Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.197.401
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...
Cansee kaže...

 

 volio bi da dosta misija u CB2077 bude tako vremenski ograničeno

 

 

CB? CyberBunk?

Vremenski ograniceno (da ti broji timer) nikako - to bi me podsjecalo na time-trail voznje, a to ne volim nit zelim.

 

 

 

lapsus, iako ne zvuči loše :D

 

nisam mislio da otkucava štoperica za svaki quest. ali bi bilo dobro da za NEKE questove, ponajviše one gdje je u pitanju neki ukradeni item ili oružje, da imaš rok od 2-3 ingame dana da dođeš do toga, inače ta osoba to shipa dalje. to mi je najbolja ideja za to da osjetiš posljedice baš na svom liku, nešto moraš žrtvovati i gotovo, jer to da je posljedica moje odluke u igri smrt nekog nebitnog npc-a meni baš i ne smeta, dobro je da bude i toga i mora biti toga, i ako dovede do smrti nekog tko nije morao krepat a zbližili smo se s njim/njom to je super

 

u witcheru 3 sam do kraja igre imao sve mačeve, oklope, trofeje, love, spasio sam sve koji su mi bili bitni, tak da ono, mislim da bi to ovdje trebalo biti mali drugačije

15 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Ne kontam zasto ljudi ne uzmu u usporedbu witchera 1,2 i 3, ako to nije dovoljan pokazatelj koliko je CDPR napredovao iz igre u igru, s vecim budzetom svaki put onda ne znam sto je. U redu je bit skeptican u vezi necega, ali toliko ljudi sad odjednom prica pizdarije zbog pogleda iz prvog lica i svi su ljuti jer nisu pokazali gameplay svijetu. I onda se cudimo svake godine kad izlazu ova smeca od AAA naslova koja u biti imaju isti gameplay vec 20 godina, pustite ljude da radu svoj poso dosad nisu razocarali.

When? When its ready.... 

Moj PC  
5 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

 

Odlican interview. Angry Joe sa likom koji je tvorac Cyberpunk svijeta i lik iz CDPR. Gospodin Mike Pondsmith, autor, je odusevljen onim sto su napravili, Joe je vidio gameplay i odusevljen je, ja sam vidio interview i odusevljen sam LOL.

 

Cyberpunk isn't about saving humanity, it's about saving yourself.

 

 

 

Eye In The Sky
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.6.2018 1:11 (Evil Access).
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Ne znam kome je gore, ovim jadnicima sto su vidili gameplay, a ne mogu igrati sada, ili nama sto nismo vidjeli gameplay, ali reakcije ljudi su strasne.

 

Eye In The Sky
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

 

jos malo video materijala

It's not who you are, it's who you know.
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

 

svi su oduševljeni gameplayom, cp2077 je zvijezda cijelog showa, a ono što se treba spomenuti je da to nije bio snimak gameplaya nego su novinari gledali kako devovi cdpra igraju pred njima

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

zato kazem... pricekajmo gameplay. mogu oni opisivati ne znam ni ja kako sta sve ima u igri, dok ne vidis svojim ocima (bar sta se mene tice) to su sve isprazne price. stovise, u mom slucaju dok ja sam ne probam igru ne mogu nista govoriti.

It's not who you are, it's who you know.
12 godina
online
Cyberpunk 2077

Ciri najavljuje Cyberpunk :

 

 

To je odavde (3:13:10) :

 

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.6.2018 19:46 (Perki).
Moj PC  
6 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

http://www.ign.com/videos/2018/06/23/cyberpunk-2077-all-the-gameplay-details-you-might-have-missed-in-the-e3-trailer

 

Lik sto je vidio gameplay usporedjuje ono sto smo mi mogli da vidimo i ono sto je on vidio kao gameplay iza zatvorenih vrata.

Eye In The Sky
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.6.2018 16:14 (Evil Access).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

 

navodno da je iscurio audio dema kojeg su prikazivali na E3, jel ima netko ideju gdje bi se to moglo pronaci? na redditu ga nema, moderatori su napisali da neće dopustiti da stoji tamo

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Cyberpunk 2077

Iskreno nemam namjeru nista gledati pogotovo leaked stuff,pogledao sam 2 trailera,potpuno vjerujem devu koji ga pravi i nekako najbolje mi je pokusati zaboraviti na igru,jer ne vjerujem da ce prije godinu i pol u najbolju ruku do 2 godine realnije izaci,tko ce toliko cekati i patiti se gledajuci dojmove,trailere itd.

 
3 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Wack kaže...

Iskreno nemam namjeru nista gledati pogotovo leaked stuff,pogledao sam 2 trailera,potpuno vjerujem devu koji ga pravi i nekako najbolje mi je pokusati zaboraviti na igru,jer ne vjerujem da ce prije godinu i pol u najbolju ruku do 2 godine realnije izaci,tko ce toliko cekati i patiti se gledajuci dojmove,trailere itd.

 Ja pijem da zaboravim.

VIOLENCE SPEED MOMENTUM
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Wack kaže...

Iskreno nemam namjeru nista gledati pogotovo leaked stuff,pogledao sam 2 trailera,potpuno vjerujem devu koji ga pravi i nekako najbolje mi je pokusati zaboraviti na igru,jer ne vjerujem da ce prije godinu i pol u najbolju ruku do 2 godine realnije izaci,tko ce toliko cekati i patiti se gledajuci dojmove,trailere itd.

 

ne vidim zašto ne bi pogledali/poslušali leaked demo ili audio demoa?  znači to je nešto što su novinari vidjeli, prema tome CDPR je je odredio da to što su pokazali nema značenje spoilera. ako je pogledalo 100 novinara, mogu pogledati ondnosno poslušati i ja bez da nastane nekakva šteta, i ja imam povjerenja u njih, ali da sad odmah mogu pogledati onaj demo što su ga prikazali, mogu ti reći da bi. da je izvirila priča i stvari koje CDPR želi sakriti do izlaska igre,  bježao bi od toga

10 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja cisto iz moje perspektive gledam i govorim frende,ti ako zelis gledati materijale raznorazne tvoj izbor.


Ja necu, jer tko zna kad ce igra izaci i onda je samo patnja to gledati a ne mozes igrati.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Cyberpunk 2077

Na Gamescomu je bio 50-minutni gameplay, snimanje nije bilo dopušteno ali barem možemo doznati nešto o priči.

Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
online
Cyberpunk 2077

Malo sam kopao po netu vezano za novčana sredstva od vlade; navodno po tome igra treba biti izdana do 6. 2019. Možda je bliže nego mislimo, ionako su rekli da je igriva od početka do kraja. 
Joj kako bi to bilo super ^^

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Lovac kaže...

Malo sam kopao po netu vezano za novčana sredstva od vlade; navodno po tome igra treba biti izdana do 6. 2019. Možda je bliže nego mislimo, ionako su rekli da je igriva od početka do kraja. 
Joj kako bi to bilo super ^^

 

 je je, već se pričalo o lipnju 2019., malo sam postao pesimističan kad su prije koji tjedan krenile priče o tome kako je igra bila u razvoju pa su sve prekinuli pa opet ispočetka, tako da stvarno onda ne možemo imati ideju koliko je zapravo igra u samom razvoju, ali s obzirom na ovu informaciju da je igra "playable" od početka do kraja, mislim da je 2019. godina puno realnija :)))

9 godina
offline
Cyberpunk 2077

 

na službenom forumu ekipa priča kako je ovu fazu witcher 3 dosegnuo početkom 2014. godine, a igra izašla u svibnju 2015. godine, tako da bi po toj logici CP2077 mogao izaći krajem 2019. godine, iako me ne bi čudilo da i bude malo duže s obzirom na to da će ovo vjerojatno biti dosta kompleksnija igra

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Da, al Witcher 3 je bio najavljen prije, ali je odgadjan, mislim cak dva-tri puta, je su ga htjeli ispolirati, a ne da bude fijasko kao neke druge igre od kojih se ocekivalo puno.

 

Tako da sto se mene tice, nek si uzmu vremena koliko hoce. Kad dodje, bit ce dobro. Nece biti Duke Nukem Forever :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Nešto se događa... Data transmission in progress

 

Moj PC  
0 0 hvala 3
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
anarchyST kaže...

Nešto se događa... Data transmission in progress

 

 

a majke ti mile, kolko to već dugo traje?? Znači nešto će sigurno izbaciti, ili gameplay ili datum izlaska

11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
anarchyST kaže...

Nešto se događa... Data transmission in progress 

 

9 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Navodno, 7PM CET reveal...necega 

 

link

49% motherfucker, 51% son of a bitch
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Cyberpunk 2077
Hajp na miljuntu !
Sjedi 1
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Možda puste gameplay video od demoa koje su puštali na E3 i Gamescomu (sada kada su prošli).

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Drago127 kaže...

Možda puste gameplay video od demoa koje su puštali na E3 i Gamescomu (sada kada su prošli).

 

to je vrlo izgledno, o tome se priča po redditu i twiteru, neki postovi po twiteru su uklonjeni o tome. a možda dobijemo i datum izlaska uz gameplay :D

 

a jako je zanimljiv i ovaj status na twiteru  https://twitter.com/SkillUpYT/status/1034053433244958720

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.8.2018 15:15 (Cansee).
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

počeo je upravo neki upload, ovog trena je na 9 % :D

 

nego šta je s tim ljudima koji komentiraju po twitchu, kakvi su top komentari, šta to sve znači, kako se itko normalan u tome snalazi?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

krecemoooo

For everything you gain, You lose something else.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Cyberpunk 2077

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

JEEESSSUUUSSS CCCHHHRRRIIISTTT MMYYYY LEEEGGSSSSSS!!!!!!!!!!!

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice