Crysis 2

poruka: 5.925
|
čitano: 860.907
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 2 potvrđen!

Evo, crytek sprema jos jedan nastavak. Igra nece biti ovaj put samo za pc ekskluzivu nego za PC(ofc), PS3 i XBox 360. Ovdje mozete vise doznati o tome.

http://e3.gamespot.com/story/6210583/crysis-2-ps3-360-pc-bound?tag=top_stories;title;1

http://www.pcplay.hr/modules.php?r=16&id=755

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Crysis 2 potvrđen!

Crysis je jedna od naj igara s naj grafikom. Nadam se da će biti bolja od ostalih ali i isto zahtjevna jer mi jedinica radi na low. Cool

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 2 potvrđen!

Bit će sigurno dobra grafika. Jedno samo dvije 295-ice da vrte na maximumu!

Nisam ništa reko!
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Crysis 2 potvrđen!

Sad treba skupit love za neku uber - platformu kad igra izađe...

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis 2 potvrđen!

nadam se da ce moja 4870x2 to moc odvrtit kako bog zapovjeda...Zanima me koliko ce izdavanje za konzole imat utjecaja na graficki engine...Ili to nema veze?

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.6.2009 19:51 (mislav_01).
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 2 potvrđen!

Vjerojatno bude za DirectX11.

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Crysis 2 potvrđen!

Haha 4870x2 vrtit ce sve na max. Još ako imaš dosta rama i dobar proc. bit će zakon.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Crysis 2 potvrđen!

Sumnjam da će grafika biti nešto puno bolja od one što je bila u Warheadu (ako uopće bude bolja), posebno jer se Crysis 2 radi i za konzole.

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
Moj PC  
5 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 2 potvrđen!

Ulozit ce vise love na pravljenje igre nego na prodavanju, mogu se kladit.

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 2 potvrđen!

A kaj vi mislite kak će radit na HD 4830?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 2 potvrđen!

Samo se nadam da ce igra biti duza, onaj Crysis i Crysis Warhead su mi prekratki. Mogu ga preci 3 puta u dva dana. Spoje najbolju grafiku ikada i dug gameplay... To bi moglo biti veliko.

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Crysis 2 potvrđen!

Na HD 4830 ma vrtit će bar na low ako ima dosta rama i jak proc. Smijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis 2 potvrđen!
big_guy kaže...

A kaj vi mislite kak će radit na HD 4830?

 Evo javim ti nakon što pogledam u kristalnu kuglu. A gdje sam li je sad stavio............
Odakle bi mi znali kako će raditi kad nisu još izašli minimalni zahjevi potrebni za igru. Računaj da će igra biti malo zahtjevnija od prvog Crysisa pa sam skontaj kako će ti radit.
When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 2 potvrđen!

Nakon što je Crytek predstavio CryEngine3 očekivao sam da ćemo vidjeti još jedan Crysis a eto sad je stigla i potvrda. Bilo je logično za očekivati da je CryEngine3 novo ruho novog Crysisa, a kakva će biti dvojka, tko će znati. Ovako mi se čini da nemaju što puno mijenjati, no ima još vremena.

Za sve koji prate (i vole) Prison Break: http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 2 potvrđen!

moja pila će to vrtit na ultra high, nema šta. najveća reza, preko 100 fps. Smijeh

 

za tu će igru trebati mašina i pol. barem gtx295, 3-4gb rama, svi procesori jači od phenoma II 940 ako se hoće najveća reza sve high.

OS: Windows XP SP3 Professional, Windows 7 RC build 7100
Moj PC  
0 8 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 2 potvrđen!

jel mozda netko zna kako bi ga moja vrtila (vidi pod Moj PC)

zasto su smajlici zuti? Hmm...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 2 potvrđen!

Dvije rijeci:jedva cekam!!OsmijehOsmijeh

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Crysis 2 potvrđen!

Haha djdomi, komp ti neće moć ni blizu pokrenit crysis ko ni moj. Možda da je troduplo jači možda bi i vrtia crysis.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis 2 potvrđen!
Cherina15 kaže...

Haha djdomi, komp ti neće moć ni blizu pokrenit crysis ko ni moj. Možda da je troduplo jači možda bi i vrtia crysis.

 ma mi imamo tu najjače mašine Smijeh
sve će ići na high.
ja sam imo na kompu warhead i štekao je na low!
sad vidiš kak je jadan.
za koju godinu si kupim na neki dobar za 7000kn.(npr. 5800 konfa+1200 monitor) ili ak bude više para uložio bi te pare u grafičku(neku jaku) ili neku periferiju. a čak možda kupim wlan router(da se spojim s dva kompa). ma nabrijat ću mašinu totalka. i kasnije stavim grafu u crossfire. Smijeh uf kak mi ide ONtopic :)
OS: Windows XP SP3 Professional, Windows 7 RC build 7100
15 godina
protjeran
offline
Crysis 2 potvrđen!

sam da nebude previse aliena ko u warhead-u ljepsi je prvi crysis a ne sve zaleđeno najljepse bi bilo da je crysis sam prica od farcray il tako nesto

amd-ati http://demigodmp.blogspot.com/
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis 2 potvrđen!
hrvatskafarkasevec kaže...

sam da nebude previse aliena ko u warhead-u ljepsi je prvi crysis a ne sve zaleđeno najljepse bi bilo da je crysis sam prica od farcray il tako nesto

 crysis sa pričom farcrya, jako pametno...
đe ti je onda tu crysis?
OS: Windows XP SP3 Professional, Windows 7 RC build 7100
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 2 potvrđen!

Iskreno,nemam nekakva ocekivanja.Crysis je obicni benchmark,isto tako ce i ovaj biti.Siguran sam.

Moj PC  
1 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis 2 potvrđen!
Cherina15 kaže...

Na HD 4830 ma vrtit će bar na low ako ima dosta rama i jak proc. Smijeh

 Ma daj,pa nemam slab komp da mi radi samo na low....
15 godina
protjeran
offline
RE: Crysis 2 potvrđen!
djdomi kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

sam da nebude previse aliena ko u warhead-u ljepsi je prvi crysis a ne sve zaleđeno najljepse bi bilo da je crysis sam prica od farcray il tako nesto

 crysis sa pričom farcrya, jako pametno...
đe ti je onda tu crysis?
 haha luda ideja jel????ma zivciraju me ti alieni ljepse mi je ko napocetku ubijas koreance i gledas ljep okolis kaj nije tak
amd-ati http://demigodmp.blogspot.com/
16 godina
offline
RE: Crysis 2 potvrđen!
scorpion667 kaže...

Sumnjam da će grafika biti nešto puno bolja od one što je bila u Warheadu (ako uopće bude bolja), posebno jer se Crysis 2 radi i za konzole.

 potpis!
Nemojte se nadat, Crysis (prvi dio, običan, ne Warhead) je bio vrhunac grafičkih perverzija, sljedeći dio će vjerojatno izgledati odlično, ali ne tako posebno i izvan vremena kao prvi.  (PROKLETE KONZOLE  PFUUUJ)
F.SCOPE's HARDSESSION ...........VIPER XXL live ...........subota 6.6.2009. @Boogaloo/OTV http://www.facebook.com/home.php#/event.php?eid=77793508788
15 godina
protjeran
offline
Crysis 2 potvrđen!

kako mrzim kad neka igra bude pc exclusive i onda prave i za konzole, seljaci, tako je bilo i s battlefieldom, pa odjedanput izaso samo za konzole, koji retardi

omg pogedajte, grafika nevidena

King of the South!
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.6.2009 20:27 (epic).
 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis 2 potvrđen!
hrvatskafarkasevec kaže...
djdomi kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

sam da nebude previse aliena ko u warhead-u ljepsi je prvi crysis a ne sve zaleđeno najljepse bi bilo da je crysis sam prica od farcray il tako nesto

 crysis sa pričom farcrya, jako pametno...
đe ti je onda tu crysis?
 haha luda ideja jel????ma zivciraju me ti alieni ljepse mi je ko napocetku ubijas koreance i gledas ljep okolis kaj nije tak
 istina.
OS: Windows XP SP3 Professional, Windows 7 RC build 7100
15 godina
offline
Crysis 2 potvrđen!

samo da moja konfa bude u mogućnosti pokrenut to. makar sve na minimum Plač

Bubamara na steroidima.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Crysis 2 potvrđen!

Po meni najbolja igrica od 2007 (kad je izašao) pa do danas, poslje njega idu Mass effect, Assassins creed...



Tog Crysisa se nikak nemrem zasititi, stalno nađem zabave u toj igrici, nikad mi nije dosadno ,a sve to uz prelijepu grafiku.

 

Volio bih da u Cryengine 3 poprave fiziku tu malo, i dodaju novih mogućnosti i da se više toga može uništit. Recimo da mogu stavit ribu iz onog friždera u koreanskoj kućici u tavicu i da upalim štednjak i ispečem je. Podrška za 4 jezgre nebi škodilaSmijeh

 


Očekujem da će biti do 30% zahtjevnija po smislu hardware-a.

 

otprilike preporučeni zahtjevi :

 

HD4870/gtx260

Q6600/x4 9750

3GB ram-a

Vista SP2

 

EDIT: Meni je ono sa ledom/snijegom dobro u WARHEADU, dok u Crysisu mi se baš i nesviđa (možda zbog glupe misije- vodit onog konja od vatre do vatre). E kada se dođe do misije EXODUS opet mi igrica počinje biti dobra. Misije CORE i ona poslje su mi koma uključujući sve što se događalo na brodu.

U warheadu mi je sve super(čak i tuneli).

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.6.2009 20:47 (Hyperion).
Moj PC  
12 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 2 potvrđen!

Samo neka naprave vise podrsku za quad-ove, i malo porade na multi-gpu platformama strasno je da toliko zahtjevna igra nezna koristiti sve jezgre i gpu-e!!!Viče

gigabyte p35 ds3, q6600 2.4@3.2, asus hd 4850 @ 700/2200 512mb, 4gb @ 800 mhz, Wd 640gb, Vista 64bit
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice