Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.129.946
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
13 godina
offline
Re: Diablo 3
toshak kaže...

opet zamalo.

 

FFS 40. sa monkom.. bome fino {#}

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
9 godina
offline
Diablo 3

Pao mi Ramaladni¨s Gift, koliko sam shvatio dosada on dodaje Socket u oružje ? Jel miče koju opciju s oružja ili dodaje još jednu ? Nebih da ga bezveze iskoristim pa zato pitam a čitajući na forumu shvatio sam da i nije baš da pada često u igri.

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.11.2014 9:37 (FrostyDog).
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
FrostyDog kaže...

Pao mi Ramaladni¨s Gift, koliko sam shvatio dosada on dodaje Socket u oružje ? Jel miče koju opciju s oružja ili dodaje još jednu ? Nebih da ga bezveze iskoristim pa zato pitam a čitajući na forumu shvatio sam da i nije baš da pada često u igri.

Da, na oružje koje nema socket dodaje socket i ne mjenja ništa. Djeluje kao dodatni stat.. S obzirom da ti je jedini iskoristi ga na neko dobro oružje s visokim DPS-om. Što se tiče dropa, to ovisi koliko imaš sreće. Meni nije padao nikako, a onda u subotu i nedjelju 5 komada. RNG...

9 godina
offline
Diablo 3

E hvala na savjetu, a evo i kampanju završio, Malthael me prvi put umlatio,dok sam shvatio da treba malo i ići okolo, a ne direktno na glavu. Drugi pokušaj je bio šetnja lagana.

Sve u svemu kampanja mi je jako zanimljiva bila,malo mi je Act IV bio prekratak, ali zato V dio priče nije podbacio,monsteri šareni,par puta su me dobro izmučili,iako sam igrao samo na Torment I a vidim da ima VI nivoa težine,sve u svemu uživao sam,a sad probati Adventure mod.

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.11.2014 12:53 (FrostyDog).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
FrostyDog kaže...

E hvala na savjetu, a evo i kampanju završio, Malthael me prvi put umlatio,dok sam shvatio da treba malo i ići okolo, a ne direktno na glavu. Drugi pokušaj je bio šetnja lagana.

Sve u svemu kampanja mi je jako zanimljiva bila,malo mi je Act IV bio prekratak, ali zato V dio priče nije podbacio,monsteri šareni,par puta su me dobro izmučili,iako sam igrao samo na Torment I a vidim da ima VI nivoa težine,sve u svemu uživao sam,a sad probati Adventure mod.

Sta prije skupit gear za t6 jer su tamo prave cari ove igre.Najaci set za barba ti je Reakor set imas na youtubeu furius charge build pa pogledaj,a ovdje imas za sve klase najace buildove i mozes vidjet iteme koje trebas skupit za taj build.

http://www.diablofans.com/builds

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/44882593
9 godina
offline
Diablo 3

Ma skupljam ja lagano, a evo pao mi još jedan Sun Keeper, taj me baš voli. Probao sam Torment II, ali me previše ubijaju pa se držim Torment I.

još jedan još jedan
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
FrostyDog kaže...

Ma skupljam ja lagano, a evo pao mi još jedan Sun Keeper, taj me baš voli. Probao sam Torment II, ali me previše ubijaju pa se držim Torment I.

Onaj 1. ti je bolji i ima više potencijala. Ovog možeš stavit na fallowera :D

15 godina
offline
Diablo 3

Jedno čudno pitanje.

 

Imam jedan jedini Furnace (dmg, int, vit i socket). Zanima me da li je moguće sa ramaldani gift dodati i drugi socket i tako imati 260 crit dmg (da li je ovo moguće na bilo kojem oružju) ili bi bilo bolje rerollati socket u dmg, pa dodati sa giftom drugi socket? 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 3

ne možeš dodati drugi socket.. socket rollaj u nešto drugo, pa ramom dodaš socket.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Da li sa Ramaldani mogu dodati socket na bilo koji gear koji nema socketa? Rings i amulets npr? 

 

Eh, da kada već pitam svašta, još jedno brzopotezno. Htio sam neki dan dati početniku par miliona da mu se nađe no trade je onemogućen, ima li drugi način da mu se poklone goldi? 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.11.2014 9:12 (boxer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 3

ramo samo na weapove i bilo kakav trade je onemogućen (osim itema iz vanille ofc).. {#}

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.11.2014 9:24 (nine).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
boxer kaže...

Da li sa Ramaldani mogu dodati socket na bilo koji gear koji nema socketa? Rings i amulets npr? 

 

Eh, da kada već pitam svašta, još jedno brzopotezno. Htio sam neki dan dati početniku par miliona da mu se nađe no trade je onemogućen, ima li drugi način da mu se poklone goldi? 

 

Ramaladni ide samo na oruzja za sad. Postoji pritisak na službenom forumu da se omogući i bušenje drugih itema što je i moguće da će staviti u jednom od narednih patcheva no za sad nema nikakvih najava od strane "blue" postova. Golde ne možeš dati nikako, no možeš mu iskrcavati magic i rare iteme pa nek prodaje. I vući ga na T6 da mu je veći gold find.

14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Jel igra tko PTR?

 

Ima šta zanimljivo da se pogleda

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Diablo 3 i RoS na 50% popusta na službenom store-u do 2.12:

https://us.battle.net/shop/en/product/game/diablo

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Diablo 3

Diablo 3 fanboy{#} haha

sup bro?
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
Franjo15 kaže...

Jel igra tko PTR?

 

Ima šta zanimljivo da se pogleda

Evo baš sam oo stavio na drugom forumu, pa ću i ovdje dodati.

 

Jučer popodne i jutros sam uspio upasti na PTR na višim tormentima, i donekle istestirati promjene na DH i wizardu.

Nisam jedan od nekih koji ruše svjetske rekorde, možda malo iznad prosjeka.

 

Prvo, ako netko ne zna,možete sve likove iskopirati na PTR. Tako da ne morate polaziti od nule 

 

 

Ukratko - sa DH će se solo moći hvatati još veći GR leveli nego dosad.{#}

 

Oslabili su lik, ali su smanjili težinu GRiftova, i povećali vitality. {#}

 

Sa DH sam na normali završio samo 37 (bio sam blizu i 38 i 39 - ali nisam se htio odreći kombinacije sa Calamityem i 5 ispaljivaja sentrya u korist light kombinacije). Trialse bih završavao na 39, samo 2 puta sam solo dobio 40.

 

Na PTR sam iz prvog pokušaja na trialsima dobio 43. Tu sam primijetio i lijepi bug - kad završite trials 43 dobije se 795 milijuna XP i zlata. Na 41 se dobije 725 milijuna.

Odradio sam desetak trialsa i digao paragon sa 635 na 636. Petnaestak minuta za level {#}

 

Nakon toga sam iz prvog pokušaja završio GR 40. Mislim da ću ja osobno doći do 43-44 solo. Bolji će naravno ići i dalje...

 

Koristio sam Kridershot i makao sam Cluster arrow (troši najviše hatreda) i stavio preparation (sa runom koja vraća 45 hatreda postepeno u 15 sekunda). Sentryji pucaju samo kad i ja pucam, ali ne moram nišaniti u ništa. Sentryji i dalje samostalno nišane. Pa bih jednostavno posadio 3 sentrya i makao se par ekrana unazad, pucao u zid, i kad se vratim sve je očišćeno. Hatred je non stop na maximumu. Prvi put kad stavljate sentrye možete staviti 3 komada bez čekanja, i nakon toga 8 sekundi pauze. AKo poginete, možete odmah nakon oživljavanja staviti opet 3 komada, pa je i to malo lakše.

 

Najveća promjena (po meni) je ta što više DH neće moći žuriti na čelo grupe i raditi sve sam. Sada je definitivno pozadinski lik, i MORA imati tenk ili dva ispred sebe.

 

Wizard se, unatoč tome što sada kad se zamijene magefist za T&T za brže pucanje hydre, jednostavno ne radi dovoljno brzo potrebni DMG. Pokušao sam GR38, ali jednostavno sam neslavno pao. Prošao sam 11% Grifta, a već je prošlo 8 minuta, pa sam lagano odustao. To još moram provjeriti, ali nisam više uspio upasti sa wizardom u igru.

 

Šta se tiče promjena u opremi, kad dođe patch 2.1.2 morat ćemo nabaviti svu novu opremu za likove.

Ancient legendary (na običnim legovima tako piše, na zelenim kompletima ne piše) imaju bolju (veću) statističku vrijednost.

 

Kaiši, prstenovi, chest armor, pants, boots imaju nove vrijednosti do 650 primarni affix i vitality, ressist all ide od 100 - 130.

Kacige i amuleti idu na 1000. 

Sve stare stvari ostaju takvi kakve jesu, jedino Hellfire amulet odmah nudi mogućnost promjene na 1000.

One hand weapon (napravio sam 10 devastatora, i 3 su bila ancient leg) ukrao sam ideju od Tome {#} idu isto - primary affix i vitality idu na 1000, res all do 130, a max weapon DMG ide sa 1490 na 1940. Uspio sam navući jednog Devastatora na 2950 (otprilike).

Na wizzu sam imao The Witching Hour (sa DEX, 6% IAS i 43% CHD), i najobiičniji Fleeting strap koji sam iskovao (642 int, 647 vit, 7%IAS i 389 armor) ga je prestigao u sve tri vrijednosti. 

Ovaj tren se ne mogu sjetiti brojeva za 2 hand weapon, ali, očito će nam trebati povećani leg drop kad dođe novi patch (bilo bi lijepo 2000% kao i na PTR). Sad na PTR sam u jednom riftu na T6 završenom do kraja dobio 50-60 legova. Na obični brzi bounty A1 na normalu sam dobio 8 legova. Možda čak i previše padaju. 

Sad su na mapi još bolje nacrtali gobline, da ih netko ne bi promašio, velika ikona goblina sa vrećom se vidi na mapi. Uspio sam srediti jednog koji baca blood shardove, i sa zadovoljstvom sam otišao 2 puta kockati kod Kadale dok nisam uspio pokupiti sve BS sa poda 

 

E da, kasnije sam odradio sam par manjih griftova sa wizardom (34, 35 po 2 puta), i od 12 pokušaja poboljšavanja gemova prošlo mi je 10. Ali 2 puta sam tukao na 60%, drugi pokušaji su bili na 15, 8 i 4% šanse i prolazili su jako dobro. Ovaj zadnji na 4% iz prve!

Sa DH su mi prošla sva 3 na 30%.

 

To je brzi izvještaj, ako netko nešto želi dodatno saznati, neka pita.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

I ono najvažnije kaj se tiče DH , Tasker&Theo više nije MUST HAVE item . Tako da se sad da kombinirati više setova

Sve u svemu ja kao okorjeli DH sam zadovoljan

Postoje ljudi kole vole tarantule i oni koji ih još nisu zavoljeli
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Grozota kaže...

I ono najvažnije kaj se tiče DH , Tasker&Theo više nije MUST HAVE item . Tako da se sad da kombinirati više setova

Sve u svemu ja kao okorjeli DH sam zadovoljan

Je, ali Firebird wizzu će sad dobro doći TnT jer Hydre će uzimati attack speed od toon-a i taskerica. Bar po trenutnom stanju na PTR-u.

9 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Diablo 3 i RoS na 50% popusta na službenom store-u do 2.12:

https://us.battle.net/shop/en/product/game/diablo

 

 

 

Eto, da sam pričekao 6 dana s kupovinom igre mogao sam 20kuna uštedjeti.

 

Ja ovu moju Barbaricu vozam li vozam, sinoć mi pade Maximus, onaj Demonic Slave prži mobove,samo šetam okolo,sad sam u napasti da onaj gem na njega upotrijebim, a pao je tek kad mi pao Aughilds Plan pa sam si napravio tri komada opreme da mi lakše Torment I ide, i stvarno lakše ide. Greter Riftove isto igram koliko mogu, tj. koliko mi ključeva pade, zasada samo level 1 dok gemove ne pokupim (to sam pročitao na nekom forumu, da se ne zalječem jer je drop više manje isti pa se držim te taktike).

 

I da priupitam, koja 3 gema su se pokazala najbolja za nositi kod barbara ? Ako netko može nešto iz osobnog iskustva da napiše, hvala.

 

A i zadnjih stotinjak stranica postova sam na forumu pročitao, što više čitam to mi je više zbrka u glavi,ali sve u svemu zabave neće da manjka.

 

13 godina
offline
Re: Diablo 3
FrostyDog kaže...

 

I da priupitam, koja 3 gema su se pokazala najbolja za nositi kod barbara ? Ako netko može nešto iz osobnog iskustva da napiše, hvala.

Mislim da je netko već stavio neki dan, ali evo ti ponovno link na diabofans.

 

Tu imaš navedene najpopularnije barbarian buildove i kad klikneš na neki pišu ti skillovi, itemi i legendary gemovi koje koristi. Moj barb je tek negdje za T4 i koristi samo jedan gem pa nisam baš u toku što je najbolje.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
striko kaže...
Franjo15 kaže...

Jel igra tko PTR?

 

Ima šta zanimljivo da se pogleda

Evo baš sam oo stavio na drugom forumu, pa ću i ovdje dodati.

 

Jučer popodne i jutros sam uspio upasti na PTR na višim tormentima, i donekle istestirati promjene na DH i wizardu.

Nisam jedan od nekih koji ruše svjetske rekorde, možda malo iznad prosjeka.

 

Prvo, ako netko ne zna,možete sve likove iskopirati na PTR. Tako da ne morate polaziti od nule 

 

 

Ukratko - sa DH će se solo moći hvatati još veći GR leveli nego dosad.{#}

 

Oslabili su lik, ali su smanjili težinu GRiftova, i povećali vitality. {#}

 

Sa DH sam na normali završio samo 37 (bio sam blizu i 38 i 39 - ali nisam se htio odreći kombinacije sa Calamityem i 5 ispaljivaja sentrya u korist light kombinacije). Trialse bih završavao na 39, samo 2 puta sam solo dobio 40.

 

Na PTR sam iz prvog pokušaja na trialsima dobio 43. Tu sam primijetio i lijepi bug - kad završite trials 43 dobije se 795 milijuna XP i zlata. Na 41 se dobije 725 milijuna.

Odradio sam desetak trialsa i digao paragon sa 635 na 636. Petnaestak minuta za level {#}

 

Nakon toga sam iz prvog pokušaja završio GR 40. Mislim da ću ja osobno doći do 43-44 solo. Bolji će naravno ići i dalje...

 

Koristio sam Kridershot i makao sam Cluster arrow (troši najviše hatreda) i stavio preparation (sa runom koja vraća 45 hatreda postepeno u 15 sekunda). Sentryji pucaju samo kad i ja pucam, ali ne moram nišaniti u ništa. Sentryji i dalje samostalno nišane. Pa bih jednostavno posadio 3 sentrya i makao se par ekrana unazad, pucao u zid, i kad se vratim sve je očišćeno. Hatred je non stop na maximumu. Prvi put kad stavljate sentrye možete staviti 3 komada bez čekanja, i nakon toga 8 sekundi pauze. AKo poginete, možete odmah nakon oživljavanja staviti opet 3 komada, pa je i to malo lakše.

 

Najveća promjena (po meni) je ta što više DH neće moći žuriti na čelo grupe i raditi sve sam. Sada je definitivno pozadinski lik, i MORA imati tenk ili dva ispred sebe.

 

Wizard se, unatoč tome što sada kad se zamijene magefist za T&T za brže pucanje hydre, jednostavno ne radi dovoljno brzo potrebni DMG. Pokušao sam GR38, ali jednostavno sam neslavno pao. Prošao sam 11% Grifta, a već je prošlo 8 minuta, pa sam lagano odustao. To još moram provjeriti, ali nisam više uspio upasti sa wizardom u igru.

 

Šta se tiče promjena u opremi, kad dođe patch 2.1.2 morat ćemo nabaviti svu novu opremu za likove.

Ancient legendary (na običnim legovima tako piše, na zelenim kompletima ne piše) imaju bolju (veću) statističku vrijednost.

 

Kaiši, prstenovi, chest armor, pants, boots imaju nove vrijednosti do 650 primarni affix i vitality, ressist all ide od 100 - 130.

Kacige i amuleti idu na 1000. 

Sve stare stvari ostaju takvi kakve jesu, jedino Hellfire amulet odmah nudi mogućnost promjene na 1000.

One hand weapon (napravio sam 10 devastatora, i 3 su bila ancient leg) ukrao sam ideju od Tome {#} idu isto - primary affix i vitality idu na 1000, res all do 130, a max weapon DMG ide sa 1490 na 1940. Uspio sam navući jednog Devastatora na 2950 (otprilike).

Na wizzu sam imao The Witching Hour (sa DEX, 6% IAS i 43% CHD), i najobiičniji Fleeting strap koji sam iskovao (642 int, 647 vit, 7%IAS i 389 armor) ga je prestigao u sve tri vrijednosti. 

Ovaj tren se ne mogu sjetiti brojeva za 2 hand weapon, ali, očito će nam trebati povećani leg drop kad dođe novi patch (bilo bi lijepo 2000% kao i na PTR). Sad na PTR sam u jednom riftu na T6 završenom do kraja dobio 50-60 legova. Na obični brzi bounty A1 na normalu sam dobio 8 legova. Možda čak i previše padaju. 

Sad su na mapi još bolje nacrtali gobline, da ih netko ne bi promašio, velika ikona goblina sa vrećom se vidi na mapi. Uspio sam srediti jednog koji baca blood shardove, i sa zadovoljstvom sam otišao 2 puta kockati kod Kadale dok nisam uspio pokupiti sve BS sa poda 

 

E da, kasnije sam odradio sam par manjih griftova sa wizardom (34, 35 po 2 puta), i od 12 pokušaja poboljšavanja gemova prošlo mi je 10. Ali 2 puta sam tukao na 60%, drugi pokušaji su bili na 15, 8 i 4% šanse i prolazili su jako dobro. Ovaj zadnji na 4% iz prve!

Sa DH su mi prošla sva 3 na 30%.

 

To je brzi izvještaj, ako netko nešto želi dodatno saznati, neka pita.

Prvo i prvo zelis imat cluster arow pogotovo ako igras s kriderom.A daj mi molim te reci kad je hunter sibo sam naprijed u partyu?Pa nije on tank da to radi,hunter je zadnji iza svih i tuce najace od svih,znam jer mi je hunter main i rijesio sam lvl 41 solo da igram griftove cesto islo bi to i do 43 sigurno,i sta su sad napravili s tim da moras sam napadat da bi sentry napado isto,napravili su to da se ja opet sakrijem iza zida i pucam u zid {#}.Isti vrag drugo pakovanje.Apsulutni bis item je kridershot kojeg vecina jos nije ni vidjela kak izgleda,sve ostalo nece bit ni blizu dmgu sa kriderom i ruksakom jer je to automatski 2 sentrya manje.Ja se dam kladit da ce do livea jos 100 stvari promjenit jer ovo ne valja.Druga stvar uopce ne razumijem zasto non stop spominju tu hydru i t&t pa da nabrijes ias na max i dalje ta hydra nece radit neki znatni dmg jedino ju je fora vidjet na steroidima.Pokusali su nesta napravit i "popravit" po meni nije im bas uspjelo.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/44882593
13 godina
offline
Diablo 3

Bezveze, izgleda da se crnopetkovni diablo na popustu ne moze kupiti kao gift . Srecom i "kinezi" su snizili cijene, na g2a ima vec od 16 eur.

 

 

Inace, kao reply na onaj post gore o dh i wizu na ptru - DH trenutno nije nista nerfan (bude probably), uz male izmjene taktike i pokojeg itema, daje veci dps output nego na live. Kridershot (edit - i ruksak, kako je XSX rekao gore) sa par %dmg + %lighting (najcesce) prakticki cisti trash bez potrebe za santryima, 8 sec charge po elite packu i gotovo. Firebird wiz ga ne moze pratiti na t6 - na live je obrnuto. Problem je jedino sto uz aktivniji gameplay i bez SS DH postaje prilicno ranjiv na 40+ :)

 

FOTM Wiza je trenutno SerpentS + IAS + taskers + %hydradmg. Na zadnjem Hydra ias breakpointu spale RG (40+) bez problema. Jedino sto firebird set izgleda ne radi kako spada. Sa dosta ancient itema, ancient witching i odlican furnace, t6 cistim sporije nego na live. Vidim da se na forumima dosta ljudi zali da je bugiran set na ptru, izgleda da cesto fire DOT ne dosegne perma cap.

 

Usput, od nekih 1000 leg koliko sam skupio na ptr, osim ancient armora, jedino vrijedno spomena su dva ancient witching (jedan smece) i jedan vuglaris furnace. Niti jedan WoH, ancient sunkeeper, soj, nista. Osjecam dosta buducih frustracija na forumu kada ekipa ni nakon par stotina sati ne dropa ni jedan ancient weapon :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.11.2014 13:34 (mcf).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
XSX kaže...

Prvo i prvo zelis imat cluster arow pogotovo ako igras s kriderom.A daj mi molim te reci kad je hunter sibo sam naprijed u partyu?Pa nije on tank da to radi,hunter je zadnji iza svih i tuce najace od svih,znam jer mi je hunter main i rijesio sam lvl 41 solo da igram griftove cesto islo bi to i do 43 sigurno,i sta su sad napravili s tim da moras sam napadat da bi sentry napado isto,napravili su to da se ja opet sakrijem iza zida i pucam u zid {#}.Isti vrag drugo pakovanje.Apsulutni bis item je kridershot kojeg vecina jos nije ni vidjela kak izgleda,sve ostalo nece bit ni blizu dmgu sa kriderom i ruksakom jer je to automatski 2 sentrya manje.Ja se dam kladit da ce do livea jos 100 stvari promjenit jer ovo ne valja.Druga stvar uopce ne razumijem zasto non stop spominju tu hydru i t&t pa da nabrijes ias na max i dalje ta hydra nece radit neki znatni dmg jedino ju je fora vidjet na steroidima.Pokusali su nesta napravit i "popravit" po meni nije im bas uspjelo.

Nisam vidio Kridershot nikada (na svojim DH, čak ni za transmog), i razumijem šta si htio reći...

 

Što se tiče Hydre, možda će se morati imati TnT; probao sam nakratko Wizza na PTR-u (tako mi došlo, iako mi nije main), bez TnT i trebala mi je cijela vječnost (par sekundi duže po packu nego na live a.k.a vječnost) da mi krene Firebird bonus procat. nisam imao TnT u stashu da probam razliku. Nadam se da će taj dio apply-anja 3000% damage as fire "malo popraviti".

13 godina
offline
Re: Diablo 3
XSX kaže...

Druga stvar uopce ne razumijem zasto non stop spominju tu hydru i t&t pa da nabrijes ias na max i dalje ta hydra nece radit neki znatni dmg jedino ju je fora vidjet na steroidima.Pokusali su nesta napravit i "popravit" po meni nije im bas uspjelo.

Firebird + 120%+ fire damage + visoki IAS (TT) + %hydradmg + dvije hydre (Sparker) = jako veliki "koncentrirani" dmg, ono sto Wizu fali na visokim GR. E sad, kad se sve popachira i dodje na live (bit ce jos promjena sigurno), vidjet cemo hoce li biti mjesta za wiza u gr 50+ partyu.

 

Za t6 je i tako svejedno, uz max gear, dosta je i blizzard + black hole, eventualno meteor ili hydra u slabom partiju, za speed rift.

11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Jel ima tko da igra HC sezonu barem T1-2 ... Riftove, bountije .... svejedno

Postoje ljudi kole vole tarantule i oni koji ih još nisu zavoljeli
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Grozota kaže...

Jel ima tko da igra HC sezonu barem T1-2 ... Riftove, bountije .... svejedno

Ja sam igrao HC, sad već nekih mjesec dana ne igram baš. Odustao sam izgleda od D3 iako to niti sam nisam shvatio. 

9 godina
offline
Re: Diablo 3
Franjo15 kaže...

Ja sam igrao HC, sad već nekih mjesec dana ne igram baš. Odustao sam izgleda od D3 iako to niti sam nisam shvatio. 

 

 

Meni je baš dobra igra taj Diablo 3, u ovih par dana još mi nije dosadio,a i jučer Goblin otvorio portal,a u njemu oko 33 miliona golda, do danas sam muku mučio s manjkom golda, a sada nakon stavljanja gema za golde, ma samo dolaze, a i Immortal Kings skupljena 4 komada za mog barbara, uživanje je igrati igru, kampanja mi je bila odlična ali ovaj Adventure mod je predobar.

 

Goblin uranio ovog Božića Goblin uranio ovog Božića
Torment IV i ide Torment IV i ide
13 godina
offline
Re: Diablo 3
FrostyDog kaže...

Meni je baš dobra igra taj Diablo 3, u ovih par dana još mi nije dosadio,a i jučer Goblin otvorio portal,a u njemu oko 33 miliona golda, do danas sam muku mučio s manjkom golda, a sada nakon stavljanja gema za golde, ma samo dolaze, a i Immortal Kings skupljena 4 komada za mog barbara, uživanje je igrati igru, kampanja mi je bila odlična ali ovaj Adventure mod je predobar.

 

S tim gemom se rješavaju svi problemi oko golda. Imaš i par itema koji super idu uz njega. Kad farmam T6 onda si stavim amulet koji te heala kad pokupiš gold, belt koji ti daje onoliko armora koliko golda pokupiš pa si besmrtan i bracers koje ti daju xp za pokupljeni gold. Još kad levelaš gem, non stop ti je gold na ekranu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.11.2014 7:07 (Hexfire).
9 godina
offline
Re: Diablo 3
Hexfire kaže...

S tim gemom se rješavaju svi problemi oko golda. Imaš i par itema koji super idu uz njega. Kad farmam T6 onda si stavim amulet koji te heala kad pokupiš gold, belt koji ti daje onoliko armora koliko golda pokupiš pa si besmrtan i bracers koje ti daju xp za pokupljeni gold. Još kad levelaš gem, non stop ti je gold na ekranu.

 

 

Ma ima u ovoj igri svašta, jučer u jednom danu pokupio preko 70M golda (danas pauza),sad mi samo Ruby gemova fali,a non stop mi legendarni ili set itemi padaju,još sam u fazi isprobavanja kombinacija skilova a njih hvala bogu nefali nimalo.

 

Momentalno idem na što brže farmanje,ustvari da što prije prođem Rift. Prije ovog gema za golde skupljao sam žute predmete te ih prodavao,sada ih preskačem,samo gubiim vrijeme s njima. A i crveni gem u Helm i što više iskustva kupiti po satu pređene igre,druge nema.A paragoni samo rastu.

 

Mogu misliti kako je zabavno ostale klase igrati kad mi je barbar ovako dobar.

13 godina
offline
Re: Diablo 3
FrostyDog kaže...

 

Momentalno idem na što brže farmanje,ustvari da što prije prođem Rift. Prije ovog gema za golde skupljao sam žute predmete te ih prodavao,sada ih preskačem,samo gubiim vrijeme s njima. A i crveni gem u Helm i što više iskustva kupiti po satu pređene igre,druge nema.A paragoni samo rastu.

 

Mogu misliti kako je zabavno ostale klase igrati kad mi je barbar ovako dobar.

Trebat će bi hrpa žutih i plavih za craftanje kad tad :D. Ja kupim sve osim bijelih pa nek se nađe. Nisam od onih kojima je bitno da budu 100% efikasni i takve spike.

 

Klase su meni sasvim ok. Je da svaka ima svojih problema, ali zabavne su i podjednako igram sa svakom zadnje vrijeme.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice