Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.307
|
čitano: 4.115.725
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Poz nekidan sam nabavio diablo 3 (bez ekspanzije).

Jos malo ostalo pa preasao sam ga ali nazalost nisam znao da je normal difficulity ustvari braindead easy.Ali svejedno nasao sam nekih legendary itema.

Igram sa monkom pa me zanima na kojoj tezini da krenem igrati poslje normal da bude izazov a ne smrtna kazna.

I sta bude kad ukljucis public game koje su prednosti a koje mane?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
rayallen34 kaže...

Poz nekidan sam nabavio diablo 3 (bez ekspanzije).

Jos malo ostalo pa preasao sam ga ali nazalost nisam znao da je normal difficulity ustvari braindead easy.Ali svejedno nasao sam nekih legendary itema.

Igram sa monkom pa me zanima na kojoj tezini da krenem igrati poslje normal da bude izazov a ne smrtna kazna.

I sta bude kad ukljucis public game koje su prednosti a koje mane?

Težinu možeš namještati "on the fly". Kad vidiš da ti je preteško smanjiš težinu.

 

Public game znači da ti se bilo tko u bilo kojem trenutku može joinati u tvoju igru i dalje s tobom klati monstere. Po defaultu je da ti sam zoveš ljude s kojima želiš igrati u party. 4 maksimalno možete biti. Prednost je lakše i brže farmanje, a nedostatak što se može joinati bilo tko :D. Ne mogu reći da sam imao nekih loših iskustava, ali ima svakakvih debila.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Diablo 3
rayallen34 kaže...

Poz nekidan sam nabavio diablo 3 (bez ekspanzije).

Jos malo ostalo pa preasao sam ga ali nazalost nisam znao da je normal difficulity ustvari braindead easy.Ali svejedno nasao sam nekih legendary itema.

Igram sa monkom pa me zanima na kojoj tezini da krenem igrati poslje normal da bude izazov a ne smrtna kazna.

I sta bude kad ukljucis public game koje su prednosti a koje mane?

 

 

Ajde da i ja kažem koju pametnu(možda), i sam igram ovu super igru eto vec 23 dana,već, igrao prvo Starter da vidim da li je to uopšte za mene, isprobao 5 klasa pa mi se svidjelo (krenuo s barbarom prvo, a evo upravo večeras digao i drugog barbara na lvl 70, s oba komotno Torment VI ide, jedan složen za farmanje golda, drugi za Riftove, a toliko dobre opreme imam).

Moj ti je savjet da što prije bježiš s Normala, igraj što veći level možeš a da ti je igra ugodna, kombiniraj razne skilove, ako neznaš kako pogledaj na youtube, nađe se svakakvih savjeta. Veći nivo težine više golda i više iskustva, više iskustva brže levele dižeš, jednostavna matematika.

1. i osnovno : što prije Reaper of Souls kupi. A razlog jedan i jedini je taj što imaš leveliranje likova do lvl 70. A na lvl 70 padaju tek pravi predmeti.

2. i osnovno: imaš Adventure mod koji daje sasvim novu dimenziju igri, više raznih zadataka, više nagrada,

3. i ne zadnje: Greater Riftovi - unutar njih dobijaš gemove koje možes staviti u prstenje i amulet (a dobre tek opreme, jednostavno se mora isprobati),a o brojnim pogodnostima istih ima na netu puno toga (od Youtube do diablo wikia), i sam čitam i učim se ovoj igri i svaki dan nešto novo naučim.

A za public, nije loše ako voliš takakv tip igre, brže se napreduje (više iskustva dobijaš u odnosu da solo igraš), kažu da i bolja oprema pada, koliko sam ja igrao, nisam primjetio, a najbolje je isprobati pa se osobno uvjeriti.

Ja se ipak držim solo zasada, nemam živaca čekati 5-10 minuta da se neko sjeti pomaknuti s mape dok za to vrijeme pola Rifta solo riješim.

 prešao prvu milijardu golda,kad prije prešao prvu milijardu golda,kad prije
15 godina
online
Diablo 3

Novi patch na PTR-u:

http://www.diablofans.com/blizz-tracker/topic/58121-patch-2-1-2-ptr-patch-notes-updated-12-8

 

Ukratko, Hydra ojačana, crafting materijali i gemovi stackaju do 5000.

 

Drop rate jako rijetkih legendarnih predmeta je povećan, znači lakše će biti dobiti Furnace, Starmetal Kukri i slično, valjda.

Moj PC  
6 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Nabavio sam thinkpad e520 s i3 2330m 6Gb rama, integrirana HD3000, jel se može šta igrat s tim? Ima tko kakva iskustva. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3

Ja mogu odigrat koju na svojem i5, HD3000, 4GB RAM-a.

 

Detalji na minimum, zvuk na 16-32 kanala, 1280x1024 ili 1366x768 solo rade sasvim OK. Osim onih mjesta gdje inače budu dropovi, tamo pada i ovako i onako. Može se i party, tako dugo dok se ne prekrca efektima. Odigrao sam i koji GR35+ uspješno na laptopu, i to čak preko mobile sticka sa minimum 150 latencijom.

 

Nećeš se totalno nauživat, ali moći ćeš se sigurno igrati, doduše ti si HC igrač... Preporučam ti da probaš, prvo sa SC likom; lako je prebaciti igru, samo s drugog kompa skopiraš cijeli D3 folder, staviš na novi laptop instaliraš BNet klijenta i pokažeš mu putanju gdje se nalazi.

11 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Novi patch na PTR-u:

http://www.diablofans.com/blizz-tracker/topic/58121-patch-2-1-2-ptr-patch-notes-updated-12-8

 

Ukratko, Hydra ojačana, crafting materijali i gemovi stackaju do 5000.

 

Drop rate jako rijetkih legendarnih predmeta je povećan, znači lakše će biti dobiti Furnace, Starmetal Kukri i slično, valjda.

Taj patch ja necu dobiti na diablo 3, ili je samo za ROS?

 

Koliko je ovo sigurna kupovina?

http://www.njuskalo.hr/pc-igre/diablo-3-reaper-of-souls-pc-key-code-cd-oglas-13233877

 

I dali je netko kupio preko g2a i dali radi sve ok?

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.12.2014 15:33 (brkan83).
15 godina
offline
Re: Diablo 3
brkan83 kaže...
TomoR kaže...

Novi patch na PTR-u:

http://www.diablofans.com/blizz-tracker/topic/58121-patch-2-1-2-ptr-patch-notes-updated-12-8

 

Ukratko, Hydra ojačana, crafting materijali i gemovi stackaju do 5000.

 

Drop rate jako rijetkih legendarnih predmeta je povećan, znači lakše će biti dobiti Furnace, Starmetal Kukri i slično, valjda.

Taj patch ja necu dobiti na diablo 3, ili je samo za ROS?

 

Koliko je ovo sigurna kupovina?

http://www.njuskalo.hr/pc-igre/diablo-3-reaper-of-souls-pc-key-code-cd-oglas-13233877

 

I dali je netko kupio preko g2a i dali radi sve ok?

Nije sigurno (njuškalo).

 

Moja preporuka je definitivno G2A ili Kinguin (pogledaj gdje ima jeftinije). Potpuno su sigurni (jer preko paypala ide transakcija) i najjeftiniji.

15 godina
offline
Re: Diablo 3
brkan83 kaže...

 

I dali je netko kupio preko g2a i dali radi sve ok?

Osobno sam kupio preko G2Play,sebi u 4. mjesecu D3 i RoS krajem 8. mjeseca i kumu D3+RoS nedavno.

 

Oba puta je sve prošlo bez ikakvih problema.

 

Tako da mogu preporučiti G2Play kao pouzdan site za kupovinu D3 {#}

Tigar Krezumica
15 godina
online
Diablo 3

Itko drugi???

 

A utorak je...

 

Što se tiče kupovine, da g2play je i meni bio OK svaki put kad sam kupovao.

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Itko drugi???

 

A utorak je...

 

Što se tiče kupovine, da g2play je i meni bio OK svaki put kad sam kupovao.

svima

 

"We are aware of an issue that is affecting our authentication servers, which may result in failed or slow login attempts. We are currently investigating the cause and will provide updates as they are available."

12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ola ekipa, vraćam se igri nakon pauze od 4 mjeseca. Može li mi koji WD reći koje su najosnovnije promjene u toj klasi? Vidim da su uveli ikone za fetishe napokon :)

Endure...and in enduring grow stronger
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
Pixie_st kaže...

Ola ekipa, vraćam se igri nakon pauze od 4 mjeseca. Može li mi koji WD reći koje su najosnovnije promjene u toj klasi? Vidim da su uveli ikone za fetishe napokon :)

Realno, nema promjena, par varijacija na pet build i Jade isti kao i prije.

 

Petovi malo duže preživljavaju.

 

Mana spenderi i dalje nemaju smisla.

12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Evo taman čitam par stvari (da ne bi rekli da sam lijen {#}). Ne vidim bitniju promjenu mimo legendary gemova, HF amuleta i Griftova. Koja je svrha GRiftova? E-peen ili ima neki spešl loot tamo?

Endure...and in enduring grow stronger
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
Pixie_st kaže...

Evo taman čitam par stvari (da ne bi rekli da sam lijen {#}). Ne vidim bitniju promjenu mimo legendary gemova, HF amuleta i Griftova. Koja je svrha GRiftova? E-peen ili ima neki spešl loot tamo?

Legendarni gemovi padaju samo u G riftovima, i upgrade-aju se samo tamo.

 

Neki gemovi to i zaslužuju {#}

13 godina
offline
Diablo 3

EDIT: Falija temu.. {#}

Whomsoever takes this sword shall wield the power eternal.. But, as the sword remains fresh, so must power SCAR the spirit. -Frostmourne | R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.12.2014 21:37 (luxxxfromhell).
Moj PC  
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Diablo 3
luxxxfromhell kaže...

EDIT: Falija temu.. {#}

 

 

Bolje i to nego stan kao neki.

 

A ovaj Diablo je baš zarazan, kao droga, nisam mislio da me neka igra toliko može natjerati da sjedim za PC, onaj osjećaj kad ti pade zeleni item je predobar. Krenio samo 1 sat prije spavanja, i evo skoro ponoć.

 

 

Nadopuna:

Evo i paragon 333, fino, čak prije nego što sam mislio, još samo da nije toliko posla pa da se stignem više igrati. Pored dva barbara (jedan za paragone, Torment 6 bez problema, jedan za golde farmati, Torment 6 na guranje, poneke elite s njim moram preskociti, oko 10000% za golde s svom opremom pa mi na momente bude gusto) digao sam i dva Crusadera na level 70, jedan ide jako brzo Torment I, a drugi super brzo Torment III, samo što mi nisu sjeli nikako, neznam zašto. Primjetio sam da s jako malo All Ressist (150-170) komotno gaze elite i monstere, zanimljiva klasa, još moram da je proučim, možda mi se i svidi na kraju (iako sumnjam).

padaju set itemi kao na traci padaju set itemi kao na traci
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.12.2014 18:13 (FrostyDog).
15 godina
online
Diablo 3

Evo, da ne bi tema umrla, jedna Demon Hunterica:

http://worldcosplay.net/photo/2600249

 

Hint: strelica na desno ima još sličica.

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.12.2014 8:39 (TomoR).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Diablo 3

Ja evo danas planiram krenuti prvog Hardcore lika, koliko vidim moram paziti jer ako umrem gotovo je, nema povratka, idem opet s Barbarom, taman sam se na njega navikao na Softcore, super klasa.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
FrostyDog kaže...

Ja evo danas planiram krenuti prvog Hardcore lika, koliko vidim moram paziti jer ako umrem gotovo je, nema povratka, idem opet s Barbarom, taman sam se na njega navikao na Softcore, super klasa.

Barbar je najgori od svih klasa za HC - jer jedini nema 2nd life, tj. varijantu da umre i igra ga oživi.

 

Witch Doctor - Spirit Vessel

Crusader - Indestructible + Akkharat Champion/Prophet runa

Demon Hunter - Awareness

Monk - Near Death Experience i djelomice Serenity

Wizard - Unstable Anomaly + revive od Firebird seta

 

Kako god odlučio, sretno.

14 godina
offline
Diablo 3

Kupujem neku igru za chill i naidem na ovo:

 

http://www.randyrun.com/Diablo-3/Diablo-3-Items/Weapons:::7453_7455_8774.html

 

Ne znam samo s cime se taj tip drogira i ima li ljudi koji to uistinu kupuju!?

Skupo smece koje ionako sam nafarmas ako ti treba, a 99% toga ionako ode u matse kada dropa.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Barbar je najgori od svih klasa za HC - jer jedini nema 2nd life, tj. varijantu da umre i igra ga oživi.

 

Witch Doctor - Spirit Vessel

Crusader - Indestructible + Akkharat Champion/Prophet runa

Demon Hunter - Awareness

Monk - Near Death Experience i djelomice Serenity

Wizard - Unstable Anomaly + revive od Firebird seta

 

Kako god odlučio, sretno.

 

Vidiš, to nisam znao, ali nema veze, idem ga levelirati do lvl 70 kad sam već krenio s njim,i otvoriti Adventure mod za druge likove koje budem na Hardcore igrao u budućnosti, a i da imam makar jednog lika Hardcore na level 70, a tko zna, mozda s nekim idućim patchem u igri to oni isprave. Act I upravo završio, Butcher pao, na Normalu naravno, je da je malo i prelako, ali nema veze, glavno da se zabavljam.

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.12.2014 12:47 (FrostyDog).
9 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

ako ti treba push samo javi za 30 min si na lv 70

 
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Evo za sta ce monk bit sposoban kad patch izade,mislim da nece petljat s njim vise na ptru,oci vas ne varaju to je Grift 54.Bacio sam se na skupljanje opreme za monka jos mi fali amulet to cu gemblat poslje patcha je ce rolat s obaveznim socketom,bracersi ce bit dostupni samo u sezoni ali i bez njih ce monk unistavat.Jos samo inna set i spreman sam.

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/44882593
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.12.2014 15:39 (XSX).
 
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
XSX kaže...

Evo za sta ce monk bit sposoban kad patch izade,mislim da nece petljat s njim vise na ptru,oci vas ne varaju to je Grift 54.Bacio sam se na skupljanje opreme za monka jos mi fali amulet to cu gemblat poslje patcha je ce rolat s obaveznim socketom,bracersi ce bit dostupni samo u sezoni ali i bez njih ce monk unistavat.Jos samo inna set i spreman sam.

 

OK, BTW, Conduit je u trenutnoj iteraciji nerfan do boli. Ovisi o damageu tvojeg oružja, navodno ni na T6 ne ubije Guardiana.

 

Govorim o PTR-u za Patch 2.1.2.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.12.2014 16:45 (TomoR).
9 godina
offline
Re: Diablo 3
Kuhar007 kaže...

ako ti treba push samo javi za 30 min si na lv 70

 

Hvala na ponudi, ja to volim lagano, prvo kampanju, pa onda Adventure mod, a evo upravo dosao na level 70, sad samo lagano i oprezno pa dok ne poginem.

 

Level 70 Hardcore Level 70 Hardcore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
XSX kaže...

Evo za sta ce monk bit sposoban kad patch izade,mislim da nece petljat s njim vise na ptru,oci vas ne varaju to je Grift 54.Bacio sam se na skupljanje opreme za monka jos mi fali amulet to cu gemblat poslje patcha je ce rolat s obaveznim socketom,bracersi ce bit dostupni samo u sezoni ali i bez njih ce monk unistavat.Jos samo inna set i spreman sam.

 

OK, BTW, Conduit je u trenutnoj iteraciji nerfan do boli. Ovisi o damageu tvojeg oružja, navodno ni na T6 ne ubije Guardiana.

 

Govorim o PTR-u za Patch 2.1.2.

Svejedno je dosao do guardiana prije isteka vremena,sto je ogromni napredak naspram livea gdje je monk jako slab u griftu (solo)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/44882593
16 godina
offline
Diablo 3

sry na off
ako je neko zainteresiran za zamjenu, naime nudim Guild Wars 2 i the secret world obije sa kutijama i orginal dvd-ima, a zamjenio bi za diablo 3 + RoS, javit se na pm.

 

još jednom sry na offtopcu.

 

EDIT: pošto su dani darivanja poklanjam uz tu zamjenu Logitech G400 mouse, potpuno ispravan, jako malo korišten jer sam nakon njega nabavio g600, smatram da je dobar trade, jedino bi bil uvjet da je osoba iz zg-a ili okolice radi lakše primopredaje i uvjeravanja da sve finkcionira.

mrakky
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.12.2014 21:33 (mrakky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Zapisi i Twitch snimka od jučerašnjeg/noćašnjeg "Play your way Thursday".

http://www.diablofans.com/news/48285-play-your-way-thursday-stream-notes

 

Ukratko:

  • Patch 2.1.2 je trebao biti ovaj tjedan, ali je odgođen jer ekipa ide na godišnji, pa se boje da bi se support "raspao"
  • Smatraju da RG-ovi imaju previše zdravlja (damage su im već smanjili na PTR-u), misle ih spustit za nekih 20%
  • Natalya set bi mogao dobiti proširenje na 6 komada, uglavnom većina "starih" setova će dobiti revamp u Patch 2.2
  • Conduit će vjerojatno ipak biti malo "ojačan" (govorim o PTR-u gdje sad puca balone od sapunice)
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Zapisi i Twitch snimka od jučerašnjeg/noćašnjeg "Play your way Thursday".

http://www.diablofans.com/news/48285-play-your-way-thursday-stream-notes

 

Ukratko:

  • Patch 2.1.2 je trebao biti ovaj tjedan, ali je odgođen jer ekipa ide na godišnji, pa se boje da bi se support "raspao"
  • Smatraju da RG-ovi imaju previše zdravlja (damage su im već smanjili na PTR-u), misle ih spustit za nekih 20%
  • Natalya set bi mogao dobiti proširenje na 6 komada, uglavnom većina "starih" setova će dobiti revamp u Patch 2.2
  • Conduit će vjerojatno ipak biti malo "ojačan" (govorim o PTR-u gdje sad puca balone od sapunice)

Zbilja nema smisla ocistit sve za pola vremena i onda drugu polovicu ubijat guardiana,to im je dobar potez.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/52676431
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice