Counter Strike: Global Offensive izdvojena tema

poruka: 11.875
|
čitano: 1.236.252
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
online
Re: Counter Strike: Global Offensive
chaselol kaže...
Kolacic kaže...

Je li ovo realno? Kako da se obratim ovom valveu da ponisti ovo? Da zbog necijeg reporta ja budem ostecen? Pa u zivotu nisam upalio hack. 

Da ja zbog ovog budem demotan kad ocekujem promo u nova 3 a ono nova 1? Nit igram premade,jer vjerujem da cu bolje nauciti igrati sam. 

Bio sam jedan od najjacih u cro u cod4 i da sad dozivim ovako nesto. 

Fkt bezveze. Imam klinca nekog u friend listi koja haxa i jos mi se hvali i nikome nista.(sreli smo se u comp matchu,htio je igrati sa mnom ja sam mu rekao da ne zelim igrati s chiterima.

Najjaci u COD4, Nova1 u CS:GO 

 Cuj jedan od najjacih  U koje to doba bilo, pred par mjeseci kad je cod igralo 3 ekipe?

9 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Jeste smjesni djecice. Tako ponasanje prema novim igracima se ocekuje od djece od 10 godina i retarda koji ne znaju nista drugo. 

Da najjaci u codu prije dosta godina,nova 2 nakon tjedan i pol igranja igra. I nisam igrao igre skoro nikako u zadnje 3 godine. 

Btw nikad nisam igrao cs do sad. 

Bote cod 4 i cs su razlicite igre. Mogu razvaliti u obadvije bez obzira na skill. 

Samo u cod 4 je lakse 1 v 5,nego u cs:go. 

 

 
0 1 hvala 0
10 godina
online
Counter Strike: Global Offensive

Ne znam tko je dijete po ovom ponasanju i rjecniku ali okej. A ako ti je isti ovakav nick bio u CODu onda stvarno ne znam nikog takvog da je bio u top igracima Hr, sorry.

 

Samo igraj, vjezbaj mape i pozicije pa ce doci i rank-up, nikome nije bilo lagano u pocetku, ali ako vec imas nekakvo znanje s Coda trebalo bi ti biti nesto lakse nego nekome tko nema nikakvo predznanje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Ja se nit nisam zalio na igranje,nego na restrict. Nisam imao ovakav nick. Prvo pitas pa onda zakljucujes. 

Cod i cs go su razlicite igre. Dao bi link ali ne znam dal tek 9 jos uvijek postoji. 

Jednostavno kuzim da je to flejmanje novih igraca,btw noob sam(pocetnik). Ali nisam tebi rekao da te mogu razvaliti nego onome prije. 

Dok je ekipa iz kvarta igrala cs ja sam igrao crossfire ali to je bilo prije puno puno godina. Ako je netko igrao i sjeca se tima Croatia,bio sam u njemu kad smo bili 6 na svijetu. 

Nista od toga nije vazno,nego su mi smjesni ovakvi komentari a po prirodi ne mogu a da ne odgovorim. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Kolacic kaže...

Mogu razvaliti u obadvije bez obzira na skill. 

 

Kolacic kaže...

Ali nisam tebi rekao da te mogu razvaliti nego onome prije. 

Cujemo se kad prodjes P90 rank (DMG) 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
10 godina
online
Re: Counter Strike: Global Offensive

Da, razlicite su igre ali eto meni osobno nije trebalo dugo da se priviknem na CS:GO iako nikad u zivotu nisam igrao ni jedan CS, nego samo godinama COD. Vecina njih s kojima sam igrao COD se prebacila na CS:GO pa smo tako igrali kao ekipica s CODa. Treba neki period da se priviknes na igru i to sve pa ce ostalo doci samo od sebe. Skuzio sam da igras nekih 20ak dana pa ne ide to bas tako brzo.

Nisam te ja uopce flejmao nit mi je to bila neka namjera pa se evo ispricavam, nego sam reagirao na najjci u codu. 

Mislim da TEK9 ne postoji vec dugo vremena, nazalost :( jedna od najboljih stranica ikad. Mozes reci nick ako nije problem? Ja sam mislio da je taj Danfa pa izvini.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.10.2017 13:26 (jopaa991).
14 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Nemoj se zamarati rankovima ja sam bio LEM pa nisam igrao godinu dana mozda i vise pa me bacilo na silver pa sam sad nova 2. Razlika je sto sam prije igrao svaki dan i vecinom premade a sad igram vecinom sam i nemam svaki dan vremena. Bez obzira na rank naletit ces na dobre timove i na debile tako je to nekad kad pocne nakon 2 min.  bi napustio kad vidim kako ciljaju pod ili rade tk na spawnu al takva je igra.  Rekod mi je bio 12 pobjeda za redom da sam igrao sam. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.10.2017 16:11 (CroVandal).
6 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Opet isto mi pise"csgo.exe has stopped working"...Ja ne znam sta je ovo dal je mozda komp previse slab za mapu kao sto je nuke ili novi dust ?

 

Grafa-AMD Radeon HD 6570

Proc- Dual-Core E6600 3.06

Ram-2GB

Windows 7 Ultimate 32-bit

 

I da bas evo danas kada sam pokusao uci na dust2 pocelo se i ovo pokazivati "text On SteamServerConnectFailure loggen on=0 text OnSteamServersConnected loggen on=1 Connected"

 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Ne mogu se sjetiti nicka koji je bio official na tek9 stranici zato sam i pitao za stranicu. 

Mislim da je bio Big PoPpa jedno vrijeme ili QuikK. Nisam bio najjaci nego jedan od,sjecam se kad me imex posudio za jedan war da sam bio drugi. 

Moze javim ti se kad budem na tom ranku. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Jel neko za koji game , trenutni rank MG1. add

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Counter Strike: Global Offensive
Kolacic kaže...

Ne mogu se sjetiti nicka koji je bio official na tek9 stranici zato sam i pitao za stranicu. 

Mislim da je bio Big PoPpa jedno vrijeme ili QuikK. Nisam bio najjaci nego jedan od,sjecam se kad me imex posudio za jedan war da sam bio drugi. 

Moze javim ti se kad budem na tom ranku. 

Brate bez ljutnje ali nikad cuo za tebe a igrao sam od pocetka COD4 i bio na 10+ lanova u HR te igrao godinama u top 3-4 ekipama HR dok je COD jos bio na vrhuncu. Nebi bas rekao da je ono "jedan od najjacih" istina ali kako god.

 

Sretno ti s csom i daljnjim napretkom.

9 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Nisam bio ni na jednom lanu,sto mi je najvise zao jer nisam imao srece sa nalaskom tima. Na tek9 je bio oglas za tim i dole komentari poznatijih igraca s nasih i stranih prostora. 

Poceo igrati za njemacki team i tu je bio kraj.

Necu vise o tome. Mozemo zaigrati i cod4.

Hvala evo vec sam na laganom putu za nova 3. 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

kada bi csgo mogao otpilike na sale? Oce biti mozda nesto za black friday?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
0mnia_x kaže...

kada bi csgo mogao otpilike na sale? Oce biti mozda nesto za black friday?

Kraj godine, nista prije.

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
6 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

tražim domaću ekipu za halanje matchmakinga i free faceit-a ko hoće nek me doda na steam

po mogućnosti chill ekipa koja nije toksična i ne rejđa

 

MM rank: Global Elite (prekjucer dobio rank up)

Faceit level: 2 (imam 10-ak matcheva odigrano)

 

http://steamcommunity.com/id/BJELCIC

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.11.2017 0:57 (tomekbeli420).
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Counter Strike: Global Offensive

Ima netko tko želi dizati rank?

Nije me bilo online u igri oko godine dana, pao s MGE na ko zna gdje, ako netko želi MM nek se javi.

Steam ddoxy (DoxyTheCroat)

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Kolacic kaže...

Nisam bio ni na jednom lanu,sto mi je najvise zao jer nisam imao srece sa nalaskom tima. Na tek9 je bio oglas za tim i dole komentari poznatijih igraca s nasih i stranih prostora. 

Poceo igrati za njemacki team i tu je bio kraj.

Necu vise o tome. Mozemo zaigrati i cod4.

Hvala evo vec sam na laganom putu za nova 3. 

 
Citam tvoje postove, poznat nick, ako si ti onaj sa cod2 nije ni cudo sto si tako bahat i hvalis se skillom a zapravo prodajes maglu.

11 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Ja evo ne znam posle ovih sitnih updatea tj. posle nove dust mape, lagano mi fps ne prelazi 80 u deathmatch-u i oko 120 u MM. Pre svega ovoga ide lagano do 150+ (ima dropove razume se slaba konfa) ali ovo sad ja ne znam da li je do mene ili se jos nekom dogadja isto ili slicno?? Opet da ponovim nije samo dust2 mapa u pitanju, utice na sve mape i sve oblike game moda (mm, dm, amrsrace, sta vise u armsrace ili kako se vec zove imam maksimum do 70 fpsa, a tamo igraca kao na MM 5vs5...). 

 

Graficke postavke i rezoluciju nisam dirao ostale su iste kao i do sada...znaci rezolucija 1280x720, sve ostalo na low...

Temperature su mi normalne, driveri nisu dirani bili su kao i do sad evo ne znam...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Counter Strike: Global Offensive

Jel itko naletio na ovakvu smrt?

Obratiti pažnju da imam 34 HP, i skoro cijeli armor.

 

Prošlo je neko vrijeme od događaja, i u međuvremenu nisam nikad naletio na sličan slučaj.

 

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.11.2017 14:38 (Jarvan).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Jarvan kaže...

Jel itko naletio na ovakvu smrt?

Obratiti pažnju da imam 34 HP, i skoro cijeli armor.

 

Prošlo je neko vrijeme od događaja, i u međuvremenu nisam nikad naletio na sličan slučaj.

 

 Bug. Ovo mi se desilo na mirageu kraj kamiona gdje je oni barrel za penjat se jednom.

11 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Jarvan kaže...

Jel itko naletio na ovakvu smrt?

Obratiti pažnju da imam 34 HP, i skoro cijeli armor.

 

Prošlo je neko vrijeme od događaja, i u međuvremenu nisam nikad naletio na sličan slučaj.

 

Bure smrti isto se desavalo i kod auta na B sajtu

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
14 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
chaselol kaže...
Jarvan kaže...

Jel itko naletio na ovakvu smrt?

Obratiti pažnju da imam 34 HP, i skoro cijeli armor.

 

Prošlo je neko vrijeme od događaja, i u međuvremenu nisam nikad naletio na sličan slučaj.

 

Bure smrti isto se desavalo i kod auta na B sajtu

 

10 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Modovi, dlt post. Hvala

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.11.2017 0:01 (dYn).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Pozz ljudi. Zanima me koristi li tko od vas u temi benq zowie xl2411 monitor, posto ga planiram uzeti. Zanimaju me dojmovi vezani uz gledanje serija i filmova, posto znam da je za gaming dobar. I zanima me umara li jako oci. Eto toliko, ako se je netko susreo sa doticnim monitorom neka ostavi komentar ili lupi PP. Lp
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Uzeo sam ovu bolest na popustu prije par sati...ako ima netko zainteresiran neka me doda na steam-u....imam čak jednu pobjedu u Competition modu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Nesto za kojim se osjecam uskoro ce se promijeniti na kartama: -overpass + nova dust2 :) umowa kupna sprzedaży samochodu

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.11.2017 8:23 (seelu91).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
seelu91 kaže...

Nesto za kojim se osjecam uskoro ce se promijeniti na kartama: -overpass + nova dust2 :)

Hm ne bas.

jedino sto bi mogli da izbace sad je Mirage ili Cobblestone, te dvije mape trebaju update 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
14 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Mirage nek ostave kako je netreba nista mjenjat, ja nikako da se naviknem na novi dust. Danas mi se desila cudna stvar imao sam kill al mi na scoreboardu nije registriran. Nego kolegi iako je on napravio assist a ja kill.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
CroVandal kaže...

Mirage nek ostave kako je netreba nista mjenjat, ja nikako da se naviknem na novi dust. Danas mi se desila cudna stvar imao sam kill al mi na scoreboardu nije registriran. Nego kolegi iako je on napravio assist a ja kill.

Nema tu nek ostave 


Stare teksture, to ce dobiti update. Tako se to radi na Steamu ;)

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
8 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Uz toliko dobrih mapa, zašto ne dodaju cca 20 novih mapa i tako ostave za competitive? Dosadi igrat iste mape. Čekat operation isto nije rješenje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice