Company of Heroes (normal topic)

poruka: 22
|
čitano: 5.268
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Company of Heroes (normal topic)

Vidim svaka igra ima zasebnu temu za taktike, modove, ma sve, znači aktivne, za coh gledam samo problemi, a inače mislim da je igra koja zahtijeva previše taktike.

 

Znači, želim da dam svoje iskustvo od neki dan :)

 

Igrali smo 4v4 pro igrači protiv osrednjih (ja sam taj), 2 britanca i 2 amerikanca, protiv nas, 2 Wehrmachta i 2 Panzer Elite-a. Dakle radi se o tome da smo mi iz wehrmachta išli na Terror doktrinu, znači na king tigera (moj idol). I panzer elite na jagd panthera. Taktika je bila ova, znači, zauzeli smo malo previše mape u početku, imali smo sreće, oko 3 flamethrower inžinjera od svakog na različite lokacije, zauzeli smo one daleke nama tačke i skupili mnogo resursa, panzer elite je razvijao napad, ukupno su skupili 8 panthera (battlegroup). Zatim su napadali sa običnim tenkovima da skupe experienca za Jagdpanthera (neprijatelji, pazi, veterani, doslovno, nisu znali na šta ciljamo.) Nakon pola sata igre još smo jedva držali sve te resurse, panzer elite je skupio sve te pantere u jednu skupinu i 2 jagdpantera s njima, naravno negdje okolo gdje airborne neće otvoriti polje da nas artiljerijom poruše, i naravno da ne znaju za naš plan B, iako smo to ponosno nakon runde zvali planom A. Mi, wehrmacht (ja i prijatelj) smo dobili tigrove :) i stavili ih tu, kod nas, kod HQ. Nakupili smo pantera koliko smo mogli, znači ukupno oko 8. Stanje teških oklopnih vozila je bilo:

 

2 Jagdpantera

16 panthera

2 king tigera

 

Nakon silnog truda, pali smo, toliko smo pali da smo spali sa 14 polja na 3-4 oko naše baze, nakon 2 mučna sata, krenuo je zadnji wave na nas u bazu, ponašali smo se kao da ćemo izgubiti, ali, nisu znali šta ih očekuje. Sa 16 pantera, 2 king tigera i 2 jagdpantera, smo osvojili rundu, poslali sve direkt u njihovu bazu (nisu levati imali puno AT gunova) i porušili sve, naravno obični panteri su padali, pa smo njih obnavljali s vremena na vrijeme.

 

To je dakle to, dosta od mene, ponosim se svojom taktikom :) 

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now! Fine opcije foruma :) +38761299744
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Company of Heroes (normal topic)

Ja preferiram igranje s Wehrmachtom upravo zbog njihovih tenkova i odličnom opcijom blitzkrieg u commander tree-u s kojom veliku većinu rundi dobivam. Razvijam se redom, osvajam onoliko mape koliko mogu držati pod obranom i ne idem u neke velike akcije dok ne dođem do Pazerfabrik-a, jer nisam navikao razarat bunkere, neprijateljske obrane itd. sa vojskom. Nekako su mi tenkovi bolji za to, pogotovo Panzer IV, do kojeg se dosta brzo dođe ak uzmeš blitzkrieg command opciju. Kad jednom dođem do njih, nema mi kraja. Amerikanci ( ili Britanci, ovisi protiv kog igram) gotovo nikad, ili u maloj većini slučajeva, nemaju tenkove dok ja svoj Panzere proizvodim ko po traci. I to je moj ključ pobijede. Dok oni razviju Shermane, ja već napadam sa većim brojem panzera (naravno i vojskom da uništim AT gunove)...

 

Btw Banned, probaj Blitzkrieg mod ak nisi, daje hrpetinu novih oružja, vozila i opcija kako na Germanima tako i na Amerima i Britancima.

Battlefield Fan!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Company of Heroes (normal topic)

Cudni su ti "pro" igraci ;) 

Taktika je svijetska " napravi 1000 tenkova i sve unisti " :)) 
___
Ali dobar osvrt na partiju, ja sam ih puno zanimljivih odigro bilo je nekih preko 3 sata ( 2v2 )  

BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Company of Heroes (normal topic)
Gamer71 kaže...

Ja preferiram igranje s Wehrmachtom upravo zbog njihovih tenkova i odličnom opcijom blitzkrieg u commander tree-u s kojom veliku većinu rundi dobivam. Razvijam se redom, osvajam onoliko mape koliko mogu držati pod obranom i ne idem u neke velike akcije dok ne dođem do Pazerfabrik-a, jer nisam navikao razarat bunkere, neprijateljske obrane itd. sa vojskom. Nekako su mi tenkovi bolji za to, pogotovo Panzer IV, do kojeg se dosta brzo dođe ak uzmeš blitzkrieg command opciju. Kad jednom dođem do njih, nema mi kraja. Amerikanci ( ili Britanci, ovisi protiv kog igram) gotovo nikad, ili u maloj većini slučajeva, nemaju tenkove dok ja svoj Panzere proizvodim ko po traci. I to je moj ključ pobijede. Dok oni razviju Shermane, ja već napadam sa većim brojem panzera (naravno i vojskom da uništim AT gunove)...

 

Btw Banned, probaj Blitzkrieg mod ak nisi, daje hrpetinu novih oružja, vozila i opcija kako na Germanima tako i na Amerima i Britancima.

Može li link na pm za taj mod, da isprobam :)

GRDI-146 kaže...

Cudni su ti "pro" igraci ;) 

Taktika je svijetska " napravi 1000 tenkova i sve unisti " :)) 
___
Ali dobar osvrt na partiju, ja sam ih puno zanimljivih odigro bilo je nekih preko 3 sata ( 2v2 )  

Da, međutim, postoji milion načina kako sje*ati 60 hellcata (mada ih ne može biti ni 20 na mapi koliko god ti teritorije imao). Tipa AT gun sa armor ppiercing rounds može napraviti combo od 11:1 ukoliko ga dobro pozicioniraš. Također, king tiger, on sam, ako ga čuvaš kao backup u bazi može uraditi combo 60:1 protiv hellcata ako ga fino koristiš, to jest ako im otkrivaš front armor koliko god možeš, a to je oko 50-60% vremena.

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now! Fine opcije foruma :) +38761299744
15 godina
protjeran
offline
Re: Company of Heroes (normal topic)
BannedOnThisForum kaže...
Gamer71 kaže...

Ja preferiram igranje s Wehrmachtom upravo zbog njihovih tenkova i odličnom opcijom blitzkrieg u commander tree-u s kojom veliku većinu rundi dobivam. Razvijam se redom, osvajam onoliko mape koliko mogu držati pod obranom i ne idem u neke velike akcije dok ne dođem do Pazerfabrik-a, jer nisam navikao razarat bunkere, neprijateljske obrane itd. sa vojskom. Nekako su mi tenkovi bolji za to, pogotovo Panzer IV, do kojeg se dosta brzo dođe ak uzmeš blitzkrieg command opciju. Kad jednom dođem do njih, nema mi kraja. Amerikanci ( ili Britanci, ovisi protiv kog igram) gotovo nikad, ili u maloj većini slučajeva, nemaju tenkove dok ja svoj Panzere proizvodim ko po traci. I to je moj ključ pobijede. Dok oni razviju Shermane, ja već napadam sa većim brojem panzera (naravno i vojskom da uništim AT gunove)...

 

Btw Banned, probaj Blitzkrieg mod ak nisi, daje hrpetinu novih oružja, vozila i opcija kako na Germanima tako i na Amerima i Britancima.

Može li link na pm za taj mod, da isprobam :)

GRDI-146 kaže...

Cudni su ti "pro" igraci ;) 

Taktika je svijetska " napravi 1000 tenkova i sve unisti " :)) 
___
Ali dobar osvrt na partiju, ja sam ih puno zanimljivih odigro bilo je nekih preko 3 sata ( 2v2 )  

Da, međutim, postoji milion načina kako sje*ati 60 hellcata (mada ih ne može biti ni 20 na mapi koliko god ti teritorije imao). Tipa AT gun sa armor ppiercing rounds može napraviti combo od 11:1 ukoliko ga dobro pozicioniraš. Također, king tiger, on sam, ako ga čuvaš kao backup u bazi može uraditi combo 60:1 protiv hellcata ako ga fino koristiš, to jest ako im otkrivaš front armor koliko god možeš, a to je oko 50-60% vremena.

kakav to AT gun moze sa  "armor ppiercing rounds" pucat po hellcatu  ?

http://protocol4.animehr.com/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Company of Heroes (normal topic)
hrvatskafarkasevec kaže...

kakav to AT gun moze sa  "armor ppiercing rounds" pucat po hellcatu  ?

Greška, njemci nemaju armor piercing shells. Svejedno, hellcat je slabiji u odbrani dok je jak u napadu, tako da ga at gun lako sredi.

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now! Fine opcije foruma :) +38761299744
15 godina
protjeran
offline
Re: Company of Heroes (normal topic)
BannedOnThisForum kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

kakav to AT gun moze sa  "armor ppiercing rounds" pucat po hellcatu  ?

Greška, njemci nemaju armor piercing shells. Svejedno, hellcat je slabiji u odbrani dok je jak u napadu, tako da ga at gun lako sredi.

heh,a jel znas ti da on moze Phanteru sa critical hitom oduzet gotovo 50% snage 

Hellcat je mrcina pogotovo kad ga se koristi kak spada i za obranu je odlican (pogotovo zbog bug-a :D

http://protocol4.animehr.com/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Company of Heroes (normal topic)
hrvatskafarkasevec kaže...
BannedOnThisForum kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

kakav to AT gun moze sa  "armor ppiercing rounds" pucat po hellcatu  ?

Greška, njemci nemaju armor piercing shells. Svejedno, hellcat je slabiji u odbrani dok je jak u napadu, tako da ga at gun lako sredi.

heh,a jel znas ti da on moze Phanteru sa critical hitom oduzet gotovo 50% snage 

Hellcat je mrcina pogotovo kad ga se koristi kak spada i za obranu je odlican (pogotovo zbog bug-a :D

Mogu li znati za bug? I je li popravljen u nekom od patcheva?

Da, hellcat jeste mrcina, to sam uvijek znao, ali je je*eno teško kad panzer elite u prvih 6 minuta igre šalje 2 panthera.

 

Da, znam da anti tank gun sje*e pantera iste sekunde.

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now! Fine opcije foruma :) +38761299744
14 godina
offline
Company of Heroes (normal topic)

Meni je hellcat puno bolje obrameno rjesenje nego napadacko, sakrijes ga i onda mu je damage full jak :) 

BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Company of Heroes (normal topic)

Pozdrav ljudi.

 

Ako vas zanima timsko igranje, dodajte me ingame - nick Putnik. Član sam ekipe koja već dosta dugo igra zajedno, imamo i svoj Ventrilo server, pa ako niste retardirani (mentalno, igrački nije toliko bitno jer i mi imamo bisere hehe, bitno je da znate normalno pričati/ponašati) - dodajte me i dogovorimo se. {#}

Paragon
 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Company of Heroes (normal topic)
BannedOnThisForum kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...
BannedOnThisForum kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

kakav to AT gun moze sa  "armor ppiercing rounds" pucat po hellcatu  ?

Greška, njemci nemaju armor piercing shells. Svejedno, hellcat je slabiji u odbrani dok je jak u napadu, tako da ga at gun lako sredi.

heh,a jel znas ti da on moze Phanteru sa critical hitom oduzet gotovo 50% snage 

Hellcat je mrcina pogotovo kad ga se koristi kak spada i za obranu je odlican (pogotovo zbog bug-a :D

Mogu li znati za bug? I je li popravljen u nekom od patcheva?

Da, hellcat jeste mrcina, to sam uvijek znao, ali je je*eno teško kad panzer elite u prvih 6 minuta igre šalje 2 panthera.

 

Da, znam da anti tank gun sje*e pantera iste sekunde.

neznam dal je popravljen jer ga nemam (imam gold edition) kada je sakriven jedinice koje mu dođu blizu nemogu ga otkrit 

samo ga zaobilaze 

http://protocol4.animehr.com/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Company of Heroes (normal topic)
hrvatskafarkasevec kaže...

neznam dal je popravljen jer ga nemam (imam gold edition) kada je sakriven jedinice koje mu dođu blizu nemogu ga otkrit 

samo ga zaobilaze 

Rijetko kad koristim ambush, samo kada znam da panzer elite sad već ima 2 panther battlegroupa ili kad uočim king tigera da ide na nas. Poštekam 12 hellcata kod nekog mosta, čekam da tigar pređe i okrene mi leđa i sa  svim hellcatima ga gađam u šu*ak. A ako prelazi neki uništivi most samo inžinjerima na isti postavim satchele i čekam da bude na sred mosta.

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now! Fine opcije foruma :) +38761299744
14 godina
neaktivan
offline
Company of Heroes (normal topic)

Ljudi imam problem! Imam nažalost "onu" verziju igre, no, problem je u tome što sam kad sam instalirao opposing fronts pa tales of valor mogao direkt kad udjem u tales of valor bez logina na relic uraditi update na 2.601, znači automatski, e sad, kad sam sad instalirao samo tales of valor, nemam tu opciju kad ulazim u igru, no, skinuo sam s neta patcheve, ali kad krenem instalirati kaže da nije prepoznata verzija igre koju ja imam i da patch 2.501 ne može biti instaliran. A ja kad uđem u igru piše mi 2.500 verzija igre

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now! Fine opcije foruma :) +38761299744
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Company of Heroes (normal topic)
BannedOnThisForum kaže...

Ljudi imam problem! Imam nažalost "onu" verziju igre, no, problem je u tome što sam kad sam instalirao opposing fronts pa tales of valor mogao direkt kad udjem u tales of valor bez logina na relic uraditi update na 2.601, znači automatski, e sad, kad sam sad instalirao samo tales of valor, nemam tu opciju kad ulazim u igru, no, skinuo sam s neta patcheve, ali kad krenem instalirati kaže da nije prepoznata verzija igre koju ja imam i da patch 2.501 ne može biti instaliran. A ja kad uđem u igru piše mi 2.500 verzija igre

ako si krekao prije neg sta si instalirao patcheve onda ti ne rade

http://protocol4.animehr.com/
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.3.2011 20:46 (hrvatskafarkasevec).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Company of Heroes (normal topic)
hrvatskafarkasevec kaže...
BannedOnThisForum kaže...

Ljudi imam problem! Imam nažalost "onu" verziju igre, no, problem je u tome što sam kad sam instalirao opposing fronts pa tales of valor mogao direkt kad udjem u tales of valor bez logina na relic uraditi update na 2.601, znači automatski, e sad, kad sam sad instalirao samo tales of valor, nemam tu opciju kad ulazim u igru, no, skinuo sam s neta patcheve, ali kad krenem instalirati kaže da nije prepoznata verzija igre koju ja imam i da patch 2.501 ne može biti instaliran. A ja kad uđem u igru piše mi 2.500 verzija igre

ako si krekao prije neg sta si instalirao patcheve onda ti ne rade

E da moglo bi biti to vidiš..

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now! Fine opcije foruma :) +38761299744
12 godina
protjeran
offline
Company of Heroes (normal topic)
Wow... Ja samo napravim što više moguće machine gunnera, mortar timova i rifleman timova i onda se zaletim na njih :P
Fallen angel
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Company of Heroes (normal topic)
Raging-poopingbaby kaže...
Wow... Ja samo napravim što više moguće machine gunnera, mortar timova i rifleman timova i onda se zaletim na njih :P

i dođu ti 2 pume i sve uniste

12 godina
protjeran
offline
Re: Company of Heroes (normal topic)
nedođu jer večinu vremena igram sa idiotima iz razreda.. glupi su neopisivo xD samo im FPS igre idu
Fallen angel
12 godina
online
Company of Heroes (normal topic)

Odlična tema! Gledao sam po forumu a nisam htio otvarati jer nisam znao koliko "nas" ima. Koji ste lvl u igri i koliko bitaka imate? Ja sam na -12 lvl trenutno za wehr. -11 lvl PE. a 10 lvl sa US i 4 lvl brit(saveznike rijetko igram, britance skoro pa nikako). Ja imam oko 1000 bitaka odigranih (600 dobivenih)

EDIT: Znam dosta poraza, trudim se igrati protiv sto boljih igraca da level skace a ne w/l ratio :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.3.2012 19:04 (Et_Tu_Brute?).
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Company of Heroes (normal topic)
Et_Tu_Brute? kaže...

Odlična tema! Gledao sam po forumu a nisam htio otvarati jer nisam znao koliko "nas" ima. Koji ste lvl u igri i koliko bitaka imate? Ja sam na -12 lvl trenutno za wehr. -11 lvl PE. a 10 lvl sa US i 4 lvl brit(saveznike rijetko igram, britance skoro pa nikako). Ja imam oko 1000 bitaka odigranih (600 dobivenih)

EDIT: Znam dosta poraza, trudim se igrati protiv sto boljih igraca da level skace a ne w/l ratio :)

ja slabo jako igram zadnje vrijeme

 

igram ju od kada je dosla pa mi je dosadila malo

online protiv random ljudi nisam igro previse nego vise sa jos 3 frenda

i dobra su konkurencija pa nam nisu niti trebali random ljudi

 

znam vise manje sa svima igrat

najslabija karika su mi Panzer elite

12 godina
online
Company of Heroes (normal topic)

Daj ako ima netko oko 13 lvl sa Wher/PE neka me doda "shady1024". Radnom igrači su postali prenepredvidljivi, nisam njubara imam nesto iskustva :)

Trenutno sam 13 lvl (wehr)... uglavnom 2v2 i 3v3 igram, pa i potreban mi je dobar igrač sa kojim mogu komunicirati u igri.

Aut vincere, aut mori!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Company of Heroes (normal topic)

Imam problem. Igram kampanju, sad sam na onoj misiji gdje moraš očistit brdo od Njemaca. Da bi pobijedio moraš držat tri od četiri critical pointa. Ja držim sva četiri , ali mi se ne smanjuju bodovi, nego se smanjuju Njemcima. Jel zna tko kako to riješit?

Nebo je granica.
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2013 20:46 (SuperWarrior).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice