Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.131.624
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
15 godina
offline
Diablo 3

Da li sada svaki legendary i set gear ima svoju ancient verziju?

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Da

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/52676431
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Diablo 3

Volim ove nove Gobline, vec drugi put večeras, ali ovaj put sam se sjetio da ih uslikam, uđem u Rift, a oni počeli da begaju. Mislim da mi je jedan zbrisao.

 

A i GR nadmašio za 83 stotinke sekunde, super.

 

A nisam znao da Ancient itemi mogu biti lever reduce do vise od 30, konkretno meni pao jedan 38 lvl reduce. Zanimljivo.

Ala volim Gobline Ala volim Gobline
83 stotinke je ipak 83 stotinke 83 stotinke je ipak 83 stotinke
Dođe mi da krenem opet barbara Dođe mi da krenem opet barbara
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.1.2015 1:54 (FrostyDog).
 
2 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Imat ćemo tjedan dana duplih goblina, xD:

http://us.battle.net/d3/en/blog/17541527

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
boxer kaže...

Da li sada svaki legendary i set gear ima svoju ancient verziju?

 A da li ima i ancient planova? Vidim da neki lik ima ancient devastatora. Ili je to stvar srece i lutrije kod kraftanja?

15 godina
offline
Re: Diablo 3

Lutrija.

15 godina
online
Re: Diablo 3
Eld kaže...
boxer kaže...

Da li sada svaki legendary i set gear ima svoju ancient verziju?

 A da li ima i ancient planova? Vidim da neki lik ima ancient devastatora. Ili je to stvar srece i lutrije kod kraftanja?

Lutrija, ja si polako craftam leg dijelove armora za WD-a (kod njega mi skoro sve iskraftano na njemu od armora). Za sad 2 od 5 su relativno pristojni ancient. Hlače i čizme.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/MadTom-2218/hero/33962074

 

Usfalilo mi Arcane Dust-a...

 

Ako koga zanima, moj GR41 clear, prvi pokušaj sa Crusom u sezoni:

 

Uff, Guardiana tuko valjda bar 5 minuta...

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.1.2015 8:49 (TomoR).
15 godina
offline
Diablo 3

Ja sam sinoć odigrao svega 2 rifta čisto da isprobam šta ima novoga, dobio sam jednu ne baš upotrebljivu ancient  kacigu, ramaldani i naletio sam na jednog goblina sa shardsima...

Pošto još nisam dobio T&T nisam bio u mogućnosti isprobati da li je Hydra sa Serpent sparkerom nešto bolja. 

 

Kakva je situacija sada sa Demon Hunterima, ima nekih novih dobrih buildova sada kada su promjenili taktiku oko sentrija?

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Diablo 3

Dropalo mi jucer dosta ancient itema, ali sve smece.

 

Od goblina, bio mi je zakon onaj koji j epobacao shardove i poklopilo se da je Kadala bila darezljiva no opet, sve smece pa nisam jos zamijenio gear.

 

Sada jos uvijek slazem prvog monka ikada, ali mi nosi TF i Fulminator.

Probao sam kombinaciju Won Khim Lau i TF, ali sam se vratio na Fulminator jer mi jednostavno bolje radi ta kombo.

 

Dropao mi je Shenlog' Spirit set, Jawbreaker te Flying Dragon pa mozda to danas isprobam.

 

Od elemental damage-a, sta stavljate na monka?

 

Probao sam upogoniti i svoju staru ragu barba te zadnjih cca dvijesto sati nosim Maximus te i dalje radi kako treba i ne vraca mi se na 1h (makar sam za njega skupio sve moguce 1h, ali mi Maximus radi kako treba).

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Diablo 3
win32 kaže...
 

Probao sam upogoniti i svoju staru ragu barba te zadnjih cca dvijesto sati nosim Maximus te i dalje radi kako treba i ne vraca mi se na 1h (makar sam za njega skupio sve moguce 1h, ali mi Maximus radi kako treba).

 

 

Meni je barbar baš zabavan (isto ga igram oko 190sati), probao sam i Crusadera (Torment IV igram), ali mi nije sjeo, imam i DH na level 63, isto mi nije sjeo (trenutno), WD Hardcore al mi je tak tak, ostale nisam stigao još probati, jer mi je stvarno zabavno s barbarom, složio sam si nekakvu opremu koja se barem meni čini ok, i udaram koliko mogu. I kad mi vrijeme dozvoli.

Baš maloprije završio GR 30, nisam do jučer išao više od 28 jer mi se nije dalo, ali vidim da barbar to odrađuje super zasada. I kad se monsteri poslože ispadne super.

 

Greater Rift 30 odrađen Greater Rift 30 odrađen
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.1.2015 12:21 (FrostyDog).
14 godina
offline
Re: Diablo 3
FrostyDog kaže...
win32 kaže...
 

Probao sam upogoniti i svoju staru ragu barba te zadnjih cca dvijesto sati nosim Maximus te i dalje radi kako treba i ne vraca mi se na 1h (makar sam za njega skupio sve moguce 1h, ali mi Maximus radi kako treba).

 

 

Meni je barbar baš zabavan (isto ga igram oko 190sati), probao sam i Crusadera (Torment IV igram), ali mi nije sjeo, imam i DH na level 63, isto mi nije sjeo (trenutno), WD Hardcore al mi je tak tak, ostale nisam stigao još probati, jer mi je stvarno zabavno s barbarom, složio sam si nekakvu opremu koja se barem meni čini ok, i udaram koliko mogu. I kad mi vrijeme dozvoli.

Baš maloprije završio GR 30, nisam do jučer išao više od 28 jer mi se nije dalo, ali vidim da barbar to odrađuje super zasada. I kad se monsteri poslože ispadne super.

 

 Ma ja na barbu imam oko 855 h gameplaya, ali zadnjih cca 200 sati nosim Maximus koji mi je zakon...cak ga imam i na crusaderu (ako se dobro sjecam jer nisam ga dugo igrao).

 

Sada malo igram monka, tek za promjenu no barb je moja prva klasa....

 

Wiza sam npr. igrao kada je radio CM SNS, ali od kako on ne radi, nisam ga pravo ni igrao te oko 320 sati igranja s wizom, sigurno je oko 250 sati bilo s CM SNS.

 

Crusa sam igrao neki svoj custom build, kao i na svemu ostalome.

 

CM SNS je jedini build kojega sam kopirao s neta dok sve ostale buildove sam skemijam....volim sam posloziti sve kako mi pase.

 

 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
15 godina
online
Diablo 3

Ne može pasti puno bolji Furnace (ne, nije meni)...

 Video:

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Ne može pasti puno bolji Furnace (ne, nije meni)... Video:

 Da kojim slučajem bude buff na legove 2000% (kao što je bio na PTR prije kojih mjesec dana), ja vjerojatno ne bi dobio nešto ovako.. 

Smrt u penziji
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Ne može pasti puno bolji Furnace (ne, nije meni)... Video:

 Ne valja samo 6% dmg 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/52676431
12 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Pa to je još i slabi Furnace. Idu sad do 4,5K dpsa. Ako ne i više

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
formula1live kaže...

Pa to je još i slabi Furnace. Idu sad do 4,5K dpsa. Ako ne i više

 Imaš primjer?

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
formula1live kaže...

Pa to je još i slabi Furnace. Idu sad do 4,5K dpsa. Ako ne i više

 Ide ako imas jos att speed na njemu sto je ultra velika glupost.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/52676431
12 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Pa ovisi o klasi i buildu za att speed. Ne zamaraju se svi s visokim Griftovima gdje elite dmg jako puno znači.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Diablo 3

Ja recimo u ovih 200 sati igranja s barbarom taj Furnace nikad nisam vidio, prsten Stone of Jordan isto, nijedan nije pao do sad, Maximusa mi palo jedno 15tak najmanje, večeras malo igrao, GR 31 riješio jednom, više ključeva nemam. Ali danas sam napredovao s 395-401 paragon, ni jedan jedini ancient item mi nije pao, sinoć ukupno 14 komada. Random je čudna biljka. Goblini danas opet kao gljive poslje kiše padaju, u jednom riftu na svakom levelu leglo goblina, ukupno 5 levela i 5 legla. Ala treba vremena da se sve pokupi s poda.

Greater Rift 31 gotov Greater Rift 31 gotov
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Diablo 3

Nisam uopce gledao promjene na barbu pa jos uvijek koristim svoj stari build sa starim gearom:

 

Build:

 

http://goo.gl/7r4Qak

 

Gear:

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Nino-2482/hero/18513871

 

Cak ni socket nemam na SOJ (imam ih hrpu, ali niti jedan za socket).

 

Monk za sada izgleda ovako, ali imam gear za njega no cekam da skupim nesto bolje i uistinu mi ova kombinacija s TF i Fulminatorom radi super (probao sam staviti umjesto Fulminatora Won Khim Lau, ali sam se razocarao):

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Nino-2482/hero/28501793

 

Kao sto sam rekao, trebam isprobati jos Flying Dragon, Jawbreaker te Shenlog's Spirit set, ali treba vremena....mislim da cu prvo probati Flying Dragon.

 

Danas mi je dropao 1h ancient The Ancient Bonesaber of Zumakalis s 2718 DPS i izgleda sirovo, ali na zalost ne bas upotrebljivo (da imam par ramaldania, stavio bi socket pa bi mozda bilo ok no ovako nista od toga posto mi treba ramaldani za ipak neki drugu weapon (pogotovo sada kada ga nisam vidio vec duze vrijeme)).

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
win32 kaže...

Cak ni socket nemam na SOJ (imam ih hrpu, ali niti jedan za socket).

 Ne kuzim, pa bar je soj lako socketat?

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
14 godina
offline
Re: Diablo 3
Ged kaže...
win32 kaže...

Cak ni socket nemam na SOJ (imam ih hrpu, ali niti jedan za socket).

 Ne kuzim, pa bar je soj lako socketat?

 Je, ali uzeo sam vecu pauzu od D3 tj. taman kako su dosli leg gemovi te su onda poceli padati ok SOJ za socket dok do onda, bas i nije bilo neka najbolja situacija te to mozes vidjeti i na SOJ-u kojega i sam koristim (taj je na zalost od svih s fire statsom bio najbolji koji mi je dropao).

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
9 godina
offline
Re: Diablo 3
FrostyDog kaže...

Ja recimo u ovih 200 sati igranja s barbarom taj Furnace nikad nisam vidio, prsten Stone of Jordan isto, nijedan nije pao do sad, Maximusa mi palo jedno 15tak najmanje, večeras malo igrao, GR 31 riješio jednom, više ključeva nemam. Ali danas sam napredovao s 395-401 paragon, ni jedan jedini ancient item mi nije pao, sinoć ukupno 14 komada. Random je čudna biljka. Goblini danas opet kao gljive poslje kiše padaju, u jednom riftu na svakom levelu leglo goblina, ukupno 5 levela i 5 legla. Ala treba vremena da se sve pokupi s poda.

 Možeš armory link nabacit? čudno mi je kako si na 400 paragonu i samo mozes dogurat do 31 gr i jos mi je cudnije kak niso dobio SOJ u tom vremenu haha

Edit: evo da se malo pohvalim ovaj gear i skillovi cist ok rade za malo vece greater riftove http://eu.battle.net/d3/en/profile/Filip-2349/hero/41201151 sad pokušavam skraftat 2H cinder switch da bude golden preko 4.5k fire dpsa da bude jos lakse rijesavat riftove.

Diablo 3: Reaper Of Souls Filip#2349 Barbarian<3
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.1.2015 20:14 (Filip720).
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ja se trenutno zabavljam sa monkom.. i mogu reći da sam se zaljubio u njega..

 

Evo jedan opširan guide za monka

 

Smrt u penziji
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Tek sad skuzio kako je zabavno igrati sa malim gadostima

13 komada 13 komada
Još kad me potrefe itemi i ubacim Fetish Army :P .. fora.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Evo 2 zanimljiva ancient itema koja su mi pala na HC (sezona ) od izlaska patcha  

Postoje ljudi kole vole tarantule i oni koji ih još nisu zavoljeli
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.1.2015 21:03 (Grozota).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Conduit će opet pojačati:

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/15698856044#1

 

Bome mu je i potrebno, ne može jednu elitu ubiti Conduit solo više (GR35+, a bome i na T6 jedva)...

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.1.2015 23:48 (TomoR).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Diablo 3

kaching.. droppalo mi dns  iako igram sa incense torche-om pa i nije neka sreća 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Diablo 3
Filip720 kaže...
? čudno mi je kako si na 400 paragonu i samo mozes dogurat do 31 gr i jos mi je cudnije kak niso dobio SOJ u tom vremenu haha

 

 

Ma to ti je čisti random, nečudim se ja u ovoj igri ničemu. GR 31 sam jučer probao i odmah prešao, mislim da bi i više išlo ali ih ne forsiram toliko. A evo večeras i DH digao na level 70, odmah Torment I krenio i ide fino, nije loš ipak, a ovih Goblina kao bubašvaba. Na svakom levelu po leglo, i još x2. Malo zamara već.

Goblina kao u priči Goblina kao u priči
9 godina
offline
Re: Diablo 3

ma istina ja sa bratom jucer igro rift 2 barbariana sa chargom i dobili conduit i leglo, ali ni jedan jednini legendary mislim da ih je bilo oko 14 15 

Diablo 3: Reaper Of Souls Filip#2349 Barbarian<3
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice