Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.203.002
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Dok se vama po glavi mota Stadia, koja radi na AMD procesorima i grafikama,

te vrti RTX bez beda, kao i sve konzole, koje su isto na AMD-u, i sve radi,

na mojoj jadnoj 1070-MaxQ RTX nece raditi, a ako i hoce, to je 5 slicica u minuti.

 

A jos gore je za AMD PC korisnike, kojima ta tehnologija nece raditi, a moci ce ju

podrzavati, nego kuje iz ndivije jednostavno zatvore pipu i kazu "hebi se".

 

Isto kao i sa Hairworksom na W3. U Vanilli, sve do 1.02 se vrtilo i na Radeon karticama,

a nakon toga - nema, ne mozes ukljuciti jer nemas ndiviju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Dok se vama po glavi mota Stadia, koja radi na AMD procesorima i grafikama,

te vrti RTX bez beda, kao i sve konzole, koje su isto na AMD-u, i sve radi,

na mojoj jadnoj 1070-MaxQ RTX nece raditi, a ako i hoce, to je 5 slicica u minuti.

 

A jos gore je za AMD PC korisnike, kojima ta tehnologija nece raditi, a moci ce ju

podrzavati, nego kuje iz ndivije jednostavno zatvore pipu i kazu "hebi se".

 

Isto kao i sa Hairworksom na W3. U Vanilli, sve do 1.02 se vrtilo i na Radeon karticama,

a nakon toga - nema, ne mozes ukljuciti jer nemas ndiviju.

 Sve u svoje vrijeme... Jebeš RTX kad je to gladno da ne može bit gladnije... Jedine igre koje full podržavaju RTX su Minecraft i Quake 1 tako da ono. To što devovi ubace neke refleksije ili eventalno raytracing iz jednog izvora svjetlosti i to nazivaju RTX ne znači da je to baš tako... Šteta što su sve te nvidijene tehnologije super jer mi onda nebi bilo žao kupiti AMD-ovu karticu. 

 Jasno mi je da je sve do do implementacije koju devovi mog i sami napravit bez tog gameworksa ali nije baš da su takvi u većini - što je šteta jer onda igraš igru a za skoro 1/3 efekata si zakinut (hairworks, physics i sad rtx). A nije da to nije lijepo za vidjet iako ne mijenja gameplay. Šteta jer mi se čini da će i sljedeći GPU bit nvidia vjerovatno super 2070 osim ako AMD ne izvuče nekakvog jebenog asa iz rukava.

Sve Vas Volim
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Ma fizicki AMD kartice mogu sve, samo ndivija ne otvara tehnologiju i to je sve.

A nije da su ju izmislili. PhysX su kupili i zatvorili, Hairworks isto tako,

SLI i mnoge druge tehnologije, sve kupili i zatvorili.

(nije da SLI AMD-u treba, jer CrossFire je superiorniji - ne polovi se RAM,

ne moraju biti potpuno iste kartice, godinama je prijenos direktno preko PCI-e

sabirnice bez dodatnih bullshit bracketa koji kostaju kao sv.pere muda)

 

Cekam neki pravi AMD gaming laptop, sa 8+ jezgri i 57xx/58xx/59xx grafikama.

Do tad ce ovo cudo (kojem sam dogradio RAM i SSD) morati drzati.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Cyberpunk 2077

Gameplay Stream Announcement

 

https://www.cyberpunk.net/en/news/29533/gameplay-stream-announcement

 

 

15 minutes of edited gameplay, nothing at PAX but cosplay contest.

There’s one additional announcement we have for you: we initially planned to showcase gameplay at PAX West, but there’s been a change of plans, and we’ll be streaming from Warsaw. The PAX cosplay contest is still on; we just won’t have the dev panel on-site this time around. There are many logistical (and some creative) reasons behind this decision, but the most important thing we want to say is that we’re sorry for the change of plans. We know that many of you waited to meet us face to face in Seattle and it bums us out that we won’t be able to see each other there.

Sve Vas Volim
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.8.2019 14:38 (Srce Isusovo).
Moj PC  
0 0 hvala 2
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Obično ne igram first-person igre ali mi ovo sad postaje ozbiljno: 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

Gameplay Stream Announcement

 

https://www.cyberpunk.net/en/news/29533/gameplay-stream-announcement

 

 

15 minutes of edited gameplay, nothing at PAX but cosplay contest.

There’s one additional announcement we have for you: we initially planned to showcase gameplay at PAX West, but there’s been a change of plans, and we’ll be streaming from Warsaw. The PAX cosplay contest is still on; we just won’t have the dev panel on-site this time around. There are many logistical (and some creative) reasons behind this decision, but the most important thing we want to say is that we’re sorry for the change of plans. We know that many of you waited to meet us face to face in Seattle and it bums us out that we won’t be able to see each other there.

 

znači idući petak u 20 h po našem vremenu na twitchu

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Oh boy, here we go again:

Moj PC  
3 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

komentar lika koji je imao uvid u gameplay demo na E3 konferenciji vezano za 4k screenshots sto ih je cdprojektred izbacija

 

It is not who you are, it is who you know.
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.8.2019 14:45 (Obi Wan).
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

taj YongYea ima dobra videa, pratim ga već duže vrijeme

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

 

 

 

znači financijski su zadovoljni, sve raste, to mi je drago za čuti, samo može biti dobro za igru

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Kako im nebi islo dobro, stvari na CDPR Storeu su vjecno rasprodane.

A i osobno sam potrosio preko 400 na majice, kape i hoodice, za sebe i

kolegu.

 

No isto tako sam im napisao i koju kritiku.

 

Primjerice:

https://eu.store.cdprojektred.com/product-eng-114-Arasaka-Travel-Mug-v2-0-7-7.html

https://eu.store.cdprojektred.com/product-eng-132-Mantis-Blade-Laptop-Skin.html

 

Taj 250ml termo bocica koju proizvodi outsourceana firma, kosta jednostavno previse.

Za te novce se kupi 1-1.5l termo boca renomiranog proizvodjaca.

 

A druga stvar - nalijepnice za laptope - i jedini laptopi u igri su non-gaming laptopi.

Jasno mi je da ne mogu za svaki laptop napraviti, ali mogli su napraviti univerzalne

za 15.6" i 17.3" laptope - postoje nalijepnice, cak i sa imitacijom koze, tkanine ili drugog

materijala - super stvar za one kojima je poklopac ruzan i izgreban. Meni ne treba, al

cisto je ironija da rade samo za MAC.

 

Jedini nacim da CD77 bude na MAC-u je da se nalijepi, mozda zato.

 

Ono sto mene veseli je da Gwent dolazi na mobitele. To je idealna igra za mobitele,

jer najcesce na mobitelu igram kartaske igre, kao MTG, Belu i slicno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

neka neka, to su sve dobre vijesti, i kako oni kažu "dobra zarada nam omogućava da preuzimamo veće poslovne rizike u gamingu"

 

lijepo je znati da "komotno" mogu raditi na CP2077, bez nekog žestokog pritiska publishera

 

i moram reći da mi je danas lijepo jutro, u 20 h po našem vremenu će biti live stream novog 15 minutnog gameplaya, baš sam nabrijan, vjerujem da ćemo i saznati novih informacija o igri

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Imam nekako osjecaj, makar su najavili 15min, da ce biti jos toga, ne samo 15min.

 

CDPR je do sada uvijek davao nesto ekstra.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

 

Financijsko izvjesce Live

 

Engleska verzija steka, poljska radi. Vjerovatno ce kasnije bit snimka, al kog zanima na poljskom:

 

Ne razumijem nista al kuzim chartove.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.8.2019 10:25 (Čitatelj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

ako netko uhvati neki zanimljiv detalj nek javi, pogotovo ako je bilo kakvih brojeva oko preordera 

 

evo npr. na twitteru je jedan tip ovo objavio https://twitter.com/benjisales/status/1167216805124943887?s=21

 

ako se nekom ne da klikat piše ovo: Tomorrow we get a new look at Cyberpunk 2077 gameplay. The demo from Gamescom will be streamed online. Cyberpunk 2077 pre-orders are utterly annihilating what Witcher 3 did pre-launch. The good will earned from consumers for W3 is paying off for a record breaking performance

 

Čak taj isti tip dolje u komentaru spominje da ne bi bio šokiran sa brojkom od 30 milijuna prodanih, odnosno "GTA type numbers"

 

ne bi bilo loše čuti koliko je točno preorderano ako spominju u videu

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Ma steka i poljski stream, ocito nas previse gleda.

 

Sve u svemu, brojke su ogromne.

Male ako se usporedi da Rockstarom,

no lakocom i povjerenjem koje ljudi iskazuju CDPR je iznad svake razine.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Ma steka i poljski stream, ocito nas previse gleda.

 

Sve u svemu, brojke su ogromne.

Male ako se usporedi da Rockstarom,

no lakocom i povjerenjem koje ljudi iskazuju CDPR je iznad svake razine.

 

sve miriše na "epski" i ogromno, ljudi su nahajpani i nabrijani i puni povjerenja prema CDPR-u, nadamo se da će sve biti onako kako i očekujemo. strah me i misliti šta bi bilo da igra podbaci, čisto sumnjam u to ali opet nikad ne znaš

 

kad krenu recenzije, i ako budu kako i očekujem sve redom 9.5/10, 10/10 itd itd, oni bi bez problema mogli preskočiti Red dead Redemption 2 u prva tri dana a i općenito, ne vjerujem da bi baš mogli srediti GTA V, ali RDR2 vjerujem da hoće

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Ako podbace, izgubit ce zauvjek svo povjerenje.

 

Zato si to ne smiju dozvoliti. Cak ako treba, otkazati izlazak igre za par mjeseci,

ako nije dovoljno dovrsena za distribuciju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

For everything you gain, You lose something else.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Strider-X kaže...

 sve izgleda super, zadovoljan sam

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Ocekivao sam vise, a vise sam i dobio.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Ocekivao sam vise, a vise sam i dobio.

 

 

jel ima dobrih inofrmacija? nisam baš stigao pogledati još to

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Ima

Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

nije mi jasno da prave taj Afterlife karte u fizičkom obliku, a u igru je ne žele staviti, a baš sam se nadao nekoj futurističkoj verziji gwenta

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Mislim da ce biti i drugih malih igara u igri, cak i boljih od gwenta.

 

Bilo bi fora da dobiju licencu za tetris, packmana i slicne stare arkade,

pa da ih stave kao arcade u igru. Malo za mozak odmorit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Da se i ja pridružim malo temi, jako me vuče da napravim preorder i to preko GoGa da im dam punu podršku.

Najveća mi je prepreka nepoznati system req. Imam laptop sa GTX 1060 (ne max-q) i nebi igrao igru u full low settingu sa Power Point FPS-om, Control me po tom pitanju dosta osvjestio.

Čini mi se da danas optimitzacija ne igra nikakvu ulogu devovima i da se gleda samo na high end i entuzijaste kako njima bude radilo. Ako budu sys. req. nenormalni onda na PS4 kupim a i to mi je glupo jer PS5 bude sokro tako da...

Igra izleda odično, možda je hype malo prevelik, nadam se da CDPR bude sve iznenadio sa optimizacijom i samom igrom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Point-X kaže...

Da se i ja pridružim malo temi, jako me vuče da napravim preorder i to preko GoGa da im dam punu podršku.

Najveća mi je prepreka nepoznati system req. Imam laptop sa GTX 1060 (ne max-q) i nebi igrao igru u full low settingu sa Power Point FPS-om, Control me po tom pitanju dosta osvjestio.

Čini mi se da danas optimitzacija ne igra nikakvu ulogu devovima i da se gleda samo na high end i entuzijaste kako njima bude radilo. Ako budu sys. req. nenormalni onda na PS4 kupim a i to mi je glupo jer PS5 bude sokro tako da...

Igra izleda odično, možda je hype malo prevelik, nadam se da CDPR bude sve iznenadio sa optimizacijom i samom igrom.

 

mislim da se stvarno ne možeš zeznuti, CDPR je baš zagrizao da izbaci optimiziranu igru, također ako će igra raditi na osnovnom PS4, onda će raditi i na gtx 1060

 

ako te je ipak i dalje strah sačekaj sys. req. službene. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice