Counter Strike: Global Offensive izdvojena tema

poruka: 11.875
|
čitano: 1.232.801
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Luka123 kaže...

Kako sam zamrzia ovu igru... svi su "global elite", dodjes upalis game solo queue i onda se deru na mikrofon, "you silver, noob etc. " ono znam da sam los.... jeli to razlog da mi se krevelji mulac od 15 god na mikrofon, koji nezna sto je "play for fun" i naravno ovo munje "smurf" account. Ono boli me briga i onda...

Blokiras chat i onda kickvote krene...

 

Strasan mentalitet danasnje djece i mladezi, ja neznam tko su im roditelji, ali ja da imam sina od 15 godina koji sidi na pc-u 8 sati i dere se na mikrofon, bilo bi fun kad bi mu iskopca sve kabele pa nek proba opsovati vlastitog cacu...

 Sve znan. Ja jesam global, i to odavno već. I isti je vrag ko i na nižim rankovima. Di god dođeš isto sranje. I onda sam dera Faceit, još gori od MMa, gori likovi, niko ništa ne priča, ako priča onda samo seru. Za nać meč triba jedno 8 puta queuat jer uvik neko ne prihvati, serveri 128 tik, užas hitreg. Nema se di igrat više jednostavno, jedino public s rusima ujutro u 5-6.

Toj dici bi tribalo razbit monitore o glavu. Gadi mi se cili communiti i išta vezano za igru općenito. Ostalo mi je gušt jedino pratit pro scenu, bacit s ekipon koju imam kad se skupimo, ostalo 0.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.2.2018 9:40 (LogicusMPS).
13 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
LogicusMPS kaže...
Luka123 kaže...

Kako sam zamrzia ovu igru... svi su "global elite", dodjes upalis game solo queue i onda se deru na mikrofon, "you silver, noob etc. " ono znam da sam los.... jeli to razlog da mi se krevelji mulac od 15 god na mikrofon, koji nezna sto je "play for fun" i naravno ovo munje "smurf" account. Ono boli me briga i onda...

Blokiras chat i onda kickvote krene...

 

Strasan mentalitet danasnje djece i mladezi, ja neznam tko su im roditelji, ali ja da imam sina od 15 godina koji sidi na pc-u 8 sati i dere se na mikrofon, bilo bi fun kad bi mu iskopca sve kabele pa nek proba opsovati vlastitog cacu...

 Sve znan. Ja jesam global, i to odavno već. I isti je vrag ko i na nižim rankovima. Di god dođeš isto sranje. I onda sam dera Faceit, još gori od MMa, gori likovi, niko ništa ne priča, ako priča onda samo seru. Za nać meč triba jedno 8 puta queuat jer uvik neko ne prihvati, serveri 128 tik, užas hitreg. Nema se di igrat više jednostavno, jedino public s rusima ujutro u 5-6.

Toj dici bi tribalo razbit monitore o glavu. Gadi mi se cili communiti i išta vezano za igru općenito. Ostalo mi je gušt jedino pratit pro scenu, bacit s ekipon koju imam kad se skupimo, ostalo 0.

 Bas zato mi se vise i svida R6 Siege. Ne podnosim ja derecaine razno raznih idiota

12 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

oi dobio neki random skin za oružje u igri, i sada pojma neam kak to aktivirat!

uglavnom site je SKINODDS.COM a code za skin je: KUPEehqfhw

vjerujem da vi koji skupljate skinove znate kak sa time, izvolite...

 

čisto znatiželje radi i ak nije problem, javiš onaj koji pokupi, koji si skin dobio? ;D

 

Do it for the people who want to see you fail!
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
SR3CKO kaže...

oi dobio neki random skin za oružje u igri, i sada pojma neam kak to aktivirat!

uglavnom site je SKINODDS.COM a code za skin je: KUPEehqfhw

vjerujem da vi koji skupljate skinove znate kak sa time, izvolite...

 

čisto znatiželje radi i ak nije problem, javiš onaj koji pokupi, koji si skin dobio? ;D

 

 Jadan načim prikupljanja refferala...

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
14 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Luka123 kaže...

Kako sam zamrzia ovu igru... svi su "global elite", dodjes upalis game solo queue i onda se deru na mikrofon, "you silver, noob etc. " ono znam da sam los.... jeli to razlog da mi se krevelji mulac od 15 god na mikrofon, koji nezna sto je "play for fun" i naravno ovo munje "smurf" account. Ono boli me briga i onda...

Blokiras chat i onda kickvote krene...

 

Strasan mentalitet danasnje djece i mladezi, ja neznam tko su im roditelji, ali ja da imam sina od 15 godina koji sidi na pc-u 8 sati i dere se na mikrofon, bilo bi fun kad bi mu iskopca sve kabele pa nek proba opsovati vlastitog cacu...

 Il ovako kad dođu prokleti poljaci koji samo blebeću i blebeću između sebe i naravno ni riječi Engleskog ne progovore, a moraš ih mutat jer ne možeš ništa čuti od njihovog blebetanja, a na kraju gubitak matcha je neizbježan.

Više ih ima <15 godina nego 15 i više, a realno CS:GO nije rangiran ispod 16 godina jer ima nasilja i krvi. ESRB kaže 17+, oni su nekako najrealniji.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.2.2018 9:00 (Haker_x).
12 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Haker_x kaže...
SR3CKO kaže...

oi dobio neki random skin za oružje u igri, i sada pojma neam kak to aktivirat!

uglavnom site je SKINODDS.COM a code za skin je: KUPEehqfhw

vjerujem da vi koji skupljate skinove znate kak sa time, izvolite...

 

čisto znatiželje radi i ak nije problem, javiš onaj koji pokupi, koji si skin dobio? ;D

 

 Jadan načim prikupljanja refferala...

 sorry al' pojma neam o čemu pišeš iskreno! :D

samo preskoči ukoliko misliš da želim nekoga prevariti haha, glupo mi zvuči.

kupovao sam klincu igru preko g2a.com, i ostalo je na paysafe accu cca 3€, i nagovorio me da uzmem 2x skinove za oružja koje ja sada ne znam aktivirat a nisu potrebni za igru ionako...

uglavnom nije niti bitno, poklon je trebao biti ne neki za***, briši post onda ak je loše to! ;)

Do it for the people who want to see you fail!
7 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Vecer svima, naime zanima me dal se isplati kupiti? Kakav je community, jel ima haxera? Ne bih dao pare da blejim u klince koji bacaju hax svaku drugu rundu.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

ako nemaš ekipu za igrat, brzo dopizdi.. ima svakakvih igrača, može se nać normalnih ljudi,  al previše je glupe dice šta non stop viču u mikrofon

9 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
xDISORDERx kaže...

ako nemaš ekipu za igrat, brzo dopizdi.. ima svakakvih igrača, može se nać normalnih ljudi,  al previše je glupe dice šta non stop viču u mikrofon

 da, a evo nekad si bacim meč, u nadi da naleti neko normalan, a za razliku od bf ovo je competitive, izazovno, ali sreća mješam i jedno i drugo :D

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Bez ekipice,kako je kolega forumas napisao,biti ce vrlo zanimljivo soloq iskustvo.

Pokusaj barem sa jos jednim igracem ici na volvo mm ako nemas mogucnost imati pun lobby.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.2.2018 10:00 (Viator).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Ako nemaš čvrste živce za neki 200 sati u paklu, nemoj kupovat. Non-prime je neigriv, trećina igrača koristi cheatove. Od 99 odigranih partija garantiram da nećeš odigrat 1 da nema bar jedan cheater u njoj.

Ako ne namjeravaš igrat MM competative onda kupi, igra je po meni čudo al za nove igrače je noćna mora. Kojeg god prijatelja sam pozveo da proba igrat "j*ba mi je sve po spisku".

 

Ja sam uspio levelat jedan smurf na prime u DMG ranku ali to je zaista očajno iskustvo ako igraš za win.

Moj savjet ti je ako meč krene u krivom smjeru, trolaj da se zabaviš, ne gledaj uopće jel win ili lose. Pola mečeva sam odigrao sa zeusom i nožem.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.2.2018 15:53 (ruzcheHR).
7 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
ruzcheHR kaže...

Ako nemaš čvrste živce za neki 200 sati u paklu, nemoj kupovat. Non-prime je neigriv, trećina igrača koristi cheatove. Od 99 odigranih partija garantiram da nećeš odigrat 1 da nema bar jedan cheater u njoj.

Ako ne namjeravaš igrat MM competative onda kupi, igra je po meni čudo al za nove igrače je noćna mora. Kojeg god prijatelja sam pozveo da proba igrat "j*ba mi je sve po spisku".

 

Ja sam uspio levelat jedan smurf na prime u DMG ranku ali to je zaista očajno iskustvo ako igraš za win.

Moj savjet ti je ako meč krene u krivom smjeru, trolaj da se zabaviš, ne gledaj uopće jel win ili lose. Pola mečeva sam odigrao sa zeusom i nožem.

zato igrica i propada...

 

 

prvo se zalite da su MM-ovi ne igrivi i onda mu savjetujes da trola da se zabavi.. Ja ti savjetujem suprotno, ako igra krene u losem smijeru , tj. ako gubis onda izgubi. 

 

I ti smurfovi isto.. Ja iako sam silver, lakse i cesto bolje igram protiv GN 1,2,3 nego silvera sa 50h igranja, zato jer je naravno smurf.  

 

Tek sam pocela ovo igrati i tek sad  kuzim da je rank up gotovo nemoguc ako igras MM sa random ljudima, jer stvarno ima svakakvih. Zato od sad igram samo sa svojima, puno je lakse.. Ne pobjedimo svaku, ali zabava je i kad se gubi i kad se pobjedjuje.

 

 

12 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
0mnia_x kaže...

zato igrica i propada...

 

 

 

471,816
playing an hour ago
608,087
24-hour peak
850,485
all-time peak
Toliko o tvom propadanju. http://steamcharts.com/app/730#All
Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.3.2018 23:28 (Et_Tu_Brute?).
11 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

cs nikad nece propasti.

deal with it

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Najvjerojatnije ne, s obzirom koja lova se vrti u igri a znamo da se od novaca teško odvojiti, ali to je ujedno i problem. Pogledaj csgo sub-reddit, 90% postova je esports i što je koji pro igrač napisao na twitteru. Većina igara ima puno življe i zanimljivije sub-reddite (OW npr). Sam community je daleko od onog što je bio u 1.6 i source, valve kao da se trudi uništit community servere i custom modove. Streaming i youtube = case opening i betting. Kad si zadnji put upisao na youtube CS:GO? WarOwl i 3kliksphillip su jedini koji su radili neki pristojan content ali ga je sve manje. Trust factor je najveća glupost  a priča se o tom kako bi trebao zamijeniti prime, soloQ za nove igrače je očajan (previše cheatera na non prime s obzirom da novi igrači imaju low trust factor).

 

Naravno dogodilio se i puno pozitivnih stvari da ne pričamo samo o negativnome, ideja Matchmakinga je zapravo vrhunska stvar, više ne moraš bezumno spammat po IRC networku "5v5" i plaćati vlastiti server da bi odigrao pristojan game. Third party PUGovi su također odlični. Igra ko igra radi odlično, bugovi se riješavaju i na laptopu starom 5 godina igraš sa 100+ sličica u sekundi. Gameplay je prilično balansiran. Community workshop za mape je vrhunska ideja koju bi valjalo malo bolje iskoristiti.

 

Ne CS neće propasti i daleko je od toga ali istina je da nije ono što je nekad bio a neki ljudi ne vole promjene, bile one na gore ili na bolje ili na isto. Možda je to zato što san dalmatinac a možda zato što san prestar, tko će znati .

7 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

@ruzcheHR svaka cast na normalnom i argumenturanom odgovoru.

 

Primili ste se za moju recenicu "zato csgo i propada" kao da ne shvacate bit onoga sto sam htjela rec. A to je da se gubi "kvaliteta" igranja. 

Nece CSGO doslovno propasti niti ja to zelim, ali imam osjecaj da se sve svodi na taj gambling, scamanje skinovima, nozevi bla bla.. plus ovo sto sam rekla da ne mozes odigrat normalan MM bez da te netko ne izbaci iz takta svojim neodgojnim ponasanjem, trolanjem, smurfanjem... E u tom smislu mislim da "propada". 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Ja ne znam koju vi igru igrate, ali ja imam totalno drukcija iskustva. Igram solo 90% vremena, na citera naletim u 1/10 matcheva u prosjeku... A odigrao sam ih brdo (imam 740 winova). Rank SMFC.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Iskustva nam se razlikuju,ali pozitivnih je malo,recimo dok mi je mm bio bitan uvijek sam imao pristojne Ruse u timu.Međutim kada pogledam unatrag pet mečeva,na obje strane 2 od 5 igrača imaju vac ban na profilu,tu spada i jedan domaći igrač sa kojim sam igrao na Mirage;734h na cs go i vac.

Od onih prvih deset mečeva četiri su mi pobrisana radi cheatera,ali ja ukupno imam 12 dobivenih a onda sam jednostavno odustao ganjati svoj rep na valve mm,ipak prije tri dana odem ipak odigrati jedan mm,i "uletim" u nekakav boosting/deranking servis na Infernu,T team uvijek je išao na site A kroz alt mid i uvijek kroz alt mid,kod rezultata 15:1 predali su partiju.

Poznanik iz Slovačke prije tri dana odigrao mm koji je streamao,danas nema rank jer netko je chitao u timu,drugi dan drugi streamer partija na dust2 i gle iznenađenja opet cheater,naše gore list....itd....itd.

 

Kad ste spomenulo warowl-a vidim da niti on već dvije godine nemože soloq dalje od LEM,ali volim gledati stream i ytube sadržaj kojeg nema tako često.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Svaki put kad upalim igru dobijem plavu poruku.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Što se tiče mma neka bude dobar meč i da nije tolika razlika u rundama i da je napet, potpiso bi to odma pa makar svaki meč da izgubim samo da je napeto, do sad sam nekoliko puta imao mečeve za 2-3 razlike se dobije u rundama i da su svi igrači otprilike sličnog skilla da niko ne odskače. Nedavno sam se vratio igrati i dobijem silver 3 rank i igram tjedan dana svaki dan po 2-3 meča bacim i svaki meč bio 20+ killeva nekoliko mvp i nije me prebacilo u silver 4, doduše bile su 3 pobjede 5 poraza i 2 tied ali u tih 10 mečeva sam bio u top 3 od svih 10 igrača. Ne znam kako funkcionira taj mm.

Najčudnija partija je bila nedavno kada me zapalo da igram na coblestonu protiv ruskog klana a u mene random likovi

16-0 izgubimo ja imao 45 bodova i 22-15, samo njihov prvi imao više bodova od mene tj. 69 a ostali manje 

Hoću reći nakon izgubljenih mečeva zašto ne vidi moj skor i na osnovu toga da me prebaci na s4 pogotovo 7-8 mečeva za redom kad tako odigram

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
0mnia_x kaže...

@ruzcheHR svaka cast na normalnom i argumenturanom odgovoru.

 

Primili ste se za moju recenicu "zato csgo i propada" kao da ne shvacate bit onoga sto sam htjela rec. A to je da se gubi "kvaliteta" igranja. 

Nece CSGO doslovno propasti niti ja to zelim, ali imam osjecaj da se sve svodi na taj gambling, scamanje skinovima, nozevi bla bla.. plus ovo sto sam rekla da ne mozes odigrat normalan MM bez da te netko ne izbaci iz takta svojim neodgojnim ponasanjem, trolanjem, smurfanjem... E u tom smislu mislim da "propada". 

 Gambling, taj vlak je prošao IMO, nije to kao što je bilo prije.

Scamanje nema veze sa kvalitetom igre, niti malo. Skupa sa trolanjem, ponasanjem, dapače sad ima još više mjera da se kaznu i da se smanji broj takvih igrača, za razliku od prije.

Jedini što ja zamjerim igri je što ne uvedu 128 tick servere.

Trenutno si još silver? Mali dio igre si iskusio, tu stvarno ima svakakvih igrača. Ima budala i u većim rankovima, ali tu je baš šaroliko.

 

 

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.3.2018 16:37 (Et_Tu_Brute?).
7 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Igra je super za zabavit se s društvom, ali ako igrate za rank tu će zabave biti najmanje. Došao do MGE, nakon malo više od godinu dana igranja, dalje od toga je za mene nemoguće ukoliko igram soloq.

Igrajte s prijateljima i nema brige 

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Upravo zato što imaš toliko winowa i sati igranja. Meni je ista stvar al probaj napravit novi acc. Pa se onda vrati reći koju igru ljudi igraju. Za nove igrače treba oko 300h da izađu iz tog pakla.

7 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.3.2018 0:57 (Snoozly).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Mythic od jucer presao na faceit servere imaju reganu Mythic ligu takodje tamo.Sinoc je na njihovom chatu summit najavio prelazak na njihovu platformu.

Navodno NA cs go ide pod pokroviteljstvom faceit-ta i da dosta igraca sa esea s ranka vec je migriralo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Imam dva esea week cod-a,ukoliko netko želi neka se javi na pp.

 

P.S.

 

Prodano...jbt al ste brzi :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.3.2018 15:31 (Viator).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

prvi ACE, a i posrecilo mi se malo 

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
0mnia_x kaže...

prvi ACE, a i posrecilo mi se malo 

 Triple like a pro!

Ubi bene, ibi patria.
7 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Nikak odgovorit a proslo je vec jako dugo, uglavnom ne poznajem nikoga tko bi igrao samnom tak da mi se cini da ce kupnja propast u vodu. Hvala vam na odgovorima

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Dremox kaže...

Nikak odgovorit a proslo je vec jako dugo, uglavnom ne poznajem nikoga tko bi igrao samnom tak da mi se cini da ce kupnja propast u vodu. Hvala vam na odgovorima

 možeš sa mnom ja sam silver elite

 

 

 

Jučer sam ace napravio sad moram viditi kako ga snimiti čitavog, pa nek ima za uspomenu :D

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice