Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.131.736
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
win32 kaže...
Da ne trazim, sta ce se toliko promjeniti oko kraftanja i rolanja itema nakon sto dode 2.1?

Nista previse,za bracerse vise neces trebat 120 plavog smeca nego 72 i padat ce jedna legenda koja ce ti omogucit stavit socket na weapon a da ne moras rollat neki stat za socket,preporucam vam farmat kljuceve,jer drop kljuceva je ocajan pa je bolje sad gubit vrijeme na to prije patcha nego nakon kad treba razvijat legendary gemove,ipak novi amulet ima pasive i nije za bacit.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/44882593
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
XSX kaže...
win32 kaže...
Da ne trazim, sta ce se toliko promjeniti oko kraftanja i rolanja itema nakon sto dode 2.1?

Nista previse,za bracerse vise neces trebat 120 plavog smeca nego 72 i padat ce jedna legenda koja ce ti omogucit stavit socket na weapon a da ne moras rollat neki stat za socket,preporucam vam farmat kljuceve,jer drop kljuceva je ocajan pa je bolje sad gubit vrijeme na to prije patcha nego nakon kad treba razvijat legendary gemove,ipak novi amulet ima pasive i nije za bacit.

Po meni najbitnije promjene (na bolje) koje dolaze sa patchom 2.1:

- leg gemovi

- onaj gem koji ubacuje socket u wep.. (zaboravih kako se zove)

- na popriličan broj predmeta sada može zarolati 5 prim statova

- Greater Riftovi

- goblin rift

 

Ove zadnje dvije staveke će biti jako korisne za one koji će igrati seasons, jer se u Greater riftovima lako dolazi do opreme, a u goblin riftovima se skupi jaaako pno love za 3 minute..

Smrt u penziji
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
geothia kaže...
XSX kaže...
win32 kaže...
Da ne trazim, sta ce se toliko promjeniti oko kraftanja i rolanja itema nakon sto dode 2.1?

Nista previse,za bracerse vise neces trebat 120 plavog smeca nego 72 i padat ce jedna legenda koja ce ti omogucit stavit socket na weapon a da ne moras rollat neki stat za socket,preporucam vam farmat kljuceve,jer drop kljuceva je ocajan pa je bolje sad gubit vrijeme na to prije patcha nego nakon kad treba razvijat legendary gemove,ipak novi amulet ima pasive i nije za bacit.

Po meni najbitnije promjene (na bolje) koje dolaze sa patchom 2.1:

- leg gemovi

- onaj gem koji ubacuje socket u wep.. (zaboravih kako se zove)

- na popriličan broj predmeta sada može zarolati 5 prim statova

- Greater Riftovi

- goblin rift

 

Ove zadnje dvije staveke će biti jako korisne za one koji će igrati seasons, jer se u Greater riftovima lako dolazi do opreme, a u goblin riftovima se skupi jaaako pno love za 3 minute..

Greater rift ce bit vazan za sve a ne samo ekipu koja igra seasons,jedino tamo cemo moc razvijat gemove i jedino tamo ce i dropat legendary gemovi,tako da mi se cini da cemo brojne sate tamo provest a goblin riftovi ce bit vazni za sve koji nemaju golda.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/44882593
15 godina
offline
Diablo 3

ja mislim da bi u igru trebali ubaciti nešto kao ultra rare iteme...crvene boje :)... i toliko rijetke da ga se dobije primjerice nikada {#}, ali kad te strefi da padneš na guzicu! {#}

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Horned Reaer kaže...

ja mislim da bi u igru trebali ubaciti nešto kao ultra rare iteme...crvene boje :)... i toliko rijetke da ga se dobije primjerice nikada {#}, ali kad te strefi da padneš na guzicu! {#}

Rekli su da će tako biti s legendary itemima...

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Sređujem malo komp i naletio na ovu sliku Shinobijeve opreme iz PTR RoS tako da vidite kako je to nekoć izglealo ;)

EDIT: Ne znam odakle ovako loša kvaliteta slike, pa za ove kritičare evo jedna uvečana verzija...

http://prntscr.com/49trv4

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.8.2014 18:48 (1.Lovac).
 
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
1.Lovac kaže...

Sređujem malo komp i naletio na ovu sliku Shinobijeve opreme iz PTR RoS tako da vidite kako je to nekoć izglealo ;)

Da zgledalo je pixelasto

15 godina
offline
Diablo 3

Stručnjaci mali help molim.. Koristim Tal Rasha Set na Wizardu , set 4 bonus je meteor .

E sad da li iteme koje skupim i imaju stats bonus to Metoer Damge utječe i na meteor iz tal rasha seta?

 

 

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Diablo 3

/big cut

 

Izvinjavam se radi brisanja no shvatio sam da mi ne treba nista od ovoga pa da ne trazim savjet bezveze.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.8.2014 1:02 (win32).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
win32 kaže...

Malo bi se na barbu prebacio s lightinga na fire posto imam Cinder, Magefist, bracere s 20% fire damage, dva 1h weapona s 20% fire.....

Kada te vec Foobar majstori ignoriraju valjda ces ovdje dobiti odgovor {#}. Ja sam se prije par dana poceo malo naganjati sa barbarianom i sve mi se nekako poslozilo na lightning.

14 godina
offline
Re: Diablo 3
Eld kaže...
win32 kaže...

Malo bi se na barbu prebacio s lightinga na fire posto imam Cinder, Magefist, bracere s 20% fire damage, dva 1h weapona s 20% fire.....

Kada te vec Foobar majstori ignoriraju valjda ces ovdje dobiti odgovor {#}. Ja sam se prije par dana poceo malo naganjati sa barbarianom i sve mi se nekako poslozilo na lightning.

Hahaha....to s Foobar2000 samo pokazuje koliko "znaju". :)

 

Zanimljivo je da je tocno onako kako sam rekao (ne vezano uz ovu temu, naravno), kada god sam trazio pomoc koja je vezana uz neki software, NIKADA nisam dobio odgovor tu na forumu i uvijek bi sve sam rijesio.

Pomislio bi covjek da ce sada s tom aplikacijom biti drugacije, ali onda shvatis da ljudi koji samo puno grakcu i znaju samo sloziti skin za player i tu su glavni, nemaju pojma kada dode do neke greske.

 

Sto se tice ovoga tu, ma nije ni vazno jer ionako uvijek slozim sve po svome posto mi se vecina skillova ionako ne svida i svi oni trenutni buildovi za koje ljudi rade samo copy/paste mi uopce nisu zanimljivi pa cu samo malo modificirati svoj build i malo sloziti neku kombinaciju s Cinderom i sl. dok ne padne IK chest ili mozda Hearth helm....a kasnije cemo vidjeti.

 

One fore "end game build" su mi bezveze i nije mi neki cilj igrati bez greske T6 ako se pri tome ne zabavljam i koristim skillove koji mi nisu zabavni dok igram.

 

Sto se tice lightinga, ovaj trenutni build mi je zabavan i jos uz to chillam na T4/5 no volio bi malo zaigrati fire...samo mislim da nece biti bas neki totalni "fire build" posto bi volio u pricu uklopiti Sun Keeper posto mi se cini odlican 1h, pogotovo ako ganjam elite.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
13 godina
offline
Diablo 3

Moj barb je još u povojima, pa ne mogu biti od koristi što se toga tiče, ali preporučujem ti da pričekaš s kombiniranjem dok ne izađe patch. Neki skillovi za barba će dobiti fire rune, Maximus će biti puno jači i možda će biti neki legendary gem koji će ti pasati u build.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 1 hvala 1
14 godina
offline
Diablo 3

Ma meni je moj bar sto se tice lightinga zakon, ali s fire nisam bas zadovoljan jer mi se ne svidaju skillovi (bar ne trenutni).

 

Za prebacivanje na fire cu cekati patch posto ce se mjenjati neke stvari.

 

Uostalom, nadam se da cemo vidjeti i korisnog cold, holy i sl. barabe. {#}

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Nema smisla čekati patch i skupljati iteme za patch, jer ga možda neće biti još mjesecima.

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
formula1live kaže...

Nema smisla čekati patch i skupljati iteme za patch, jer ga možda neće biti još mjesecima.

Sigurno će do 2015 odugovlačiti sa PTR-om. Izlazi ili ovaj ili slijedeći mjesec jer nemaju šta čekati. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Hexfire kaže...
formula1live kaže...

Nema smisla čekati patch i skupljati iteme za patch, jer ga možda neće biti još mjesecima.

Sigurno će do 2015 odugovlačiti sa PTR-om. Izlazi ili ovaj ili slijedeći mjesec jer nemaju šta čekati. 

Ma neka ocekivanja su da ce ga pustit za nekih mjesec do mjesec i pol dana.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/44882593
15 godina
offline
Diablo 3

Rimeheart i Furnace "uništeni":

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/13733893593#1

 

Umjesto da dodaju više oružja sa Crushing blow mehanikom oni srežu i ta dva koja su bila nekako ostala u igri.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 3

Nije logično da isto oružje radi isti damage mobu sa milijun i 100 milijuna healtha. Pogotovo sad kad je lov an Greater riftove end game. Svi bi onda koristili samo ta dva oružja kao što je i bilo na PTR-u.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Diablo 3

Ma kakvi mjeseci... Bila su jos prije ljeta pricanja kako ce patch 2.1 sluzbeno biti Live negdje u 8. mjesecu. Vidim da su dosta toga vec tweakali na PTR zadnje vrijeme. Po meni izgleda pri kraju.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Hmm, Crusader na drugačiji način sa novim setom koji je na PTR. Ako tako ostane 3/4 dijela seta (RoRG/bez RoRG) bi mogla biti skoro dovoljna za drugačiji način igre. A kako je "pojeo" Rift Guardiana, uff:

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 3

Još jedan fora build, ali šteta da nije i jači. Možda bi mogao konkurirat trenutnom za Griftove. Ovako će ostat za T6, ali što više opcija to bolje. Sigurno ga isprobavam nakon patcha uz onaj pet build koji izgleda još zabavnije.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Malo sam uletio na ptr i odem u stash kad ono vidim da su buffali 1handere za huntere imam par slika i dropali su mi ovi bracersi s 5 primarnih.

 

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/44882593
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ovaj Crusov set izgleda bolesno... :) mislim da se bacam na Crusa' {#}

 

 

 

 

 

 

Smrt u penziji
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.8.2014 8:39 (geothia).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Malo barbarske ljubavi (sve sa PTR, znači promjene koje možemo očekivati sa 2.1 Patch-em) {#}:

 

Fire Call of the Ancients Proof of concept:

 

Spin to Win 2.1, Whirlwind:

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Novi boss u D3 koji dolazi sa idućim patchem...

kaže ne imenovani izvor iz blizza da im je inspiracija bio jedan od Hrvatskih političara.. (izvor ne navodi koji bi to političar trebao biti)

Smrt u penziji
 
9 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 3

Podsjeća malo na ministricu graditeljstva

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 3

ouch buffali su na PTR-u proc monkey king seta na 3500% dmg-a (sa 1600)..

dođe mi da skinem PTR i odem to probati {#}

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Gdje je najeftinije i najpozudanije uzeti Reaper of Souls?? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
lobotomac90 kaže...

Gdje je najeftinije i najpozudanije uzeti Reaper of Souls?? 

Po ovim raznim cd shopovima je od 20 eura na više. Osobno sam kupovao samo od g2play i eplati pa mogu njih preporučiti. 23 eura je tamo.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Nekoliko "novosti" vezane uz sesons..

 

u prvoj sezoni nas očekuje 10 novih legendary predmeta.. te predmete se može dobiti samo ako se igra sesons..

Nakon završetka sezone svi "season only" predmeti će se moći dobiti u "normal" modu igre..

Jedina stvar koja se neće moći dobiti u "normal" modu igre je novi "skin" za armor.. LINK - za više inf

 

hm.. ne vidim nekog velikog smisla od ovih sezona osim što će se moći neki predmeti dobiti prije.. no dobro..

 

Evo nekoliko slikica predmeta.. ova štit za Cruza mi je jaaako simpatičan..

 

Smrt u penziji
 
0 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice