Cod2 Demo

poruka: 21
|
čitano: 6.877
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Cod2 Demo 2 movie

znaci imam jedno 5-6 demoa za cod2 koji redovito igram i sad mi je problem sta ne znam kako s tih demoa napraviti nekakav movie. tj. ne znam kojim programom treba pokrenuti taj " recordani file ".

i ne znam kako ga upload na x-fire.


hvala na svakoj pomoci!

Svaki sat ranjava, zadniji ubija!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Cod2 Demo
skini fraps i snimaj gameplay video
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Cod2 Demo

je i onda mi 5 rundi uzima 1gb pa ti to  uploadaj na xf

Svaki sat ranjava, zadniji ubija!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cod2 Demo
Maxy kaže...

je i onda mi 5 rundi uzima 1gb pa ti to  uploadaj na xf

Pa snimi xFire-om. Čini mi se da se treba pritisnuti Scroll Lock + V da počne snimati.

If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you. -Muhammad Ali
14 godina
offline
Cod2 Demo
a jbg moram pitat kolegu on to zna
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Cod2 Demo 2 movie
Maxy kaže...

znaci imam jedno 5-6 demoa za cod2 koji redovito igram i sad mi je problem sta ne znam kako s tih demoa napraviti nekakav movie. tj. ne znam kojim programom treba pokrenuti taj " recordani file ".

i ne znam kako ga upload na x-fire.


hvala na svakoj pomoci!

Pronađi ga u mapi gdje ti je instaliran cod, pa onda na netu trazi converter za tu vrstu file-a

Google IS your friend!!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.6.2010 22:52 (passat).
15 godina
offline
Cod2 Demo

Ne znam samo zašto neki imaju potrebu da se javlju i pišu bezvezne postove a nemaju blage veze?

 

Skini CoD2 Player sa neta. Ako ga ne budeš mogao naći dodaj me na Xfire  -  boxerbih i ja ću ti poslati.

 

Možeš i u konzoli pokrenuti demo.

 

Naredba -   demo demo0001   - ti pokreće prvi demo

Naredba -   demo demo0002    - ti pokreće drugi demo itd.

Radio, ne radio, svira radio!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Cod2 Demo

Program s kojim pokrećeš demo-e zove se Seismovision. Možeš ga besplatno downloadati ovdje: http://www.seismovision.net/. Taj program možeš koristiti i za mnoge druge igre u kojima možeš snimati demo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Cod2 Demo
Filip21 kaže...

Program s kojim pokrećeš demo-e zove se Seismovision. Možeš ga besplatno downloadati ovdje: http://www.seismovision.net/. Taj program možeš koristiti i za mnoge druge igre u kojima možeš snimati demo.

HeHeHe, taj program mi je bio pravi krš kada sam isprobavao.

 

Našao sam CoDPlayer - mislim da ima i više funkcija a i jednostavniji je.

 

CODPLAYER

CoDPlayer CoDPlayer
Radio, ne radio, svira radio!
14 godina
offline
RE: Cod2 Demo
boxer kaže...

Ne znam samo zašto neki imaju potrebu da se javlju i pišu bezvezne postove a nemaju blage veze?

 

Skini CoD2 Player sa neta. Ako ga ne budeš mogao naći dodaj me na Xfire  -  boxerbih i ja ću ti poslati.

 

Možeš i u konzoli pokrenuti demo.

 

Naredba -   demo demo0001   - ti pokreće prvi demo

Naredba -   demo demo0002    - ti pokreće drugi demo itd.

Imam blage veze, jer sam to ucinio u live for speed-u.. Video je bio u .mkv, kopirao ga, convertiro, i prebacio u zeljeni format.

Ako mislis da moj prijedlog nije dobar TD ce biti izvrstan pokazatelj toga

Google IS your friend!!!
15 godina
offline
RE: Cod2 Demo
passat kaže...
boxer kaže...

Ne znam samo zašto neki imaju potrebu da se javlju i pišu bezvezne postove a nemaju blage veze?

 

Skini CoD2 Player sa neta. Ako ga ne budeš mogao naći dodaj me na Xfire  -  boxerbih i ja ću ti poslati.

 

Možeš i u konzoli pokrenuti demo.

 

Naredba -   demo demo0001   - ti pokreće prvi demo

Naredba -   demo demo0002    - ti pokreće drugi demo itd.

Imam blage veze, jer sam to ucinio u live for speed-u.. Video je bio u .mkv, kopirao ga, convertiro, i prebacio u zeljeni format.

Ako mislis da moj prijedlog nije dobar TD ce biti izvrstan pokazatelj toga

Jesi ti ikad pokretao demo u CoD-u? Snimljeni recordi nisu u mkv formatu.

Radio, ne radio, svira radio!
14 godina
offline
RE: Cod2 Demo
boxer kaže...
passat kaže...
boxer kaže...

Jesi ti ikad pokretao demo u CoD-u? Snimljeni recordi nisu u mkv formatu.

Ok, ja nisam znao u kojem su formatu codovi , ali ne trebas odmah napadati me bez razloga

Google IS your friend!!!
15 godina
offline
RE: Cod2 Demo

Pa ti reče da "imaš blage veze"? Namigiva

Nisam te citirao i misli samo na tebe, nego i na ostale koji su dali polovična ili nikakva rješenja. Nema veze, nisam mislio nikoga napasti, nemoj biti uvrijeđen.

 

Inače kod CoD-a ti se demo pokreće ili u konzoli ili pomoću onog programa koji je lakši način i koji ti odmah omogućava dosta opcija da manipulišeš nekim stvarima (brzina, 3D itd.). Nakon što pokrenete video record, onda se može snimati nekim programom tipa Fraps ili Xfire i onda se ta snimka od nekoliko gigabajta obrađuje u nekom video alatu i onda tek uploada na xfire ili youtube ili šta već.

 

Postoji i drugi način koji je dosta teži, zahtjeva dosta vremena, malo jači procesor itd. sa naredbom cl_avidemo 30/60/120 i od skrinšota u virtualdubu se pravi video i onda se opet obrađuje u nekom video alatu itd.

 

Uglavnom za te stvari bi možda trebalo napraviti neki tutorijal, ne mogu se objasniti u par rečenica.

Radio, ne radio, svira radio!
15 godina
offline
RE: Cod2 Demo 2 movie
Maxy kaže...

znaci imam jedno 5-6 demoa za cod2 koji redovito igram i sad mi je problem sta ne znam kako s tih demoa napraviti nekakav movie. tj. ne znam kojim programom treba pokrenuti taj " recordani file ".

i ne znam kako ga upload na x-fire.


hvala na svakoj pomoci!

kao što je netko napisao par postova prije, otvoriš taj demo s codplayerom i onda najbolje s frapsom snimiš. Kad si snimio, obradiš i dodaš neke efekte i pjesme u nekom video editoru (Windows movie maker, Sony Vegas, Adobe After effect, itd...), spremiš, po mogučnosti convertiraš u neki drugi codec da ti nije u .avi jer zauzima mnogo mjesta (otprilike par Gb za par min videa), staviš ga u mapu videos koji se nalazi u mapi od xfirea, pokreneš xfire, odeš na tab Videos, pronađeš svoj video, desni klik na video, upload video, napraviš ime, description i sve ostalo šta treba i upladaš ga...

 

to je otprilike sve... nadam se da sam imalo pomogao :D

I See Offline People ! Mladim djevojkama podešavam CONFIG SYSe i pravim AUTOEXEC BATe ... :D
15 godina
neaktivan
offline
Cod2 Demo

ok thx na ovim programima, ovo za konzolou sam znao

 

a sad. s kojim programom editirati taj " record " ?

Svaki sat ranjava, zadniji ubija!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Cod2 Demo
Maxy kaže...

ok thx na ovim programima, ovo za konzolou sam znao

 

a sad. s kojim programom editirati taj " record " ?

Pa record ne možeš editirati. To je samo snimka tvog igranja. Tu na scenu nastupaju fraps, xfire ili neki program za snimanje videa.

Pokreneš record, snimiš što ti je zanimljivo sa frapsom ili xfireom i onda te snimke  frapsa ili xfirea ubacuješ u neki video alat npr. Sony Vegas ili Winodws Movie Maker i tamo ih obrađuješ i kad završiš snimiš. Nakon toga uploadaš snimku.

Recorde ne možeš ubacivati u programe za obradu videa jer su ne podržani.

Radio, ne radio, svira radio!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cod2 Demo
Maxy kaže...

ok thx na ovim programima, ovo za konzolou sam znao

 

a sad. s kojim programom editirati taj " record " ?

Preporuka ide na Sony Vegas, još ako znaš radit u AfterEffects, nema ti kraja.

Računaj da će ti trebati dosta živaca i vremena.

 

Inače, osobno više volim snimiti avidemo (cl_avidemo 120 naprimjer) gdje se uzima .png slika pune kvalitete (u ovom primjeru 120 sličica u sekundi) i onda te slike ubacit u virtualdub, namjestiti fps na 120, konvertati u .avi (preporučam lagarith lossless codec) i onda taj .avi editirat u vegasu. Tako se dobije najveća kvaliteta imho.

 

EDIT: naravno prvo snimiš demo na neki način (xf, fraps, avidemo..)

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.6.2010 14:12 (FlyBoy).
15 godina
offline
RE: Cod2 Demo
FlyBoy kaže...
Maxy kaže...

ok thx na ovim programima, ovo za konzolou sam znao

 

a sad. s kojim programom editirati taj " record " ?

Preporuka ide na Sony Vegas, još ako znaš radit u AfterEffects, nema ti kraja.

Računaj da će ti trebati dosta živaca i vremena.

 

Inače, osobno više volim snimiti avidemo (cl_avidemo 120 naprimjer) gdje se uzima .png slika pune kvalitete (u ovom primjeru 120 sličica u sekundi) i onda te slike ubacit u virtualdub, namjestiti fps na 120, konvertati u .avi (preporučam lagarith lossless codec) i onda taj .avi editirat u vegasu. Tako se dobije najveća kvaliteta imho.

Uh, 120 je puno. Ako će se praviti video od par minuta onda bi trebao osloboditi minimalno 50GB prostora na hard disku.

 

Meni je dovoljno 60 i nisam primijetio neku razliku u kvaliteti snimke. Također je fluidna.

Jel imaš neki razlog zbog čega radiš sa 120?

Radio, ne radio, svira radio!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cod2 Demo
boxer kaže...

Uh, 120 je puno. Ako će se praviti video od par minuta onda bi trebao osloboditi minimalno 50GB prostora na hard disku.

 

Meni je dovoljno 60 i nisam primijetio neku razliku u kvaliteti snimke. Također je fluidna.

Jel imaš neki razlog zbog čega radiš sa 120?

Da, meni je za pola minute .avija trebalo oko 20gb na hddu s avidemo 120

Ne baš, nemam neki pretjerani razlog, osim što se ipak vidi mala razlika u kvaliteti, ali ja idem za onom što više to bolje, naravno da sad ne bi koristio 120 za cijeli fragmovie od npr. 3-5 minuta, mislim da ne bi imao ni mjesta na hddu za toIznenađen

 

 

 

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
15 godina
neaktivan
offline
Cod2 Demo

vegas 7 znaci moze editirati :)

Svaki sat ranjava, zadniji ubija!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Cod2 Demo
Maxy kaže...

vegas 7 znaci moze editirati :)

Najnovija ti je 9 verzija i imas mjesec dana free trial tako da mozes napraviti video bez crackanja.

Radio, ne radio, svira radio!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice