Darivanje igrica preko steama

poruka: 5
|
čitano: 1.682
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Darivanje igrica preko steama

evo ako netko ima višak igrica na steamu a nisu mu potrebne...a možda bi želio nekome poklonit pa evo jedan forumčić za to ;)
i usput ako već netko ima volio bih ako može da mi pokloni :D 

mac
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Darivanje igrica preko steama

Imaš ti ikakav osjećaj stida?

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
2 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Darivanje igrica preko steama

ajd molim te reci šta fali? recimo da imaš neke igrice viška a uopće ih ne igraš ili nešto...pa šta fali da je nekom daruješ, ne moraš ti ali netko sigurno postoji tko bi...može čak nekakva zamjena zavisi kako se tko dogovori...a i usput sam za sebe bio pitao da nebih morao kasnije, tako da ako netko želi...nikog se ne sili ili nešto, zato molim te ako nemaš što pametno napisati u vezi teme onda nemoj komentirati :))

mac
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2012 17:28 (predator198).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Darivanje igrica preko steama

Kao, prvo, valjda znaš da igre na steamu ne možeš darivati? (osim one u inventoryu naravno)

 

Ovo izgleda jedino kao kakav bijedan pokušaj da dobiješ neku igru besplatno, pa ono, ma koju god.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Darivanje igrica preko steama

Tema za takve stvari već postoji

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice