Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.203.724
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

angry joe je napravio kao reakciju na gameplay demo, i on je rekao da se bojao da je igra prelagana, ali je rekao da se u demou koriste neke sposobnosti i stvari koji ne spadaju u tako ranu fazu igre i da su otključani samo kako bi se pokazale neke mehanike igračima, te da je zato V overpowered, to su im valjda rekli kad je bilo prikazivanje za medije

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

angry joe je napravio kao reakciju na gameplay demo, i on je rekao da se bojao da je igra prelagana, ali je rekao da se u demou koriste neke sposobnosti i stvari koji ne spadaju u tako ranu fazu igre i da su otključani samo kako bi se pokazale neke mehanike igračima, te da je zato V overpowered, to su im valjda rekli kad je bilo prikazivanje za medije

 pa to je i sam komentator rekao za vrijeme demo-a 

9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Santana kaže...
Cansee kaže...

angry joe je napravio kao reakciju na gameplay demo, i on je rekao da se bojao da je igra prelagana, ali je rekao da se u demou koriste neke sposobnosti i stvari koji ne spadaju u tako ranu fazu igre i da su otključani samo kako bi se pokazale neke mehanike igračima, te da je zato V overpowered, to su im valjda rekli kad je bilo prikazivanje za medije

 pa to je i sam komentator rekao za vrijeme demo-a 

  mislio sam da je rekao samo za mantis blades, nisam skužio da je govorio za ona druga oružja, al super ako je 

9 godina
offline
Cyberpunk 2077

 

gledao sam video ekipa sa digital foundry, komentiraju gameplay, tehnički aspekt i to, evo linka: 

 

u svakom slučaju zanimljiv mi je početak, rekli su da im djeluje da first person perspective izgleda i čini se odlično i da je dosta vremena uloženo u to, kažu da nije da se lebdi kroz zrak nego imaš osjećaj težine svoga lika. onda sam i ja opet gledao pa mi se činilo da su u pravu, da baš tako djeluje, al naravno da ćemo to tek znati kad igra izađe 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Problem je sto je demo igran sa kontrolerom pa sve malo izgleda retardirano.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Evil Access kaže...

Problem je sto je demo igran sa kontrolerom pa sve malo izgleda retardirano.

to isto ne razumin i nikad nisan razumija... prave igre primarno za pc, a za gameplay footage koriste kontroler... 

It's not who you are, it's who you know.
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...
Evil Access kaže...

Problem je sto je demo igran sa kontrolerom pa sve malo izgleda retardirano.

to isto ne razumin i nikad nisan razumija... prave igre primarno za pc, a za gameplay footage koriste kontroler... 

 

Meni se čini da je to ponajviše zbog cinematic efekta, jer kontrolerom mogu bez trzaja pomicati kameru kad treba pokazati okolinu. Mišem ne može biti tako glatko jer ne možeš ruku pomicati na taj način.

13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Pa igra se na konzoli zar ne? Čisto da pokažu svim konzolašima da će se igra izvoditi fino na konzoli da se ne sekiraju.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
fila2208 kaže...

Pa igra se na konzoli zar ne? Čisto da pokažu svim konzolašima da će se igra izvoditi fino na konzoli da se ne sekiraju.

 

 Ako se ne varam prikazani demo se vrtio na PC-u sa i7-8700k i GTX 1080ti lockan na 30fps :)

13 godina
offline
Cyberpunk 2077

A moguće, vidio sam ikone kontrolera pa napisao, zaboravio da se prebace kad uštekaš, a i slažem se za ovo, fluidnije i mirnije kretnje su kontrolerom radi pokazivanja.

hvla na ispravci!

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
anarchyST kaže...
fila2208 kaže...

Pa igra se na konzoli zar ne? Čisto da pokažu svim konzolašima da će se igra izvoditi fino na konzoli da se ne sekiraju.

 

 Ako se ne varam prikazani demo se vrtio na PC-u sa i7-8700k i GTX 1080ti lockan na 30fps :)

 Znaci kada bi danas izasla igra,ova konfiguracija bi jedva vrtila game?

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

razumno je ocekivati downgrade, kao i bolju optimizaciju igre. 

It's not who you are, it's who you know.
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Odnosno "konzolitis", jer konzole isto to moraju vrtit na 30 FPS-a, a da nebi bili uvrijedjeni, CDPR svima zeli dati jednako iskustvo,

pa ce PC patiti konzolitis grafike. No sva sreca postoje modovi.

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
anarchyST kaže...
fila2208 kaže...

Pa igra se na konzoli zar ne? Čisto da pokažu svim konzolašima da će se igra izvoditi fino na konzoli da se ne sekiraju.

 

 Ako se ne varam prikazani demo se vrtio na PC-u sa i7-8700k i GTX 1080ti lockan na 30fps :)

 

Demo je bio na PC-ju, ali u 4K rezoluciji, pa je i za očekivati da su ga nisu mogli gurati na 60fps.

12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Odnosno "konzolitis", jer konzole isto to moraju vrtit na 30 FPS-a, a da nebi bili uvrijedjeni, CDPR svima zeli dati jednako iskustvo,

pa ce PC patiti konzolitis grafike. No sva sreca postoje modovi.

 

Kakav konzolitis, kakve uvrede, kakvo jednako iskustvo? Kad je u nekoj CDPR igri PC patio zbog konzolitis grafike? Barem je CDPR oduvijek bio PC first i bio si siguran da će izvući maksimum. Imam dojam da ti ništa od njih nisi ni igrao. 

9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Jebo vas konzolitis. Ako se igre downgradeaju zbog konzola zašto onda kupujete 2080ti za 1200€? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Q-Tip kaže...
Čitatelj kaže...

Odnosno "konzolitis", jer konzole isto to moraju vrtit na 30 FPS-a, a da nebi bili uvrijedjeni, CDPR svima zeli dati jednako iskustvo,

pa ce PC patiti konzolitis grafike. No sva sreca postoje modovi.

 

Kakav konzolitis, kakve uvrede, kakvo jednako iskustvo? Kad je u nekoj CDPR igri PC patio zbog konzolitis grafike? Barem je CDPR oduvijek bio PC first i bio si siguran da će izvući maksimum. Imam dojam da ti ništa od njih nisi ni igrao. 

 

1. Jedino W1 je radjen iskljucivo za PC

2. W2 ima konzolaski inventorij i kontrole optimizirane za XBox kontroler

3. W3 ima downgradeanu grafiku, da se nebi razlikovala previse od konzola

 

Dovoljno ti je pogledati W3 prikazani demo i usporediti sa onim sto smo dobili godinu dana poslije:

 

 

9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...
Q-Tip kaže...
Čitatelj kaže...

Odnosno "konzolitis", jer konzole isto to moraju vrtit na 30 FPS-a, a da nebi bili uvrijedjeni, CDPR svima zeli dati jednako iskustvo,

pa ce PC patiti konzolitis grafike. No sva sreca postoje modovi.

 

Kakav konzolitis, kakve uvrede, kakvo jednako iskustvo? Kad je u nekoj CDPR igri PC patio zbog konzolitis grafike? Barem je CDPR oduvijek bio PC first i bio si siguran da će izvući maksimum. Imam dojam da ti ništa od njih nisi ni igrao. 

 

1. Jedino W1 je radjen iskljucivo za PC

2. W2 ima konzolaski inventorij i kontrole optimizirane za XBox kontroler

3. W3 ima downgradeanu grafiku, da se nebi razlikovala previse od konzola

 

Dovoljno ti je pogledati W3 prikazani demo i usporediti sa onim sto smo dobili godinu dana poslije:

 

 

 

to je sve živa istina -tko god što rekao. uživao sam u igri, bilo mi je super, ali je ovaj video gore istina.

 

po meni je najveći problem što se CP2077 radi za ovu generaciju konzola a ne za next gen. i što je isto nezgodno je to što će igra izlaziti u terminu bliskom najavi ili izlasku next gena i bit će sigurno igara koje će izgledati bolje. o tome se dosta i pričalo zadnjih dana, da će datum izlaska igre biti vrlo bitan za samu igru

 

u svakom slučaju ja imam poptuno povjerenje u CDPR, prednaručit ću igru čim bude raspoloživa pa što bude bude.

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Vjerujem da ce napraviti i za novu generaciju - nesto slicno kao sto Nintendo radi, uz poboljsanu grafiku. Ako se to desi, PC ce imati "next gen",

ako ne, onda "last gen". CDPR se ne zeli zamjeriti konzolasima, jer od tu isto dolazi puno love.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
pqweasdyxc kaže...

Jebo vas konzolitis. Ako se igre downgradeaju zbog konzola zašto onda kupujete 2080ti za 1200€? 

postoji masu razloga zasto ljudi kupuju novi hardware, ne mora nuzno biti u tome sto ljudi zele da im igra vrti na ultra. nekim ljudima ovisi posao o tome, netko se bavi rudarenjem, netko radi cisto iz jednostavnog razloga jer moze, netko svako 6 mjeseci obnavlja hardware itd itd. 

 

konzole su jedan od razloga, ako ne i najprominentniji razlog zasto postoji downgrade, jer je hardware konzole vec nakon 6 mjeseci od izlaska star i tesko je ocekivati da ce konzola koja je izasla prije 5 godina moci biti blizu nekoj od danasnjih prosjecnih pc konfiguracija. na kraju krajeva koji je razlog zasto je ps4 pro izasao nego da bi mogao bolje odgovoriti na 4K zahtjeve.

 

 

It's not who you are, it's who you know.
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Vjerujem da ce napraviti i za novu generaciju - nesto slicno kao sto Nintendo radi, uz poboljsanu grafiku. Ako se to desi, PC ce imati "next gen",

ako ne, onda "last gen". CDPR se ne zeli zamjeriti konzolasima, jer od tu isto dolazi puno love.

 to bi imalo smisla jer su bile izašle neke informacije da sa sonyem isprobavaju CP2077 za ps5

 

najviše smisla ima žrtvovati grafiku, jer nekako mi je logićno da to najlakše mogu podići za nextgen i PC jer puno je tu stvari, trebaju to konzole moći podnijeti. U videu koji sam stavio gore ekipa sa digital foundry priča kako se dive kako su to devovi sve izveli, objašnjavli su korištene tehnologije i kako baš puno rada i novaca treba uložiti kako bi tako izgledalo i baš su rekli da igra izgleda "skupo". njihovo mišljenje je da će se nešto u igri morati žrtvovati, i oni vjeruju da će to biti broj misija i veličina svijeta

 

fanovi očekuju tu jako puno stvari, odličnu grafiku, odličan AI, odličnu borbu, odličnu priču, hrpu sporednih aktivnosti, ogroman svijet, hrpu misija koje su smislene i mogu se riješiti na mnoge načine, odlično napisane likove, hrpu oružja, hrpu implatanata, odličan voice acting i općenito zvukove, razna vozila i još puno toga. treba to sve moći podnijeti.

 

 

jedva čekam da izađe Red Dead Redemption 2, grafika izgleda odlično, svijet vrlo živ, sa svim NPC-evima će se moći ući u komunikaciju, i još su najavili kako će AI biti puno naprednij. također su izašle informacije da će svijet biti puno veći nego što se očekivalo. ako to bude sve ispunjeno na current gen konzolama bit ću dosta optimističniji oko CP2077

7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
Čitatelj kaže...
Q-Tip kaže...
Čitatelj kaže...

Odnosno "konzolitis", jer konzole isto to moraju vrtit na 30 FPS-a, a da nebi bili uvrijedjeni, CDPR svima zeli dati jednako iskustvo,

pa ce PC patiti konzolitis grafike. No sva sreca postoje modovi.

 

Kakav konzolitis, kakve uvrede, kakvo jednako iskustvo? Kad je u nekoj CDPR igri PC patio zbog konzolitis grafike? Barem je CDPR oduvijek bio PC first i bio si siguran da će izvući maksimum. Imam dojam da ti ništa od njih nisi ni igrao. 

 

1. Jedino W1 je radjen iskljucivo za PC

2. W2 ima konzolaski inventorij i kontrole optimizirane za XBox kontroler

3. W3 ima downgradeanu grafiku, da se nebi razlikovala previse od konzola

 

Dovoljno ti je pogledati W3 prikazani demo i usporediti sa onim sto smo dobili godinu dana poslije:

 

 

 

to je sve živa istina -tko god što rekao. uživao sam u igri, bilo mi je super, ali je ovaj video gore istina.

 

po meni je najveći problem što se CP2077 radi za ovu generaciju konzola a ne za next gen. i što je isto nezgodno je to što će igra izlaziti u terminu bliskom najavi ili izlasku next gena i bit će sigurno igara koje će izgledati bolje. o tome se dosta i pričalo zadnjih dana, da će datum izlaska igre biti vrlo bitan za samu igru

 

u svakom slučaju ja imam poptuno povjerenje u CDPR, prednaručit ću igru čim bude raspoloživa pa što bude bude.

 Za next gen ide 4k 60fps jos malo usminkano i eto ga, next gen ko dusa, Rockstar je uradio nesto slicno sa GTA5. 

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Jedino je zalosno sto se cesto konzolasima uskace i nekako im se prilagodjavaju devovi.Ali ne i u suprotnom smjeru...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Endymon kaže...

Jedino je zalosno sto se cesto konzolasima uskace i nekako im se prilagodjavaju devovi.Ali ne i u suprotnom smjeru...

Mozda zbog ovog.


12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Endymon kaže...

Jedino je zalosno sto se cesto konzolasima uskace i nekako im se prilagodjavaju devovi.Ali ne i u suprotnom smjeru...

 A zasto im se nebi uskakalo ? Jedina platforma gdje je piratiziranje svedeno na minimum, podrska je maksimalna i doslovno je ubaci CD/Download i peglaj... nema cackanja grafike, nema nista. Ako ti se igra Cyberpunk to sigurno nece bit radi grafike, nego radi gameplaya i price. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
SimeKZ kaže...
Endymon kaže...

Jedino je zalosno sto se cesto konzolasima uskace i nekako im se prilagodjavaju devovi.Ali ne i u suprotnom smjeru...

 A zasto im se nebi uskakalo ? Jedina platforma gdje je piratiziranje svedeno na minimum, podrska je maksimalna i doslovno je ubaci CD/Download i peglaj... nema cackanja grafike, nema nista. Ako ti se igra Cyberpunk to sigurno nece bit radi grafike, nego radi gameplaya i price. 

 Tako je, dam se kladit da pola ovih koji svrsavaju na grafiku i FPS-e igra nit ne prolaze igre neg se malo dive teksturama dok ne dođe druga sa jos jacim teksturama. 

6 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Što se prije pomirite s činjenicom da većina ljudi gejma na konzolama i da su one najprofitabilnije tržište za developere to bolje po vas.

 
1 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Paolo Maldini kaže...

Što se prije pomirite s činjenicom da većina ljudi gejma na konzolama i da su one najprofitabilnije tržište za developere to bolje po vas.

 Buducnost je u mobilnim telefonima muhahahahahahahahaha...

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Evil Access kaže...
Paolo Maldini kaže...

Što se prije pomirite s činjenicom da većina ljudi gejma na konzolama i da su one najprofitabilnije tržište za developere to bolje po vas.

 Buducnost je u mobilnim telefonima muhahahahahahahahaha...

Da bit ce kad ce ekipa koja igra na mobitelu zapravo kupovat igre i placat ih 60€ il vec kolko. 

 


Na onom grafu koji sam stavio mozes vidjet da je u 2017. godini PC nadmasio PS4 po prodaji. Zato jer 2017. godine je igra na najjacem popustu,a tu je zarada najmanja. 
Njima je najbitnija prodaja u prvoj godini kad je cijena igre najveca,a tu je PS4 nadmasio PC sa dost velikom razlikom.

 

 

Uglavnom PC igraci skrti ste, kupujte Cyberpunk na GOG-u po punoj cijeni, ak ih hocete podrzat. :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.9.2018 21:42 (Santana).
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Pa neznam koliko je ta zastita sada jaka za PS4...Privatni trackeri vrve krekiranim igrama za PS4...Ono sto sam htio reci je da cesto igre izlaze sa kompa na PS4...Ali ne i obrnuto.Normalno da ovisi o developerima,ali ovisi i o tome koliko Sony kapne para za konzolasku verziju.I da...Ako je buducnost gaminga od uvjek bila na strani konzola.Bas me zanima preko cega se rade igre.Sigurno ne preko konzola.Sve ide preko kompa i vjerujem da svaka igra ima svoju kopiju PC verzija.Koliko god se konzolasi busali u prsa,da su konzole buducnost.Ali jbg,takva je politika gaming svjeta...

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.9.2018 22:36 (Endymon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice