u kojem ima ljudi i svira cajka i drugi do nejga koji svira techno a manje je ljudi, kolika je šansa da ćeš ostat di ima ljudi iako nisi fan ere ojdanića i radmile manojlović?

e pa upravo to je pubg i to je to.

 

a cod ko cod, sad je oko 10k igrača aktivno što je jadno za takav ip, ali dobro, kad dođe dlc bit će još manje jer onakav dlc je uvreda.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII

...ma ja sam radije na 1k playerbaseu bez hakera nego na 5 mil. sa trećinom...i bolje da ih HUBG odvlaći od ostatka gaming communitya 

https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

Istina, toliko trenutno ima Rising Storm 2 Vietnam kojeg uvijek rado upalim kad se zaželim ozbiljnije pucačine i kad dosadi COD jurnjava, iako i tu većinom igram HC.

Samo nek takve odvlače popularniji naslovi, bilo je i u COD-u takvih, nailazilo se, sad sve manje, očito im dosadilo, u pubgu tako više živciraju ljude na COD-u gineš ionako a i lako izađeš iz lobija.

 

Season pass jedino uzmem ako bude 50% ili više snižen a pošto je u pitanju COD to je vjerovatno nikad. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

Hvala na pomoci...probat cu reinstalirat sve, iako sam tek prije 20ak dana kupio ssd, radi odlicno, windows se brzo podize, otvara sve stvarno brzo... A veza mi je isto dobra, imam odlican net stvarno, brzina skidanja mi dodje cak do 4 gb/sec, pun signal...cackao sam po nema kakvim sve ne opcijama ali eto bezuspjesno... hvala svakako na pomoci :)

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

I ja sam imao taj problem, od kada sam pogasio reflection postavke učitava normalno, igra čak izgleda bolje, slagao sam po gamescan postavkama. 

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Call of Duty: WWII

Prilično sam razočaran koliko razvojni studio šuti i boli ga kurac za igru.

Očito nitko nije cijepljen protiv toga. Jel tako teško vodit neki developer blog, tražiti ljude feedback, pokušati surađivati sa communityem?
Ne, ne treba, baci random patcheve, bez patch notesa, spremaj overpriced dlc i btk.

 

Svi, ali svi su postali takvi, barem u igrama u kojima sam bio. U zadnje vrijeme mogu izdvojiti eventualno ubisoft oko rainbow sixa i divisiona, ali na početku su i oni skoro otpisali igru pa sad spašavaju, no ne radi se to tako.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

Počeo igrat, ne loša igra, moji dojmovi i halanje :D

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Call of Duty: WWII

Ako je nekom dosadio cod , ili ne zeli vise igrati. 

 

Nudim Origin acc: 

Battlefield 1

1. Premium pass

2. They Shall Not Pass

3.In the Name of the Tsar


Battlefield 4 - Digital Deluxe Edition

1. China Rising

2. Legacy Operations

3. Community Operations

4. Night Operations


Battlefield 3

1. End Game

2. Aftermath

3. Armored Kill

4. Close Quarters

5. Premium

6. Back to Karkand Expansion Pack


Battlefield Bad Company 2

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: WWII

 

novi update za dead game...

nova oružja, divizija, i likovi s harmonikama na leđima. ok.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

Hajde napokon nešto, dobro je pa novu klasu nisu naplatili kao DLC.

Nova klasa, novi mod, double XP, izgleda zanimljivo, možda i vrate nešto igrača.

Dok ima igrača za HC za mene je još uvijek živa, koliko još već je pitanje.

Trenutni playerbase je oko 8000 igrača, manje za 17% u odnosu na prošli mjesec.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: WWII

Iznenađen sam količinom besplatnosti, ali igra je na pc prilično mrtva, hq mi je stalno prazan, nema uopće ljudi. 
brzo dosadi jer je premalo mapa i digne tlak koliko ljudi kampaju s mrtvim bouncing bettyima...baš cancerogeno.

 

Odigrat sat max 2 odradit ordere i contracte i to je to, ali lijepo od njih za bespla sadržaj.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: WWII

Znači igra ima velikih probelma s netcodeom navečer kad je više igrača.

To je jebeni užas, gađaš s puškom koja mora, ali mora ubiti u 4 shots, dobivaš po 5-6 hitova, prestaješ pucati iz navike, on te ubije.

 

nevjerojatno, znači ne mogu jebeno vjerovati koliko je to izraženo. Popodne igram, manje ljudi, milina, kako pucaš tako padaju, ali ovo...takav rage je to da to nisu istine, alt f4 skoro polupao tipkovnicu.

Pa koji je to kurac...jel ima igre s poštenim netocdeom danas jebemu mater

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice