Darksiders Genesis

poruka: 1
|
čitano: 576
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Darksiders Genesis

Nisam bas fan serijala, no, jedva sam cekao isprobati novi darksiders...

 

Nakon odlicnog prvog, tuznjikavog  drugoj i relativno nezanimljivog treceg dijela, bas me zanimalo...

 

Cetvrti dio drasticno mjenja neke stvari, ne nuzno na bolje. Lijep je, saren je, fino se vrti...

 

No, izometrijski diablo pogled na situaciju upropastava dosta toga, u kombinaciji s "nestajucim" elementima - dio scenografije nestane da bi se iz tog kuta uopce vidio lik i radnja, zahtjeva navikavanje, i nije bas dobro rjeseno.

 

Na izboru su dva lika, War i Strife, izmedju kojih se prebacujemo tijekom igre kad zelimo. Nisam primjetio niti shvatio kako promjena lika utjece na samu igru, niti da promjena ista znaci u strateskom dijelu, borbi ili bilo cemu.

 

War je dosta oslabljen lik u odnosu na prvi dio, sporo se krece, mac ne zadaje neku bitniju stetu, pa su borbe dugotrajne, i postanu zamorne od bjesomucnog klikanja misem u nadi da ces pogoditi nekoga, tako da je hit and run ustvari najbolja taktika. Nema onih poznatih comboa iz prvog dijela koji su stvarali enormnu stetu hrpi neprijatelja, ovdje je vec tri na jedan situacija iz koje najcesce neces izaci kao pobjednik. I to na samom pocetku igre.

 

Strife se brze krece, manji je, pokretniji, no njegovo oruzje je jos smjesnije i jadnije, pistolj daje stetu kao cackalica, tako da ne vidim poantu igranja s njime u ovoj fazi igre.

 

Moguce je igrati co-op, dva igraca svaki sa svojim likom, no nisam probao.

 

Igru je vrlo tesko do nemoguce igrati na tastaturi, jer jako lose reagira na pritiskanje tipki, posebice je zbunjujuce ako se igra sa strife-om, gdje tipke sluze za kretanje lika, a mis sluzi za pomicanje nisana, sto jako otezava kretanje u jednom, a pucanje u drugom smjeru. Vjerujem da je s kontrolerom upravljanje daleko lakse, no, tastatura je jako problematicna, jer ponekad igra shvati pritisak samo na jednu tipku, drugu ignorira, sto cesto kosta glave posebice kod nekih skokova, ili manevriranja, lik ode ravno, a ustvari je trebao ici ravno-desno... Cekam kontroler, pa cu vidjeti dali se ista poboljsa...

 

Sve u svemu, od mene solidna sredina, zabavna igra, hardverski nezahtjevna previse, sarena i lijepa, uz kontroler moze ubiti dosadna popodneva ili veceri...

 

 

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice