Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.121.687
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
14 godina
offline
Re: Diablo 3
Inace koristim odlicne ancient ringove Focus i Restraint ako koristim WW only s Bul K.
Ako ubacim IK set, onda stavim standard tj. sada RORG (iz ocitih razloga) te sam sada ubacio Unity jer imam ok dva komada.
Grift solo ide ok do 43, dalje sve ovisi koga dobijem na kraju i koji amulet imam (ipak najcesce guardian udara poison pa pogodim amulet no imam igrom slucaja i ostale).
Kako god bilo, volio bi vidjeti teze T posto ovako gubimo dio igre.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
11 godina
offline
Diablo 3

Mijenjam gw2 acc za diablo 3 

 

Pa ako je tko zainteresiran nek se javi :) 

 

 

Finger Up :)
Moj PC  
0 4 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Nekako imam osjecaj da ima manje od 5% barbara koji znaju igrati sa tim likom u grupi.. Uvijek kada udjem u public, odu oni, kao da igraju sami. Ostaju elite, mobovi... Uzimaju shrine, mada nemaju nemesis... Nek' se samo vrti. I naravno ne mozes dignuti gemove, jer zeznu sve. Jos dovuku silne elite i, ako igras sa control wdom mozes se samo nadati da ces to zauzdati. Ali eto njega sa novim elitama koje dovlaci od negdje...

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...

Nekako imam osjecaj da ima manje od 5% barbara koji znaju igrati sa tim likom u grupi.. Uvijek kada udjem u public, odu oni, kao da igraju sami. Ostaju elite, mobovi... Uzimaju shrine, mada nemaju nemesis... Nek' se samo vrti. I naravno ne mozes dignuti gemove, jer zeznu sve. Jos dovuku silne elite i, ako igras sa control wdom mozes se samo nadati da ces to zauzdati. Ali eto njega sa novim elitama koje dovlaci od negdje...

 Prvo public igraju totalni početnici,drugo ako imaš barba u grupi on mora ic prvi da počisti sav trash dok ostali ciste elite ali s tim totalno zezne supp wda jer pokrene sve elite i njihove afixe,pa zato i nije bas tražen u grupi,btw sad sam vidio onaj cow lvl kaj su dali za 3 godišnjicu,nije bas nesta,moraš rijesavat bountye pa kad ti se napokon otvori portal spawna te u Fields od misery tam pocistis sve dobis par legendi sto je previše muke za to,bolje riješit fast grift 40+ za istu nagradu.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/22973692
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
XSX kaže...
Mrgud Veliki kaže...

Nekako imam osjecaj da ima manje od 5% barbara koji znaju igrati sa tim likom u grupi.. Uvijek kada udjem u public, odu oni, kao da igraju sami. Ostaju elite, mobovi... Uzimaju shrine, mada nemaju nemesis... Nek' se samo vrti. I naravno ne mozes dignuti gemove, jer zeznu sve. Jos dovuku silne elite i, ako igras sa control wdom mozes se samo nadati da ces to zauzdati. Ali eto njega sa novim elitama koje dovlaci od negdje...

 Prvo public igraju totalni početnici,drugo ako imaš barba u grupi on mora ic prvi da počisti sav trash dok ostali ciste elite ali s tim totalno zezne supp wda jer pokrene sve elite i njihove afixe,pa zato i nije bas tražen u grupi,btw sad sam vidio onaj cow lvl kaj su dali za 3 godišnjicu,nije bas nesta,moraš rijesavat bountye pa kad ti se napokon otvori portal spawna te u Fields od misery tam pocistis sve dobis par legendi sto je previše muke za to,bolje riješit fast grift 40+ za istu nagradu.

Prvo ja sa 800+ paragonom nisam pocetnik, niti samo 'TOTALNI' pocetnici igraju public. Vec je to bilo samo onako receno. Necu komentirati ostalu, jer ne ciste niti trash...

16 godina
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...

Nekako imam osjecaj da ima manje od 5% barbara koji znaju igrati sa tim likom u grupi.. Uvijek kada udjem u public, odu oni, kao da igraju sami. Ostaju elite, mobovi... Uzimaju shrine, mada nemaju nemesis... Nek' se samo vrti. I naravno ne mozes dignuti gemove, jer zeznu sve. Jos dovuku silne elite i, ako igras sa control wdom mozes se samo nadati da ces to zauzdati. Ali eto njega sa novim elitama koje dovlaci od negdje...

Po mojim saznanjima iz druge ruke mislim da drugo ne mozes ni ocekivati u publicu. Ja sam okorjeli soler i od tisuca sati imam mozda par desetaka sati igre sa frendovima i pojma nemam kako se igra u grupi. I bas sam neki dan pitao frenda koji voli i cesto igra u publicu kakva je igra tamo, jel se zna tko gdje sta kako i kaze on meni da manje vise idu kud koji i igraju po svom. Tako da eto ... mozda to nije karakteristika samo barbara.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.5.2015 6:34 (Eld).
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Kad već spominjemo grupe, nek mi se javi netko tko je zainteresiran za ubere i/ili group griftanje, dosadilo mi solo grindanje leaderboard-a.

Uglavnom igram Nat6 DH (Anathema ili Ice ovisno o grupi). 

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Pixie-2466/hero/4359406 

Endure...and in enduring grow stronger
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Evo i Cow event lvl video:

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...
XSX kaže...
Mrgud Veliki kaže...

Nekako imam osjecaj da ima manje od 5% barbara koji znaju igrati sa tim likom u grupi.. Uvijek kada udjem u public, odu oni, kao da igraju sami. Ostaju elite, mobovi... Uzimaju shrine, mada nemaju nemesis... Nek' se samo vrti. I naravno ne mozes dignuti gemove, jer zeznu sve. Jos dovuku silne elite i, ako igras sa control wdom mozes se samo nadati da ces to zauzdati. Ali eto njega sa novim elitama koje dovlaci od negdje...

 Prvo public igraju totalni početnici,drugo ako imaš barba u grupi on mora ic prvi da počisti sav trash dok ostali ciste elite ali s tim totalno zezne supp wda jer pokrene sve elite i njihove afixe,pa zato i nije bas tražen u grupi,btw sad sam vidio onaj cow lvl kaj su dali za 3 godišnjicu,nije bas nesta,moraš rijesavat bountye pa kad ti se napokon otvori portal spawna te u Fields od misery tam pocistis sve dobis par legendi sto je previše muke za to,bolje riješit fast grift 40+ za istu nagradu.

Prvo ja sa 800+ paragonom nisam pocetnik, niti samo 'TOTALNI' pocetnici igraju public. Vec je to bilo samo onako receno. Necu komentirati ostalu, jer ne ciste niti trash...

 Ja onda ne razumijem zasto ti igras public i cudis se kako su tamo igraci losi,imas toliko communitya za t6,griftove,ne sezonce,sezonce i ti ides igrat public...pa di ces na publicu nesta organizirat jedan bi igro t6 drugi griftove 3 bountye.Eto ja jos nisam cuo da netko s 800+ voli igrat public.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/22973692
16 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Evo i Cow event lvl video:

 I izgleda da nema garancije da ce ista dropati. Maloprije sam odigrao jedan cow event i nijedan legendary!

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.5.2015 10:59 (Eld).
16 godina
offline
Re: Diablo 3

A mozda ljudi srljaju okolo, ne cekajuci support WD-a jer znaju nesto sto vi ne znate

 

A sad bez sale, izgleda da se suport WD vise nw sviđa developerima. Pa bi mogli maknuti perma fear u patchu 2.3. I trialse isto...

 

 E da, nisam stavo link...

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/17084398397

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.5.2015 15:54 (striko).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
striko kaže...

A mozda ljudi srljaju okolo, ne cekajuci support WD-a jer znaju nesto sto vi ne znate

 

A sad bez sale, izgleda da se suport WD vise nw sviđa developerima. Pa bi mogli maknuti perma fear u patchu 2.3. I trialse isto...

 

 E da, nisam stavo link...

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/17084398397

 Ako ne misle uvest novu klasu tj healera ili nekako amortizirat taj potez ovo je onda totalno antiproduktivno i mnogi ce odustat od igranja,totalna glupost.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/22973692
15 godina
online
Re: Diablo 3
XSX kaže...

 Ako ne misle uvest novu klasu tj healera ili nekako amortizirat taj potez ovo je onda totalno antiproduktivno i mnogi ce odustat od igranja,totalna glupost.

 Također razmišljaju o tome da jako smanje damage koji monsteri rade, pa možda 100% crowd control neće ni biti potreban.

16 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
XSX kaže...

 Ako ne misle uvest novu klasu tj healera ili nekako amortizirat taj potez ovo je onda totalno antiproduktivno i mnogi ce odustat od igranja,totalna glupost.

 Također razmišljaju o tome da jako smanje damage koji monsteri rade, pa možda 100% crowd control neće ni biti potreban.

Taman sam ovo htio napisati...

 

Gle, glavni problem je šta praktički imaš možda 10 000 ljudi koji znaju igrati u grupi...

 

Ostalih par milijuna nema pojma, i ne žele ni pokušati naučiti. Nego trče okolo svaki za sebe (kako se već raspravljalo na ovoj stranici). I onda samo plaču po službenom forumu "nerfajte ovo, nerfajte ono"... "Kako oni mogu napraviti 70 u grupi, ja ne mogu niti 40. Prejak je DH, Prejak je CM wizz, prejako je ovo i ono..."

 

I onda blizzardovci idu linijom manjeg otpora - radije će poslušati budale koje plaču (posebno ako su većina) - i to onda vodi pojednostvaljivanju igre. Možda i previše...

 

Ali, gledajmo to sa vedrije strane - bar će biti lakše igrati solo.

 

A i već mi je pala na pamet ideja sa Halcyon's Ascent amuletom - sa 8+15  fetiša će wd podizati vodoo praktički svako 3 sekunde -  i imat će opet kontrolu (na užem području - ali daj bar nešto). A ako je to meni palo na pamet, bolji igrači će pronaći još nekoliko rupa...

 

A i to dolazi u patchu 2.3 - za 2 mjeseca najranije (ako se budu držali obećanja u dugoj trećoj sezoni). 

 

Za kraj - prijatelj je završio solo 60 sa wizardom - prvi u svijetu (ne samo EU).  Uf, naklon do poda.

11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Da ovaj iz zvrkova je rijesio 60 svaka mu cast.Inace moram pohvalit njihovog crusadera danas sam s njim i svojima igro rijesili smo 61 bez problema a najvaznije stvari nam tek trebaju dropat da upgrejdamo.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/22973692
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
XSX kaže...

 Ja onda ne razumijem zasto ti igras public i cudis se kako su tamo igraci losi,imas toliko communitya za t6,griftove,ne sezonce,sezonce i ti ides igrat public...pa di ces na publicu nesta organizirat jedan bi igro t6 drugi griftove 3 bountye.Eto ja jos nisam cuo da netko s 800+ voli igrat public.

 Igram jer mi se ne igra s istim ljudima non-stop. Cisto onako. Nije mi uopce bitno nabijati paragone. Samo, eto napisah to tako. Podijelih osobno misljenje. Nista posebno....

15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
striko kaže...

A mozda ljudi srljaju okolo, ne cekajuci support WD-a jer znaju nesto sto vi ne znate

 

A sad bez sale, izgleda da se suport WD vise nw sviđa developerima. Pa bi mogli maknuti perma fear u patchu 2.3. I trialse isto...

 

 E da, nisam stavo link...

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/17084398397

 Bo'me danas sam naletio na monka koji daleko duze drzi sve bez problema pa cak i gr bossa gdje bas i ne djeluje support WD, odnosno ne djeluje horffy. Ostao sam iznenadjen....

11 godina
offline
Diablo 3

Pozz. Evo danas cu uzeti diablo 3.

 

Pa ako moze par savijeta ... Koja klasa -zasto

 

Sta raditi u igri osim q. 

Itd....

 

Hvala

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3

Na mobitelu sam, pa mi opcija "citiraj" ne radi najbolje, ali prvi ti odgovaram...

Nadam se da uzimas i Diablo i expanziju, bez ekspanzije to nije to.

Ja bih ti preporucio barbara za pocetak, sad ga vecina koristi za brzo farmanje i materijala i iskustva. Ili witch doktora, on sa gomilom fetisha moze lijepo sluziti u ofanzivne svrhe, a kasnije moze (sa malim izmjenama) cak ici i kao support.

Ako imas nekog prijatelja sta igra Diablo, trazi pomoć da te brzo levelira. Ali, ako nisi do sada igrao, pokusaj sam proći kampanju - od akta 1 do 5, i napravi sam par likova do 70, tako je puno zanimljivije nego dobiti sve na gotovo. Bar po mom misljenju...

A to riješiš u par dana, i onda trazis pomoć u dizanju paragona...

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.5.2015 14:48 (striko).
13 godina
offline
Diablo 3

Nitko ti nemože reći koja klasa će se tebi najviše svidjeti. Barbariani, Crusaderi i Monkovi su melee, Witch Doctori, Wizardi i Demon Hunteri su ranged i već po imenu možeš zaključiti šta ti se bude više dopadalo, a da ne govorim kad probaš u igri. Ako hoćeš klasu koju nije teško igrati, radi bolestan damage i nije ju preteško gearati igraj Demon Huntera.

 

Predlažem da napraviš seasonal charactera zbog novih itema. Prvo šta ćeš napraviti je završiti kampanju i vidjeti šta igra ima za ponuditi u tom pogledu. Tad ti se otvara Adventure mode gdje ćeš provesti 99% vremena igrajući ovu igru. Adventure mode se sastoji od bountija gdje ćeš skupljati Rift Keyeve, i Riftova. U Adventure modu možeš otvoriti i Greater Riftove za leveliranje legendary gemova.

Paragon
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Diablo 3

Hvala na opsirnim odgovorima... Eto download-am igru pa kad se skine pokusati prema vasoj preporuci.

 

 

I ako ne znam sta je sta za sada al ok . 

 

Od klasa mi se svidio dosta Witch Doctor cini se dosta zanimljiv kao neki " Shaman " ili nesta tako , pa bi mozda pokusao njega... Svaki lik moze biti DPS ? 

 

I da nema expanziju

 

I dali ima ovdje pvp ? 

Finger Up :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.5.2015 23:43 (razermario).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
razermario kaže...

Hvala na opsirnim odgovorima... Eto download-am igru pa kad se skine pokusati prema vasoj preporuci.

 

 

I ako ne znam sta je sta za sada al ok . 

 

Od klasa mi se svidio dosta Witch Doctor cini se dosta zanimljiv kao neki " Shaman " ili nesta tako , pa bi mozda pokusao njega... Svaki lik moze biti DPS ? 

 

I da nema expanziju

 

I dali ima ovdje pvp ? 

 Ima opcija "brawler" kao pvp ali kao i da nema.

 

Diablo 3 bez ekspanzije će ti dosaditi za čim pređeš story mod.

 

Ekspanzija je vrlo bitna, nisam siguran da ovdje ima bilo tko u temi tko igra bez ekspanzije.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
11 godina
offline
Diablo 3

Ma nije meni bitna expanzija kad nisam niti  sami D3 igro...

 

Poceo sam sa witch doctorom i lvl 6 sam XD I sad kolko vidim pise mi " private game " A imam opciju " Open game to public " Ako odem na to kao ne mogu se vise vratiti ? Trebo bi ici na to da bude sa drugim ljudima kao online, ovo je ko SP em mogu stisnuti pauzu ... Sta da radim ? Da zavrsim prvo to lvl up pa se onda prebacim ili odma 

Finger Up :)
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3

Ah, svejedno, bojim se,teško da ćeš naći nekog da igra diablo bez expanzije i da je baš tvog levela.

Ja bih, na tvom mjestu, igrao solo do 60...

Alo slobodno otvori igru u public, neće se ništa loše dogoditi. Možda ti se neko priključi, možda i ne. Uvijek se možeš vratiti soliranju...

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.5.2015 16:15 (striko).
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Sve najbolje od igre je u ekspanziji...dalje ne vrijedi objasnjavat.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/22973692
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 3

Tu je ekspanzija preblaga riječ jer je RoS ustvari ono kako je igra trebala izgledati na samom početku. Tko god kupuje D3 mora biti spreman odmah iskeširati i za RoS jer stvarno nema smisla mučiti se na vanilli.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Pozz drustvo, imam pitanjce jedno, evo prvi put sam iskraftao hellfire amulet e sad dal kad stavim taj amulet na lika da li on automatski ima taj dodatni pasivni skill ili? Dobio sam bon of bul kathos, a nije da mi se bas da ponovno farmat 16 kljuceva...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
josip0605 kaže...

Pozz drustvo, imam pitanjce jedno, evo prvi put sam iskraftao hellfire amulet e sad dal kad stavim taj amulet na lika da li on automatski ima taj dodatni pasivni skill ili? Dobio sam bon of bul kathos, a nije da mi se bas da ponovno farmat 16 kljuceva...

 Naravno. Ak te baš "strah" možeš si i sam provjeriti dal radi. Barem je za takve sa cooldown reduction lako vidjeti dal rade ili ne.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Diablo 3

A jbt.... Pa nije istina sad kao da nema player-a u starom diablu igra je ne znam kolko dugo stara do " nedavno " su svi igrali i sad kad je dosla expanzija , odma da ovo nevalja ili nesta tako ma lol

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice