Company of Heroes 2

poruka: 1.259
|
čitano: 220.464
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Company of Heroes 2

Borba protiv cheatera u CoH1... Jedan "community manager" je počeo aktivno(osobno) banati drop hackere, map hackere... etc. Jučer je bannao preko 50 potvrđenih hakera. Veoma odličan i za pohvalu potez, svaka čast. Više na linku ispod:

 

http://community.companyofheroes.com/forums/fair-play-cheater-reporting/topics/Cheater-reporting-in-CoH?page=2

 

Aut vincere, aut mori!
 
1 0 hvala 2
12 godina
offline
Company of Heroes 2

Jedan intervju: http://www.atomicmpc.com.au/Feature/302201,company-of-heroes-2-interview-8211-simon-watts-on-creating-a-game-that-fans-will-show-off-for-years-to-come.aspx

 

Citirat ću osobno najinteresantniji dio "We’re talking about the Eastern Front German Army, which is very different from the Western Front Army. So you’re going up against different units and slightly different gameplay doctrines to what you did in the first game."

Aut vincere, aut mori!
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.6.2012 21:42 (Et_Tu_Brute?).
 
1 0 hvala 3
12 godina
offline
Company of Heroes 2

Evo par slika iz časopisa PC gamer. Slike su po redu stavljene, prema stranicama časopisa.

Aut vincere, aut mori!
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.6.2012 17:20 (Et_Tu_Brute?).
 
1 0 hvala 4
14 godina
offline
Company of Heroes 2

Dva nova ss

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
 
1 0 hvala 5
14 godina
neaktivan
offline
Company of Heroes 2

Ovo mora bit predobro.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Company of Heroes 2
Praetorian1 kaže...

Ovo će biti predobro.

Mali ispravak. ;)

Aut vincere, aut mori!
13 godina
offline
Company of Heroes 2

a ne jedva čekam :)))

 

bit će super kad rusi budu prašili! u multiju će bit svi jel tako ne samo rusi i njemci?

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Company of Heroes 2

oho idemo za majku rusiju!

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011 / - / beta.bassfeverfm.com - / http://www.universe-hosting.com/
13 godina
neaktivan
offline
Company of Heroes 2

Jedva čekam..

 

Uhvatila me nostalgija pa sam se sjetio da mnogi igraju jos COH u mp. Jel mogu ja uzet key s onog poljskog sajta i igrat mp? ( Tales of Valor)

AKO SAM TI POMOGAO KLIKNI HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Company of Heroes 2

jel ima za COH ili nesto key negdje?kakav poljski sajt?

Xc
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Company of Heroes 2

nadam se da će igra biti dosta realna i da će napravit njemačke tenkove tako da su najbolji u igri (što su bili u WW II)joj jedva se čekam igrat bitke kursk protiv rusa :D

je kako si
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Company of Heroes 2
cod4gamer kaže...

nadam se da će igra biti dosta realna i da će napravit njemačke tenkove tako da su najbolji u igri (što su bili u WW II)joj jedva se čekam igrat bitke kursk protiv rusa :D

 biti ces sa sovjetske strane only?

Xc
14 godina
offline
Company of Heroes 2

Ako ne možete dočekati dvojku, uvijek možete igrati odličan Eastern Front mod

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Company of Heroes 2

Jebo COH 2 , bolje da rade na DOW3........... IMO

 

 
0 4 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Company of Heroes 2

radi se i na tome paralelno. Vjerojatno će izaći godinu nakon Coh2, budući da je sad to prioritet za Relic.

KILL! Have no fear!
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.6.2012 13:19 (animosity_frenzy).
14 godina
neaktivan
offline
Company of Heroes 2

ovo će biti presavršeno. baš bi mogao ponovno piknuti vanillu

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=0MRmxfLuNto&NR=1"]Odgovor na 90% postova[/URL]
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Company of Heroes 2
MrXleader kaže...
cod4gamer kaže...

nadam se da će igra biti dosta realna i da će napravit njemačke tenkove tako da su najbolji u igri (što su bili u WW II)joj jedva se čekam igrat bitke kursk protiv rusa :D

 biti ces sa sovjetske strane only?

koliko sam ja skuzio kampanja ce biti sa sovjetske strane, a mozda ce stavit neki skirmish di ces moc igrat i sa njemcina (kao u coh1)

12 godina
offline
Company of Heroes 2

Company of Heroes 2 Trailer. Ne pokazuje gameplay.

Aut vincere, aut mori!
 
3 0 hvala 3
12 godina
offline
Company of Heroes 2

Dvije nove slike...

Aut vincere, aut mori!
 
4 0 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Company of Heroes 2

Izglda izvrsno :O!

Xc
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Company of Heroes 2
Et_Tu_Brute? kaže...

Dvije nove slike...

Nije li to onaj SU-76 iz WoTa na prvoj slici?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Company of Heroes 2
dedaa kaže...
Et_Tu_Brute? kaže...

Dvije nove slike...

Nije li to onaj SU-76 iz WoTa na prvoj slici?

 po topu prije SU-85B,ali ovo je neka SPG varijacija meni se cini

Xc
12 godina
offline
Company of Heroes 2

Evo malo poduže "štivo". Imate dvije stranice, na drugoj ima usporedba zvuka od mg42 iz CoH1 i CoH2...

Aut vincere, aut mori!
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Company of Heroes 2

Nove Slike!

Facts:

 - 110 people work on COH2

- Again the right use of the dynamic game environment is important, not the amount of troops

- Campaign takes place from 22. June 1941 until Berlin 1945

- Producer Greg Wilson says that Essence 3.0 is on eye level (right translation? ) with Call of Duty or Battlefield

- HDR Light, SSAO, new water renderer

- BUT they also promise better performance for all PC Systems than in vCOH and Addons

- True sight examples: Use Smoke Grenades to sneak through areas without uncovering your best troops. Or blow a gap in a wall to see what is behind it.

- The weather is extremly realistic. Snow gathers on static objects and gets blown away by explosions

-Snow is not a texture but has deep, so infanterists move very slowly in deep snow (with nice animations). Its easier on the street but the enemy knows that too...

- Flame throwers can destroy a house completly. It will slowly burn down until it can't be used anymore

- Soldiers now can jump over their cover

- The AI in the campaign is now not scripted anymore, they use the same AI as in skirmish mode, which makes it much more interesting

- Retreat means death in the campaign (but don't know if scripted or not)

- The recoil when the T-34 shoots even affects the environmental physics. - ground shakes and lets the cup of coffee of General Annoying fall on his new uniform ;)

- They want the coop mode to be really big, because a high amount of players prefered to play with other players against the AI

- German troops stand out with their advanced technology compared with the russians, upgrades and tactical use of special abilities are more important for the Wehrmacht than for the Soviets

- The Russians rely on mass but class and like to use brute force. They got many powerful tanks.

- The developers don't want to tell us yet if tanks can break through ice but they said: "Dont underestimate General snow and General mud!"

- You are able to steal the enemies vehicles

- Base building will stay in game

Aut vincere, aut mori!
 
4 0 hvala 10
12 godina
offline
Company of Heroes 2

Kaže ptičica na grani da bi mogli veoma, veoma brzo vidjeti kakav je zapravo Essence Engine 3.0 {#}

Stay tuned!

Aut vincere, aut mori!
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.7.2012 23:12 (Et_Tu_Brute?).
 
0 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Company of Heroes 2

- BUT they also promise better performance for all PC Systems than in vCOH and Addons

 

Sta ovo znaci? Da ce COH2 imati bolje perfomanse na masini na kojoj se igra vCOH (vanillla coh, zar ne?)

 

Ispravite me ako grijesim, jer mi ovo zvuci malo vjerovatno.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Company of Heroes 2
Arxi kaže...

- BUT they also promise better performance for all PC Systems than in vCOH and Addons

 

Sta ovo znaci? Da ce COH2 imati bolje perfomanse na masini na kojoj se igra vCOH (vanillla coh, zar ne?)

 

Ispravite me ako grijesim, jer mi ovo zvuci malo vjerovatno.

I mene to zbunjuje. Ali mozda ce biti optimiziranija nego stari coh, pa da očekujemo slične/bolje performanse na dx9.

Aut vincere, aut mori!
12 godina
offline
Company of Heroes 2

Kome se da čitati, klik

Najzanimljivije: Tenk će moći proklizavati na ledu, tenk može razbiti led te i propasti kroz led, koji će se za par minuta vratiti (ponovo ce se zalediti ta "rupa" na rijeci/močvari). Ako se odlučiš probijati kroz snijeg ostavljat ces tragove, pa ce neprijatelj znati vaš put. Jedinice mogu dobiti hipotermije aka. pothlađenost*. Dok se krećete u mećavi pokraj njih će se pojaviti ikonica od temperature (valjda sam dobro shvatio) pa ako ne dođu do zaklona ili osim ako inžinjer ne zapali vatru oni će početi umirati. I naglašeno je da ću u takvim situacijama inžinjeri biti veoma važni. (Nije se govorilo hoće li ovo biti u MP)

EDIT: U igri će biti Katyushe i KV-1

Aut vincere, aut mori!
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.7.2012 19:36 (Et_Tu_Brute?).
 
4 0 hvala 4
14 godina
offline
Company of Heroes 2

Kako će se ovo igrat.kad igra izađe kupujem novu graf.karticu :)

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Company of Heroes 2

I'm getting a hard-on for this game {#}

It puts the lotion on its skin or else it gets the hose again.
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice