Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.131.211
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
11 godina
offline
Re: Diablo 3
razermario kaže...

A jbt.... Pa nije istina sad kao da nema player-a u starom diablu igra je ne znam kolko dugo stara do " nedavno " su svi igrali i sad kad je dosla expanzija , odma da ovo nevalja ili nesta tako ma lol

 diablo 3 = 10% "igre"

diablo 3 ros = 90% "igre"

---------------------------------

u d3 imas samo single player (koji mozes sa prijateljima prelazit) a u ros imas tolko toga kaj si nebres ni zamisliti

xfire: leftycro | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
13 godina
offline
Diablo 3

Gle možemo si mi mazat oči, ali svatko normalan bi ti predložio da kupiš RoS pod hitno i tu uopće nema dileme.

Paragon
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Diablo 3
Putn1k kaže...

Gle možemo si mi mazat oči, ali svatko normalan bi ti predložio da kupiš RoS pod hitno i tu uopće nema dileme.

 Pa dobro hvala bogu da ima vise igraca na novoj expanziji jer je puno novih stavri ... Al nemos lega sad popljuvati Diablo 3 koji su svi tu igrali i hvalili i sad da od jednom 90% igraca igra expanziju lol A vamo nema ljudi koji k. 

Finger Up :)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
razermario kaže...

A jbt.... Pa nije istina sad kao da nema player-a u starom diablu igra je ne znam kolko dugo stara do " nedavno " su svi igrali i sad kad je dosla expanzija , odma da ovo nevalja ili nesta tako ma lol

 Diablo 3 evo slavi 3 godišnjicu a ekspanzija je izašla prije godinu i 2 mjeseca.To nije 'nedavno' razlika je ogromna,vjerojatno najogromnija od svih igri online.Kad završiš kampanju žive duše nebudes naso bez ekspanzije.Tvoje trenutno stanje je koda posjedujes auto bez motora,nemres gotovo nista s njim...a da ne govorim koliko samo malih a značajnih promjena je bilo u patchevima.Ak nes slušati druge slušaj mene koji imam preko 2700 sati igre u diablu.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/22973692
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

Prijatelju vjeruj deckima sta ti kazu, ja sam imao diablo 3 2 dana i odmak kupio kljuc za ros, jer nije imalo smisla igrati...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

I jesi pobjedio diabla nakon toliko sati ? hahahahaha :D

14 godina
offline
Re: Diablo 3
Istina, D3 bez ROS uistinu nema smisla.
Sto se klasa tice, svaka osoba ima svoju klasu (evo osobno sam na barbu/ima debelo preko 1000 h i nema sanse da mi dojadi).
Monk je odlican (na zalost nisam puno vremena proveo uz njega jer se ne mogu fokusirati na vise likova istovremeno u sezoni dok imam jednog u non season modu) i ultrabrz, Crusader mi je super zbog konja i odlicno razradenih skillova i geara (makar su sada dosta naoravili odlicnih izmjena na setovima kod klasa s kojima igram)...o Barbu sta reci, totalni stroj i meni osobno najdrazi.
WD mi se ne svida jer volim bliski kontakt s mobovima i roknit ih s nekom toljagom u glavu :), dropao mi je super gear za WD kada sam ga igrao no jednostavno mi ne lezi ta klasa kao ni DH no evo zadnjih dana igram s DH u sezoni i polako se navikavam na njega (mnogima je bas DH najjaca klasa u D3)....no ipak mi je barb broj 1.

Kako god bilo, poslusaj ljude i kupi ROS jer ako volis D3, igrati ces ga doslovno godinama (bar je tako kod mene) i ekspanzija vrijedi svake lipe.
Samo uzmi u obzir kakva je Diablo igra tj. da ne bi bio jedan od onih koji kada predu igru pocnu s ceskanjem po glavi i skuze da to nije za njih (sam prelazak igre je rutinska stvar koju obavis na brzinu, dignes si lika (isprobaj sve pa ces znati koji ti je najbolji) na 70. lvl i tek onda pocinje igra.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
9 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
razermario kaže...

A jbt.... Pa nije istina sad kao da nema player-a u starom diablu igra je ne znam kolko dugo stara do " nedavno " su svi igrali i sad kad je dosla expanzija , odma da ovo nevalja ili nesta tako ma lol

 Jesi li ikad igrao Diablo 2?

Ajde pravit ću se da jesi... vanilla D3 ti je isto kao da igraš Diablo 2 BEZ Lord od Destruction ekspanzije. Capisce?

 

Ako igraš D3 bez ekspanzije mogu jedino preporučiti jedan prelazak i to je to. Nakon toga nabavljaj ekspanziju jer uzalud trošiš vrijeme.

U ekspanziji imaš novog lika, hrpu NOVIH itema, Adventure Mode i sezone + level 70 cap. (koliko god ti skupio opreme u orginalnoj verziji, sve ti pada u vodu nakon nabavka ekspanzije, tako da ćeš sve trebati opet nabavljati.)

 

11 godina
offline
Diablo 3

Strasno : / A nista skupljati za ROS onda i ok

Finger Up :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2015 9:57 (razermario).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ovako: Clan 'Pijani' recruta nove članove napravili smo čistku i tražimo aktivne članove p500+ imamo sezonce i ne sezonce,trenutno najaca ekipa ne igra sezonu sto se može promijeniti,ovisi sto ce blizz ponuditi u idućoj sezoni nakon patcha.Možete poslati request za ulaz u clan,poslati meni ili nekom od oficira clana svoj battletag.Također smo zainteresirani za spajanje clanova tako sto bi odabrali aktivne članove iz vise clanova i napravili novi clan s novim imenom,svi stari oficiri bi i dalje ostali officiri,ali bi imali clan sa puno aktivnih članova gdje ne bi bio problem naci party,ako ima ljudi koji su zainteresirani za takvu soluciju neka se jave officiru nensu iz pijanih on je glavni u našem clanu,sve dalje je stvar dogovora imamo i team speak kanal pa je i na taj nacin moguća komunikacija.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XsX-2902/hero/22973692
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2015 13:40 (XSX).
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Diablo 3

Dobra incijativa :)

 

Nevezano uz clan, ako treba nekoga dizati na sezoni neka me doda za frienda i napomene da je sa Bug foruma.

U slobodno vrijeme mogu pomoći i sa opremom ako što padne u partyu.

 

dominik#2426

 

 

 

11 godina
offline
Diablo 3

Zasto uvijek pored lika pise " private game " 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3

Zato što igraš privatnu. Da napraviš "open to public" pisalo bi "Public game"!

Da nastavimo raspravu, možeš ti uredno igrati D3 bez expanzije, ali puuuno je zanimljivije sa njom. A možeš naći suigrače i ovako, ali dosta teže, a praktično nemoguće dok ne dođeš na level 60!

 

15 godina
online
Diablo 3

Kod kineza se može kupiti do 10 stash tab-ova i navodno je viđen Ramaladni za prstenje/amulete:

http://www.reddit.com/r/Diablo/comments/36a9s6/new_chinese_realm_offers_up_to_10_stash_tabs/

 

 
 Spominje se i do 5 stash tab-ova po liku!

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Čim piše chineese realm offers bježim od toga 

Kad će biti ofišl od Blizzarda da ko hoće može kupiti dodatan prostor u škrinji onda možemo razgovarati do tada mi ne pada na pamet nekaj mutiti s kinezima

Postoje ljudi kole vole tarantule i oni koji ih još nisu zavoljeli
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
Grozota kaže...

Čim piše chineese realm offers bježim od toga 

Kad će biti ofišl od Blizzarda da ko hoće može kupiti dodatan prostor u škrinji onda možemo razgovarati do tada mi ne pada na pamet nekaj mutiti s kinezima

 Ma stvar je ovako. Ne možeš to preko njih nikako kupiti pa aktivirati kod nas. Štoviše kineski account možeš imati samo s provjerom osobne.

 

U Kini su tek sad dobili dozvolu da Diablo III smiju ponuditi. S obzirom da je specifično tržište, D3 je tamo Free to play do lvl-a 70 (prva 4 akta sa Mystic-om, znači neki Hybrid). Možeš kupiti kao neki pass, u njemu dobiješ RoS (tj. 5-i akt i Crusader-a), s time da tamo svaki stash posebno kupuješ za White Gold /Platinum, koji možeš i u igri dobiti, ili to kupiš za real money.

 

Možeš kupiti i više Character slot-ova od trenutnih 12 koje mi imamo sa Deluxe Edition, ali najbitnije i više stash-a.

 

Zato se US/EU nada da ćemo bar neku varijantu da možemo kupiti dodatni stash/kozmetiku (krila i slično).

16 godina
offline
Re: Diablo 3

Hm, zar nije standard 12 likova, a sa deluxe digital se dobijalo 15 likova?

 

I da, kad dođe vrijeme kupovanja stasha, kupit ću ga. Pa čak i za prave novce, vjerovatno (naravno, reda veličine desetak eura)!

 

Ali onaj Ramaladni za prstenja i amulete izgleda moćno! To će biti najtraženija roba ako ikad dođe kod nas... Nadam se da njega neće naplaćivati...

A ako i hoće, kvragu, platit ću ( bilo koju cifru ako budem mogao napraviti socket na dva legacy prstena )

 

15 godina
online
Re: Diablo 3
striko kaže...

Hm, zar nije standard 12 likova, a sa deluxe digital se dobijalo 15 likova?

 

 

 Ups, da, moja greška.

 

Ramaladni za prstenje se mora svugdje pojaviti, kao normalni drop, drugo po meni nema smisla. Ali, Money Rules The World, pa tko zna hoće li kinezi na kraju dobiti bolji Diablo nego mi ostali...

15 godina
offline
Diablo 3

Meni se čini da će tu doći do micropaymenta ili čak neke vrste premium sadržaja. 

Nadam se da neće, ali lova je lova. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
striko kaže...

Hm, zar nije standard 12 likova, a sa deluxe digital se dobijalo 15 likova?

 

 

 Ups, da, moja greška.

 

Ramaladni za prstenje se mora svugdje pojaviti, kao normalni drop, drugo po meni nema smisla. Ali, Money Rules The World, pa tko zna hoće li kinezi na kraju dobiti bolji Diablo nego mi ostali...

Baš tako, sve za pare....

 

Nije mi se više dalo čekati povećani stash, pa sam spalio 20 € na" upgrade to deluxe digital", i sad imam 15 likova. A praktički igram sa 4 (5 ako se računa WD za trialse)... 

Ostalo su sve tovari 

 

Ahhh, ako ništa drugo, mogu vama na forumu služiti kao loš primjer... 

16 godina
offline
Re: Diablo 3
XSX kaže...

Ovako: Clan 'Pijani' recruta nove članove napravili smo čistku i tražimo aktivne članove p500+ imamo sezonce i ne sezonce,trenutno najaca ekipa ne igra sezonu sto se može promijeniti,ovisi sto ce blizz ponuditi u idućoj sezoni nakon patcha.Možete poslati request za ulaz u clan,poslati meni ili nekom od oficira clana svoj battletag.Također smo zainteresirani za spajanje clanova tako sto bi odabrali aktivne članove iz vise clanova i napravili novi clan s novim imenom,svi stari oficiri bi i dalje ostali officiri,ali bi imali clan sa puno aktivnih članova gdje ne bi bio problem naci party,ako ima ljudi koji su zainteresirani za takvu soluciju neka se jave officiru nensu iz pijanih on je glavni u našem clanu,sve dalje je stvar dogovora imamo i team speak kanal pa je i na taj nacin moguća komunikacija.

 Moramo se dogovoriti za postotak, za head huntera. Maloprije sam spojio nensa i "zvrkane", i sad su pijani dosta pojačani. Još da prognate Zabrefa, možda se i ja vratim 

9 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Stash odmah kupujem. Samo u ovoj sezoni sam popunio već 3 taba, a oprema je samo za barbara i crusadera. :)

Kad se sve prebaci u non-season stash neću više imati mjesta...

BEEF JERKY mmmmm BEEF JERKY mmmmm
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.5.2015 11:14 (Mirogamemasta).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 3
striko kaže...
XSX kaže...

Ovako: Clan 'Pijani' recruta nove članove napravili smo čistku i tražimo aktivne članove p500+ imamo sezonce i ne sezonce,trenutno najaca ekipa ne igra sezonu sto se može promijeniti,ovisi sto ce blizz ponuditi u idućoj sezoni nakon patcha.Možete poslati request za ulaz u clan,poslati meni ili nekom od oficira clana svoj battletag.Također smo zainteresirani za spajanje clanova tako sto bi odabrali aktivne članove iz vise clanova i napravili novi clan s novim imenom,svi stari oficiri bi i dalje ostali officiri,ali bi imali clan sa puno aktivnih članova gdje ne bi bio problem naci party,ako ima ljudi koji su zainteresirani za takvu soluciju neka se jave officiru nensu iz pijanih on je glavni u našem clanu,sve dalje je stvar dogovora imamo i team speak kanal pa je i na taj nacin moguća komunikacija.

 Moramo se dogovoriti za postotak, za head huntera. Maloprije sam spojio nensa i "zvrkane", i sad su pijani dosta pojačani. Još da prognate Zabrefa, možda se i ja vratim 

 Taman sam sinoć ekipi iz klana rekao da bi htio spojit svoj klan sa pijanima i odjednom nens uleti u party ko naručen i sve riješimo u 2 minute. Danas prebacim još naših aktivnih igrača.

Tko želi može me dodat na listu, nek samo napiše da je sa bug foruma: Redcardinal#1471

 

I striko, ne razmišljaj puno već prelazi. Doći ćeš milom ili silom, nens i ja kujemo plan:P

16 godina
offline
Diablo 3

Eh, j***m mu miša, moram još nešto nabaviti ovde u klanu, dobiti (nadam se besplatno) multibox i 3 diablo accounta. A iskreno, imam i otvoreni poziv u VoiD, pa se mislim oko svega. Ali polako, imate me na brzom biranju, tu sam svakako, bio u klanu ili ne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Ima li netko kakav build za monka koji bi iskoristio ancient Inna's wep (NS)? 

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

Dodajte me ljudi Jethro#2200

 

9 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Jel itko dobiva microstutter sa MSI Afterburnerom ili se to samo meni dešava?

 

(Reko novi proc, mogo bi on to potegnuti... i fino sam bio zadovoljan, 15 min bez problema i poslije ode sve u k....)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Mirogamemasta kaže...

Jel itko dobiva microstutter sa MSI Afterburnerom ili se to samo meni dešava?

 

(Reko novi proc, mogo bi on to potegnuti... i fino sam bio zadovoljan, 15 min bez problema i poslije ode sve u k....)

 Nisam osjetio microstutter, ali sam tu i tamo imao velike frame dropove kada nastane pičvajz sa 2 ili 3 grupe elita. 

Isto imam 280x. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
9 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Malo sam se još poigrao postavkama pa ću vidjeti...

Isključio sam AMD Catalyst, stavio frame limit na 60 u RivaTuneru i Hardware pooling na 5000 u Afterburneru...

 0 bodova. :(

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.5.2015 11:31 (Mirogamemasta).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3

Da se pohvalim malo. Valjda je to za pohvaliti se U sezoni sam se upisao na tabelu sa crusaderom i barbarianom.

1 1
2 2
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice