CoD 2 multiplayer i cheateri zaključana tema

poruka: 21
|
čitano: 23.706
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
CoD 2 multiplayer i cheateri
pitanje

BOK ZNA LI KO KOJU ŠIFRU ZA COD 2 MULTIPLAYER MOLIO BI LJEPO DA NAPIŠETE AK ZNATE UNAPRED HVALA I NEMOJTE PILITI JA MRZIM CHEATERE I TE STVARI AK ZNATE NAPIŠITE AK NE OPET DOBRO


LoooooL
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: CoD 2 multiplayer i cheateri

Nauči igrat.

15 godina
neaktivan
offline
CoD 2 multiplayer i cheateri
autorov komentar

ok imaš koji dobar server da nema cheatera


LoooooL
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
CoD 2 multiplayer i cheateri

Vec vidim da si noob

 

CoD2  za  multyplayer  nema  tj  ne  postoje  izrazi  šifre!

Pod  šifre  se  smatra  kad  ukucaš  npr  give  me  wood  i  određenu  brojku  xxx

 

CoD2  ima  i  previše  citera    i  još  kad  vidim  da  na  ovakvom  nekom  forumu  od  jednog  uglednoga  casopisa  kao  BUG  ljudi  svako  malo  pitaju  za  "šifre"    smraci mi se...

Nisam  imao  namjeru  ništa  pisati  ali  jednostavno  moram  to  je  jace  od  mene.

Jucer  sam  "uhvatio  još  3  likca  kako  koriste  WH  za  vrijeme  CB  wara  zalosno...    ono što je ironija sva trojca su iz slovenije.

Onda  idem  traziti  CB  war  preko  mirca  i  cudim  se  kad  nitko  nece  igrat  kad  vide i pitaju od kud smo i kazem Craotia i onda dobijem odgovre Fu**** all fu***** citers i tome slicno i nitko nece da igra...

Ovi  prokleti  janezi(slovneci)  imaju  više  citera  nego  stanovnika  multihack,  bot  i  sva  ta  sranja  kod  njih    se  to  valjda  po  forumima  dila  i    ima  i  u  konzumu  za  kupit  valjda  koliko  ih  je.

No  tu  veselju  nije  kraj  koda  da  nije  dovoljno  jer  postoje  WH,  i  sva  ta  sranja  tu  su  još  raznovrsne  skripte  koje  olakšavaju  i  potpomazu  u  igranju...

 

Necu  više  o  tome  jer  ce  mi  dignut  zivce  i  mogo  bi  napisat  knjigu  o  tome.

Ono  šta  me  fascinira  i  šta  zelim  reci  je  da  jedan  BUG  koji  sad  ima  forum  i  dopušta  ovakve  glupos***  da  se  događaju  je  SRAMOTA!

Na  nekim  drugim  forumima  bi  autor  dobio  trajni  ban  odma  bez  upozorenja  i  mogucnosti  povrata  barem  pod  istim  nickom.

No  tu  svako  malo  netko pita za "šifre" zaduzene moderatore i admine ocito boli neka stvar i nereagiraju ili je njima to u redu onda SU JADNI ako tako misle.

No  dobro  baš  gledam  pravila  i  nije  niti  cudno  jer  su  slabo  definirana  i  nema  ništa  o  tome  da  ce  popiti  neku  kaznu  i  ako  dobe  doci  ce  ponovno  pod  drugim  nickom.

BUG-ovci  ako  vec  sami  nemate  vremena  i  volje  "zaposlite"  moderatore,  supermoderatore,  admine  koji ce obavljati kako treba svoj posao.

NPR.  uzmete  6  ljudi  (koji  imaju  zelje,  vremena  i  volje)  raspodjelite  ih  mogu  svi  biti  i  supermoderatori  nije  uopce  vazno  i  date  im  posao  placa  im  je  pretplata  na  BUG  besplatno  naravno.

Dok  god  oni  rade  svoj  posao  dobro  dobivaju  BUG  besplatno  osim  što  imate  njihova  imena  i  prezimena  i  mjesto  i  adresu  stanovanja  imate  i  ljude  koji  ce  sa  voljom  obavljat  "posao"  za  koji  su  zaduzeni...

Mozete  ima  i  50  moderatora  zali  boze  ako  niti  jedan  ne  radi  posao  kako  treba...  a  od  6  besplatnih  brojeve  nece  propast  ili  bankrotirati.

 

Autoru  ove  teme....

Evo  ti  link  i  kupi  si  ako  te  volja.

Sa  ovime  imaš  sve  moguce  "šifre"  zove  se  BOT

piše  ti  šta  sve  dobiješ  a  kako  to  funkcionira  pogledaj  na  youtubu  neki  "filmic"  upiši  CoD2  BOT

BTW  da  takve  stvari  neceš  naci  besplatno  a  da  rade  kako  treba  i  ne  kika  te  prvi  i  najobcinij  PB  na  svakom  serveru  vec  se  kupuju  ZALOSNO  da  ljudi  i  KUPUJU  TA  SRANJA!

 

http://pansemuckl.netcoders.cc/cod2Bot/


May The Force be With You DuDe!
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: CoD 2 multiplayer i cheateri

Svaka čast... ali ipak makni link neka se sam potrudi da ga nađe ako već neće naučit igrat.

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.5.2008 10:08 (HalF-DeaD).
16 godina
neaktivan
offline
RE: CoD 2 multiplayer i cheateri
HalF-DeaD kaže...

Svaka čast... ali ipak makni link neka se sam potrudi da ga nađe ako već neće naučit igrat.

  Ma necu...
1minuta  u  googlu  ti  je  potrebna  da  nađeš  stanicu  di  bi  tako  nešto  kupio  (makar  ima  i  takvih  nesposobnjakovica  koji  niti  to  ne  mogu  naci) 
Neka  uzme  kreditnu  od  staroga  ili  stare  i  neka  si  kupi  Smijeh    vidi veselja odma ce biti PG Smijeh  ipak je to brze i bolje riješenje
Druzenje  sa  prijateljima  iz  klana  zajedno  uvjezbavanje  i  treniranje  taktika  upoznavanje  po  lanovima  i  sve  to  je  ipak  bzvz  SmijehSmijehSmijeh 
Ovako  si  preko  noci  PG  samo  pitanje  je  kad  ce  te  ulovit  i  banat  ti  key  ali  dobro  neke  niti  to  ne  zaustavi  kupe  novi  key  smisle  novi  nick  i  idu  dalje  Smijeh 

May The Force be With You DuDe!
16 godina
neaktivan
offline
CoD 2 multiplayer i cheateri

@franecar prvo kažeš da ti netko napiše,kako ti kažeš "šifre"(lol)za cod2 Multyplayer,zatim navedeš kako mrziš cheatere.Jel to ima logike?n00b3!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
CoD 2 multiplayer i cheateri

A jesi pravi....nemogu razumijet ljude koji koriste cheateve...koja je onda car igre??...no commentŠutim

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
CoD 2 multiplayer i cheateri

wtf?? vi niste skuzili na kojem je to pdf-u?? [b]hardverski problemi[/b]

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: CoD 2 multiplayer i cheateri

a covjece,,,pa od cheatera se nemoze ni igrati,,,,inace sam admin na jednom CoD2 serveru "Kameni Momci" pa zna bit nekad dosta posla sa hvatanjem,,,kikanjem,,,,uglavnom tipovi iz ceske,,,poljske,,,hrvatske,,,srbije,,,rusije,,,

mi igramo na CoD2 1 verziji pa ako imate zelje dodjite i zaigrajte malo,,,dobra ekipa,,,dobro druzenje,,,

"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali
15 godina
offline
CoD 2 multiplayer i cheateri

ako mislis da si pametan sto igras sa cheaterima... e pa varas se

stvarno moras biti id..t da igras tako jer to je tehnicki zlocin protiv cod2 i svih onih koji ga igraju kako spada

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
CoD 2 multiplayer i cheateri

Ma na današnjim multiplayer igrama je sve puno citera, inace igram css i cs 1.6 takodjer sve puno citera, zaista ne razumijem svrhu te igre al aje nek uzivaju.

Kevin Mitnick RULZZZZ
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: CoD 2 multiplayer i cheateri
buky kaže...

Ma na današnjim multiplayer igrama je sve puno citera, inace igram css i cs 1.6 takodjer sve puno citera, zaista ne razumijem svrhu te igre al aje nek uzivaju.

 cheateri su pi*kice!!! samo unistavaju igru drugima,,, i sve ih je vise i vise i veoma su brzi sto se tice nabavljanja kojekakvog sranja wh, aimbot, skripti,,,et na cod4 sedmicu dana nakon sto je izasao patch 1.5 oni su vec imali sve moguce cheatove,,,punkbuster je nemocan za nove cheatove ,,sve dok se ne otkriju pa se updejta,,,ali oni opet nadju nove i tako stalno,,,
"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali
15 godina
neaktivan
offline
RE: CoD 2 multiplayer i cheateri
buky kaže...

Ma na današnjim multiplayer igrama je sve puno citera, inace igram css i cs 1.6 takodjer sve puno citera, zaista ne razumijem svrhu te igre al aje nek uzivaju.

 Zato kupiš steam verziju cs-a i igraš..
15 godina
neaktivan
offline
CoD 2 multiplayer i cheateri

Pa imam ja steam ali nije problem u steamovcima nego onima koji dolaze sa non steamom na server!!!

Kevin Mitnick RULZZZZ
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: CoD 2 multiplayer i cheateri

pa nađeš neki dobar steam server i riješeno

15 godina
neaktivan
offline
Pomozite

e ljudi vako..... juce sam nabavio sve za cod2 sto treba da se igda multipleyer ali kad sam instaliro neki patch 1.3 onda nemogu da pokrenem cod2 pise neki error...nesto....Error during initialization:
                                                                Failed to initialize renderer: version mismatch.

imal neko kakvo resenje osim da neinstaliram ponovo cod2 jer neam cd...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pomozite
mozes vratiti sustav prije instalacije...
16 godina
offline
RE: CoD 2 multiplayer i cheateri
Darth Punisher kaže...

Ono  šta  me  fascinira  i  šta  zelim  reci  je  da  jedan  BUG  koji  sad  ima  forum  i  dopušta  ovakve  glupos***  da  se  događaju  je  SRAMOTA!

Na  nekim  drugim  forumima  bi  autor  dobio  trajni  ban  odma  bez  upozorenja  i  mogucnosti  povrata  barem  pod  istim  nickom.

No  tu  svako  malo  netko pita za "šifre" zaduzene moderatore i admine ocito boli neka stvar i nereagiraju ili je njima to u redu onda SU JADNI ako tako misle.

No  dobro  baš  gledam  pravila  i  nije  niti  cudno  jer  su  slabo  definirana  i  nema  ništa  o  tome  da  ce  popiti  neku  kaznu  i  ako  dobe  doci  ce  ponovno  pod  drugim  nickom.


 Ono što je u cijeloj priči bitno je to da cheatovi nikako nisu nelegalni i automatski pričanje o istima nije razlog za ban na forumu ovog tipa. Možda na privatnom manjem forumu. Na forumu koji je namijenjen raspravama o računalima nije.
boxer kaže...

a covjece,,,pa od cheatera se nemoze ni igrati,,,,inace sam admin na jednom CoD2 serveru "Kameni Momci" pa zna bit nekad dosta posla sa hvatanjem,,,kikanjem,,,,uglavnom tipovi iz ceske,,,poljske,,,hrvatske,,,srbije,,,rusije,,,

mi igramo na CoD2 1 verziji pa ako imate zelje dodjite i zaigrajte malo,,,dobra ekipa,,,dobro druzenje,,,

 Još od prije nekoliko godina sam naučio da se protiv cheatanja ne može.
Ono šta možeš je ignorirati chetere. I tako nije da nešto extra dobiju. Sa i bez cheata su jadni, pa ako ih ispunjava imati cheat neka im. Na kraju dana su i dalje jadni papci koji ni sa aimbotom i ne znam ti ja čime ne mogu parirati bilo kojem boljem igraču...

Ne treba trošit živce na njih...

P.S. Ova tema bi trebala biti u podforumu PC Igre!?
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.10.2008 15:25 (Danny_HR).
15 godina
offline
CoD 2 multiplayer i cheateri

Stvarno nekuzim to citanje di je tu osjecaj dostignucaIzlanuo se

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
CoD 2 multiplayer i cheateri

Lol!
Bio sam na Kameni Momci serveru, samo je 1.0, pa moram nariktat 1.0 verziju u jednom programu(mogu koristit istovremeno i 1.0 i 1.3)!
Šifre, hm, sifre mozes koristiti samo na strat vrsti, upises u console /noclip i sl.
Ako zelis hack ima ih na stotine besplatno samo pazi vecina ih ima virus, i u zadnje vrijeme ima dosta besplatni Undetect(možeš igrat na servere sa PB) hackova!
Ali to ti nepreporucijem, jer glupo je igrat sa hackom(nije fer), na svakom vecem serveru ima 100% bar jedan koji koristi hack,
ja uđem u neki server(CTF) uzmen zastavu i namjerno se sakrijen da me nemore nac, a on dođe i ubijeme, i sl.
Ako bas oces igrat sa hackom, mores otic na servere di pise hacks OK, kao u Free beer Hacks OK!
Ja iman dosta tih hackova, ali ih nisan koristio skoro nikad, (oslabit ces vele, posebno sa aimbotom)!

I da kazem, mrzim kad na nekim serverima nema killcam, vidim da varaju, ali nisan 100% siguran kad nema killcama!

Usput imao san i ja svoj server, ali neda mi se drzat komp upaljen, a nisan tio trosit pare da ga kupin!

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice