CS 1.6 Server POWER GAME ZONE

poruka: 45
|
čitano: 11.284
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
CS 1.6 Server POWER GAME ZONE

TRENUTNO DRUGI HRVATSKI SERVER

 

POWER GAME ZONE

 

NA

 

193.104.68.61:27015

 

GAMETRACKER

 


FACEBOOK GRUPA

 

 

 

POZZ, vlaj. p e r v e r t

lol
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: CS 1.6 Server POWER GAME ZONE
Cesto igram na njemu. Steta servera ima puno cheatera
12 godina
offline
CS 1.6 Server POWER GAME ZONE

Došla je nova uprava tako da če biti sankcija :D  A koji ti je nick zzz by CAKIJA AKA FISTER

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.5.2011 15:35 (Cakija_ST).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
CS 1.6 Server POWER GAME ZONE

tako je, dolazi nova uprava i neće bit' milosti za hackere, scriptere i ostalu gamad. :)

 

vlaj. p e r v e r t

lol
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
CS 1.6 Server POWER GAME ZONE

Admini su low 

Sve sami botovi.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.5.2011 21:03 (Hrca24).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: CS 1.6 Server POWER GAME ZONE
Hrca24 kaže...

Admini su low 

Sve sami botovi.

Potpis. Mrzim takve servere, niko nema pojma, čim dobro igraš, odma' ban, u najboljem slučaju, u najgorem slučaju te cenzuriraju jer im je ćejf..

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now! Fine opcije foruma :) +38761299744
12 godina
offline
CS 1.6 Server POWER GAME ZONE

Evo ka ste vas 2 tako pametni ja ču vam dat mog admina na par dana pa če mo vidi očeš pucat banove !!! nakon šta se nagledaš svega šta mi vidimo. A druga stvar tu je uvjek forum na kojem možeš polsat SS i ako je SS uredu  makne se ban ! samo rjetko ko šalje SS zbog toga što bi se onda tek vidilo da čita!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: CS 1.6 Server POWER GAME ZONE
Cakija_ST kaže...

Evo ka ste vas 2 tako pametni ja ču vam dat mog admina na par dana pa če mo vidi očeš pucat banove !!! nakon šta se nagledaš svega šta mi vidimo. A druga stvar tu je uvjek forum na kojem možeš polsat SS i ako je SS uredu  makne se ban ! samo rjetko ko šalje SS zbog toga što bi se onda tek vidilo da čita!!

Već vidim kakvi ste admini! Ne znaš čak ni pravopis svog jezika..

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now! Fine opcije foruma :) +38761299744
15 godina
odjavljen
offline
CS 1.6 Server POWER GAME ZONE

Puno ljudi je došlo reklamirati cs 1.6 / cs:s server kao i vas dvojica sada...uvijek je došlo do rasprave o adminima i cheaterima i takvi serveri su na kraju završili ili prazni ili ukinuti...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: CS 1.6 Server POWER GAME ZONE

Eto server je online vise od 3 godine ima  sponzore i organizira lan turnire to su činjenice!!

12 godina
protjeran
offline
CS 1.6 Server POWER GAME ZONE

ja sinoc zaigrao CS nakon 5-6 godina. izubijalo me ko malog majmuna. vise sam svojih pobio nego neprijatelja (3/2) u 2 runde. starim.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
CS 1.6 Server POWER GAME ZONE

Hrvatski server a nalazi se u Srbiji?? Hostaj server u Njemačkoj.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
CS 1.6 Server POWER GAME ZONE

Probali smo sa Hrvatskim hostingom al lag je bio nenormalan tako da smo ostali na KGB-u više manje ping je ok na KGB-u

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: CS 1.6 Server POWER GAME ZONE
Cakija_ST kaže...

Evo ka ste vas 2 tako pametni ja ču vam dat mog admina na par dana pa če mo vidi očeš pucat banove !!! nakon šta se nagledaš svega šta mi vidimo. A druga stvar tu je uvjek forum na kojem možeš polsat SS i ako je SS uredu  makne se ban ! samo rjetko ko šalje SS zbog toga što bi se onda tek vidilo da čita!!

Uđe se u spec 2 3 runde i ako bot ima wh mora pogrijesiti(busiti, izlazi kada reload radi, itd.) a aim svako moze skuziti.

14 godina
offline
CS 1.6 Server POWER GAME ZONE

vidi ova dva. ne govorimo ja i čakija o bilo kojem serveru, nego o serveru koji je tu godinama i koji je jednako toliko dugo na 1. ili 2. mistu u hrvatskoj.

tako dolazimo i do problema sa cheaterima,di će ih više bit-na serveru koji je popunjen/ili blizu popunjenosti ILI na malom beznačajnom serveru? zbog toga smo mi admini i jednako strogi.ali ako i dođe do greške postoje načini na koje se može provjerit koliko je tko u pravu.

lol
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: CS 1.6 Server POWER GAME ZONE

Hrvatska je niko i nista u cs vec godinama. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: CS 1.6 Server POWER GAME ZONE
Hrca24 kaže...

Hrvatska je niko i nista u cs vec godinama. 

*nitko

 

btw. vidim na listi igraca nekoliko ljudi koje znam sa cs scene, ali ocito da ima dooosta balavaca i slicnih

etikete, ovo je nacija etiketa!
12 godina
protjeran
offline
Re: CS 1.6 Server POWER GAME ZONE
Hrca24 kaže...

Hrvatska je niko i nista u cs vec godinama. 

Mislim da je to najveci problem ove drzave {#}

13 godina
offline
CS 1.6 Server POWER GAME ZONE

Hrvatsku CS i općenito gaming scenu diže www.e-sport.hr, na kojem je i ujedno kapetan hrvatske repke. Server koji je u suradnji s e-sportom jer CroHerze. Server su redovito posjećivali igrači hrvatske repke. Bio sam admin tamo godinu dana, sad sam prestao s CSom. Uglavnom, admin team nije "puberski". Admin team je ekipa koja igra mixeve na dnevnoj bazi, uglavnom su stariji od 16, 17 godina i imaju znanje od CSu. Mislim da se rijetko koji server u HR, zapravo nijedan nemože pohvalit profesinalnnošću kao naš. Forum je licencirani ipBoard itd.

 

I sve je bilo odlično, dok se nije dogodio incident i nesporazum i sve se raspalo. Mislim još funkcionira, ali na 3 klase ispod "zlatnog doba".

I don't give a fu*k
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: CS 1.6 Server POWER GAME ZONE
Vapor kaže...

Hrvatsku CS i općenito gaming scenu diže www.e-sport.hr, na kojem je i ujedno kapetan hrvatske repke. Server koji je u suradnji s e-sportom jer CroHerze. Server su redovito posjećivali igrači hrvatske repke. Bio sam admin tamo godinu dana, sad sam prestao s CSom. Uglavnom, admin team nije "puberski". Admin team je ekipa koja igra mixeve na dnevnoj bazi, uglavnom su stariji od 16, 17 godina i imaju znanje od CSu. Mislim da se rijetko koji server u HR, zapravo nijedan nemože pohvalit profesinalnnošću kao naš. Forum je licencirani ipBoard itd.

 

I sve je bilo odlično, dok se nije dogodio incident i nesporazum i sve se raspalo. Mislim još funkcionira, ali na 3 klase ispod "zlatnog doba".

Sve sami botovi. Bolje nemojte tu igrati.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.5.2011 11:12 (Hrca24).
13 godina
offline
CS 1.6 Server POWER GAME ZONE

Sad jesu botovi, jer je server došao rekonstruirat lik koji nema pojma o kanteru.

 

A ti da nisi bot, znao bi da je taj net_graph ilegalan i da kad imas njega kao da imas wh. EOD

I don't give a fu*k
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.5.2011 13:52 (Vapor).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: CS 1.6 Server POWER GAME ZONE
Vapor kaže...

Sad jesu botovi, jer je server došao rekonstruirat lik koji nema pojma o kanteru.

 

A ti da nisi bot, znao bi da je taj net_graph ilegalan i da kad imas njega kao da imas wh. EOD

HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA. {#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now! Fine opcije foruma :) +38761299744
14 godina
offline
Re: CS 1.6 Server POWER GAME ZONE
Vapor kaže...

Sad jesu botovi, jer je server došao rekonstruirat lik koji nema pojma o kanteru.

 

A ti da nisi bot, znao bi da je taj net_graph ilegalan i da kad imas njega kao da imas wh. EOD

WHAT THE SHIT?! :D

 

I ovaaaaj, dico nemojte me učit pameti. Javite se na server pa da vidimo tko je bot, tko dite troller na forumu a tko pro :D

lol
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.5.2011 14:46 (Fox Mulder).
13 godina
offline
Re: CS 1.6 Server POWER GAME ZONE
Vapor kaže...

Sad jesu botovi, jer je server došao rekonstruirat lik koji nema pojma o kanteru.

 

A ti da nisi bot, znao bi da je taj net_graph ilegalan i da kad imas njega kao da imas wh. EOD

Heheh kaki wh. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: CS 1.6 Server POWER GAME ZONE
BannedOnThisForum kaže...
Vapor kaže...

Sad jesu botovi, jer je server došao rekonstruirat lik koji nema pojma o kanteru.

 

A ti da nisi bot, znao bi da je taj net_graph ilegalan i da kad imas njega kao da imas wh. EOD

HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA. {#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}

frajeru šta se smiješ dobro dečko kaže, net graph nije dozvoljen uopće

Neću žvaku oću kusur
15 godina
neaktivan
offline
CS 1.6 Server POWER GAME ZONE

ZOMG

etikete, ovo je nacija etiketa!
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
CS 1.6 Server POWER GAME ZONE

Inače momci imate 3 komande net_graph 0      net_graph 1               net_graph 2        net_graph 3

 

net_graph 0

 

http://imageshack.us/photo/my-images/16/netgraph0.png/

 

net_graph 1

 

http://imageshack.us/photo/my-images/854/netgraph1.png/

 

net_graph 2

 

http://imageshack.us/photo/my-images/215/netgraph2t.png/

 

net_graph 3

 

http://imageshack.us/photo/my-images/405/netgraph3.png/

 

I molio bih u buduće da se kolege forumaši koji nisu nikad upalili cs ne javljaju... (cola i Vapore nemojte svakave vrste informacija plasirat na internet  jel ovo što ste sad vas 2 rekli to je sramota pogotvo ti Vapore koji si bio admin na e-sport.hr  onaj ko ti je dao admina bi trebao 2 3 godine zatvora odležat ....)

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.5.2011 15:17 (Cakija_ST).
Moj PC  
2 2 hvala 0
13 godina
offline
CS 1.6 Server POWER GAME ZONE

Čekaj malo, ako nije zabranjeno zašto se dobivaju negativni bodovi na ESlu. Pročitaj ESL pravilnik. Kako je je CS 1.6 rađen da očitava pozicije igrača, na tom net_graphu, kad je neki igrač u blizini, linija skače. Sad bih ja tebi mogao stavit 100 ROFL-a, ali nisam takav.

 

http://www.esl.eu/hr/news/101527/Update-pravila-CS-1-6-net-graph-/

 

Čitaj i obrazuj se. I nemojte se pravit pametni, jer niste.

 

I sab bih molio vas PRO CS PUBERE da se ispričate jer ste dokazali koliki ste low zapravo. Fala, adio, bok.

I don't give a fu*k
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.5.2011 15:45 (Vapor).
Moj PC  
2 1 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: CS 1.6 Server POWER GAME ZONE
Vapor kaže...

Sad jesu botovi, jer je server došao rekonstruirat lik koji nema pojma o kanteru.

 

A ti da nisi bot, znao bi da je taj net_graph ilegalan i da kad imas njega kao da imas wh. EOD

 

cola777 kaže...

frajeru šta se smiješ dobro dečko kaže, net graph nije dozvoljen uopće

 

Vas dvojica, znate li uopce cemu net_graph sluzi? Da cujem jedan dobar razlog zasto bi bio zabranjen.

 

EDIT:

ovo sam pronasao, zanimljivo:

the rule "net_graph 0" was put in place, because some Germans were using it to give them an advantage in CS, when someone was on the other side of the wall / close to them, more packets were sent/recieved due to more information being rendered... thus this rule was set due to some german's doing anything they could to get the upper hand. this in turn ruined it for everyone, because due to those certain people no-one is now allowed net_graph.

 

Presmijesno, i ti igraci koji su toliko ocajni da su posezali za ocitavanjima pomocu netgrapha da bi detektirali protivnike u blizini, a i igraci koji su zabrinuti da bi ih zbog netgrapha netko mogao ubiti pa ga zabranjuju...

 

get a life

So then I typed GOTO 500 - and here I am!
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.5.2011 16:44 (rustweaver).
15 godina
neaktivan
offline
CS 1.6 Server POWER GAME ZONE

Gdje ,mogu kupiti cs 1.6 i cs:s steam verzije...naravno da nisu  onako skupe ko na steamu :D

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.5.2011 16:37 (Hrvojestr).
Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice