CoD Rcon Tools

poruka: 8
|
čitano: 6.467
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
CoD Rcon Tools

Kao sto i sam naslov teme kaze radi se CoD RT..... Zanimju me vasa msljenja o tom programu i ako netko moze rec kako da promjenim respaw time u TDM..... Radi se o CoD4....

Asus M2N-XE, Asus HD 4550, DDR2 2GB, AMD Athlon 64 X2 5200- 2 X 2,9GHz, HDD 500GB MSN: trop_sr50@iamcrazy.in Xfire: xelicax Clan: Cro_Elite
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: CoD Rcon Tools

to mos i u igri.. ides /rcon login password

i onda mjenjas tak vidit ces lagano je

15 godina
neaktivan
offline
RE: CoD Rcon Tools
Trop kaže...

Kao sto i sam naslov teme kaze radi se CoD RT..... Zanimju me vasa msljenja o tom programu i ako netko moze rec kako da promjenim respaw time u TDM..... Radi se o CoD4....

 imam ti ja CoD RT kad odes birati gametype izabereš TDM i pod Player respawn delay staviš 1 klikneš set i to je to bar je meni pomoglo. evo screen:
14 godina
neaktivan
offline
CoD Rcon Tools

kako nariktat consolu da kad se konzola javlja da pise samo console a ne cod||rcontool....  i kako napraviti da kad mi netko u igri napise !nextmap da im consola napise koja je??

Stisni HVALA, nije tako tesko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
CoD Rcon Tools

Može li se rcon tool koristiti unutar igre kao na primjer xfier kad se stisne scroll lock+x

visit http://www.youtube.com/user/zoja26pro?feature=mhum
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
CoD Rcon Tools
mozete mi dati link za neki rcon koji vecina koriste,?
marko88
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: CoD Rcon Tools
ja znam jedan dobar link www.google.com
13 godina
neaktivan
offline
RE: CoD Rcon Tools
marko88 kaže...
mozete mi dati link za neki rcon koji vecina koriste,?

pa ćemu ti služi google :) evo ti link http://www.cod-rcontool.com/index.php?option=com_jotloader&view=categories&cid=0_df5ff0bd5d70fe4c9efcada4fbbcda6b&Itemid=56 i skini 11.3.1 ! lakše je za koristit nego 12 BETA verzija.. :D

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice