Dark Souls 3

poruka: 640
|
čitano: 78.782
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Dark Souls 3

Dark sword je mrcina, čak sam imao i 2 komada u inv a da nisam ni skuzio :) Napokon sikirica ode u mirovinu :) Sad jos samo da ono Pontifice govno uspijem ubiti...

live and let live
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dark Souls 3

Chaos dark sword ako si pyromancer i GG!

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Dark Souls 3

 Tak sam i ja DS1 platio 5€ prošle godine na Steam sale-u. Najbolje potrošenih 5€ ikad. Ni 20$ za DS2 nije loša cijena.

Enslaved, Odyssesy to the West mi je isto bila super igra koju sam prošao na X360. 

Ali, ne vidim da je DS3 snižen.

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Dark Souls 3

Kako je vama u PvP dvobojima, dal se ljudi healaju? 

Meni je to sranje, odigrao sam stotine dvoboja u DS2 i tamo možda 5% igrača to radilo a ovdje u svakom dvoboju do sad, glupost.

DS2 imao je nepisana pravila i odlično je funkcionirao, bio je tu i naklon prije borbe itd.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dark Souls 3

Ma da, nekad se naklone. Danas sam invadao lika sa 2 hpantoma, pristojno su me čekali ispred fog gatea da ubijem jednoga. Naklon prije, prvo sam skoro ubio hosta, pa je preuzeo phantom, ali se host mako. Doduše izgubio sam 1 estus na tome, ali nabio sam ga kao mound maker pa je bilo svejedno.

 

Što se tiče helanja, da, to je bullshit, prebrzo ide taj estus, udarac ga ne kontrira i u biti svi se stalno helaju. Lik je skoro mrtav, nahela se na ful. Stalno bježe, skrivaju se iza mobova velikih, ali rqzumijem ih, nikad nisam invadao 1v1, uvijek 1v2 ili 1v3.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Dark Souls 3

Za invazije se svi healaju. Za duele imate pontiff, high wall(ovaj je više za ng+) i kiln bonfire. Tu se rijetko tko heala i to obično lošiji igrači.

 
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Dark Souls 3

Evo preso sam igru napokon, uzeo par dana pauzu, ali evo vratio se vecars i rijesio do kraja. Odlicna igra i tocka  Btw nisam obracao paznju ali u ovoj igri nema onih bonfire ascetica jel da?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Dark Souls 3

Nema.

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Dark Souls 3

Nema ni hexova, meni najdrazih spellova u serijalu.

Ima kao neki dark koji se nadovezuje na ova 3 u igri ali nije to to. Nisam naisao nigdje u igri objasnjene kamo su nestali i zasto?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Dark Souls 3
walentkane kaže...

Nema ni hexova, meni najdrazih spellova u serijalu.

Ima kao neki dark koji se nadovezuje na ova 3 u igri ali nije to to. Nisam naisao nigdje u igri objasnjene kamo su nestali i zasto?

 Valjda jer DS2 ne postoji pa je zaboravljena funkcionalnost lijeve ruke, raznovrsna magija, funkcionalni poise, hyperarmour koji ima smisla i roll ovisan o težini.

13 godina
offline
Dark Souls 3

Je ima netko problema da mu igra zastane na sekundu? Dogodi mi se svakih par minuta. Osim toga nema nekog štekanja.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dark Souls 3

yhorm the giant, WTF. kako bi ja trebao skuziti da se ono govno od mača mora napuniti i ispaliti u bossa. Jel bio neki hint ili nesto sto sam propustio? Dva sata obijanja svega i smisljanja svakakvih mogucih metoda kako ga ubiti i onda odustajanje i gledanje youtube videa.

Po meni totalni fail, pogotovo jer FP uopće ili jako rijetko koristim.

live and let live
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dark Souls 3

Imaš poruku vani na podu (mislim da je ingame poruka predefinirana, ne od drugih igrača, jer sam nekoliko puta naletio na istu), te ako pratiš siegward of the knights of catrina story možeš otprilike skužit kaj on radi.

Već sam se osvrtao na to ranije kad su pojedinci pisali kak je sve pljuga, oneshot svih boseva itd. Ovog bossa je dosta teško skužit kako ubit bez detaljnih analiza i/ili uputstava. Ja recimo prvi put nisam uopće skužio da ima nešto za uzet unutra, kamo li da se koristi. Tko je skužio sam, uzeo i iskoristio na pravilan nčin te ga oneshotao - svaka čast, to je na razini "znanja" koje brojeve uplatit za loto u slijedećem broju.

 

Sam boss je korektno odrađen, ali definitivno ne spada u kategoriju "trivijalno".

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Dark Souls 3

Nisam siguran da se taj boss može "on-shot"-ati, čak ni sa tim trikom. Meni je trebalo barem 5-6 udaraca, koje nije ni lako ispaliti, jer charge traje nekoliko sekundi.

Ali, ima i ekipe koja ga je rješavala "normalnim" načinom. 

PSN - DeniZg80
15 godina
odjavljen
offline
Re: Dark Souls 3
Bakaluar kaže...

Je ima netko problema da mu igra zastane na sekundu? Dogodi mi se svakih par minuta. Osim toga nema nekog štekanja.

 Meni se isto to počelo dešavati od pred neki dan.... Prije je bilo sve OK i samo odjendom puf - počelo jebuckati... 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through th
15 godina
offline
Re: Dark Souls 3
DeniZg kaže...

Nisam siguran da se taj boss može "on-shot"-ati, čak ni sa tim trikom. Meni je trebalo barem 5-6 udaraca, koje nije ni lako ispaliti, jer charge traje nekoliko sekundi.

Ali, ima i ekipe koja ga je rješavala "normalnim" načinom. 

 Ma pod one-shot mislim na first try. Krivo sam se izrazio... ima tu ljudi koji pišu takve nebuloze - pontif first try, dancer first try.... da ne nabrajam, svi su kao lagani. Nameless king first try, ono nikad viđen, pljuga, maltene još čekam da mi netko napiše da je igru prošo isprve bez guidova bez smrti, torch only challenge SL1.

16 godina
offline
Re: Dark Souls 3
Rhodin kaže...

Imaš poruku vani na podu (mislim da je ingame poruka predefinirana, ne od drugih igrača, jer sam nekoliko puta naletio na istu), te ako pratiš siegward of the knights of catrina story možeš otprilike skužit kaj on radi.

Već sam se osvrtao na to ranije kad su pojedinci pisali kak je sve pljuga, oneshot svih boseva itd. Ovog bossa je dosta teško skužit kako ubit bez detaljnih analiza i/ili uputstava. Ja recimo prvi put nisam uopće skužio da ima nešto za uzet unutra, kamo li da se koristi. Tko je skužio sam, uzeo i iskoristio na pravilan nčin te ga oneshotao - svaka čast, to je na razini "znanja" koje brojeve uplatit za loto u slijedećem broju.

 

Sam boss je korektno odrađen, ali definitivno ne spada u kategoriju "trivijalno".

 

A gle, nije sad toliko teško skužiti kako ga riješiti.

Logika je bila ova: par puta sam ga krenuo mlatiti, i nije sad neki problem izbjegavati mu udarce jer je dosta trom - ali kad sam vidio koliko malo mu se uzme kad ga se udari i koliko bi to trajalo,

pretpostavio sam da ima neka druga šema.

Pokušao ga naciljati u glavu (prva slaba točka koja padne na pamet) - opet isto. Pa sam trčao okolo po sobi i gledao da nema nešto što se može upotrijebiti, i vidio poruku kod prijestolja.

Pa sam vani isprobavao s mačem sve moguće poteze, i (opet logikom) nabasao na pravu kombinaciju (jer ako se puni dok ga držiš .. valjda to punjenje nekako i ispali) ..

i to je to, ušao opet unutra i roknuo ga.

 

Što se tvog drugog komentara tiče .. većina bossova me je zgazila masu puta, nije to bed priznati, no nisam se dao i srušio sam ih sam (prvi put uvijek sam, bez summona), bez prohoda/hintova itd. Samo strpljenje i koncentracija, pa jednom uspije.

Prihvaćam da ima puno boljih igrača, koji su s kompletnom igrom imali minimalnih problema -

no slažem se, priče tipa Pontiff ili Nameless King na neviđeno otprve .. što bi rekao Siegward: "Hmmmm" 

Split your lungs with Blood and Thunder
15 godina
offline
Dark Souls 3

Ja sam došao do tamo, imao sam siegwarda jer sam pratio story, vidio i poruku i sve i uspio i stavit mač na sebe, al nisam skužio kaj sa njim, a vidio sam da siegward radi masu dmg. Drugi put sam sa siegwardom ušo nutra, imo taj mač i još summono jednu kravetinu koja se sjela na thron, digla "toat" gesture i to mi je ubilo siegwarda jer je div bio taman prejak, čak sam navuko diva na nju/njega, no ipak sam nakraju ja poginuo jer u bježanju od diva i mojim pokušajima da div promijeni target na drugog playera, lupio me nezgodno i odmah još jednom u smrt.

 

Nakon toga bio sam prisiljen solo jer jedini summon sign vani je bio ponovo od iste krave/debila, a siegward je bio mrtav. Slučajno sam skužio da se mač puni, imao sam osjećaj kad sam treći put pokušavao da se ona "zavjesa" koja ga ubija dešava dokle god netko ima mač... Dakle ne znam, netko vjerojatno ima puno bolju intuiciju, ali nije trivijalan boss definitivno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Dark Souls 3
Rhodin kaže...

Ja sam došao do tamo, imao sam siegwarda jer sam pratio story, vidio i poruku i sve i uspio i stavit mač na sebe, al nisam skužio kaj sa njim, a vidio sam da siegward radi masu dmg. Drugi put sam sa siegwardom ušo nutra, imo taj mač i još summono jednu kravetinu koja se sjela na thron, digla "toat" gesture i to mi je ubilo siegwarda jer je div bio taman prejak, čak sam navuko diva na nju/njega, no ipak sam nakraju ja poginuo jer u bježanju od diva i mojim pokušajima da div promijeni target na drugog playera, lupio me nezgodno i odmah još jednom u smrt.

 

Nakon toga bio sam prisiljen solo jer jedini summon sign vani je bio ponovo od iste krave/debila, a siegward je bio mrtav. Slučajno sam skužio da se mač puni, imao sam osjećaj kad sam treći put pokušavao da se ona "zavjesa" koja ga ubija dešava dokle god netko ima mač... Dakle ne znam, netko vjerojatno ima puno bolju intuiciju, ali nije trivijalan boss definitivno.

SPOILER ALERT

 

 Ja od kad sam Siegwardu bacio oklop u bunar, nisam ga više vidio.

Kad i gdje ste ga vi ponovno susreli?

PSN - DeniZg80
16 godina
offline
Dark Souls 3

Ja sam na svoje iznenađenje iz 5-6 pokušaja ubio Dancera, osobno mi je najteži bio Abyss Watchers (umro sam najmanje 50 puta) i evo još nisam ubio Champion Gundyra (druga faza me je*e). Spominjali ste Yorma, skužio sam item u pozadini i pokupio, ali nisam mogao skužiti kako se koristi pa sam morao pogledati na Wiki, ali osim toga boss je dosta lagan.

 

Ali definitno mi je najgora stvar u igri neobjašnjiv stuttering i to sam na području Lothric Castle i High Wall of Lothric, neovisno o grafičkim postavkama.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Dark Souls 3
DeniZg kaže...
Rhodin kaže...

Ja sam došao do tamo, imao sam siegwarda jer sam pratio story, vidio i poruku i sve i uspio i stavit mač na sebe, al nisam skužio kaj sa njim, a vidio sam da siegward radi masu dmg. Drugi put sam sa siegwardom ušo nutra, imo taj mač i još summono jednu kravetinu koja se sjela na thron, digla "toat" gesture i to mi je ubilo siegwarda jer je div bio taman prejak, čak sam navuko diva na nju/njega, no ipak sam nakraju ja poginuo jer u bježanju od diva i mojim pokušajima da div promijeni target na drugog playera, lupio me nezgodno i odmah još jednom u smrt.

 

Nakon toga bio sam prisiljen solo jer jedini summon sign vani je bio ponovo od iste krave/debila, a siegward je bio mrtav. Slučajno sam skužio da se mač puni, imao sam osjećaj kad sam treći put pokušavao da se ona "zavjesa" koja ga ubija dešava dokle god netko ima mač... Dakle ne znam, netko vjerojatno ima puno bolju intuiciju, ali nije trivijalan boss definitivno.

SPOILER ALERT

 

 Ja od kad sam Siegwardu bacio oklop u bunar, nisam ga više vidio.

Kad i gdje ste ga vi ponovno susreli?

 u kuhinji :) kuha juhu

15 godina
offline
Dark Souls 3

Točno tako, u kuhinji pa u zatvoru. Na žalost ako se ide drugim redosljedom mislim da se faila quest.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Dark Souls 3

Za sve bitne stvari, ovo je od velike pomoći:

 

http://zkjellberg.github.io/dark-souls-3-cheat-sheet/

 

OPREZ!

OZBILJNI SPOJLERI!

 

(najbolje koristiti kod drugog+ prelaska, za nadoknađivanje propuštenog)

Split your lungs with Blood and Thunder
 
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Dark Souls 3
Rhodin kaže...

Točno tako, u kuhinji pa u zatvoru. Na žalost ako se ide drugim redosljedom mislim da se faila quest.

 Jako lagano se tu fulaju questovi
ENB je sjebo quest sa njim (a on to jos nit ne zna)

Bez wiki nebi preso taj quest s njim.

10 godina
neaktivan
offline
Dark Souls 3

Ja nisam ni jedan Quest završio kak spada prvi put, osim onog s firekeepericom i očima kojeg je teško propustit. Ne bi ni drugi put niš skužio bez wikija, ali čak i uz upute sam zeznuo neke. Mislim da su skroz pretjerali s tim, jedno je bit škrt na informacijama, drugo da za sudbina NPC ovisi o RNG i to takvom da jedan od sto igrača pogodi u sridu.

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Dark Souls 3

Ovo je zapravo dobro

 

Dark Souls 3: First Person Mode



Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
 
6 0 hvala 1
15 godina
offline
Dark Souls 3

Još uvijek sam na prvom prolazu, nisam imao vremena nakon Dancer of Borreal Valley igrat dalje. Već sada znam (jer su mi rekli) da sam fulao neke questove, recimo rosariu sam skužio po porukama da se ne dira, ali me to koštalo gesturea, srećom frend mi je reko što radit sa Siri, pa nisam fulao i to. Uspio sam srećom skužiti darkmoon covenant, ali jednako sa ostalim pvp invade covenantima (blue sentinels, farron's keepers) ne dobijam pozive, pa neću imati spell ili miracle ili štoveć za predat za "all spells, miracles, sorceries" achievement. Kroz izbor nagrada od boss soulova već znam da sam fulao 1 prsten i 1 sorcery ili nešto jer se međusobno iskljulučuju. Usput budi rečeno, ovo mi je drugi lik, prvi je fulao uzet dark sign na vrijeme i dao je dark miracle braile tome ženi, pa je to imalo posljedice. Također je fulao neke gesture sa Siegwardom i Patchesom, što sam skužio jer sam ih dobio sa drugim. Da napravim još 5 likova ne znam da li bih SVE napravio kako želim, ali definitivno ne postoji nikakvih uputa, questova ili bilo kakvih razgovora sa osobama unutar igre da se sve skuži.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Dark Souls 3

Pa kaj se cudite. DS1 je bil jos gori po tom pitanju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice