Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.129.221
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
16 godina
offline
Re: Diablo 3

Na mobitelu sam, pa ne mogu citirati tudje poruke.

Nazalost, Geom stvarno ne radi dobro, bio si u pravu, Tomo 

 

A to bi moglo biti oruzje bolje i od Furnacea...

 

Savrseno i za wiza i za wd, vjerovatno i ostale likove. Mozda cak   najvise za barbara.

 

Mislio sam ga koristiti za wiza - za beskonacno spamanje teleporta i Slow timea, savrseno uz firebird. Zapalis sve i samo skakuces okolo u sigurne zone - kugle koje napravis sa slow time i cekas na sigurnom dok neprijatelji izgore. A ako podju za tobom, samo ih doceka povecani dmg unutar kugle, a ti samo napravis novi, ekran dalje i odskakuces tamo...

I sve to bez cekanja...

 

A tek za WD - beskonacni Spirit walk - sa trikom sa numpadom na pocetku grifta upalis spirit walk jednom i izdjes kad ubijes guardiana. I niko te ne moze ogrebati, maknes sav cdr i vitality sa opreme i ides na   dodatni dmg za sacrifice   ili jade harvester set....

Za support wd isto - beskonacni spirit walk i horrify, uffff....

 

Ili za barbara - beskonacni charge na guardiana - ubijes ga za minut na gr 50.

 

Kvragu, barb bi s tim isao solo 60...

 

Bilo je predobro da bi bilo istinito...

Obsidian ring ne moze toliko pomoci barbu, nikako... A ni ostalima...

 

Sto ce napraviti sa Geomom - ili ga maknuti skroz ili ce ga ipak ukljuciti...

Nadam se da ce ga ipak ukljuciti, jer nekako sve rade na olaksavanju igre, posebno losijim igracima.... A on moze olaksati svima, samo tako.

Drzao bih ga i na DH ako bih mogao u jednoj ruci crossbow a u drugoj geom i beskonacni smoke screen - posadis sentrije i odsetas 3-4 ekrana dalje 

11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Pa Wizz i je glass cannon, čak ima i taj passive. Druga je stvar kaj se u gameplayu to ne kuži.

 

Ali i da nije nema veze, neka ga naprave da bude melee lik, ionako mu je većina skillova melee. Poanta je da ni sami ne znaju kaj da naprave sa Wizzom. Shock pulse? Yeah right.

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

U idućem patchu za PTR setovi iz vanille dobivaju i 7 dio seta.. Ovo je jako lijepa vijest.. Samo da to osmisle dobro tako da se mogu iskombinirati dva šest djelna seta..

http://diablo.incgamers.com/blog/comments/item-sets-seventh-item-coming-next-patch

 

Smrt u penziji
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.3.2015 8:09 (geothia).
 
2 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

@striko:

Kako stvari stoje Smoke Screen, Spirit Walk, Serenity dobivaju totalni nerf (cooldown počinje tek kad "završi" skill):

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/13901370065

 

Jade Witch Doctori digli najveću pobunu.

 

Ovo sa 7 dijelova seta je super, bilo bi još bolje da je i u slučaju ovih s prstenom čak i 8!

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Diablo 3

 

gledajte od 03:00 , meni se ovo također događa. zna li netko kako riješiti ovakve frejm dropove u igri? ovo me totalno živcira.

 

Misilio sam da je nešto kod mene ali pogledavši ovo i kod drugih je

Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Diablo 3
toxic kaže...

 

gledajte od 03:00 , meni se ovo također događa. zna li netko kako riješiti ovakve frejm dropove u igri? ovo me totalno živcira.

 

Misilio sam da je nešto kod mene ali pogledavši ovo i kod drugih je

 

 

Ista stvar se i meni događa, znači nisam ni ja jedini, ja igram većinu vremena solo ali od zadnjeg patcha je neigrivo na otvorenim mapama, u tunelima i pečinama je više manje ok, samo mi se uspori na 5-10 sličica i naravno da poginem, HC mogu da zaboravim dok ovo neriješe, prije nisam primjećivao probleme. Zadnjh desetak dana zato igru i neigram.

15 godina
online
Diablo 3

Jedino što koliko toliko smanjuje frame dropove je da se audio kanali spuste na 16, ali onda zna biti "čudan" audio.

 

Ima određenih mjesta gdje manje više uvijek dropa (nije mi toliki problem kad sam solo jer ne dropa ispod 30-40 FPS), ali u grupi zna biti i slide-show. Pogotovo problem imaju Nvidia grafičke.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Jedino što koliko toliko smanjuje frame dropove je da se audio kanali spuste na 16, ali onda zna biti "čudan" audio.

 

Ima određenih mjesta gdje manje više uvijek dropa (nije mi toliki problem kad sam solo jer ne dropa ispod 30-40 FPS), ali u grupi zna biti i slide-show. Pogotovo problem imaju Nvidia grafičke.

 To šta si ti spomenuo meni naprimjer na barbarianu furious charge ima zvuk onda ko da sa hilticom neko buši u igri haha

Diablo 3: Reaper Of Souls Filip#2349 Barbarian<3
15 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

@striko:

Kako stvari stoje Smoke Screen, Spirit Walk, Serenity dobivaju totalni nerf (cooldown počinje tek kad "završi" skill):

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/13901370065

 

Jade Witch Doctori digli najveću pobunu.

Mislim da su sve misteriozniji putevi blizzardovi.

 

WD je, po meni, daleko najzdraviji lik. Ima bar 3 razlicita builda (pet, jade, DoD) koji su podjednako dobri (ili losi, kako vam drago), a potpuno drugaciji nacin igranja.
Ako ovo ostane, ubili su Jadea koji je bio i zabavan i tezak za igranje - mozda cak nekakva smjernica kakvi bi buildovi trebali biti. Cak i ako bude radio s Grave Injustice, nece biti dobar kao do sada. In-geom ne vjerujem da ce tu nesto promijeniti (1hander).

 

Zdps doc ce i dalje ostati slican jedino s manje SW-a - sreca da su maknuli CM wiza koji je bio abominacija - ipak je za njega trebalo skupljati att spd, paziti na breakpointe i cc, sto nije zdravo - puno je bolje imati masku koja radi to isto samo bolje. Zdps sader ostaje isti.

 

DH, kao najbolja klasa, kako solo tako i u grupi, ne dozivljava nikakve promjene. Ok, serenity nerf ce pogoditi neke (doduse ne puno njih), no tako i onako vecina se koristi s tumble i ne nosi cak niti unity. U 30 sati igranja s DH-om dosao sam dalje u griftovima nego s wizom (ne zelim priznati koliko sati imam na njemu) i wd-om.

 

Ne bi li onda bilo logicnije dovesti sve ostale na razinu dh-a ili spustiti dh-a na razinu ostalih? I jos, nedobog, da imamo par dobrih, a vidi blasfemije - razlicitih buildova, nego da se razlike svode na to koji element ce biti na bracersima?

 

/endrant

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
15 godina
online
Diablo 3

@ged, za Jade će "popraviti" Spirit Walk problem promjenom na 2/4 komada set bonusu, još izgleda će dobiti i neki komplementarni item za single target buff.

https://twitter.com/_JohnYang/status/572923674249969666

 

Pet doctor će možda i odustati od Spirit Walk-a...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Ajd da i to vidimo. :)

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

@striko:

Kako stvari stoje Smoke Screen, Spirit Walk, Serenity dobivaju totalni nerf (cooldown počinje tek kad "završi" skill):

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/13901370065

 

 

 A dobro, i bilo mi je čudno da bi onakavo nešto - In-Geom pustili u igru tek tako.

Samo ga nisam mogao isprobati, pošto trenutno ne radii, pa sam pustio mašti na volju 

Znači, nije koristan za WD, monka sam imao sa perma-serenity ,ali ionako  sam ga malo koristio... Nije omiljen za suport 

Za suport wd-a nema neke velike razlike, par sekundi više između spirit walka, i to je to. Podnošljivo.

Moraću odigrati koju sa Jade WD konačno, prije patcha, iako mi se taj build mikad nije sviđao 

 

Znači, In Geom će biti koristan samo wizardu i barbaru, ostalima baš i ne.

Ako nakraju ne zaključe da ne žele da radi na smanjivanje Furious chargea također... 

Svejedno ću ga farmati čim patch dođe... Valjda će padati često, trebat će mi jedan sa STR i jedan sa INT 

 

E da, završili su sa buffom 2000% za legover na PTR 

 

15 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Jedino što koliko toliko smanjuje frame dropove je da se audio kanali spuste na 16, ali onda zna biti "čudan" audio.

 

Ima određenih mjesta gdje manje više uvijek dropa (nije mi toliki problem kad sam solo jer ne dropa ispod 30-40 FPS), ali u grupi zna biti i slide-show. Pogotovo problem imaju Nvidia grafičke.

 Meni uvijek počnu frame dropovi u onom prilazu kada se ide na siegebreaker assault beast-a, ali baš uvijek na istom mjestu! Ima ih još, ali ta lokacija mi je posebno zapela u oko!

StariGad_HR @battlefield StariGAD#2592 @ Diablo 3
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.3.2015 13:22 (Butcher).
12 godina
offline
Re: Diablo 3
Butcher kaže...

 Meni uvijek počnu frame dropovi u onom prilazu kada se ide na siegebreaker assault beast-a, ali baš uvijek na istom mjestu! Ima ih još, ali ta lokacija mi je posebno zapela u oko!

 

Koliko se sjećam to je problem bio još od vanille. Znam da je tonči testirao na svim mogućim pc konfiguracijama i uvijek je bio fps drop, djelomično rješenje je bilo smanjanje mob density.

wot: maxonuniversal
15 godina
online
Diablo 3

Kažu da će na PTR-u dodati slijedeće (najstariji setovi dobivaju 7-i dio):

  • Immortal King - hlače
  • Inna - rukavice
  • Natalya - rukavice
  • Tal Rasha - rukavice
  • Zuni - hlače

 

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/16412041974?page=19#371

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Ima tko kakav savjet za crusadera? Imam neki holy build nekaj preko 1000dmg a na tormentu 2 nije ućinkovit! Nije problem preživljavanje, nego predugo treba za mobove.

 

Evo kak izgleda! link

StariGad_HR @battlefield StariGAD#2592 @ Diablo 3
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

@Butcher, je'l imaš ikoje specijalno oružje/štit za Crusadera? I, nafarmaj RORG.

 

Ima nade za setove, sviđa mi se:

We decided against adding shoulders as one of the new pieces while expanding the older sets to 7 pieces. One of the reasons is because many builds do not currently have a game-changing legendary in their shoulder slot. Of course, this is exactly why people want the new set to be a shoulder item – it would make for a very easy choice. However, we want there to be some contention between your gear choices, which is why we’re looking more at slots like gloves, rings, and bracers. We are deliberately trying to create more difficult item choices while leaving some flexibility during the gear-up process.

In the future, we’d like to provide more shoulder options that are strong and compelling for all classes, much like Vile Ward for Barbarian as many of you have mentioned. In a similar way Patch 2.2.0 has seen a heavy focus on powerful rings, we’d like to get some powerful shoulder pieces out there in the future.

Secondly, as many of you have noticed, some of these new set pieces compete with new items we added in 2.2.0. Items that have this conflict have been shifted around, including the Immortal King’s pants becoming bracers, the Zunimassa’s pants becoming a belt, and the Natalya’s moving from gloves to belt.

All that said, let’s keep this thread focused on your set feedback rather than upcoming changes.

 

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/16412041974?page=21#414

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

@Butcher, je'l imaš ikoje specijalno oružje/štit za Crusadera? I, nafarmaj RORG.

 

Ima nade za setove, sviđa mi se:

We decided against adding shoulders as one of the new pieces while expanding the older sets to 7 pieces. One of the reasons is because many builds do not currently have a game-changing legendary in their shoulder slot. Of course, this is exactly why people want the new set to be a shoulder item – it would make for a very easy choice. However, we want there to be some contention between your gear choices, which is why we’re looking more at slots like gloves, rings, and bracers. We are deliberately trying to create more difficult item choices while leaving some flexibility during the gear-up process.

In the future, we’d like to provide more shoulder options that are strong and compelling for all classes, much like Vile Ward for Barbarian as many of you have mentioned. In a similar way Patch 2.2.0 has seen a heavy focus on powerful rings, we’d like to get some powerful shoulder pieces out there in the future.

Secondly, as many of you have noticed, some of these new set pieces compete with new items we added in 2.2.0. Items that have this conflict have been shifted around, including the Immortal King’s pants becoming bracers, the Zunimassa’s pants becoming a belt, and the Natalya’s moving from gloves to belt.

All that said, let’s keep this thread focused on your set feedback rather than upcoming changes.

 

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/16412041974?page=21#414

 Imam jedan royal ring, ali je beskoristan! Tražim bolji, koji su recimo setovi za crusa? Recimo akhan. Izgleda da budem moral ići na griftove, jer sam tamo dobil sve kaj mi treba za monka.

StariGad_HR @battlefield StariGAD#2592 @ Diablo 3
9 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

HC Witch Doctor... TAKE TWO!

 

Valjda ću ovaj put uspjeti nabaviti Homing Pads prije nego riknem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Mirogamemasta kaže...

HC Witch Doctor... TAKE TWO!

 

Valjda ću ovaj put uspjeti nabaviti Homing Pads prije nego riknem.

 igraj public i neces nikad umrijet

 

Butcher

 

ja igram phalanx bombardment build T6 HC topim bez problema

 

brzo padnu svi itemi jedino sam sam stit za dupli phalanx ceko dosta dugo i dosta blood sharda potrosio

15 godina
offline
Diablo 3

U vezi sa optimiziranosti D3 - igra definitivno ima problema sa optimizacijom s obzirom da mi sada sa četverojezgrenim procesorom i R9 280X u 40+ Griftovima zna ponekada biti doslovno slideshow.

To se zna desiti jedino u grupnom igranju na pojedinim lokacijama i često u borbi sa 2-3 elite packa od kojih jedan ima reflect damage. Fino sam upratio u 2 prilike kada sam navukao 2-3 elite packa na Shield Pylon, stojim u mjestu, okruže me i onda elita aktivira reflect damage i odmah slideshow sve dok traje reflect damage. Igra je izašla 2012 godine a  današnji hardver je malo je reći nadmoćan da igru normalno "vrti" - jednostavno je optimizacija u takvim trenucima preloša. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Diablo 3

Meni nije dalo mira pa krenio Americans server igrati, i ne primječujem štekanje zasada, upravo levelirao lika na level 70, probao otvorene mape i fino mi radi, idem još malo testirati. Europa mi šteka za neigrati.

 

A odmah mi na Expertu Vault otvorilo, i padaju Imperial gemovi na Expertu u Vaultu, za nevjerovati.

 

A i prvi RoRG pao, i to Tyrael ga dao na Act IV, zanimljivo.

Vault otvoren u startu, super Vault otvoren u startu, super
Act IV riješen i pade RoRG Act IV riješen i pade RoRG
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.3.2015 14:52 (FrostyDog).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

pozz svima, evo molio bi za pomoc, ako netko ima volje da me proseta par bountya ili riftova na t6 jbg ne stignem puno igrati zbog posla, a na t1 ne mogu nista dobit, katastrofa mi stvari padaju. hvala evo ako netko zeli neka me doda: SilentSword #22832

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Diablo 3
FrostyDog kaže...

Meni nije dalo mira pa krenio Americans server igrati, i ne primječujem štekanje zasada, upravo levelirao lika na level 70, probao otvorene mape i fino mi radi, idem još malo testirati. Europa mi šteka za neigrati.

 

A odmah mi na Expertu Vault otvorilo, i padaju Imperial gemovi na Expertu u Vaultu, za nevjerovati.

 

A i prvi RoRG pao, i to Tyrael ga dao na Act IV, zanimljivo.

 Ja igram na US serveru od početka i ima manje problema nego EU,

Battle tag ti je u potpisu pa se javi da bacimo koju..

 

Drugu sezonu igram na EU zbog toga šta većina ljudi kojih znam igra na eu

pa da i tu imam nešto za igrat :)

US server keke013#2101
15 godina
offline
Re: Diablo 3
keke13 kaže...
FrostyDog kaže...

Meni nije dalo mira pa krenio Americans server igrati, i ne primječujem štekanje zasada, upravo levelirao lika na level 70, probao otvorene mape i fino mi radi, idem još malo testirati. Europa mi šteka za neigrati.

 

A odmah mi na Expertu Vault otvorilo, i padaju Imperial gemovi na Expertu u Vaultu, za nevjerovati.

 

A i prvi RoRG pao, i to Tyrael ga dao na Act IV, zanimljivo.

 Ja igram na US serveru od početka i ima manje problema nego EU,

Battle tag ti je u potpisu pa se javi da bacimo koju..

 

Drugu sezonu igram na EU zbog toga šta većina ljudi kojih znam igra na eu

pa da i tu imam nešto za igrat :)

 Jel mogu sada prebacit lika sa eu na us server?

15 godina
offline
Re: Diablo 3
Kuhar007 kaže...
Mirogamemasta kaže...

HC Witch Doctor... TAKE TWO!

 

Valjda ću ovaj put uspjeti nabaviti Homing Pads prije nego riknem.

 igraj public i neces nikad umrijet

 

Butcher

 

ja igram phalanx bombardment build T6 HC topim bez problema

 

brzo padnu svi itemi jedino sam sam stit za dupli phalanx ceko dosta dugo i dosta blood sharda potrosio

 daj mi plis link na tvoj build.

 

ja se mucim vec sam lvl 150 paragon i ne mogu dobit dobre iteme. pozirezerzsdfsdfgdfghfh232534534 - evo ovo opisuje kako sam ljut

15 godina
online
Diablo 3

Ne mogu se likovi seljakati između regija.

 

Ako želiš igrati na US serveru (ili nekom drugom), moraš krenuti od "nule" tamo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

evo tako i ja 102 paragon i samo sranja dobivam jedino danas sto je dobro palo je stit za phalanx i to sa ne bas nekim rolovima

jel igra netko sad ?

9 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Ne mogu se likovi seljakati između regija.

 

Ako želiš igrati na US serveru (ili nekom drugom), moraš krenuti od "nule" tamo.

 

 

Ali ide to brzo i na US serveru, ja eto večeras par paragona digao, riješio svih 14 gemova, sad samo upgrade navedenih, GR 14 riješen. Moj Witch Doctor . Jako ljepe čizme mi pale, i oprema ok pada sve u svemu, Torment I ide laganini trenutno, ali tek sam počeo. I nema štekanja i frame dropova kao na Europa serveru.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice