Command & Conquer Remastered

poruka: 4
|
čitano: 334
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine

Upravo vidjeh dretvu na Redditu vezanu za remaster originalnog C&C-a od strane EA.

Spominju se remaster Tiberian Dawn i Red Alert nastavaka, kao i Covert Ops, Counterstrike, and Aftermath dodataka.

I sve to, kažu, bez mikrotransakcija 

Čak su i potpisali ugovor sa Petroglyph Games, u kojoj je većina (ako ne i svi?) ekipe iz dobrog starog Westwood Studios koji je i stvorio silne C&C nastavke koji su mnogima obilježili djetinjstvo. 

Puno više informacija ima u samoj dretvi, a čeka vas i "šećer na kraju".. 

Osobno nisam mogao spriječiti da se rodi barem malo nade i mašte u meni te planiram pratiti razvoj situacije 

Što kažete na ovo? Jel vas uhvatila zera hajpa? Jel se u vama ponovno pojavila mržnja prema EA jer su ipak oni prije svega ubili Westwood zajedno s nekolicinom drugih firmi za razvoj igara? 

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina

Kad je u pitanju EA ne vjerujem da cemo biti odusevljeni.

Moj PC  
0 0 hvala 0
22 mjeseca

Cini se super, nadam se da EA nece uvesti DRM - vecina igraca igra C&C u Single Player kapanji,

te u LAN-u.

Zero Hour mi je i dan danas gust odigrati u LAN-u, pa makar i u dvoje protiv 6 Burtal AI-a.

Sto se mene tice, meni grafika nije problem. Dovoljno je da naprave isto sto i Blizzard - upscaleaju

igru za moderne monitore i rezolucije, ukljucujuci 16:9/7:3(21:9), i meni je to vec sasvim dovoljno za igranje i zabavu.

Makar postoje i nesluzbeni nacini kako natjerati da se igre vrte u visoj rezoluciji, makar su i dalje 4:3 aspekta, ali barem

nije sve prekrupno na ekranu. A stari CRT-ovi su sve manje i manje dostupni. Kvalitetnih i ocuvanih sve je manje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
Re: Command & Conquer Remastered

Ha ovisi kojim ce putem krenuti...Nisu dugo izdali nikakav RTS pa nalaze da ce novi engine raditi...Then again vjerojatno ce napraviti kako si rekao,samo upscale na modernu rezu i to je to...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice