Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.131.646
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
15 godina
offline
Diablo 3

Kako im je samo uspjelo potrgati wiza nakon 2 mjeseca PTR-a?!? Strasno neozbiljno, pogotovo kad nakon toga QA Team testira i zakljuci 'confirmed it is working correctly'. 

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
win32 kaže...

Igram upravo s crusom adventure mod i cini mi se da je igra postala laksa.

 

Mozda je to samo neki moj feeling, ali mi se cini sve dosta lakse...brze cistim elite i mobove i sve ide nekako glade i brze.

 

P.S.

 

Definitivno je lakse kada demon i lanac doslovno sami srezu mobove na T4, to prije nije bilo tako ako se dobro sjecam.

Maximus je dobio velik buff jer sad lanac profitira od tvog +fire bonusa.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
online
Diablo 3

Evo, imao sam pol sata da probam.

 

T5 rift, pao mi odmah Trial keystone, ušao u Rift 21, dobio dva legendarna gema {#}

 

Za sad mi se čini OK. Pitanje, šta se dešava ako prođeš Rift, pa upgrade-aš Legendarni Gem, a ne Keystone. Da li ostaneš bez keystone-a pa moraš opet odpočetka?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Taman sam jučer na 70-i došao s prvim likom i našao si super build, a danas major patch u kojem se dosta stvari promjenilo. Vidjet ćemo kakav je u praksi sada barbar, po patch notesu što sam letimice pročitao bi trebao biti jači ali na vjerujem dok ne vidim u praksi :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Evo, imao sam pol sata da probam.

 

T5 rift, pao mi odmah Trial keystone, ušao u Rift 21, dobio dva legendarna gema {#}

 

Za sad mi se čini OK. Pitanje, šta se dešava ako prođeš Rift, pa upgrade-aš Legendarni Gem, a ne Keystone. Da li ostaneš bez keystone-a pa moraš opet odpočetka?

Koliko sam upoznat, tako je. Opet počinješ sa onim trial riftom koji određuje prvu težinu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Ged kaže...

Kako im je samo uspjelo potrgati wiza nakon 2 mjeseca PTR-a?!? Strasno neozbiljno, pogotovo kad nakon toga QA Team testira i zakljuci 'confirmed it is working correctly'. 

Ne valja više? Ni Archon ni Fire...? Pa na PTR-u je fire set bio dosta fun...

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
16 godina
offline
Re: Diablo 3

baza su ovi greater riftovi.

 

jedini problem je to sto moram nac nekakav ring ili amulet za ovaj gem koji sam dobio (wreath of lightning, koji mi inace savrseno odgovara) ali to je zanemarivo.

It's not who u are, it's who u know.
14 godina
offline
Re: Diablo 3
Hexfire kaže...
win32 kaže...

Igram upravo s crusom adventure mod i cini mi se da je igra postala laksa.

 

Mozda je to samo neki moj feeling, ali mi se cini sve dosta lakse...brze cistim elite i mobove i sve ide nekako glade i brze.

 

P.S.

 

Definitivno je lakse kada demon i lanac doslovno sami srezu mobove na T4, to prije nije bilo tako ako se dobro sjecam.

Maximus je dobio velik buff jer sad lanac profitira od tvog +fire bonusa.

To je onda to....TNX. {#}

 

S obzirom da novi 2h imaju veci dps, mislim da bi ovi MAximusi koje sada imam mogli ici pod salvage (a nakupilo ih se dosta, makar sam jucer sve cistio).

 

Mislim da cu ja Season poceti s nekim likom s kojime nisam bas igrao kao npr. monk.

 

Malo smo sibali po greater riftu i iskreno na T4 smo dosli do 26, ali to mogu prepisati i nekim padobrancima koji su samo bjezali okolo, a elite su ostavljene tom decku s monkom i meni s crusom...lose.

 

@ Lovac

 

Sorry frendos sto danas nisam odgovorio, taman bio u riftu i kasnije isao klopat pa sam se totalno stiltao i zaboravio.

 

Nego da, danas je bio u riftu samnom jedan monk i lik je trgao...nosio je TF i imao neki skill koji meni izgleda kao npr. electrocute na wizu, uglavnom brutala.

 

 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Sredili su oni i brze ucitavanje. Nekada mi se ucitavalo jako dugo dok sam isao iz mape i novu mapu, a sada je to daleko brze.

Jedino da jos srede Urshi ili to naprave nekako drugacije. Ne mozes zatvoriti rift, dok svi koji su bili unutra nisu razgovarali sa njom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Diablo 3

Ne znam kako vama ali sam upravo sada igrao i igra trza do bola. Očito su svi počeli ponovo igrati nakon novog patcha {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
MasterOfDisaster kaže...

Ne znam kako vama ali sam upravo sada igrao i igra trza do bola. Očito su svi počeli ponovo igrati nakon novog patcha {#}

Meni ide ok, bez ikakvih trzanja, ali izgleda da ima nekih problema sa riftovima. Danas naletio na rift koji smo otvorili , a unutra nista. Cak i shrine-ovi 'pokupljeni'. Jos su se pojavila dva novootvorena gdje nismo mogli zavrsiti. Ocistili mapu, ali do 100% nismo mogli doci. Ostali otvoreni su bili OK.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...

Sredili su oni i brze ucitavanje. Nekada mi se ucitavalo jako dugo dok sam isao iz mape i novu mapu, a sada je to daleko brze.

Jedino da jos srede Urshi ili to naprave nekako drugacije. Ne mozes zatvoriti rift, dok svi koji su bili unutra nisu razgovarali sa njom.

E to sam i ja htio rec,meni sve ide barem duplo brze,mapa se ucita jako brzo

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/44882593
15 godina
offline
Re: Diablo 3
win32 kaže...

 

S obzirom da novi 2h imaju veci dps, mislim da bi ovi MAximusi koje sada imam mogli ici pod salvage (a nakupilo ih se dosta, makar sam jucer sve cistio).

 

 

Stari su isto buffani tako da netrebaš bacati ništa, piše ti u patch notesima da svi 2handeri su retroaktivno buffani.

 

I greater riftovi nemaju veze sa tormentima, isto je na kojem god ga startaš.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.8.2014 20:28 (Dr. Zoidberg).
15 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

jel mi se to samo čini ili su poubijali hrpu runa koji rade poison damage i sve zamijenili sa cold (DH i WD)?

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3

Za DHa je bilo u patch notesima da ga fokusiraju više na cold i miču od poison skilova

15 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Dr. Zoidberg kaže...

Za DHa je bilo u patch notesima da ga fokusiraju više na cold i miču od poison skilova

ne znam za druge, ali je meni nekako fora bilo igrati DH sa poison, slično kao i s WD-om (osim spirit skilova, ti su mi ok sa cold). Otrov mi nekako više leži za tu njihovu ulogu (Assasin i Vrač iz džungle :)).

 

U svakom slučaju sad moram sve probati :P

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.8.2014 20:38 (Zura).
16 godina
offline
Re: Diablo 3
Zura kaže...

jel mi se to samo čini ili su poubijali hrpu runa koji rade poison damage i sve zamijenili sa cold (DH i WD)?

Da, za DH vecina na Cold i Phisical.

Za WD ne znam {#}

 

DH sam vecinom igrao fire.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.8.2014 21:07 (Chaky).
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Tonči kaže...
Ged kaže...

Kako im je samo uspjelo potrgati wiza nakon 2 mjeseca PTR-a?!? Strasno neozbiljno, pogotovo kad nakon toga QA Team testira i zakljuci 'confirmed it is working correctly'. 

Ne valja više? Ni Archon ni Fire...? Pa na PTR-u je fire set bio dosta fun...

Firebird je radio na PTR-u vrlo dobro. Apokalipsa je imala bug (koji je doduse jos uvijek drzao wiza 2 grifta iza DH-a, al nema veze), kojeg je blizz brze bolje ispravio naravno bez testiranja na PTR-u. Kronologija:

- patch 2.1 je krenuo sa disableanim firebird setom

- set je vrlo brzo enablean (hotfix), ljudi se poceli buniti da nesto nije u redu. Firebird tickovi su bili izmedju 10 i 70 mil (npr).

- blue post odgovara: "spoke to the QA team who retested the Firebird's Finery set bonus, and confirmed it is working correctly"

- nakon video dokaza i theorycratinga, ispostavilo se da dot od firebirda ili krita ili ne (ovisi o zadnjem hitu koji uspostavi dot), umjesto da je normaliziran

- blue post danas: "Thanks, guys! We tested the issue again, and discovered the 6-piece set bonus is incorrectly basing its damage off of whether or not the first ability cast to trigger it was a critical hit or not. While we unfortunately don’t have an ETA on when this will be fixed..."

 

Najveci problem je s RG-om, tj. elitama. Ako ne kritnes, a ne da ti se cekati 5 min da RG kihne, moras skinuti dio FB seta da dot prestane, vratiti taj dio i probati ponovo. U najmanju ruku nespretno, no cak i to bi se dalo prozvakati da nije jedne male sitnice... u Griftovima ne mozes skinuti dio FB seta, tako da se desava da stignes do RG-a s 5 minuta preostalog vremena i ne stignes ga ubiti ako ti dot nije kritnuo.

 

Nadalje:

Hydra je jos uvijek puna bugova. Vecina runa ne uzima u obzir IAS, tako da osim sto je dmg manji ne radi niti T'n'Theo, a koliko znam ostao je i bug na nekim runama sa electrified elitama. 

Archon je, za sad, potpuno beskoristan. S buffom channeled spellova nema potrebe za njim, pogotovo sto gubis recimo black hole ili nesto slicno.

 

Svi ti 'bugovi' su poznati tjednima, zasto je blizz odlucio u zadnji tren mrdati nesto po FB setu nije mi jasno. Mislim da si jedna ozbiljna firma, a blizz bi to trebao biti, ne bi smjela dopustiti tako nesto. Naravno, ljudi sad jos i pi7de jer su bili brzi kad je trebalo prckati po FB bez testiranja, ali ETA za popravak je Soon(tm)...

 

Wiz je puno bolji nego sto je bio (iako je fire nazalost jedino sto valja), mislim da bi cak i s ovakvim zbuganim setom mogao do GR 33-34, ali previse ovisi o tom zadnjem dotu (RG) i koliko brojka pokaze.

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3

Uglavnom usrano.

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
14 godina
offline
Diablo 3

Da, skuzio sam da su digli DPS na 2h...samo nisam pirije posta iskreno uopce gledao gear.

 

Za sada mi se cini da je igra laksa nego sto je bila, ali moguce je da je to cisto neki moj feeling.

 

Trenutno ne fasciniraju monkovi jer vidio sam jucer par jako dobrih monkova koji su rasturali, a to bas i nisam vidio prije 2.1 pa me to potaklo da u petak startan od nule bas s monkom posto nemam niti jednoga na lvl 70.

 

Odlicna mi je stvar sto za rift sada svi daju key pa nema padobranaca po principu "zdrpi i brisi"...ako nemas key, odskakutaj i nafarmaj ih malo (posteno).

 

Maksimalno smo dosli do 28 na GR, ali igrao sam samo dva puta do sada (ili tri....ne sjecam se).

 

Do sada sam samo s crusom igrao na 2.1 pa cu danas malo upogonit barba, sutra wiza te prekosutra DH...tek da se malo prisjetim igranja s njima (ok, jedino barba ne mogu zaboraviti nikako :) ).

 

Je li netko od vas citao sta po forumima o buildovima za barabe i npr. wiza, je li ispalo sta novoga? 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Što se tiče Firebirda priznaju da ima bug s njim:

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/14059365980?page=22#426

 

Ista stvar s Hydrama:

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/14058735980#9

 

Po onome što sam vidio, to bi inače mogao biti jako dobar build za wiza (Firebird + Hydre):

 

EDIT:

Evo moj prvi posjet u "The Vault":

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.8.2014 13:52 (TomoR).
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3
Ekipa sto je sa bonus setom od ringova focus i restraint na koju foru to radi i kako to mogu najbolje iskoristiti igram sa wizzom
Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 3

Ima tko ovdje da je igrao Path of Exile (i da mu je igra bila dobra).

Kako trenutno stoji Diablo 3 sa usporedbom prema PoE ili Diablo 2?

Jesu li šta poboljšali igru?

Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
win32 kaže...

Da, skuzio sam da su digli DPS na 2h...samo nisam pirije posta iskreno uopce gledao gear.

 

Za sada mi se cini da je igra laksa nego sto je bila, ali moguce je da je to cisto neki moj feeling.

 

Trenutno ne fasciniraju monkovi jer vidio sam jucer par jako dobrih monkova koji su rasturali, a to bas i nisam vidio prije 2.1 pa me to potaklo da u petak startan od nule bas s monkom posto nemam niti jednoga na lvl 70.

 

Poboljsali su monka. Sada se sa njime stvarno da igrati. S istom opremom se prije mucih na t3, a sada ide laganica (govorim o riftu s 4 igraca). Jedino sam 'skillove uskladio' sa promjenama.

Sto se barabe tice, igrah ja do neki dan. Ono sto sam primjetio do sada da je ok je Leap, Earthquake, Might of the Earth set. Na noge Lut Socks zbog mogucnosti da imas 3 skoka koji se 'nadodaju'.  Royal ring i Immortal set da su ti ancientsi non stop u pogonu. Mislim da je earthquake dodatno poboljsan, i ancientsi da jace udaraju... Ali tu nisam siguran. Igram malo monka od kada se pojavio ovaj novi patch.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.8.2014 21:36 (Mrgud Veliki).
14 godina
offline
Re: Diablo 3
tigerija kaže...

Ima tko ovdje da je igrao Path of Exile (i da mu je igra bila dobra).

Kako trenutno stoji Diablo 3 sa usporedbom prema PoE ili Diablo 2?

Jesu li šta poboljšali igru?

Igrao sam je dovoljno dugo da mogu reci kako sam samo bezveze potrosio vrijeme koje sam mogao ulupati u Diablo.

 

Sve ostalo vezano uz POE trebas pitati u toj temi, a ne tu.

 

Josmi nije jasno kako ima ljudi koji usporeduju POE s D3, nema smisla.....pogotovo kako su ga najavljivali kao "D3 killer"! OMG

 

P.S.

 

Jos da mogu pokrenit igru, ma to bi bilo predivno!!! Fail

 

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/11760996368?page=1

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.8.2014 1:05 (win32).
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Evo da ne pričam puno, slike govore sve. +30M sjelo. 

 

Prvi set goblina i odmah ludnica. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Diablo 3
Franjo15 kaže...

Evo da ne pričam puno, slike govore sve. +30M sjelo. 

 

Prvi set goblina i odmah ludnica. 

Cekaj, gdje je to?

 

Hebemu ja ne mogu uci u igru vec par sati! Damn!

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
win32 kaže...

Cekaj, gdje je to?

 

Hebemu ja ne mogu uci u igru vec par sati! Damn!

Lako za njegovih 30 milja. To se skupi brzo, ali ja sada pokusao i usao iz prve tamo... Da nemas mozda win xp ?!?! Tu sam ja morao izvoditi kerefeke da se spojim :D Ili su isli sredjivati problem s XP windowsima i sada upropastili ostale, sto me ne bi cudilo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.8.2014 2:35 (Mrgud Veliki).
14 godina
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...
win32 kaže...

Cekaj, gdje je to?

 

Hebemu ja ne mogu uci u igru vec par sati! Damn!

Lako za njegovih 30 milja. To se skupi brzo, ali ja sada pokusao i usao iz prve tamo... Da nemas mozda win xp ?!?! Tu sam ja morao izvoditi kerefeke da se spojim :D Ili su isli sredjivati problem s XP windowsima i sada upropastili ostale, sto me ne bi cudilo.

Jesi vidio problem:

 

http://us.battle.net/d3/en/forum/5386227/

 

...i npr ovo:

 

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/11760996368?page=1

 

Vec je poprilican broj prituzbi te se poruka nalazi i kod pokusaja logina.

 

Inace kod mene je Win 7 x64, ali nije to do OS-a tj. nemaju ni oni pojma u cemu je problem pa sada lupetaju standardne gluposti.

 

Prije 6 h su rekli ovo:

 

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/11760996368?page=6#118

 

Znaci, prije sest sati su rekli da znajuu cemu je problem no ekipa se ni dalje ne moze logirat, nemam pojma zasto mi je sve ovo jako poznato.

 

Svakih par mj. ista stvar.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ja nisam imao nikakvih problema. Kod mene sve glatko išlo. 

WIN 8.1 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice