Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.121.407
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Jel netko igra Nat6 Strafe-RoV DH?

Jako zabavan non-mainstream build za speed griftove 

Endure...and in enduring grow stronger
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Diablo 3

Ja još pokušavam skupiti sve dijelove.

Jel imas koji dobar tutorial?

12 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
1 0 hvala 2
10 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Jel igra tko solo barb greater riftove i koliko najviše uspijete obaviti i kakav vam je gear?

TomPalj
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Pixie_st kaže...

Jel netko igra Nat6 Strafe-RoV DH?

Jako zabavan non-mainstream build za speed griftove

 I ne samo to... 50+ ide. Nakon dugo vremena neko osvjezenje, bar meni. UE mi je previse slican M6, RoV je bas onako... mocan i zabavan. :D

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
15 godina
online
Diablo 3

Evo, sa svojom ekipicom se počinjemo koncentrirati na GR-ove u sezoni. Riješili uspješno GR52, a nakon toga skoro i GR53.

 

Osim oružja većina opreme mi nije ancient, gemovi su mi svi bili lvl 40 ili i manje kad smo ovo igrali (doduše, ovaj "naš" DH je solo blizu top 100, ali me čudilo da je i njemu to bio rekord za 3 igrača):

 

WD nam isto još nema SMK.

 

EDIT:

Navodno je išao masovni rollback za ove koji su exploitali Blood Shard-ove. Među njima i Gabynator, vratilo ga na P0; no sutra će već imati viši paragon od mene, siguran sam.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.4.2015 8:12 (TomoR).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Blizz je podjelio banane i izbrisao likove na S3 onima koji su koristili exploit..

@TomoR i pola ZE je backrollano..

bas mi je drago da su štakori vraceni na pocetak.. Prem da bi vise volio da su banani.. Jer to su likovi koji su sve sto su napravili u D3 napravili koristenjem explita..

 

Smrt u penziji
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.4.2015 8:17 (geothia).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Ged kaže...
Pixie_st kaže...

Jel netko igra Nat6 Strafe-RoV DH?

Jako zabavan non-mainstream build za speed griftove

 I ne samo to... 50+ ide. Nakon dugo vremena neko osvjezenje, bar meni. UE mi je previse slican M6, RoV je bas onako... mocan i zabavan. :D

 Bome je, ja još lovim CR belt, al i bez njega imam osjećaj da je to bolje od mog M6 setup-a. Jesi probao bez Reaper's Wraps, sa Strongarmsicama za Stampede?

Endure...and in enduring grow stronger
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Nepošteno od Blizza, neke su perma banali a neke samo vratili na početak. Gabynator exploita igru od početka a njemu nikada ništa.

 

U solo igri riješio sa WD GR38, uspjeh je još veći jer imam lvl 48 belt i lvl 68 helm, a amulet je neki žuti iskarfani, bez socketa. Ali ide polako, do Plvl 120 pala 3 SMKa, još samo nedostaje Dagger of Darts. Samo 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
markinjoo kaže...

Nepošteno od Blizza, neke su perma banali a neke samo vratili na početak. Gabynator exploita igru od početka a njemu nikada ništa.

 

U solo igri riješio sa WD GR38, uspjeh je još veći jer imam lvl 48 belt i lvl 68 helm, a amulet je neki žuti iskarfani, bez socketa. Ali ide polako, do Plvl 120 pala 3 SMKa, još samo nedostaje Dagger of Darts. Samo 

 Ne spominji 3 SMK do P 120, netko iznad tebe će "dobiti mlade" 

 

Mada, opet, to je sve RNG! Meni je pao prvi sa manje od 100 sati igranja sa WD. A prve Taskerice (i to trifecta) sam dobio daaavno igrajući sa wizardom - i dugo sam ih koristio jer su mi to bile najjače rukavice za wizarda, nisam imao ni pojma tada da su to "the rukavice" za WD...

A tip, koji je najbolji WD kojeg sam ikad vidio, i igrao sa njim, je kukao da mu je prvi SMK pao nakon 1000 sati igranja sa WD (to je bilo prije patcha sa kojim pada češće).

 

Da dodam progres - 56 u 2 igrača, uz doooosta sreće, iz prve!

15 godina
offline
Re: Diablo 3
Pixie_st kaže...
Ged kaže...
Pixie_st kaže...

Jel netko igra Nat6 Strafe-RoV DH?

Jako zabavan non-mainstream build za speed griftove

 I ne samo to... 50+ ide. Nakon dugo vremena neko osvjezenje, bar meni. UE mi je previse slican M6, RoV je bas onako... mocan i zabavan. :D

 Bome je, ja još lovim CR belt, al i bez njega imam osjećaj da je to bolje od mog M6 setup-a. Jesi probao bez Reaper's Wraps, sa Strongarmsicama za Stampede?

Sa CR-om sam imao puno srece, pala mi vec dva ancienta, zadnji s 3977% dmg. Taj belt ce ti izmamiti osmijeh na lice, pogotovo kad vidis brojke - a i mislim da s njim odmah skocis bar 2-3 levela toliko je gadan.

Nisam jos probao sa strongarmicama, iako su vjerojatno BiS. S Reapersima je ipak dosta lakse igrati, a za sad mi je to bitnije od ganjanja leaderboarda. Zavrsio sam lvl45, a moram iskreno priznati da nisam bas dobro igrao - gledao sam u 30sec timer bar dva puta. Previse me nekad povuce pa dodjem u melee range, a to je ipak ranged spec. Tako da vjerujem kako mogu bar jos 3-4 levela gore, a oprema je daleko od potpune. Citam da su zavrsili 51 - tako da se moze. ;)

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
15 godina
online
Re: Diablo 3
geothia kaže...

Blizz je podjelio banane i izbrisao likove na S3 onima koji su koristili exploit..

@TomoR i pola ZE je backrollano..

bas mi je drago da su štakori vraceni na pocetak.. Prem da bi vise volio da su banani.. Jer to su likovi koji su sve sto su napravili u D3 napravili koristenjem explita..

 

 Znaš šta su roll-back-ani sad počeli raditi?

 

Koriste account roll-back opciju kako bi se vratili na stanje prije Blizzard rollback-a 

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/17085118691?page=1

10 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

My precious barb sword :D

TomPalj
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
striko kaže...
markinjoo kaže...

Nepošteno od Blizza, neke su perma banali a neke samo vratili na početak. Gabynator exploita igru od početka a njemu nikada ništa.

 

U solo igri riješio sa WD GR38, uspjeh je još veći jer imam lvl 48 belt i lvl 68 helm, a amulet je neki žuti iskarfani, bez socketa. Ali ide polako, do Plvl 120 pala 3 SMKa, još samo nedostaje Dagger of Darts. Samo 

 Ne spominji 3 SMK do P 120, netko iznad tebe će "dobiti mlade" 

 

Mada, opet, to je sve RNG! Meni je pao prvi sa manje od 100 sati igranja sa WD. A prve Taskerice (i to trifecta) sam dobio daaavno igrajući sa wizardom - i dugo sam ih koristio jer su mi to bile najjače rukavice za wizarda, nisam imao ni pojma tada da su to "the rukavice" za WD...

A tip, koji je najbolji WD kojeg sam ikad vidio, i igrao sa njim, je kukao da mu je prvi SMK pao nakon 1000 sati igranja sa WD (to je bilo prije patcha sa kojim pada češće).

 

Da dodam progres - 56 u 2 igrača, uz doooosta sreće, iz prve!

 u bokte, koliko love odjednom, kako se dođe do toga tiera ? u greater rift vidim, nisam još igrao nikad greater rift iako imam 6 skupljenih onih ljubičastih greater rift, igram uglavnom ove obične riftove. by the way, sviđa mi se WW barb, kak je jak sada, prije sam igrao jedvice jade  Torment 2, sada bez beda mogu Torment 4, s time da igram na Torment 3 da mi ide još lakše, ali mogu bez beda na Torment 4 igrat, s istom opremom nego prije pathca, uglavnom sviđa mi se novo izdanje igre, budem počeo i te riftove malo češće igrat za sad se zabavljam po actovima.

i 5-3570K
15 godina
online
Diablo 3

4 igrača GR54 u sezoni:

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
GoodAngel kaže...
 u bokte, koliko love odjednom, kako se dođe do toga tiera ? u greater rift vidim, nisam još igrao nikad greater rift iako imam 6 skupljenih onih ljubičastih greater rift, igram uglavnom ove obične riftove. by the way, sviđa mi se WW barb, kak je jak sada, prije sam igrao jedvice jade  Torment 2, sada bez beda mogu Torment 4, s time da igram na Torment 3 da mi ide još lakše, ali mogu bez beda na Torment 4 igrat, s istom opremom nego prije pathca, uglavnom sviđa mi se novo izdanje igre, budem počeo i te riftove malo češće igrat za sad se zabavljam po actovima.

Ah, bolje se drži običnih riftove, za početak.

 

Kad završiš obični rift dobiješ ključ za trialse. Na T6 nakon svakog rifta dobiješ ključ, a na nižim tormentima imaš, hm, 40-60-80% šanse da dobiješ ključ za trialse (pišem napamet, ne da mi se sad tražiti točne brojeve).

Igraj njih dok ne skupiš još bolju opremu (ovisi koliko si sretan, meni u riftu T6 očišćenom do kraj pada uglavnom 6-8 legova, a koji put ih dobijem i 12, na T3, T4 ih pada manje), onda polako ideš T5, T6 i onda Griftove. Njih igraš tako da prvo odradiš trialse za grift, i onda, ovisnosti o tome koliko igra procijeni da si dobar, daje ti neki ključ - od 1 pa do 62 (nisam uspio dobiti veći, zasad).

http://www.diablowiki.net/Greater_Rifts - tu imaš još malo detalja..

 

Gretaer riftovi se igraju iz 2 razloga (a nijedan od njih nije zlato )

Prvo, nakon GR30, dobijaš više iskustva (dobro, i zlata), a drugo, u Greater riftovima ti padaju legendarni gemovi, a oni ti daju dodatne bonuse. I u greater riftovima podižeš level tih legendarnih gemova!

 

Na primjer, meni ovaj gem - Esoteric alteration, diže toughness sa 70 na 106 miijuna (na support WD-u).

Ili Bane of Powerful, daje ti dodatni DMG na elitu od 15% stalno, a dobijem još 20% povećani DMG svima 90 sekundi nakon šta ubijem elitu!

Ali, ako imaš problema sa zlatom, ovo je najvažniji gem - Boon of Hoarder - njega dobiješ kad ubiješ goblina. uđeš u vault koji ti otvori i onda ga očistiš do kraja.

Kad dobiješ taj gem, lako skupljaš zlato, nakon dan-dva si milijarder  (uff, da mi  je nešto tako u stvarnom životu ).

I dok sa tim gemom farmaš zlato, koristiš još ova 2 komada opreme:

Goldwrap - pojas koji ti praktički daje besmrtnost, jer kad skupiš veću količinu zlata, imaš 5 sekudi i po milijardu toughnessa, i

Custerian Wristguards, da uz to silno zlato još dobijaš dodatni XP i lakše napreduješ u paragon levelima!

To je osnovni recept za početak, sretno i zabavljaj se 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.4.2015 10:30 (striko).
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Evo za sve koji vole biti pasivni igrač ( u bilo kojem smislu te riječi..) dobrih vijesti..

Naime Thorn build je izgleda u planu za jedan od slijedeći patcheva.. to jeste modifikacija trenutno najgoreg i najomraženijeg seta u Diablu Invoker seta..

Trenutno taj set ne služi ničemu osim da se nabavi FS..

 

 http://diablo.incgamers.com/blog/comments/thorns-in-diablo-iii

 

S obzirom da je blizz u zadnja dva patcha počeo da radi samo pozitivne pomake isto tako se nadam da će biti i sa ovim setom :)

 

EDIT

zaboravih još jednu važniju vijest..

Trialsa više neće biti!!

Kako će se dolaziti do ključeva ni sami neznaju.. ali uskoro će idući patch na PTR pa ćemo vidjeti kako će to izgledati..

 

http://www.diablofans.com/news/48393-trials-will-be-removed-in-a-future-patch

Smrt u penziji
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.4.2015 16:29 (geothia).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Već sam skupio čitav invoker set samo čekam da zarolam paladina opet, već sam si čitav build isplanirao...

Ali može, samo ga buffajte... :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Sezona 3 + GR55 + Quin + Monk + P800+ + Channeling&Power Pylon + Stonesinger:

 

Sumnjam da će i sam sebe nadmašiti do kraja sezone...

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 3

Ekipa, igra netko hardcore lika u 3. sezoni?

Imam hardcore crusadera i trenutačno Riftam na T3/T4, ovisno o ostalima u grupi.. m soliram si na T1/T2 da ne bude previše riskantno za lika.

 

Koji se set opreme preporuča za HC Crusadera? 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Znači tražim Bul Kathos solemon vow i neda mi se već polako tražiti. U 50 i kusur sati palo mi je 3 worrior blood i nikako da padne solemon vow. Pa ako tko ima koji viška ili treba nekaj drugog nek pošalje zahtjev i obavimo trade. Pokušal sam kod Kadale i potrošil preko 10000 sharda i ništa! Tag mi je u potpisu! Hvala

nekaj ovakvoga!   samo LVL 70 nekaj ovakvoga! samo LVL 70
StariGad_HR @battlefield StariGAD#2592 @ Diablo 3
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.4.2015 17:51 (Butcher).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Butcher kaže...

Znači tražim Bul Kathos solemon vow i neda mi se već polako tražiti. U 50 i kusur sati palo mi je 3 worrior blood i nikako da padne solemon vow. Pa ako tko ima koji viška ili treba nekaj drugog nek pošalje zahtjev i obavimo trade. Pokušal sam kod Kadale i potrošil preko 10000 sharda i ništa! Tag mi je u potpisu! Hvala

Nema tradeanja.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Hexfire kaže...
Butcher kaže...

Znači tražim Bul Kathos solemon vow i neda mi se već polako tražiti. U 50 i kusur sati palo mi je 3 worrior blood i nikako da padne solemon vow. Pa ako tko ima koji viška ili treba nekaj drugog nek pošalje zahtjev i obavimo trade. Pokušal sam kod Kadale i potrošil preko 10000 sharda i ništa! Tag mi je u potpisu! Hvala

Nema tradeanja.

 Kaj uopće, kak oupće to funkcionira? Nisam u toku!

StariGad_HR @battlefield StariGAD#2592 @ Diablo 3
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Butcher kaže...

 Kaj uopće, kak oupće to funkcionira? Nisam u toku!

 Trade jedino funkcionira, ako si u partiju u trenutku kad item padne. Samo onda ti netko može dati item koji mu je pao. Inače ništa od toga. Opcije su ti trošenje kod Kadale ili igraj sa još 3 Barbara u partiju pa su veće šanse da padne.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Hexfire kaže...
Butcher kaže...

 Kaj uopće, kak oupće to funkcionira? Nisam u toku!

 Trade jedino funkcionira, ako si u partiju u trenutku kad item padne. Samo onda ti netko može dati item koji mu je pao. Inače ništa od toga. Opcije su ti trošenje kod Kadale ili igraj sa još 3 Barbara u partiju pa su veće šanse da padne.

 Prije da bu mi palo još 5 warrior blooda, najgore je kaj imam jedan ancient warrior blood gdje sam rollal socket u % damage i onda još stavil na njega onaj consumable kaj daje socket na oružju! I sada nikak dobiti wov! Drugi tjedan  ak do četvrtka ga ne najdem krečem tražit A furnace!

StariGad_HR @battlefield StariGAD#2592 @ Diablo 3
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Butcher kaže...

 Prije da bu mi palo još 5 warrior blooda, najgore je kaj imam jedan ancient warrior blood gdje sam rollal socket u % damage i onda još stavil na njega onaj consumable kaj daje socket na oružju! I sada nikak dobiti wov! Drugi tjedan  ak do četvrtka ga ne najdem krečem tražit A furnace!

 Moguće, ali možda će nekom u partiju pasti WOV, a ne treba mu pa ti fino profitiraš. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Butcher kaže...

Znači tražim Bul Kathos solemon vow i neda mi se već polako tražiti. U 50 i kusur sati palo mi je 3 worrior blood i nikako da padne solemon vow. Pa ako tko ima koji viška ili treba nekaj drugog nek pošalje zahtjev i obavimo trade. Pokušal sam kod Kadale i potrošil preko 10000 sharda i ništa! Tag mi je u potpisu! Hvala

 10K shardsa koda nisi ni potrosio pomnozi to sa 10 onda cemo pricat.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/22973692
16 godina
offline
Diablo 3

1-70 jbn brzo :)

 

::: peace 0n earth :::
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
wiz4rd kaže...

1-70 jbn brzo :)

 

 A dobro, to je Cow rift, sa Cow rift eventom. To kad naletiš na P400-500, dobiješ dva paragona.

 

Ali sad možeš za manje od pol sata nekog dić na 70 i bez toga.

11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Pozdrav ljudi, izbivao sam neko vrijeme radi posla, pa molim malu pomoc, koliko vidim ima novi build za barba, pa me zanima da li se set moze dobit samo u sezoni ili i u normalnoj igri ? zahvaljujem i jos ako netko im volje da me levelira bio bih zahvalan... Lp

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice