Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.193.730
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

chicks with dicks... čist normalna pojava u budućnosti 

9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Skullscar1989 kaže...

chicks with dicks... čist normalna pojava u budućnosti 

 Već je to danas normalno preko bare a šta će tek biti u budućnosti hahaha

5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Skullscar1989 kaže...

chicks with dicks... čist normalna pojava u budućnosti 

 Dickčina je to, stari moj... 

Sve Vas Volim
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Murrica?

 

Inace, ray-tracing je podrzan na novom XBoxu, sa AMD procesorom i grafikom.

Dakle na PC-u je sve stvar toga da nVidia ne daje slobodu developerima,

da tu tehnologiju koriste na bilo kojoj hardwareskoj platformi.

 

Ako ima tko W3 vanilla - hairworks je radio i na AMD karticama,

a vec od 1.01 nije - onda je bilo dovoljno u driverima ukljuciti tessellation na 16x

i dobio si istu stvar s kosom.

 

Vjerovatno ce biti ista stvar i s Raytracing tehnologijom - AMD je izjavio da ce sve njihove

kartice to podrzavati, kad tehnologija i snaga kartica bude za to spremna.

 

A dokaz tome je i nVidijim Raytracing radi i na GTX16xx serijama, te GTX1xxx serijama,

te sam Gsync radi i na Freesync monitorima.

 

I sa svakim driverima to radi sve bolje (Gsync on Freesync), na pocetku je bilo bljeskanja

i gubljenja svjetline - sad kao da stvarno imam AMD karticu sa Freesyncom, savrseno bez greske.

 

Nadam se da cemo isto tako moci ukljuciti Raytracing, bez velikih penala, na AMD karticima i GTX1xxx karticama.

 

Inace, igram na laptopu iz "Moj PC", i jedini upgrade koji mogu napraviti je eksterna Thunderbolt kartica,

ali mislim da za time nema potrebe - s obzirom da kod nVidije ne mogu dvije razlicite raditi u "SLI",

kod kod AMD-a Crossfire radi izmedju dvije iste serije, tipa RX580 i RX570 sa razlicitim kolicinama memorije rade skupa.

 

Jer jednu eksternu RTX2070 pa uparit sa GTX1070 bi bilo super. Al jok, spic papak, nema sanse jer im se moze.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

pojavio se CE raspoloživ na britanskoj game.co.uk, čak koliko vidim shipaju u Hrvatsku samo što mi je to malo nepouzdano, sad im platiti tolike novce i onda cekati skoro godinu dana da mi pošalju

 

evo sad sam pokušao, i vidim da mogu naručiti, ali kod njih je cijena 250 funti, majke ti mile više od 2000 kn, tako da ipak neću to ništa još kupovati, malo ću sačekati, stvarno nije malo love

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.6.2019 14:07 (Cansee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Tko ne riskira, ne profitira.

 

U AT/DE ce biti vjerovatno u Saturnu i Mediamarktu,

pa cu vidjeti, tko ce prije dobiti, oni ili Amazon,

tko prvi, njemu novci. Jer kod njih mi nije problem cekati,

Amazon skine pare tek kad salje robu, a tako i Saturn/Mediamarkt.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Murrica?

 

Inace, ray-tracing je podrzan na novom XBoxu, sa AMD procesorom i grafikom.

Dakle na PC-u je sve stvar toga da nVidia ne daje slobodu developerima,

da tu tehnologiju koriste na bilo kojoj hardwareskoj platformi.

 

Ako ima tko W3 vanilla - hairworks je radio i na AMD karticama,

a vec od 1.01 nije - onda je bilo dovoljno u driverima ukljuciti tessellation na 16x

i dobio si istu stvar s kosom.

 

Vjerovatno ce biti ista stvar i s Raytracing tehnologijom - AMD je izjavio da ce sve njihove

kartice to podrzavati, kad tehnologija i snaga kartica bude za to spremna.

 

A dokaz tome je i nVidijim Raytracing radi i na GTX16xx serijama, te GTX1xxx serijama,

te sam Gsync radi i na Freesync monitorima.

 

I sa svakim driverima to radi sve bolje (Gsync on Freesync), na pocetku je bilo bljeskanja

i gubljenja svjetline - sad kao da stvarno imam AMD karticu sa Freesyncom, savrseno bez greske.

 

Nadam se da cemo isto tako moci ukljuciti Raytracing, bez velikih penala, na AMD karticima i GTX1xxx karticama.

 

Inace, igram na laptopu iz "Moj PC", i jedini upgrade koji mogu napraviti je eksterna Thunderbolt kartica,

ali mislim da za time nema potrebe - s obzirom da kod nVidije ne mogu dvije razlicite raditi u "SLI",

kod kod AMD-a Crossfire radi izmedju dvije iste serije, tipa RX580 i RX570 sa razlicitim kolicinama memorije rade skupa.

 

Jer jednu eksternu RTX2070 pa uparit sa GTX1070 bi bilo super. Al jok, spic papak, nema sanse jer im se moze.

 Iako ovo nije tema da li si ikad probao koristit vanjsku grafičku preko thunderbolta ili si samo razmišljao o tome ?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

Pise ovdje da ne mozes kupiti igre teze od 2kg ili koje kostaju vise od 100 funti.

 

https://www.help.game.co.uk/hc/en-gb/articles/115000450354-International-Delivery-Options

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Nisam jos koristio, ali s obzirom da na laptop spajam vanjski monitor,

nebi imao gubitke prilikom povrata signala u laptop,

nego bi iz grafike render isao direktno na monitor.

 

Primjerice mogu uzeti Zotax Box Mini, koji ima i M.2 ulaz za dodatni storage te USB hub:

https://geizhals.at/zotac-amp-box-mini-zt-tbt3m-230-bb-a2005143.html?hloc=at&hloc=de&hloc=eu&hloc=pl&hloc=uk

 

I RTX 2070:

https://geizhals.at/zotac-gaming-geforce-rtx-2070-mini-zt-t20700e-10p-a1908300.html?hloc=at&hloc=de&hloc=eu&hloc=pl&hloc=uk

 

I milina. Dodje isto kao i gotov produkt, samo sto umjesto nepotrebnog RGB svjetla imam USB hub i dodatni storage za igre:

https://geizhals.at/gigabyte-aorus-geforce-rtx-2070-gaming-box-gv-n2070ixeb-8gc-a2004487.html?hloc=at&hloc=de&hloc=eu&hloc=pl&hloc=uk

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Cyberpunk 2077

A što će vam Collector? Kupi lijepo na GOG i sve super! :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.6.2019 15:05 (Azmo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Kolektor nije obavezan, ali volim imati kutijicu i papirnato nesto pod rukama.

Jer inace imam osjecaj da sam kupio nesto sto imam, a nemam.

 

Jest da na GOG-u mozes se downloadati i snimiti na DVD, ili HDD, al nije to to.

 

To sto CDP(R) radi sa svojim igrama, je nekad bilo standardno.

Kupio si igru, dobio si kutiju, disketu/CD, uputstva, nalijepnice, reklamicu za jos nesto,

odrezak za registraciju i tako neke sitnice.

 

A onda su svi postali skrti pa su prvo maknuli manual i sve druge stvari osim CD-a.

I uz digitalnu distribuciju doslovno nemaju vise troska, samo zaradu.

 

Ok, GOG kaze "jednom kupljeno je tvoje", ali sta je sa igrama na Steamu?

Primjerice, Steam vise ne radi na XP-u, a neke igre samo rade na XP-u,

i ako si ih kupio na Steamu, vise ih ne mozes igrati - na W10 ih ne mozes pokrenuti,

a na W-XP ne mozes pokrenuti Steam.

 

A ako imas fizicku kopiju, uvijek je muzes instalirati i ostaviti CD u optickom pogonu (CD-Check),

i igrati stare nepatchane igre kao i kad su izasle. A sve ovo digitalno, ne radi bez interneta,

bez novog OS-a itd.

 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

 

A onda su svi postali skrti pa su prvo maknuli manual i sve druge stvari osim CD-a.

I uz digitalnu distribuciju doslovno nemaju vise troska, samo zaradu.

 

 

 

 

 Neki su makli i taj CD. Recimo Destiny 2 Forsaken mi je dosao sa kutijom u kojoj je komadic papira oblika kao CD na kojem je ispisan kod

Prije toga dobijem OW sa pravim CD-om na kojem je aplikacija koja mi pokrece download battle.net aplikacije

 

P.S. Ali sto mogu kada volim kutijice...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.6.2019 15:46 (SamoPitam3).
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Azmo kaže...

A što će vam Collector? Kupi lijepo na GOG i sve super! :)

 

ma sve to stoji, ali čekam ovu igru dugo, nabrijan sam i očekujem da će biti super, također sadržaj u CE izgleda odlično (iako inače nisam skupljač takvih stvari)

 

i povrh svega u pitanju je CDPR a njima mi stvarno nije žao dati novce, dapače baš želim da super ljudi zarade

 

sačekat ću, vidit ću hoće li se moći nešto naručiti direktno sa cyberpunk.net stranice, također lako moguće da će biti i po nekim hr trgovinama. a ako ne, onda na gog i gotovo :)

14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Nisam jos koristio, ali s obzirom da na laptop spajam vanjski monitor,

nebi imao gubitke prilikom povrata signala u laptop,

nego bi iz grafike render isao direktno na monitor.

 

Primjerice mogu uzeti Zotax Box Mini, koji ima i M.2 ulaz za dodatni storage te USB hub:

https://geizhals.at/zotac-amp-box-mini-zt-tbt3m-230-bb-a2005143.html?hloc=at&hloc=de&hloc=eu&hloc=pl&hloc=uk

 

I RTX 2070:

https://geizhals.at/zotac-gaming-geforce-rtx-2070-mini-zt-t20700e-10p-a1908300.html?hloc=at&hloc=de&hloc=eu&hloc=pl&hloc=uk

 

I milina. Dodje isto kao i gotov produkt, samo sto umjesto nepotrebnog RGB svjetla imam USB hub i dodatni storage za igre:

https://geizhals.at/gigabyte-aorus-geforce-rtx-2070-gaming-box-gv-n2070ixeb-8gc-a2004487.html?hloc=at&hloc=de&hloc=eu&hloc=pl&hloc=uk

 

 

 Ja razmišljam da probam s nekom kutijom, al da je normalne veličine pa kolega mi posudi grafičku i sprobam kako funkcionira, a ako ne bih bio zadovoljan ili ps ili nova kutija za neki crni petak.

12 godina
offline
Cyberpunk 2077

 

Haha, reakcije streamera kad se pojavio Keanu.

Iskočilo mi pod preporučene videe, pa mi se činilo da bi ovjde moglo biti zainteresiranih :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 2
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Kolektori su danas bili dostupni na Amazonu, al sam zbog poplave zapeo u prometu.

Al nema veze kad su sve prodali u 6min.
Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Evo ga, dostupan u Gamestopu, cijena 219.99€ (5€ manje od moje racunice, savrseno):

https://www.gamestop.de/PC/Games/56409/cyberpunk-2077-collectors-edition#

 

 

EDIT: Nabijem ih, imam proizvod u kosarici, dovrsavam kupnju, i iskoci greska "artikl vise nije dostupan"...

Pa eto bas kad nemas srece, ili sta god, mora da netko ili skriptama kupuje (dileri), ili kempa pred svim ducanima sa igrama.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.6.2019 9:19 (Čitatelj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

U Poljskoj je vec moguce naruciti Retail verzije i Collectors Editon.

https://cyberpunk.sklep.pl/

https://cyberpunk.sklep.pl/nasze-produkty/1-pc-ek-5902367640965.html

 

Cijena je 750 Poljskih Zlotyja, sto je ugrubo po danasnjem tecaju 176€.

 

Standardna verzija je 200 Zlotyja, ugrubo 47€.

 

S obzirom da se za nasu regiju igra prodaje za 60€, sto je razlika od 13€,

sto je ugrubo 28% vise, odnosno u Poljskoj je cijena 23% manja nego kod nas,

iz toga se da izracunati da ce kolektor kod nas otprilike kostati 225€ (ako je gledati

rast cijene sa PL->AT/DE regiju), no ja sam optimistican pa cu reci da ce kod nas

kostati 199€, kao i W3 kolektor.

Meni samo nije jasno... Poljska je po standardu ispred nas... kako smo mi u toj "skupljoj" regiji sa cijenama završili?

Jbt ova naša Liješa Naša po svemu u kur*u... em plaće male, em cijene visoke, em rast nikakav, PDV među najvišima, em korupcija maksimalna, iskorištenost EU fondova nikakva... Najlošije od lošeg, imamo, a ništa ili najmanje od dobrog

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Pa pazi - domaci proizvod, ne trebaju izdavaca, jer njihovu distribuciju nece odraditi Bandai Namco,

nego samo CDP (izdavacka kuca, od koje je i nastao CDPR).

 

Naravno da izdavac ima trosak, i to se osjeti, mora uzeti svoj dio. A digitalna distribucija,

to ne mogu reci - ali treba i te servere odrzavati, placati administratore, programere itd.

 

Usput, treba jos malo pricekati, Gamestop je jedan od najskupljih, kod njih je retail preko 70€,

a svuda drugdje je od 55-60€, tako da je moguce da ce i CE biti oko 200€ (za PC).

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Cyberpunk 2077

S obzirom da imamo točan datum izlaska, ja mislim da je igra u stvari gotova i sad je samo poliraju i optimiziraju! :) Prevelika je to igra da bi bila na pola i da bi je stigli završiti za samo 10 mjeseci.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Vjerovatno je gotova, sad mozda rade optimizacije, zadnje interno testiranje,

kao i na W3. Ako ne bude OK, onda ce kao i W3 pomaknuti termin za 3-4 mjeseca,

ali bolje i to nego dobiti nestabilnu igru.

 

Dobiti dobar proizvod kasnije je bolje nego dobiti los proizvod prije.

Losu igru odmah svi pamte (No Mans Sky), i makar bila pokrpana,

igriva, zabavna, nitko ju vise ne zeli (No Mans Sky blyat cyka).

 

Sjecam se da su u jednom interviewu rekli, da su 3 mjeseca prije izlaska W3,

poceli raditi na prvom DLC-u (vecinski team), a ostatak teama je bila na pisanju patcheva,

rijesavanja sitnih vizualnih greska itd.

 

Makar, bilo bi zanimljivo da se moze kupiti igra u par stadija, makar demo koji traje sat vremena.

Tipa pre-alpha, alpha, beta, RC, pa da se vide razlike. Prosle godine muski "V" na E3 nije imao "lice",

nego ga je kamera snimala do vrata - dakle nisu imali gotovog lika, dok je zenski "V" bio gotov.

 

I tad mi se zenski V super svidio, ali ovaj muski V je bas frajer, emocije na licu su dotjerali do savrsenstva,

pokreti tijela su apsolutno prirodni. Bolje od toga ne moze.

 

PS - Nadam se da ce pozadiska prica kod kreacija lika biti mastovita. Makar ne ocekujem nesto kao na Arcanumu,

to je bio urenebes - slozis si lika koji je rodjen u polju kupusa, pa ima strah od sve tehnologije i ne moze nista sam craftati i lock pickati 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 — E3 2019 Briefing

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

 

količina debilizma je nevjerojatna, nek puste igru da bude igra

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Užas.
Mene osobno sve te sjw svinjarije i politička korektnost i feminizam guraju sve desnije i desnije
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
Užas.
Mene osobno sve te sjw svinjarije i politička korektnost i feminizam guraju sve desnije i desnije

 Toliko se "bore protiv rasizma" da su i sami postali rasisti, zamisli bijelac-muškarac na naslovnici, baš čudno, ako ikad neka afrička kompanija bude radila igre, po njihovom treba inzistirati bijelce na naslovnicama jer u suprotnom ih treba smatrati rasistima 

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Iskreno - boli me - slaveni ce napraviti igru koja ce se meni svidjati,

dok murikanski metro-transici si medjusobno mogu cuclati crne kablove.

 

PS - Prvo robovlasnik crnaca je bio - crnac - tako da nek prestanu srati o bjelackoj rasi koja

se gura kao nadmocna - jer normalno je, ako vidis da crnjo ima crnju slugu, onda ces i ti sebi kupit jednog, jer eto nisi losiji od crnje robovlasnika.

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Iskreno - boli me - slaveni ce napraviti igru koja ce se meni svidjati,

dok murikanski metro-transici si medjusobno mogu cuclati crne kablove.

 

PS - Prvo robovlasnik crnaca je bio - crnac - tako da nek prestanu srati o bjelackoj rasi koja

se gura kao nadmocna - jer normalno je, ako vidis da crnjo ima crnju slugu, onda ces i ti sebi kupit jednog, jer eto nisi losiji od crnje robovlasnika.

 

sve što si napisao si potpuno u pravu - i ja ću sigurno kupiti igru bez obzira na sve, dapače, što ju više sjw napada to ću joj ja osobno dati veću podršku. to ionako napadaju ljudi koji tako privlače pozornost, a igru zaigrat neće pa da je i najkorektnija

 

nadalje, ove fore od CDPRa što sada izviru - da ćemo moći imati transgender lika, to ima određene logike iz razloga što vidimo kakav je svijet trenutno oko nas, za 50 godina može biti samo gore, tako da iako to ne podržavam ima smisla da je prisutno u igri

 

 

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

transgender je dio cyberpunk lora tako da to nema veze sa sadašnjim svijetom. CDPR sigurno neće mjenjati nešto iz lora zato što to nekome ne paše.

To smo mogli vidjeti na witcher serijalu.

BF3:fluffy_inside
15 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ma moš mislit, MASSIVE OUTRAGE, lol, prvi put čujem za to. Svaki video od tog LegacyKillaHD je nešto HUGE ovo, SERIOUS ono, sve neki clickbaitovi u kojima preuveličava random komentare i članke i umjetno stvara veliku dramu kako bi privukao što više viewova. Tog lika odavno zaobilazim u širokom luku, kao i sve ostale (i sjw i anti-sjw) drama queenove koje više zanima politika i pažnja nego igre. Preporučam i vama isto.
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
perozgb kaže...
Ma moš mislit, MASSIVE OUTRAGE, lol, prvi put čujem za to. Svaki video od tog LegacyKillaHD je nešto HUGE ovo, SERIOUS ono, sve neki clickbaitovi u kojima preuveličava random komentare i članke i umjetno stvara veliku dramu kako bi privukao što više viewova. Tog lika odavno zaobilazim u širokom luku, kao i sve ostale (i sjw i anti-sjw) drama queenove koje više zanima politika i pažnja nego igre. Preporučam i vama isto.

 tog lika sam maknuo sa guštom nakon dva dana sto sam bio subban

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice