Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.131.676
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
15 godina
offline
Re: Diablo 3
LeftY_CRO kaže...
Butcher kaže...

  Ja sam četvoricu digel na 70 i donekle opremil u ovoj sezoni, ali sam samo sa monkom donekle zadovoljan!

 kolko ti je vremenski trebalo za to? po pojedinom liku i sve skupa, otprilike

 Evo: DH 9.23h

     WIZ 16.48h

     Monk 37.25h

     Crus 20.31h   

 

I imam paragon 182. Ali sa svakim novim likom je puno lakše jer ima više resursi i neke stvarai se daju rerolati od drugih likova.Još lakše je ako imaš levelirane legendary gemove. Makar vidim da si i ti dosta online dok igram. Ali oduzmi par sati po liku kaj je stajal ingame.

 

StariGad_HR @battlefield StariGAD#2592 @ Diablo 3
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.2.2015 15:44 (Butcher).
15 godina
offline
Diablo 3

Ja sam krenuo sa Crusaderom jer mi je on poznat sa plejke ali mi je več malo dosadan.

 

Mislim da ću krenut sa Witchom kada ispeglam Crusadera

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
toxic kaže...

Ja sam krenuo sa Crusaderom jer mi je on poznat sa plejke ali mi je več malo dosadan.

 

Mislim da ću krenut sa Witchom kada ispeglam Crusadera

 Vidiš od početka D3 još nisam probal WD kak spada(kad je igra izašla sam imal WD lika negdi 15lvl ali sam ga izbrisal) budem i njega roknul sad na 70 pa onda da vidimo koji bu bolje šljakal!

StariGad_HR @battlefield StariGAD#2592 @ Diablo 3
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Butcher kaže...
toxic kaže...

Ja sam krenuo sa Crusaderom jer mi je on poznat sa plejke ali mi je več malo dosadan.

 

Mislim da ću krenut sa Witchom kada ispeglam Crusadera

 Vidiš od početka D3 još nisam probal WD kak spada(kad je igra izašla sam imal WD lika negdi 15lvl ali sam ga izbrisal) budem i njega roknul sad na 70 pa onda da vidimo koji bu bolje šljakal!

 ajmo skupa, neda mi se solo :)

 

neko ce nas dici na lvl 70 u pol sata ovdje na forumu, mozda onaj sa dh :) 

9 godina
offline
Diablo 3

Pozz ekipa ima li tko da oce riftat/griftat/bountye radit na t6ici iako sam ja 111 paragon volio bi ekipu neku sklepat 

Diablo 3: Reaper Of Souls Filip#2349 Barbarian<3
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Diablo 3
Butcher kaže...
LeftY_CRO kaže...
Butcher kaže...

  Ja sam četvoricu digel na 70 i donekle opremil u ovoj sezoni, ali sam samo sa monkom donekle zadovoljan!

 kolko ti je vremenski trebalo za to? po pojedinom liku i sve skupa, otprilike

 Evo: DH 9.23h

     WIZ 16.48h

     Monk 37.25h

     Crus 20.31h   

 

I imam paragon 182. Ali sa svakim novim likom je puno lakše jer ima više resursi i neke stvarai se daju rerolati od drugih likova.Još lakše je ako imaš levelirane legendary gemove. Makar vidim da si i ti dosta online dok igram. Ali oduzmi par sati po liku kaj je stajal ingame.

 

 tenks!

pital sam zato jer sam digao wizarda na 70 i imam 32 paragon sa 17.43h, pa sam usput mislil i jos neku klasu dici u sezoni al mi se cini da je to predugo vremenski

xfire: leftycro | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
9 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Filip720 kaže...

Pozz ekipa ima li tko da oce riftat/griftat/bountye radit na t6ici iako sam ja 111 paragon volio bi ekipu neku sklepat 

 i ja isto trazim ali samo na HC imam vec jednog da je jos 2

15 godina
offline
Re: Diablo 3
LeftY_CRO kaže...
Butcher kaže...
LeftY_CRO kaže...
Butcher kaže...

  Ja sam četvoricu digel na 70 i donekle opremil u ovoj sezoni, ali sam samo sa monkom donekle zadovoljan!

 kolko ti je vremenski trebalo za to? po pojedinom liku i sve skupa, otprilike

 Evo: DH 9.23h

     WIZ 16.48h

     Monk 37.25h

     Crus 20.31h   

 

I imam paragon 182. Ali sa svakim novim likom je puno lakše jer ima više resursi i neke stvarai se daju rerolati od drugih likova.Još lakše je ako imaš levelirane legendary gemove. Makar vidim da si i ti dosta online dok igram. Ali oduzmi par sati po liku kaj je stajal ingame.

 

 tenks!

pital sam zato jer sam digao wizarda na 70 i imam 32 paragon sa 17.43h, pa sam usput mislil i jos neku klasu dici u sezoni al mi se cini da je to predugo vremenski

 Pa spoji se na mene kada derem sa monkom, prilično dobro ide na T4(na višim nisam probal) pa ak očeš dignut novog lika.

StariGad_HR @battlefield StariGAD#2592 @ Diablo 3
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.2.2015 16:06 (Butcher).
11 godina
offline
Re: Diablo 3
Butcher kaže...

 Pa spoji se na mene kada derem sa monkom, prilično dobro ide na T4 pa ak očeš dignut novog lika.

 okej budem.

u s1 sam igral monka najvise al sam nezadovoljan kompletno sa opremom i svim tim pa sam mislil u s2 malo bolje ga rjesiti

xfire: leftycro | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
15 godina
offline
Re: Diablo 3
LeftY_CRO kaže...
Butcher kaže...

 Pa spoji se na mene kada derem sa monkom, prilično dobro ide na T4 pa ak očeš dignut novog lika.

 okej budem.

u s1 sam igral monka najvise al sam nezadovoljan kompletno sa opremom i svim tim pa sam mislil u s2 malo bolje ga rjesiti

 Ja sam u sezoni 1 dovel crusa na 70+ koji paragon, ali nisam imal neki gušt. Sad u S2 igra mi je zakon! Nebrem se odljepiti(jedino petke i nedelje vlada alkohol).

StariGad_HR @battlefield StariGAD#2592 @ Diablo 3
12 godina
offline
Diablo 3

nasao.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.2.2015 17:34 (tomislavivic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ima li ko volje da mi wd-a boost-a sa 1 lvl-a pa nadalje u sezoni? Vratim uslugu ako nekom treba dignut season chara.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
toninho kaže...

Ima li ko volje da mi wd-a boost-a sa 1 lvl-a pa nadalje u sezoni? Vratim uslugu ako nekom treba dignut season chara.

 Pošalji zahtjev tag mi je u potpisu.

StariGad_HR @battlefield StariGAD#2592 @ Diablo 3
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ako oce tko boost,neka mi javi ako mi misli uzvratit uslugu..na t6 treba oko 1 sat do 70 ja mislim,mozda bi mi i krace sad trebalo posto t6 rjesavam sad ko da je normal

l<l<l<l<l<l
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

da li još neko od vas ima problem prilikom autentifikacije na server.

Evo vec 10 min stoji i nikako i pored nekoliko pokušaja upisivanja onog koda sa mobilnog authenticatora...

 

Jebemmusve sad kad sam uhvatio satak vremena za opuštanje s Diablom...

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

probaj ponovo sinkronizirat autenitkator meni je bilo poslje 6 mjeseci igranja nikako onaj upisat i dole u ljevom cosku imas refres to klikni i promjenit ce se

14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

da nesto je sa njihove strane oslo uvraga. 

Edit: dok sam pisao poruku usao sam u igru 

@Butcher dodao sam te 

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.2.2015 20:47 (toninho).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 3

Kad će release patch? Mogo bi malo probat D3 nakon što izađe patch.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
tigerija kaže...

Kad će release patch? Mogo bi malo probat D3 nakon što izađe patch.

Pričekat ćeš još koji mjesec dok 2.2 ne bude live.

15 godina
offline
Re: Diablo 3
toninho kaže...

da nesto je sa njihove strane oslo uvraga. 

Edit: dok sam pisao poruku usao sam u igru 

@Butcher dodao sam te 

 Stari još jednom hvala na dizanju WD-a!

StariGad_HR @battlefield StariGAD#2592 @ Diablo 3
13 godina
online
Re: Diablo 3
tigerija kaže...

Kad će release patch? Mogo bi malo probat D3 nakon što izađe patch.

 

tako ću i ja.. promjene na s2/2.1.2 mi nisu napete pa nastavljam pauzu 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
offline
Diablo 3

ako ima neko volje i vremena da me boosta sa crusom bio bih mu zahvlan(tek sam prije par dana dobio ros ap ono neda mi se bas ici polagano)?

id Bricha#2535

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Malo sa PTR-a 

 

Pijani clan!!!!!

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.2.2015 18:44 (ilinko).
 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3

Evo, da nadodam svoj leecherski progres na sezoni - 28 sati za 300 paragona, i 36 sati za 350 paragona!

Još ću se šlepati 50 paragona, do 400 i onda ću pokušati igrati "ozbiljno"

 

A sad malo ozbiljnije, ukrcao sam se na PTR. I za 2 sata zabave sa wizom, pala mi je oprema sa kojom ću pokušati odigrati GR 50,

In-geom sa 6 sekundi CDR, i 2 nova prstena - Arcstone - lightning periodički udara između svih nositelja prstena, sa 1000-1500 weapon DMG... Pa ću vidjeti kako to izgleda sa Firebird setom - ekipa je jučer već imala uspješno završene GR 51 sa wizom . I nova kaciga za Slow time...

Prvo sam htio vidjeti kako ovih 6 sekundi CDR radi na WD, i Spirit walku, ali nisam više uspio ući u igru. Pa ću to pokušati kasnije, kad se vratim raaano ujutro

 

E da, ekipa na sezoni - 4 igrača - je završila GR 60.

P 302 P 302
P 351 P 351
PTR 1 PTR 1
PTR 2 PTR 2
PTR 3 PTR 3
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.2.2015 22:47 (striko).
15 godina
online
Diablo 3

Ekipa tvrdi da In-geom ne radi kako treba, uglavnom za CDR se koristi OBsidian Ring of the Zodiac.

 

Wizzovi su GR50 rješavali sa Tal Rasha set-om, ali nije baš "lako" igrati s njim - treba uhvatiti ritam; i to samo uz kombinaciju Focus i Restraint prstena.

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

odlično je kako se Wzzovi moraju zaj******  i mikromenadžirati svaku sekundu da bi koristili Tal, a nema ni ikona za koji je element "aktivan", dok DH posije turret, dobije buff i miran je sljedećih 30 sekundi. Jednostavno ne razumijem kaj to Blizz izvodi sa Wizzom.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
markinjoo kaže...

odlično je kako se Wzzovi moraju zaj******  i mikromenadžirati svaku sekundu da bi koristili Tal, a nema ni ikona za koji je element "aktivan", dok DH posije turret, dobije buff i miran je sljedećih 30 sekundi. Jednostavno ne razumijem kaj to Blizz izvodi sa Wizzom.

A misliš da je Witch Doctorima bolje?

 

Zna šta su napravili s Zuni set-om?

 

Dodali rukavice, pretvorili ga u 6 komada set. 

 

Dijelovi:

  • glava
  • torzo
  • rukavice
  • prsten
  • čizme
  • Mojo

 

Ako ne koristiš RORG, gubiš Tasker & Theo rukavice i bilo koju od Witch Doctor maski - Mask of Jeram, Carnevil, Tiki, kao ni neki "specijalni" Mojo. Sa RORG (dakle Zuni + RORG, a ima hrpa super prstena za WD-a) možeš uzeti samo jednu od gore navedenih stavki, bez RORG ni jednu, ali je to jedini način da staviš Unity prsten...

 

A 6 komada bonus seta je kada iskoristiš Mana spender, onda petovi rade 4 sekunde 100% više štete, mislim, ono smiješno.

 

Daleko od toga da branim Tal mikromanagement, ali rekli su da će to još tune-irati, a Zuni treba kompletno preurediti.

14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

To se u potpunosti slazem, mislim smijesno je da oni daju takav set, ok mozda on bas bude super nisam dugo igrao wd-a pa neznam ali opet imam osjecaj kao da je ta ideja sklepana u 10 sec razmisljanja. Dodaj 2 djela obojaj par itema i reci da su set itemi i hmm i naljepi neki bonus na 6 djelova samo da se nes vrti oko petova i dobro je...

Osobno od kad je izaso d3 obozavao sam igrat sa wizardom i dalje na njemu imam najvise sati igre jer sam samo sa njim i igro. perma stun wizard mi je bio fenomenalan, i onda oni kao kazu da je to lose za mehaniku igru.. a pogle sad support wd-a i crusadera a prije season 2 i barba isto to su radili/rade, perma stunaju mobove.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Problem je kaj će sve biti set od 6 dijelova, i ovaj novi Wizzov set ima takvih problema kao i WD Zunni, npr. SlowTime helm koji onda ne spada u set pa moraš koristiti RoRG. Al dobro, to će se još podosta promijeniti.

 

Ali ne mogu opisati koliko mi ide na živce kaj ne znaju što žele sa Wizzom. Kao klasa koja bi trebala biti glass cannon Wizz nema niti jedan skill koji to pruža. Niti jedan skill nema burst damage da rasturi pola ekrana. To bi trebao biti Meteor ali njega je jako nespretno koristiti zbog delaya. 

 

Monk je primjer kako Wizz treba izgledati - skoro beskonačna teleportacija (Dashing Strike) + nuke skill (Bells) + razniliki passivi. A kaj to Wizz ima?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 3

Pa DH je glass canon, zašto bi trebao biti i wiz?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice