Counter Strike: Global Offensive izdvojena tema

poruka: 11.872
|
čitano: 1.232.184
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Ako netko hoce koji gejm bacit add me:danfaking

Igram tek 10 dana Gold Nova 1. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Kad domaća ekipa izbaci frag video - 

:) :)

13 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Jel se mogu in-game dobiti keyevi za otvaranje caseova? Nakupio sam ih dosta a ne mogu otvorit

Battlelog:cro1911
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
CoKsA kaže...

Jel se mogu in-game dobiti keyevi za otvaranje caseova? Nakupio sam ih dosta a ne mogu otvorit

 ne, keyevi se mogu samo kupiti

11 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Kakav vam je FPS na ovoj novoj de_dust2 mapi?

Meni je osetno nizi nego na standardnoj mapi... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
animal4444 kaže...

Kakav vam je FPS na ovoj novoj de_dust2 mapi?

Meni je osetno nizi nego na standardnoj mapi... 

 Evo stari baš gledan, i napravia san video -



I meni je dosta niži, i to na 4.8 GHz. Ali GPU usage je masu porasta, da sam tražia po netu do čega, je, prije nije prelazia 50%.

12 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Meni dalje zakucano na 299 fps. xd

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Meni je mala razlika na competitivu malo manji fps ali dm ili casual katastrofa 70,80 fps + lagg ko da mi je piing 400 a zapravo je 30 i nisam jedini, svi ovi s kojima igram je isto tako.. Ma dobro dust mi ionako nije vazna mapa, samo me zanima koju ce mapu izbacit da bi dust opet usao u active duty. 

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Meni je sad lock na 103 stabilan kad je mapa tek izasla bilo je sranje vrtilo se na 60ak sad potegne do 200 al CPU me bottlenecka

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

U pitanju su vertices i polygons na characterima na T spawnu imaju preko 20000+ dok su prije imali stabilnih 10k, također oruzija sada imaju normal maps.
Trebaju updateat na source 2 engine, i rade na tome mislim ali update cijelu igru da bude stabilna + zadrzati skinse i sve, malo tezi posao nego sto mislite.

Bilo je dev up mislim da ce igra dobiti update na source 2 engine. I omoguciti dx11 i vulkan. I "lag" ce prestati, sa najnovijim shaderima etc.

everyday i'm shuffling...
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.10.2017 12:16 (Luka123).
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Je li ovo realno? Kako da se obratim ovom valveu da ponisti ovo? Da zbog necijeg reporta ja budem ostecen? Pa u zivotu nisam upalio hack. 

Da ja zbog ovog budem demotan kad ocekujem promo u nova 3 a ono nova 1? Nit igram premade,jer vjerujem da cu bolje nauciti igrati sam. 

Bio sam jedan od najjacih u cro u cod4 i da sad dozivim ovako nesto. 

Fkt bezveze. Imam klinca nekog u friend listi koja haxa i jos mi se hvali i nikome nista.(sreli smo se u comp matchu,htio je igrati sa mnom ja sam mu rekao da ne zelim igrati s chiterima.

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Kolacic kaže...

Je li ovo realno? Kako da se obratim ovom valveu da ponisti ovo? Da zbog necijeg reporta ja budem ostecen? Pa u zivotu nisam upalio hack. 

Da ja zbog ovog budem demotan kad ocekujem promo u nova 3 a ono nova 1? Nit igram premade,jer vjerujem da cu bolje nauciti igrati sam. 

Bio sam jedan od najjacih u cro u cod4 i da sad dozivim ovako nesto. 

Fkt bezveze. Imam klinca nekog u friend listi koja haxa i jos mi se hvali i nikome nista.(sreli smo se u comp matchu,htio je igrati sa mnom ja sam mu rekao da ne zelim igrati s chiterima.

 To ti se desi kad netko iz premedea bude uhvacen sa hackom. Nema veze sa reportom i ocito si igro premade bar jednom. Ako ste dobili taj mec, izgubio si pobjedu ne vidim u cemu je problem.

9 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Problem je u demote-u. I u tome sto mi smeta kaj ja imam s tim kaj netko drugi haxa. 

 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Kolko ja kontam to je ako igrac iz tvog lobija koristi neku vrstu haka...Desavalo mi se milion puta nista cudno

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.10.2017 1:39 (animal4444).
16 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Kolacic kaže...

Problem je u demote-u. I u tome sto mi smeta kaj ja imam s tim kaj netko drugi haxa. 

Ili igraj solo ili prestani plakat ako netko iz tvog lobija haxa. Dobio si promote radi tog meca, izgubio si promtoe radi tog meca(meceva). Ne vidim u cemu je problem.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Panta_rei kaže...
Kolacic kaže...

Problem je u demote-u. I u tome sto mi smeta kaj ja imam s tim kaj netko drugi haxa. 

Ili igraj solo ili prestani plakat ako netko iz tvog lobija haxa. Dobio si promote radi tog meca, izgubio si promtoe radi tog meca(meceva). Ne vidim u cemu je problem.

 Kaj ne razumijes? NE placem,ne igram premade kaj nije jasno?

Kako da se obratim valveu radi ovoga,to je bilo pitanje. 

Promote sam dobio na 40 winu za novu 2 i tek sad dobio demote? 

 

edit:zapravo nije ni cudno kaj sam dobio ovakav odgovor iako sam napisao vec da igram samo solo,u ovo kratko vrijeme vidim hrvati,srbi i turci su najveca smeca na serverima. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.10.2017 3:03 (Kolacic).
9 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Gold bilo koji - isti qurac, oko čega radiš problem, ionako ne znaš igrati 

If everyone around you seems like an asshole, you're the asshole 

16 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Kolacic kaže...
Panta_rei kaže...
Kolacic kaže...

Problem je u demote-u. I u tome sto mi smeta kaj ja imam s tim kaj netko drugi haxa. 

Ili igraj solo ili prestani plakat ako netko iz tvog lobija haxa. Dobio si promote radi tog meca, izgubio si promtoe radi tog meca(meceva). Ne vidim u cemu je problem.

 Kaj ne razumijes? NE placem,ne igram premade kaj nije jasno?

Kako da se obratim valveu radi ovoga,to je bilo pitanje. 

Promote sam dobio na 40 winu za novu 2 i tek sad dobio demote? 

 

edit:zapravo nije ni cudno kaj sam dobio ovakav odgovor iako sam napisao vec da igram samo solo,u ovo kratko vrijeme vidim hrvati,srbi i turci su najveca smeca na serverima. 

 Igras kratko vrijeme, jedini od desetak miliona igraca imas problem s tom porukom i cudis se sto ti ne vjerujem da nisi igrao premade. Ako zelis napredovat fokusiraj se na sebe i na svoju igru, prestani plakat okolo radi jednog mecai trazit krivca u drugima.

9 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Logika na vrhuncu. Ja sam kriv jer je netko haxao? Gdje je to pravilo? 

Je problem mi je veliki jer igram solo,nisam haxao,pokusavam igrati bolje,igram kratko vrijeme,nakon 10 gejmova silver elite,nakon 20 nova 1,nakon 40 nova 2,da bi poceo igrati sa nova 4 i ne znam kako se zove sa zlatnim kalasem,ocekivajuci promote u nova 3 da bi bio demotan u nova 1 jer je netko drugi haxao? 

btw u ovih 120h svaki turcin a bilo ih je dosta nikad jebeni engleski nije progovorio,hrvat vidi da sam iz hrvatske instant mi jebe mater,takoder srbin samo ustasku. Rusi su zakon,norvezani takoder. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Kolacic kaže...

Logika na vrhuncu. Ja sam kriv jer je netko haxao? Gdje je to pravilo? 

Je problem mi je veliki jer igram solo,nisam haxao,pokusavam igrati bolje,igram kratko vrijeme,nakon 10 gejmova silver elite,nakon 20 nova 1,nakon 40 nova 2,da bi poceo igrati sa nova 4 i ne znam kako se zove sa zlatnim kalasem,ocekivajuci promote u nova 3 da bi bio demotan u nova 1 jer je netko drugi haxao? 

btw u ovih 120h svaki turcin a bilo ih je dosta nikad jebeni engleski nije progovorio,hrvat vidi da sam iz hrvatske instant mi jebe mater,takoder srbin samo ustasku. Rusi su zakon,norvezani takoder. 

 Pretani igrat to CS GO bez premadea, nema smisla, ja sam igra soloQ do globala, i faceit i sve. Jednostavno nema smisla solo igrat.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
LogicusMPS kaže...
Kolacic kaže...

Logika na vrhuncu. Ja sam kriv jer je netko haxao? Gdje je to pravilo? 

Je problem mi je veliki jer igram solo,nisam haxao,pokusavam igrati bolje,igram kratko vrijeme,nakon 10 gejmova silver elite,nakon 20 nova 1,nakon 40 nova 2,da bi poceo igrati sa nova 4 i ne znam kako se zove sa zlatnim kalasem,ocekivajuci promote u nova 3 da bi bio demotan u nova 1 jer je netko drugi haxao? 

btw u ovih 120h svaki turcin a bilo ih je dosta nikad jebeni engleski nije progovorio,hrvat vidi da sam iz hrvatske instant mi jebe mater,takoder srbin samo ustasku. Rusi su zakon,norvezani takoder. 

 Pretani igrat to CS GO bez premadea, nema smisla, ja sam igra soloQ do globala, i faceit i sve. Jednostavno nema smisla solo igrat.

 Gle ne zalim se na comunity nagledao sam se svega u 7 godina lol-a.

Nego me uzasno smeta taj demote zbog nekog glupana. Sjecam se prije tjedan i pol sam igrao jednom comp premade sa njemcima,ali bio sam prvi i s tim da smo izgubili jer se ekipa posvadala i poceli medusobno ubijat. 

16 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Kolacic kaže...

Logika na vrhuncu. Ja sam kriv jer je netko haxao? Gdje je to pravilo? 

Je problem mi je veliki jer igram solo,nisam haxao,pokusavam igrati bolje,igram kratko vrijeme,nakon 10 gejmova silver elite,nakon 20 nova 1,nakon 40 nova 2,da bi poceo igrati sa nova 4 i ne znam kako se zove sa zlatnim kalasem,ocekivajuci promote u nova 3 da bi bio demotan u nova 1 jer je netko drugi haxao? 

btw u ovih 120h svaki turcin a bilo ih je dosta nikad jebeni engleski nije progovorio,hrvat vidi da sam iz hrvatske instant mi jebe mater,takoder srbin samo ustasku. Rusi su zakon,norvezani takoder. 

 Ako si ocekivao promote u gn4 a dobio demote u gn1 ti si odigrao puno vise od jednog premade meca sa cheaterom.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Kolacic kaže...

Nego me uzasno smeta taj demote zbog nekog glupana.

 savjet: nemoj igrati premade sa random likovima :)

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
11 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Ja dok sam svesno igrao sa likom koji koristi hak (placen) odigrali smo jedno pet ili sest meceva zajedno u lobiju, s tim sto je on na smurf nalogu koristio hak, posle tih par gejmova on popio ban, ja sam sa mg2 ostao bez ranka bukvalno. Par dana posle toga vratio stari rank i to je to. A ovih party member banned pa bar dva puta nedeljno dobijem iako igram solo bez lobija i do sada nisam dobio nikakvu vrstu deranka osim ako nisam bio u lobiju sa tim likom. Mada ko ce ga znati, u sustini pomiri se da od 5 meceva bar u 3 meca su prisutni citeri. Ili predji na faceit ili esea gde je manji postotak citera ili jednostavno prihvati cinjenicu da ces u dosta slucajeva sretati takve likove u official MM.

 

A sto se tice nas balkanaca pa nema boljeg gejma nego kad se svi skupimo pa krenemo i zajebanciju i psovanje i dranje i jednostavno to su cari igre, nigde kao kod nas :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Kolacic kaže...
LogicusMPS kaže...
Kolacic kaže...

Logika na vrhuncu. Ja sam kriv jer je netko haxao? Gdje je to pravilo? 

Je problem mi je veliki jer igram solo,nisam haxao,pokusavam igrati bolje,igram kratko vrijeme,nakon 10 gejmova silver elite,nakon 20 nova 1,nakon 40 nova 2,da bi poceo igrati sa nova 4 i ne znam kako se zove sa zlatnim kalasem,ocekivajuci promote u nova 3 da bi bio demotan u nova 1 jer je netko drugi haxao? 

btw u ovih 120h svaki turcin a bilo ih je dosta nikad jebeni engleski nije progovorio,hrvat vidi da sam iz hrvatske instant mi jebe mater,takoder srbin samo ustasku. Rusi su zakon,norvezani takoder. 

 Pretani igrat to CS GO bez premadea, nema smisla, ja sam igra soloQ do globala, i faceit i sve. Jednostavno nema smisla solo igrat.

 Gle ne zalim se na comunity nagledao sam se svega u 7 godina lol-a.

Nego me uzasno smeta taj demote zbog nekog glupana. Sjecam se prije tjedan i pol sam igrao jednom comp premade sa njemcima,ali bio sam prvi i s tim da smo izgubili jer se ekipa posvadala i poceli medusobno ubijat. 

 Ko da se meni to nije desilo jedno 118 puta. Pa šta sad. Igran dalje, jebe mi se, igran za zabavu, ne igran za rank, i eto, EZ global, i to s ownam na tom ranku.

Doduše, igram cs od 1999. te, al ajd.

Kralju nemoj se opterećivat s pizdarijama, igraj za zabavu i opusti se.

6 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

"csgo.exe has stopped working" Dal neko zna kako ovo riješiti ? Pokušavao sam sve sa YT međutim nista....Ko mi pomogne častim haha <3 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Wiicck1 kaže...

"csgo.exe has stopped working" Dal neko zna kako ovo riješiti ? Pokušavao sam sve sa YT međutim nista....Ko mi pomogne častim haha <3 

 Probaj sa Reloaded verzijom 

 

Uzmi verifikuj game cache files to bi trebalo da resi problem i probaj da pokrenes steam kao administrator

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.10.2017 11:09 (animal4444).
6 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Ako ima jos neko neki prijedlog nek napise :)....Problem je kad udem na novi Dust2 ili Nuke pocne ucitavat mapu zastopa i izbaci me iz igre ili zastopa na 5sekundi.... :/

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.10.2017 12:07 (Wiicck1).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
A gle, ako nista ne pomaze reinstall steama i ponovno skini igru...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Kolacic kaže...

Je li ovo realno? Kako da se obratim ovom valveu da ponisti ovo? Da zbog necijeg reporta ja budem ostecen? Pa u zivotu nisam upalio hack. 

Da ja zbog ovog budem demotan kad ocekujem promo u nova 3 a ono nova 1? Nit igram premade,jer vjerujem da cu bolje nauciti igrati sam. 

Bio sam jedan od najjacih u cro u cod4 i da sad dozivim ovako nesto. 

Fkt bezveze. Imam klinca nekog u friend listi koja haxa i jos mi se hvali i nikome nista.(sreli smo se u comp matchu,htio je igrati sa mnom ja sam mu rekao da ne zelim igrati s chiterima.

Najjaci u COD4, Nova1 u CS:GO 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice