Crysis wars Trial week

poruka: 2
|
čitano: 2.021
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Crysis wars Trial week

Evo crytek se opet odlučio na ovaj potez da svima omoguće da igraju crysis wars online 10 dana potpuno besplatno! Sve što trebate napravit je skoknut na ovu stranicu pročitajte upute(trebate se registrirat na mycrysis.com te će vam poslati cd-key na mail) Koji ćete moć iskoristit za igranje online od 19.11-29.11.2009, znači punih 10 danaSmijeh Tamo imate i link di možete skinut igru, a igru kad skinete možete potpuno besplatno koristit za igranje u LAN-u tako da se možete skupit sa ekipom i igrat u lanu warse. Inače sam velik fan crysisa i ako vam se sviđa takav tip igre preporučujem da probate trial week, a ako vam se i svidi, uzmite si i original(crysis warhead sad i nije toliko skup nekih 20 funti dođe) Pa samo nastavite dalje pwnatCool Ja imam original pa kad počne tjedan ako vas ima koji bi htjeli igrat, mogli bi se dogovorit pa zajedno bacit koju partiju

 

I ne zaboravite:

 

ADOPT

ENGAGE

DOMINATE!

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Crysis wars Trial week

Evo jedan update, također će kad počne trial week, počet i best screenshot competition, u kojem će svaki dan dijelit originalne cd-keyeve(koij vrijede viječno)potpuno besplatno(100 komada)! Sve što ćete morat uradit je igrat crysis wars i i probat uhvatit što bolji screenshot, te ga staviti na stranicu u odgovarajuču temu. Više informacija možete ovdje potražit .

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice