Call of Duty: WWII

poruka: 537
|
čitano: 125.536
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Call of Duty: WWII

Evo nakon sat vremena igre nisam nesto odusevljen,ocekivao sam da ce biti nesto u stilu cod2 ali gameplay je prebrz.Nisam igro ove novije naslove,zadnje sto sam igrao je bio mw3 i ovo mi je stvarno prebrzo,ne znam mozda zato sto u zadnje vrijeme igram bf1 pa mi je ovo brzi gameplay ali ovo mi nekako ne pase.Prelako se umire,ne prođe ni 1 sekunda kad te neprijatelj vidi i vec si mrtav.Vec vidim da ce svi igrati sa automatskim puskama a nitko nece uzimat m1 i sniper a to su po meni najzanimljivije puske za igrat.

Vidit cu kakav ce biti singleplayer,valjda ce me on odusevit pa da malo zaigram.

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: WWII

Meni se opet sviđa zato što je fast paced, dugo nisam igrao kvalitetni brzi shooter, polagao sam nade u DOOM, ali nije bio ni blizu onome što je recimo Quake live. Ako cemo WW2 gledati po realnosti i slicnim stvarima onda je totalni fail, ali igra kao igra je skroz zabavna i napeta. Super radi za betu, puno bolje radi od npr. BF1 - jest da je jednostavniji engine i mape, ali je opet puno ugodnije igrat bez ikakvih usporavanja.

Ovo ce biti mozda prvi COD da cu kupiti, odusto sam jos nakon MW2. Sviđa mi se, vjerojatno zato što više nema nekog trcanja po zidu i iživljavanja sa nepotrebnim glupostima, iako jezgra igre jos uvijek radi i izgleda isto kao prethodni Codovi.

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.9.2017 1:20 (D3lBoy).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

Ja probao malo betu i ne sviđa mi se uopće. Pokreti su mi nekako robotski jednostavno mi nema onaj cod feeling. Nisam mislio da to može  biti ali po meni je gori od Black Ops 3 koji je futuristički . Mislio sam da će s WII stvari izgledati bolje ali taj Cod ide sve gore. Sladgehamer je najgori studio u izradi Cod-a Treyarch je za njih svemirski brod. Čak ima koliko sam vidio nakakav bajonet charge (copy Bf1 ? ). Probati ću još danas malo više odigrati da ne ispadne da serem a nisam upoznao dovoljno stvari u igri. Ali po mom prvom dojmu sama mehanika ,osjećaj napucavanja, grafika, zvukovi kilometrima daleko od Bf1 kojemu sam se ponovno vratio. Ako kolega Fila kaže da je Bf 1 smiješan prema ostalim Bf-ima meni je Bf 1 remek djelo prema ovom Cod-u. Neka se nitko ne ljuti ali Cod stvarno živi na staroj slavi.

sake08
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

Također potpuno razočaran, polagao sam nade u ovaj nastavak i nadao će će to zaista biti povratak u pravom smjeru ali ništa od toga.

Opet bez servera, mape zatvorene bez vertikalnosti, bezglavo trčanje okolo, u Dominaciji mom omiljenom modu da zauzmeš zastavu moraš stajati točno na njoj.

War Mode jedino neki napredak, mislim da i ovaj nastavak čeka sudbina prethodnih i brzo umiranje pogotovo bez servera.

Igru sam mislio kupiti prije svega kao podršku vraćanju u realnost i dobri stari WW2 ali nakon ovoga sumnjam.

I meni zadnji COD koji na nešto ličio ostaje MW2, od tada je sve krenulo nizbrdo.

 

Vjerujem da nekome tko preferira takve pucačine ovo odgovara jer ovo zaista gameplayom vuče na Doom, run and gun, nadao sam se nečemu između.

BF1 koji također nije neki vrh je miljama ispred ovoga, meni je čak Rising Storm 2 bolji od ovoga.

Grafika, mehanika, nikav osjećaj borbe, ne vrijedi pogotovo ove cijene.

Čeka se BF u WW2

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: WWII

Meni igra katastrofa za sada nista novo bf1 po meni za klasu bolji grafika igrivost ma sve 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII

Nalo lajvam haha

Nisam jos skroz upoznat
Samo Rijeka.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: WWII
Jole-Ri kaže...

Nalo lajvam haha

Nisam jos skroz upoznat

ne da nisi upoznat nego si tragedija  

 

samo polako 

13 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
D3lBoy kaže...

Meni se opet sviđa zato što je fast paced, dugo nisam igrao kvalitetni brzi shooter, polagao sam nade u DOOM, ali nije bio ni blizu onome što je recimo Quake live. Ako cemo WW2 gledati po realnosti i slicnim stvarima onda je totalni fail, ali igra kao igra je skroz zabavna i napeta. Super radi za betu, puno bolje radi od npr. BF1 - jest da je jednostavniji engine i mape, ali je opet puno ugodnije igrat bez ikakvih usporavanja.

Ovo ce biti mozda prvi COD da cu kupiti, odusto sam jos nakon MW2. Sviđa mi se, vjerojatno zato što više nema nekog trcanja po zidu i iživljavanja sa nepotrebnim glupostima, iako jezgra igre jos uvijek radi i izgleda isto kao prethodni Codovi.

 

A gle COD ko COD, ovo je cak i zabavno pogotovo nakon space gluposti ja razmisljam isto kupiti ali se ne mogu odluciti.

 

Pitanje je koliko ce biti veliki community na PC-u jer ga doslovno pa i nije bilo sad par godina, a onda dok pocinju DLC-i dolaziti jos manji ce biti taj community jer sjecam se zadnji COD 

koji sam ja igral je bil MW2 i bilo jako puno igraca na PC-u no s dolaskom DLC-a oslo sve u krasan qurac.

twice the pride double the fall
16 godina
offline
Call of Duty: WWII

Čini se kao zabavna igra za nekih 20h gameplaya, što znači da nikako nije vrijedno 60€

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty: WWII

BF1 vs. CoD WW2 | All Guns Compared | Graphic Comparsion

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

igra je jednostavno užas.

Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
ZeNGe_CRO-mt kaže...

igra je jednostavno užas.

Zasto? Evo ja dosao doma s posla i 2h vec igram.

Meni je igra dobra

16 godina
offline
Call of Duty: WWII

Što je sa S&D modom? To mi je jedino bilo dobro na starim COD-ovima. Nisam fan jurnjave po mapi i random spawnanja.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
Dodinho kaže...

Što je sa S&D modom? To mi je jedino bilo dobro na starim COD-ovima. Nisam fan jurnjave po mapi i random spawnanja.

Uf kad se sjetim CoD 4 promoda... Warovi, turniri... 

11 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
Dodinho kaže...

Što je sa S&D modom? To mi je jedino bilo dobro na starim COD-ovima. Nisam fan jurnjave po mapi i random spawnanja.

Uf kad se sjetim CoD 4 promoda... Warovi, turniri... 

10 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
ibme74 kaže...
Dodinho kaže...

Što je sa S&D modom? To mi je jedino bilo dobro na starim COD-ovima. Nisam fan jurnjave po mapi i random spawnanja.

Uf kad se sjetim CoD 4 promoda... Warovi, turniri... 

 Skida se beta veceras da vidimo kakva je igra, nadam se da ce biti dovoljno dobro da razmislim o kupovini. Joj kad se sjetim CODa 2 i 4, pola zivota ostavio na tome 

10 godina
offline
Call of Duty: WWII

Mogli su napravit slican gameplay kao kod Call of duty world at war.

Ovo je totalno bezveze.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: WWII

jos da se ne mora je.avat oko NAT i rutera.. ovak mi se frendovi nemru prikljucit igri :(

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

Pobao nekih sat vremena i vrhunska igra. Nakon razocarenja u ono smece od bf1, konacno dobra pucacina a da nije futurizam ili moderno ratovanje kojih mi je preko glave.

Ovo se kupuje. Vjerujem da ce kampanja biti odlicna, sve su do sada bile dosta dobre.

 
1 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: WWII
Obradjivac kaže...

Pobao nekih sat vremena i vrhunska igra. Nakon razocarenja u ono smece od bf1, konacno dobra pucacina a da nije futurizam ili moderno ratovanje kojih mi je preko glave.

Ovo se kupuje. Vjerujem da ce kampanja biti odlicna, sve su do sada bile dosta dobre.

 Ukusi su različiti kod mene sve suprotno. Daj mi argumente zašto je VII "vrhunski" .Po meni nema ni trunke neke svježine gori je 10 X od ovog zadnjeg Cod remastera.

sake08
14 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
Obradjivac kaže...

Pobao nekih sat vremena i vrhunska igra. Nakon razocarenja u ono smece od bf1, konacno dobra pucacina a da nije futurizam ili moderno ratovanje kojih mi je preko glave.

Ovo se kupuje. Vjerujem da ce kampanja biti odlicna, sve su do sada bile dosta dobre.

 

 

 

One ring to bring them all and in the darkness bind them
6 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: WWII

Jbg ljudi, ukusi se razlikuju i gotovo. Ako vam se ne svidja, trazite sta vam se svidja.

Ja sam veliki fan pucacina i ovo je prva posle dugo vremena da me odusevila. Ne znam kako ce proci prodaja i kako se svidja vecini igraca ali meni je odlicna. Igram, zabavljam se i to je jedino cemu igre trebaju sluziti. Nimalo me nije briga jel graficki ispod prosjeka, je li poneka tekstura mutna, ima li svjezine i noviteta i sl. To je samo hrpa gluposti ljudi koji su izgubili zar igranja u sebi pa stalno traze mane igrama da se ne bi suocili sa cinjenicom da vise jednostavno ne mogu uzivati u igri. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: WWII

na 4k igra izgleda predivno... vrti se odlicno i meni je igra daleko ispred proslog COD-a, u sustini svida mi se vise od BF1 ali ja opcenito vise volim COD serijal tako da mozda nisam objektivan.

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
toxic kaže...

na 4k igra izgleda predivno... vrti se odlicno i meni je igra daleko ispred proslog COD-a, u sustini svida mi se vise od BF1 ali ja opcenito vise volim COD serijal tako da mozda nisam objektivan.

 

 

Pa da za jedan COD vrlo ljepo izgleda cak je izabavno na momente, meni osobno je i govno u travi bolje od BF1 zali me boze novaca WWI igra di svi hip fireaju sa SMG-ima, a istovremeno ljudi pljuju po CODu za istu stvar 

twice the pride double the fall
9 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII

Dobre su mi ove BF usporedbe,nikad Cod neće bit BF i obrnuto....

https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
10 godina
offline
Call of Duty: WWII

Crasha li igra jos nekome?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII

ako koristis msi afterburner probaj ugasit meni se crasha zbog njega

10 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII

Ne koristim to a evo i sto mi izbacuje

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.9.2017 14:05 (jopaa991).
16 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
jopaa991 kaže...

Ne koristim to a evo i sto mi izbacuje

 

 Verify game files pod steam opcijama.

Koristite blage riječi i jake argumente
10 godina
offline
Re: Call of Duty: WWII
Dodinho kaže...
jopaa991 kaže...

Ne koristim to a evo i sto mi izbacuje

 

 Verify game files pod steam opcijama.

 Jesam ali i dalje isto 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice