Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.130.543
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

kako uzmem iteme iz 2 sezone?

dobus
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
dobus kaže...

kako uzmem iteme iz 2 sezone?

 Trebale bi biti kao poruke dok uđeš u igru, ali ja sam ih prije kraja prebacio na likove.

StariGad_HR @battlefield StariGAD#2592 @ Diablo 3
9 godina
offline
Re: Diablo 3
striko kaže...
 

Edit - Frosty, zar si odustao od Diabla?

 

 

Silom prilikasam račun prodao izvan foruma, uskoro poslom idemo za SAD (država Oklahoma, grad Lawton na Route 44-čujem da još kauboja tamo ima, inače prvi put u životu idem preko Atlantika) pa što da igra stoji neigrana sljedečih šest mjeseci. A i čisto sumnjam da ću tamo da imam vremena da se igram. Ali nikad ne reci nikad. Valjda ću od plaće moći odvojiti 40$ za novi account.

13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Koju classu mislite igrat u novoj sezoni?

4 DH
7 Barb
2 WD
2 Wiz
2 Monk
1 Crusader
l<l<l<l<l<l
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Diablo 3

barb od vanille tako daaa :D

Diablo 3: Reaper Of Souls Filip#2349 Barbarian<3
9 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Barb zato što je na redu. Svaka sezona novi heroj, hehe.

 

Halam ovim redosljedom-

 

Barb

WD

Monk

Wiz

DH

Crusader

HC - pao izbor na WD zbog hrpe meat shieldova

(repeat)

 

Gem of ease će poslužiti samo ako napravimo dva lika u jednoj sezoni, jelda?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Do kada mogu predignit predmete sa 2. sezone u ne sezonu, da se znam ulogirat jedan dan... Nisam ima  vrimena igrat niti ću brzo :(

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
Mirogamemasta kaže...

Gem of ease će poslužiti samo ako napravimo dva lika u jednoj sezoni, jelda?

 Više-manje da. Ako igraš solo, pa želiš na brzinu napraviti još jednog lika. I to samo do nekog 60-og levela. Kasnije više pomaže  oružje sa 130% CHD u sebi, za brži prolazak kroz rift. Igranje sa njim u oružju u višim griftovima se ne isplati, nećeš dobiti ništa sa njim. Ako si solo, radi toga ćeš failati grift, a ako si u grupi, opet nema koristi. Jer dobivaš bonus bodove samo na ubijanje neprijatelja, a bez 130% CHD će članovi grupe brže kositi neprijatelje od tebe. Naravno, ovo prenosim samo iz iskustava drugih, jer je brže (i lakše) zamoliti prijatelje/članove klana da te "Powerleveliraju"

 

16 godina
offline
Re: Diablo 3
1.Lovac kaže...

Do kada mogu predignit predmete sa 2. sezone u ne sezonu, da se znam ulogirat jedan dan... Nisam ima  vrimena igrat niti ću brzo :(

 Još 29 dana. Pa pripazi da ne propustiš taj vlak..

9 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
striko kaže...
Mirogamemasta kaže...

Gem of ease će poslužiti samo ako napravimo dva lika u jednoj sezoni, jelda?

 Više-manje da. Ako igraš solo, pa želiš na brzinu napraviti još jednog lika. I to samo do nekog 60-og levela. Kasnije više pomaže  oružje sa 130% CHD u sebi, za brži prolazak kroz rift. Igranje sa njim u oružju u višim griftovima se ne isplati, nećeš dobiti ništa sa njim. Ako si solo, radi toga ćeš failati grift, a ako si u grupi, opet nema koristi. Jer dobivaš bonus bodove samo na ubijanje neprijatelja, a bez 130% CHD će članovi grupe brže kositi neprijatelje od tebe. Naravno, ovo prenosim samo iz iskustava drugih, jer je brže (i lakše) zamoliti prijatelje/članove klana da te "Powerleveliraju"

 

 Tek kad se sjetim koliko random žicaroša ima na chatu. Svi žele da ih boostaju, mislim si daj prekini moljakati, da si igrao normalno već bi 10 levela naštancao...

15 godina
offline
Diablo 3

Neslužbeni Patch notes za 2.2 (zapravo stanje zadnjih s PTR-a):

http://www.diablofans.com/news/48379-patch-2-2-key-features-and-item-changes-guide

 

PTR i službeno završio (logično):

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/14268996821

 

Još uvijek se nadam da će nam dati bar stackanje ključeva preko 1000 i craftinga preko 9999... Malo bi mi olakšalo stanje u Stash-u.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Zahebali su s Waste setom za barba i dalje IK gura bolje a waste bi kao trebo bit WW set.Ocekujem buff Waste seta kad im dode iz guzice u glavu.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/52676431
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Opet klasična blizz glupost,povukli su bracerse za barba iz igre sto je još jedan veliki nerf,imali su toliko vremena da to naprave još na ptru i onda to naprave ovako nenajavljeno -.-

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/52676431
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
XSX kaže...

Opet klasična blizz glupost,povukli su bracerse za barba iz igre sto je još jedan veliki nerf,imali su toliko vremena da to naprave još na ptru i onda to naprave ovako nenajavljeno -.-

 Slažem se... Ali i sam sam tvrdio da su previše požurili s tim patch-em...

 

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/16953975329?page=1#9

 

https://twitter.com/_JohnYang/status/585545205744558080

 

A najbolje, kaže lik, na konzoli mu dropali ti braceri.

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/16953975329?page=9#161

15 godina
offline
Diablo 3

Koju klasu da igram u novoj sezoni?

 

Može li netko poredati od najbolje do najlošije?

 

Demon Huntera nisam nikad igrao kao ni Barbara sve ostale klase jesam - najbolje mi je sjeo Crusader pa zatim Wiz, Witch Doctor mi nikak nije sjeo - preslab mi je :&

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2015 9:24 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3

Priznajem sa sam malo zbunjen sada. Od jutros sa patchom 2.2.0 i u normalu imamo nove setove. Sta ce onda biti drugacije u 3. sezoni da bi je uopce igrao?

15 godina
offline
Re: Diablo 3
Eld kaže...

Priznajem sa sam malo zbunjen sada. Od jutros sa patchom 2.2.0 i u normalu imamo nove setove. Sta ce onda biti drugacije u 3. sezoni da bi je uopce igrao?

Samo par itema.


New Seasonal Legendary Items
Note: The following Seasonal items will be not be available to PC players until Season 3 begins and will be available exclusively to Seasonal characters until the conclusion of Season 3
Bottomless Potion of Amplification
New Legendary Potion
Increases healing from all sources by 20-25% for 5 seconds


New Legendary Gems have been added
Iceblink
Your Cold skills now apply Chill effects and your Chill effects now slow enemy movement speed by an additional 5%
The additional movement speed reduction is increased by .4% per rank
At rank 25 you gain 10% increased chance to critically strike Chilled or Frozen enemies


Mutilation Guard
Gain 10% melee damage reduction
Melee damage reduction is increased by 1% per rank
At rank 25 while below 50% life, you may move through enemies unhindered


Several existing Legendary items have been updated to include a unique Legendary power
Note: Existing items will not be affected by the following changes. Only new versions of the items will roll with the added Legendary power.
Nagelring
Legendary power added
Summons a Fallen Lunatic to your side every 10-12 seconds

Obsidian Ring of the Zodiac
Legendary power added
Your first hit with each cast of a resource-spending attack reduces the remaining cooldown of one of your skills by 1 second


Class-specific Items
Crusader
Blessed of Haull
New Legendary Belt
Justice spawns a Blessed Hammer when it hits an enemy


Monk
Spirit Guards
New Legendary Bracers
Your Spirit generators reduce your damage taken by 30-40% for 3 seconds


Witch Doctor
Short Man's Finger
New Legendary Ring
Gargantuan instead summons three smaller Gargantuans each more powerful than the original


Wizard
Ranslor's Folly
New Legendary Bracers
Energy Twister Periodically pulls in enemies within 30 yards
Several existing class-specific Legendary items have been updated to include a unique Legendary power
Note: Existing items will not be affected by the following changes. Only new versions of the items will roll with the added Legendary power.


Barbarian
Dread Iron
Legendary power added
Ground Stomp causes an Avalanche


Demon Hunter
Dead Man's Legacy
Legendary power added
Multishot hits enemies who are below 50-60% health twice

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2015 10:56 (TomoR).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Eld kaže...

Priznajem sa sam malo zbunjen sada. Od jutros sa patchom 2.2.0 i u normalu imamo nove setove. Sta ce onda biti drugacije u 3. sezoni da bi je uopce igrao?

 A cuj npr ko ce igrat s barbarom tome se sezona ne isplati igrat osim ako nije neki mazohist koji voli non stop sve ispocetka farmat,nema nekog jakog itema radi kojeg bi se sezona isplatila igrat.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/52676431
16 godina
offline
Re: Diablo 3
XSX kaže...
Eld kaže...

Priznajem sa sam malo zbunjen sada. Od jutros sa patchom 2.2.0 i u normalu imamo nove setove. Sta ce onda biti drugacije u 3. sezoni da bi je uopce igrao?

 A cuj npr ko ce igrat s barbarom tome se sezona ne isplati igrat osim ako nije neki mazohist koji voli non stop sve ispocetka farmat,nema nekog jakog itema radi kojeg bi se sezona isplatila igrat.

 Pa, to bi se moglo reci i za sve ostale klase. Po svemu sudeci cu morati do petka razmisliti hocu li zaigrati novu sezonu.

12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

ja se iskreno nadam da neće biti ludilo za S3 kako je bilo za S2, napokon da vidim i neki party play u non-seasonu ;)

Endure...and in enduring grow stronger
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3

U GRiftu 43 sam dobio novog bosa. Hamelin. Ne znam je li to normalno ali sredio sam ga za 3-4 sekunde! Nisam se ni snasao gdje sta kako vec je bio gotov. Sa monkom sa kojim sam inace prije patcha zavrsio GR45 a mislim da sam mogao jos koju tezinu vise.

 

Edit:

Sad vidim neke snimke sa PTR-a on izbacuje jako puno "necega" i uz exploding palm to ga izgleda rastura. Mogao bi biti pravi boss za monkove ako se posreci na velikoj tezini GR-a.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2015 14:19 (Eld).
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Eld kaže...

U GRiftu 43 sam dobio novog bosa. Hamelin. Ne znam je li to normalno ali sredio sam ga za 3-4 sekunde! Nisam se ni snasao gdje sta kako vec je bio gotov. Sa monkom sa kojim sam inace prije patcha zavrsio GR45 a mislim da sam mogao jos koju tezinu vise.

 

Edit:

Sad vidim neke snimke sa PTR-a on izbacuje jako puno "necega" i uz exploding palm to ga izgleda rastura. Mogao bi biti pravi boss za monkove ako se posreci na velikoj tezini GR-a.

 Veliki štakor koji izbacuje male štakore. Ako te zahvati tornado štakora može biti opasno, ali za EP monka je dobar boss, slažem se.

15 godina
offline
Diablo 3

Ahahaha, kažu činili im se sve rune WOTB Mortick's Bace prejaki, pa su ih makli iz patch-a (ali ne i iz prvih patch notes-a, maknuli i to kasnije).

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/14269217011?page=2#38

 

Mislili staviti verziju samo s jednom runom WOTB-a (valjda 50% manje štete), ali nisu imali vremena promijeniti... Komotno su mogli produžiti PTR i S2, jer je ekipa na PTR-u cijelo vrijeme govorila da su sve rune WOTB-a u jednom predmetu prejake (u odnosu na ostale opcije, pa i među klasama), ali ne, prvo su nerfali IK set sa 500% (ok to je bilo previše) na 100% damage-a jer su braceri bili u igri i onda ih maknu...

 

Boli glava.

 

I da, nisu stigli promijeniti tih par linija koda (doslovce string changes...):

https://twitter.com/_JohnYang/status/585595360770404353

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Imam 4 ključa za Heroes of the Storm Closed betu.

 

Javite mi se koga zanima.

 

EDIT:

Još 3 komada.

Ostao još jedan ključ.

Sve otišlo.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2015 20:43 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Diablo 3

Uopće ne mogu u Battle.net Launcher...  neće pa neće..  

 

Ah..  stavili me u queue za login u Launcher - to još nisam vidio :)

Lijep pozdrav ;)
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.4.2015 20:32 (Dado_ZG78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Dado_ZG78 kaže...

Uopće ne mogu u Battle.net Launcher...  neće pa neće..  

 

Ah..  stavili me u queue za login u Launcher - to još nisam vidio :)

 Da, i ja htio zaigrat, kad ono neće i neće. Čak sam deinstalirao Battle.net i ponovno instalirao, tek onda me stavilo u neki queue.

 

Opet problemi kažu, baš su ko Sherlock Holmes:

https://twitter.com/blizzardcseu_en

13 godina
offline
Diablo 3

ja sam popodne bacio malo 2.2, na brzaka malo iztweakao IK barba sa postojećim gearom, riješio prvo GR39, pa i 40 bez većih problema..

sviđa mi se što se WW vratio u stilu 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 3

Ima tko za party? Ja nisam igrao nekoliko mjeseci. Ili godinu dana. Ne sječam se :D .

Neda mi se solo, pa ako ima nekoga za party :) .

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Da ne pisem puno pogledajte video..

ps

tužit ću blizz radi autorskih prava radi imena mača..

Smrt u penziji
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.4.2015 8:21 (geothia).
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice