Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.131.069
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
13 godina
offline
Diablo 3

Odigrat ću Seasons više onako reda radi. Taj štit me isto privlači. Condemn kao wrath spender bi mogao biti i bolji od mog sadašnjeg shotguna builda. A uz njega mogu onda ili ostaviti FoF pa koristit običan heavens fury ili ići na battlefull remnant koji isto dobiva ogroman buff. Bar dok ne padne Blade of Prophecy, sreća da sam ih milion salvegao već.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 3

meni se sve više i više čini da ga ja neću pičiti sezone..

1. exclusive itemi će moći droppati na reg. game-u za 2 mj., a za monka su i ovak i onak bez veze

2. helm transmog me ne zanima

3. achivementi me ne zanimaju

4. ladder me ne zanima

5. sve ostalo će biti dostupno i na norm. game-u

 

sve novosti zajedno u sezoni mi nisu dovoljne da me natjeraju da lvlam novog toona do 70 {#}

sama pomisao da bi morao nafarmati rorg za season toona me isto odbija.. evo atm imam 1658 riješenih bountyja, 1 rorg (dex) mi je droppao.. od toga je sigurno 95% act1 bounty.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Hexfire kaže...

Odigrat ću Seasons više onako reda radi. Taj štit me isto privlači. Condemn kao wrath spender bi mogao biti i bolji od mog sadašnjeg shotguna builda. A uz njega mogu onda ili ostaviti FoF pa koristit običan heavens fury ili ići na battlefull remnant koji isto dobiva ogroman buff. Bar dok ne padne Blade of Prophecy, sreća da sam ih milion salvegao već.

uh.. kombinacija Blade of Propfhecy sa Frydehr's Wrath-om će biti ubojita...

nine kaže...

meni se sve više i više čini da ga ja neću pičiti sezone..

Dobrim djelom se slažem s tobom da sezone ako ostanu ovakove neće imati nekoga velikog smisla.. jedina stvar koja me možda navuče da je igram je ovaj štit..

no o tome ću odlučiti kada dođe patch..

Smrt u penziji
13 godina
offline
Re: Diablo 3
nine kaže...

meni se sve više i više čini da ga ja neću pičiti sezone..

1. exclusive itemi će moći droppati na reg. game-u za 2 mj., a za monka su i ovak i onak bez veze

2. helm transmog me ne zanima

3. achivementi me ne zanimaju

4. ladder me ne zanima

5. sve ostalo će biti dostupno i na norm. game-u

 

sve novosti zajedno u sezoni mi nisu dovoljne da me natjeraju da lvlam novog toona do 70 {#}

sama pomisao da bi morao nafarmati rorg za season toona me isto odbija.. evo atm imam 1658 riješenih bountyja, 1 rorg (dex) mi je droppao.. od toga je sigurno 95% act1 bounty.

Odkud ti da će trajati 2 mjeseca? Mislio sam da ništa nije službeno.

 

Planiram igrati Hardcore Seasons čisto da se malo odmorim od klasičnog farmanja. Sa DH vjerojatno krećem jer sad napokon ima pravi surviveability passiv. A za acchievemente i transmog me najmanje briga. Posebni itemi su fora, pogotovo taj štit za Crusa, ali sveskupa ih je 10 pa mi to ne izgleda ko neki ogroman motiv.

 

Meni dosad 2 dex, 2 strength RoRG-a. Fale mi još 2 Intell. Ne mogu se požaliti što se toga tiče, nemam osjećaj da sam napravio puno bountija baš s ciljem farmanja tog ringa.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Hexfire kaže...

Odkud ti da će trajati 2 mjeseca? Mislio sam da ništa nije službeno.

 

hah priča se o 2-3 mjeseca, ne duže.. kao da je bitno kada su itemi shit {#} barem za klasu koju ja preferiram..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Malo kopao po jubitou.. i našao vhttp://diablo.blizzpro.com/2014/08/16/patch-2-1-0-released-month/..

evo kako funkcionira Blade of Propfhecy sa Frydehr's Wrath...

 

 

{#}

 

EDIT..

Još jedan video.. sa malo bolje slozenim buildom..

 

 

EDIT2..

Patch ide do kraja ovo mjeseca.. http://diablo.blizzpro.com/2014/08/16/patch-2-1-0-released-month/

Smrt u penziji
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.8.2014 0:07 (geothia).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 3

ima tko da prodaje igru+ekspanziju, ili znate neko dobar popust

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
nex987 kaže...

ima tko da prodaje igru+ekspanziju, ili znate neko dobar popust

Relativno jeftino, ali i 100% sigurno za što sam ja cuo je ovdje:

 

http://www.g2play.net/catalogsearch/result/index/?q=diablo+3

 

Trenutno ne vidim da ima neki popust ali za biti.

12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

pozdrav

 

imam jedan problemcic... 

 

nemogu dalje od leoric-a radi one probne verzije diabla...

 

e sad imam org diablo full verziju i kada instaliram batte.net mi registrira tu testnu verziju i nedozvoljava mi da upgrade-am na full verziju...

 

dai postoji nacin da maknem tu probnu da mogu instalirati full verziju?

 

hvala unaprijed

 

Lp

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
bubach1989 kaže...

pozdrav

 

imam jedan problemcic... 

 

nemogu dalje od leoric-a radi one probne verzije diabla...

 

e sad imam org diablo full verziju i kada instaliram batte.net mi registrira tu testnu verziju i nedozvoljava mi da upgrade-am na full verziju...

 

dai postoji nacin da maknem tu probnu da mogu instalirati full verziju?

 

hvala unaprijed

 

Lp

 

1. Kada si kupio igru?

2. Da li ti kupljena igra registrirana na tom accountu li si ključ unio na drugom accountu?

 

Obično Blizzard ima politiku da će kupljena igra biti aktivirana u 72 sata od trenutka kupnje. Ako nije do onda aktivirana otvoriš ticket

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.8.2014 18:37 (formula1live).
12 godina
offline
Diablo 3

da li mogu prvo kupiti samo igru bez ekspanzije i odigrati story pa kupiti expanziju? ili gubim neke funkcije igre?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

nesjecam se kada sam je kupio...

 

al znam da se desilo da mi je blizzard nesto s.... i da mi je org igricu prebacio na testnu. kontaktirao sam ih u vezi toga i nisam nikad dobio odg.

 

da igrica je povezana sa mojim acc-om koji imam na blizzardu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Pripreme za patch gotove,uz farmanje kljuceva pale su i neke ljepe stvarcice,sad cu jos iskoristit RiF prije patcha za zuti materijal i toe to.

 

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/44882593
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.8.2014 19:07 (XSX).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
nex987 kaže...

da li mogu prvo kupiti samo igru bez ekspanzije i odigrati story pa kupiti expanziju? ili gubim neke funkcije igre?

 

Naravno da možeš, ja sam prije koji dan uzeo samo D 3 i sada igram, pa kada dodjem na 60 lvl ću kupit ekspanziju. Ne gubiš ništa osim onoga što ti nosi ekspanzija, a to je ACT V, dodatnih 10 lvla i naravno s većim lvl-om idu i znatno bolji itemi. Msilim da je manje više to to, neka me ispravi još netko ako griješim što se tiče contenta koji nosi ekspanzija. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.8.2014 19:09 (lobotomac90).
15 godina
offline
Re: Diablo 3
lobotomac90 kaže...
nex987 kaže...

da li mogu prvo kupiti samo igru bez ekspanzije i odigrati story pa kupiti expanziju? ili gubim neke funkcije igre?

 

Naravno da možeš, ja sam prije koji dan uzeo samo D 3 i sada igram, pa kada dodjem na 60 lvl ću kupit ekspanziju. Ne gubiš ništa osim onoga što ti nosi ekspanzija, a to je ACT V, dodatnih 10 lvla i naravno s većim lvl-om idu i znatno bolji itemi. Msilim da je manje više to to, neka me ispravi još netko ako griješim što se tiče contenta koji nosi ekspanzija. 

U pravu si.

16 godina
offline
Re: Diablo 3

trazim dobar barbarian build (ili buildove). dovoljno je samo poslati link iz talent calculatora, za sve ostalo cu se snac

It's not who u are, it's who u know.
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Obi Wan kaže...

trazim dobar barbarian build (ili buildove). dovoljno je samo poslati link iz talent calculatora, za sve ostalo cu se snac

Pogledaj si malo na diablofans. Imaš masu raznih buildova za sve klase i članovi ih ocjenjuju pa odmah vidiš koji je najpopularniji.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Diablo 3

Hej ekipa koji je dobar holy build za crusadera s Fate Of The Fell?

Tu bi onda pod "primary" isao Heaven's Fury?

 

Da u build ubacim Eberli Charo ili da ostanem na npr. Hellskull-u kojega i sada koristim u fire buildu s Maximusom?

 

Isprobao sam ovaj build, ali cesto ostanem bez wratha pa ne mogu udarit Heaven's Fury (CDR mi je na 33%):

 

http://goo.gl/FFvb1r

 

Znaci trebao bih ipak nesto drugacije, mozda s nekim primary attackom koji bi jos dodatno punio wrath (npr. Slash - Zeal)?

 

Tu je naravno full Akkhan i Captain Crimson's set u kombinaciji s RORG.

 

Ako moze direktan link do ok holy builda pa da isprobam.

 

Hvala.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.8.2014 23:51 (win32).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Diablo 3
lobotomac90 kaže...
nex987 kaže...

da li mogu prvo kupiti samo igru bez ekspanzije i odigrati story pa kupiti expanziju? ili gubim neke funkcije igre?

 

Naravno da možeš, ja sam prije koji dan uzeo samo D 3 i sada igram, pa kada dodjem na 60 lvl ću kupit ekspanziju. Ne gubiš ništa osim onoga što ti nosi ekspanzija, a to je ACT V, dodatnih 10 lvla i naravno s većim lvl-om idu i znatno bolji itemi. Msilim da je manje više to to, neka me ispravi još netko ako griješim što se tiče contenta koji nosi ekspanzija. 

 

A adventure mode? Ne otkljuca li se to tek na 70-om levelu? Tj nakon ubijanja zadnjeg bossa iz ekspanzije?

http://eu.battle.net/d3/en/profile/AFARON-2891/hero/420352
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.8.2014 9:03 (AFARON).
15 godina
offline
Diablo 3

@win32

 

Ostani na Hellskullu. Charo ne radi nista, a HS rolla CDR uvijek + 10% dmg.

 

Problem wratha ti nije build, koji je dobar, nego cdr. Digni ga na 50+ i neces vise imati problema s wrathom.

 

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.8.2014 9:11 (Ged).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
AFARON kaže...
lobotomac90 kaže...
nex987 kaže...

da li mogu prvo kupiti samo igru bez ekspanzije i odigrati story pa kupiti expanziju? ili gubim neke funkcije igre?

 

Naravno da možeš, ja sam prije koji dan uzeo samo D 3 i sada igram, pa kada dodjem na 60 lvl ću kupit ekspanziju. Ne gubiš ništa osim onoga što ti nosi ekspanzija, a to je ACT V, dodatnih 10 lvla i naravno s većim lvl-om idu i znatno bolji itemi. Msilim da je manje više to to, neka me ispravi još netko ako griješim što se tiče contenta koji nosi ekspanzija. 

 

A adventure mode? Ne otkljuca li se to tek na 70-om levelu? Tj nakon ubijanja zadnjeg bossa iz ekspanzije?

Istina, nema adventure mode-a bez ekspanzije.

13 godina
offline
Re: Diablo 3
win32 kaže...

Hej ekipa koji je dobar holy build za crusadera s Fate Of The Fell?

Tu bi onda pod "primary" isao Heaven's Fury?

 

Da u build ubacim Eberli Charo ili da ostanem na npr. Hellskull-u kojega i sada koristim u fire buildu s Maximusom?

 

Isprobao sam ovaj build, ali cesto ostanem bez wratha pa ne mogu udarit Heaven's Fury (CDR mi je na 33%):

 

http://goo.gl/FFvb1r

 

Znaci trebao bih ipak nesto drugacije, mozda s nekim primary attackom koji bi jos dodatno punio wrath (npr. Slash - Zeal)?

 

Tu je naravno full Akkhan i Captain Crimson's set u kombinaciji s RORG.

 

Ako moze direktan link do ok holy builda pa da isprobam.

 

Hvala.

Ovo je moj holy shotgun crus Ak ne igram T6 onda promijenim indestructible za law of valor passive. Provoke i zelous glare + reaper wraps su dovoljni za punjenje wratha. Bitno je i da imaš što više cooldown i resource reductiona. Dogodi se tu i tamo, pogotovo na fightu protiv Rift Guardiana da ostaneš bez wratha, ali općenito je to skroz dovoljno.

 

Što se generatora tiče, možeš probati punish + passiv koji ti generira wrath kad god blokiraš. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
AFARON kaže...
lobotomac90 kaže...
nex987 kaže...

da li mogu prvo kupiti samo igru bez ekspanzije i odigrati story pa kupiti expanziju? ili gubim neke funkcije igre?

 

Naravno da možeš, ja sam prije koji dan uzeo samo D 3 i sada igram, pa kada dodjem na 60 lvl ću kupit ekspanziju. Ne gubiš ništa osim onoga što ti nosi ekspanzija, a to je ACT V, dodatnih 10 lvla i naravno s većim lvl-om idu i znatno bolji itemi. Msilim da je manje više to to, neka me ispravi još netko ako griješim što se tiče contenta koji nosi ekspanzija. 

 

A adventure mode? Ne otkljuca li se to tek na 70-om levelu? Tj nakon ubijanja zadnjeg bossa iz ekspanzije?

Istina, nema adventure mode-a bez ekspanzije.

 

A što je taj adventure mode uopće? vidio sam da ima ali nisam proučavao o čemu se radi...Nego idem uplatiti na paypal novce pa uzimam ekspanziju danas...Jel g2play pouzdan i sve? tamo planiram uzeti, jer nisam nasao da ima negdje povoljnije.

I koja je fora sa Global i EU key-evima? iskreno ne znam ni gdje pogledati koju ja moja trenurna verzija Diablo 3, tj mogu birati u battlelogu koju ću regiju,EU,USA,Asia.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.8.2014 14:18 (lobotomac90).
15 godina
offline
Re: Diablo 3

Adventure mode - sve lokacije odmah otključane, imaš bountye, 5 po actu, rješavajući bountye dobijaš rift ključeve, a u riftovima imaš veće šanse za drop legendarya i isplate se i po xp-u.

 

ja sam do sada s g2playa uzeo d3exp, hrpu gametimea za wow, torchlight2 i jos par stvari, sve bez problema.

 

I D3 je "global play" regija se može na ruke prebacivati u bilo kojem trenutku.

14 godina
offline
Re: Diablo 3
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Crix-2462/hero/5487786
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.8.2014 15:00 (EraserHead).
14 godina
offline
Diablo 3

Adventure mode (bounty i rift) ti je end-game mode, to je ono sto ces igrat 99.9999999% vremena nakon sto prvi put predjes kampanju (pod uvjetom da kupis ekspanziju, tako da je preporuka da je kupis).

http://eu.battle.net/d3/en/profile/AFARON-2891/hero/420352
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Diablo 3

Nesto sam sinoc malo kemijao oko holy i slozio ovo:

 

http://goo.gl/dqJSjX

 

Zakljucak, maksimalno ne ucinkovit build (bar s mojim gearom).

 

Na T6 igram bez problema, nema nekog umiranja i sl., ali sam ne ucinkovit i ni slicno nije kao kada igram standarndi fire build kojega koristim tj ovo:

 

http://goo.gl/4kFerX

 

Problem kod toga builda je sto mislim da T6 ne bi isao, ali na T5 poprilicno razara s "fire" setupom.

 

Probati cu danas jos par ovih holy buildova koje ste preporucili pa javim rezultate.

 

Nego, gadno su nesto zeznili oko njihovog "smart dropa" posto mi pada hrpa geara s int. i dext., a igram s crusaderom ili barabom.

Cak mi padaju setovi za WD. {#}

 

P.S.

 

Prije dan-dva mi prvi puta pao 2h preko 3 k DPS-a. {#}

Je da je smece, ali sam ga ostavio jer mi je eto prvi pa neka stoji. {#}

 

Edit:

 

Igrao danas standardni fire build i ne mogu vjerobat sta se s lootom dogada.

Palo mi je hrpa stvari za monka, a igrao s crusom.

Do sada nisam imao bas takvih slucajeva, ali u zadnje vrijeme "smart loot" je sve samo ne "smart".

 

 

Warmonger Warmonger
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.8.2014 3:12 (win32).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Evo kažu blizovci da ovaj vikend dobijamo bonus od 50% na gold finde..

Početak akcije je 22. 08. u 12.00 PDT a završetak 26. 08. 03.00 PDT kada počinje maintenance...

Nije službeno ali vrlo vjerojatno taj maintenance će nam donijeti patch 2.1...

Točna vremena što se tiče EU servera još nisu obajvili ali kao i do sada će to biti u koji sat razlike..

LINK

Smrt u penziji
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3

volio bih vidjeti patch notes. zivo me zanima da li su nesto napravili po pitanju thorns damage-a

It's not who u are, it's who u know.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Obi Wan kaže...

volio bih vidjeti patch notes. zivo me zanima da li su nesto napravili po pitanju thorns damage-a

Patch notes neće izbaciti dok ne bude išao patch...

Ako se ne varam ti si slagao ThornCrusa..

Mislim da ćeš se razočarat jer po onome što sam vidio na PTR-u i promjenama koje su bile do sada po pitanju thorna nije puno napravljeno..

Smrt u penziji
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.8.2014 0:43 (geothia).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice