Counter Strike: Global Offensive izdvojena tema

poruka: 11.808
|
čitano: 916.989
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
Counter Strike: Global Offensive

Novi update, jedino privlacno je 

AK - Asiimov

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
Re: Counter Strike: Global Offensive
Sad sam sretan sto sam na vrijeme unovcio sve skinove... :D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine

BR nece igrati stari igraci sigurno, mozda for fun tu i tamo.

Bitan je ovaj f2p, to ce promjeniti igru na bolje, doci ce novi playerbase, vise ljudi ce kupovat skinove, kutije i kljuceve = vise novaca za Valve, vrlo jednostavno.

Ali sve u svemu nije los update samo da su na jednoj AMD grafickoj testirali update prije nego sto su ga izbacili ovog ne bi bilo.

I jos jedna stvar :

F2p vs F2p

Prime vs Prime

U prijevodu ako igrate MM, novi igraci ne mogu se queueat protiv vas. Da bi dobili Prime moraju ga kupit za oko 15$

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina

Pozdrav!

Koji je najpouzdaniji način za cashout skinova ? Jel to uopće moguće danas ?

Malo sam izvan svega, znam da s*ebali 3rd party stranice za cashout pa me zanima kako to sad ide ? 

Imam ključeva,skinova,svega a ne stignem igrat uopće :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
toshiba12345 kaže...

Pozdrav!

Koji je najpouzdaniji način za cashout skinova ? Jel to uopće moguće danas ?

Malo sam izvan svega, znam da s*ebali 3rd party stranice za cashout pa me zanima kako to sad ide ? 

Imam ključeva,skinova,svega a ne stignem igrat uopće :(

Poslao sam ti u PP moj profil pa me dodaj.

Svakako, mozes prodati na BitSkinsu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2018 16:13 (el.šef).
6 godina
deepshitcro kaže...
Sad sam sretan sto sam na vrijeme unovcio sve skinove... :D

Sad pogotovo sto je kraj godine i idu praznici, to ce cijene otici gore za barem 25% svega 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
3 godine

Tko god je unovcio skinove radi ovog updatea je budala kad se tako moram izrazit.

Ako skinovi nisu propali kada je dosao trade lock nece doslovno nikada, CS:GO ce sada vrlo vjerovatno biti jaci nego u svom prajmu.

Cijena skinova je uvijek stabilna. I u ovo doba godine cijene skinova idu gore a tako bi mogle i ostati sudeci po novom playerbaseu koji ce sigurno utjecat na market.

Evo jos jedana zanimljivost :

- Inace u ovo dobra CS:GO igra oko 400/450k ljudi

- danas : https://prnt.sc/ls0kut

U svakom slucaju Valve prenio CS:GO na drugu razinu, gg.

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina

jel i u ostalim BR igrama matchmaking uzasno spor?

ovo je frustrirajuce..

60k ljudi ceka za match a on 10 minuta drlja, acceptam, i onda opet ispocetka..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2018 16:31 (nixass).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
el.šef kaže...

Bitan je ovaj f2p, to ce promjeniti igru na bolje, doci ce novi playerbase, vise ljudi ce kupovat skinove, kutije i kljuceve = vise novaca za Valve, vrlo jednostavno.

Ali sve u svemu nije los update samo da su na jednoj AMD grafickoj testirali update prije nego sto su ga izbacili ovog ne bi bilo.

I jos jedna stvar :

F2p vs F2p

Prime vs Prime

U prijevodu ako igrate MM, novi igraci ne mogu se queueat protiv vas. Da bi dobili Prime moraju ga kupit za oko 15$

Da, moze se kupiti taj prime ali jel ga ovi sto igraju f2p mogu takoder dobiti kad dostignu 21lvl ili to ne utjece na njih?

4 godine
suspendiran
jopaa991 kaže...
el.šef kaže...

I jos jedna stvar :

F2p vs F2p

Prime vs Prime

Da, moze se kupiti taj prime ali jel ga ovi sto igraju f2p mogu takoder dobiti kad dostignu 21lvl ili to ne utjece na njih?

I mene to zanima.
Vjerojatno će bit da i oni mogu to dosegnut jer je u suprtnom slučaju to diskriminacija.

6 godina
nixass kaže...

ovo je frustrirajuce..

ja si kosu cupam u pubg zbog retardiranih 60 sek, pa skok iza aviona, pa skocis liku pred sacmu pa sve iz pocetka, neznam dali me ista u toj igri vise frustrira od tog cekanja, u cs go vjerojatno jer je navala...

Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2018 22:07 (Stjepanj).
4 godine
suspendiran
Stjepanj kaže...
nixass kaže...

ovo je frustrirajuce..

ja si kosu cupam u pubg zbog retardiranih 60 sek, pa skok iza aviona, pa skocis liku pred sacmu pa sve iz pocetka, neznam dali me ista u toj igri vise frustrira od tog cekanja, u cs go vjerojatno jer je navala...

Jel ima nešto u životu s čim si ti zadovoljan, a da nije delidani Intel kojem si nabio cijenu, a kao jedan od razloga naveo jer je to ipak tvoj u pitanju, jel ima nešto? 

Xyz puta sam pomislio, jadna tvoja žena s tobom.

6 godina

kakve to ima veze s temom?

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 1 hvala 0
3 godine

F2p vs F2p

Prime vs Prime

Tako spaja i spajat ce.

Ako F2p player zeli igrati protiv Prime igraca mora kupiti Prime i na taj kupljeni spojiti valjani broj mobitela.

Navodno se moze Prime dobiti i na F2p verziji kada se dode do 21levela ali i u tom slucaju se treba spojiti valjani broj mobitela.

Po najnovijim glasinama Valve bi mogao ukloniti pristup Primeu na f2p verziji.

Kako god nije los sistem, s tim da Valve ne prihvaca "no-trustworthy" sim kartice.

Znaci, ako ostane da se Prime moze dobiti na f2p verziji ostat ce i da treba spojiti broj mobitela. Ako neki mulac i haxa kada dobije ban moze bez problema napraviti novi account skinuti besplatnu igru i doci do primea ali mora kupiti novu sim karticu ili koristiti maminu

Ne znam sta se cijeli internet uzjebao, ja to gledam s vedrije strane, ti novi igraci ionako nikad nece queuat protiv mene u MM a kamoli na Faceitu.

Kako god, 99% ce Valve ovo malo izmjenit jer se previse ljudi pobunilo i popljuvalo ih, ovako ostat nece sigurno.

Inace jedini problem za sada je ako imas AMD karticu vidis doslovno kako ti izbaci 100 bugova na random mapi, od ljubicastih linija do pola bijele slike i nekakvih kockica, neki cak vide kroz smoke.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina

odigrao sam 6 meceva danas i nikakvih problema sa AMD grafom. mozda sam bio te srece a mozda je u medjuvremenu patchirano? danas je potegnuo nekih 800MB update prijepodne, ne znam kaj se nalazilo unutra

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
5 godina
nixass kaže...

odigrao sam 6 meceva danas i nikakvih problema sa AMD grafom. mozda sam bio te srece a mozda je u medjuvremenu patchirano? danas je potegnuo nekih 800MB update prijepodne, ne znam kaj se nalazilo unutra

koje drivere imas?

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
3 godine
Ja sam sve prodao na bitskinsu i prebacio si novac na racun. Ako se dobro sjecam, bitskins i paypal zajedno uzmu cca 7% provizije, sto je prihvatljivo. :)
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
10 godina
LeftY_CRO kaže...
nixass kaže...

koje drivere imas?

18.5.1

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice