Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.129.697
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Znači što, da je dosta jedan od ovih navedenih napravit da se prođe to? Ili se svi moraju napravit? Ne razumijem vas :P Btw vjerojatno nikad neću skupit opremu igrajući niti pola sata u par dana :P

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Ja nisam hteo taj speed A1A5 zbog toga sto mozes da zavrsis i za 1:01 pa da se ne racuna. I tako mnogo puta. Jednostavno, nisam hteo da rizikujem da mi ode mnogo sati u trcanju, a da nista ne postignem. Bolja opcija mi je bila 6 setova solo 55 jer igram sa dve klase tako da imam i dosta opreme, a solo 55 sad i nije bas tesko. Master 8 dungeona nisam ni hteo da pokusavam, imam par mastera i to je to. Neko je napisao da mu se ne svidja sto te teraju da igras dungeone za season journey. Meni to ne smeta, ipak je to content koji je sastavni deo igre kao i uberi koje moras da odigras za journey. Meni je besmisleno sto moras lika da levelujes do 70 na hc
frusciante#2383
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
1.Lovac kaže...

Znači što, da je dosta jedan od ovih navedenih napravit da se prođe to? Ili se svi moraju napravit? Ne razumijem vas :P Btw vjerojatno nikad neću skupit opremu igrajući niti pola sata u par dana :P

 Sve ovisi o onome sto zelis. Objektivno, sezona je nebitna i ti tabovi (koje ce nam sa kasnjenjem davati za golde), vec sve je  obicno grindanje. Osim, ako ti je do profila i nekih zivotinjica koje gotovo nista ne znace. Kako vidim prema ljudima na listi, ova sezona je propala, jer daleko manje ljudi ju igra... Jednostavno postavljeni su neki visoki zahtjevi, a nagrade su nikakave. Jedan tab u stashu, a velika vecina ljudi igra 2-3 lika, pa nema nista od toga.

15 godina
offline
Re: Diablo 3
sauronas kaže...
Ja nisam hteo taj speed A1A5 zbog toga sto mozes da zavrsis i za 1:01 pa da se ne racuna. I tako mnogo puta. Jednostavno, nisam hteo da rizikujem da mi ode mnogo sati u trcanju, a da nista ne postignem. Bolja opcija mi je bila 6 setova solo 55 jer igram sa dve klase tako da imam i dosta opreme, a solo 55 sad i nije bas tesko. Master 8 dungeona nisam ni hteo da pokusavam, imam par mastera i to je to. Neko je napisao da mu se ne svidja sto te teraju da igras dungeone za season journey. Meni to ne smeta, ipak je to content koji je sastavni deo igre kao i uberi koje moras da odigras za journey. Meni je besmisleno sto moras lika da levelujes do 70 na hc

 Speed solo je užasno teško. Najbolje ga je igrati u grupi, pogotovo A1 gdje možeš "krivo skrenuti".

Mrgud Veliki kaže...

 Sve ovisi o onome sto zelis. Objektivno, sezona je nebitna i ti tabovi (koje ce nam sa kasnjenjem davati za golde), vec sve je  obicno grindanje. Osim, ako ti je do profila i nekih zivotinjica koje gotovo nista ne znace. Kako vidim prema ljudima na listi, ova sezona je propala, jer daleko manje ljudi ju igra... Jednostavno postavljeni su neki visoki zahtjevi, a nagrade su nikakave. Jedan tab u stashu, a velika vecina ljudi igra 2-3 lika, pa nema nista od toga.

 Problem je što nema službene, pa čak ni neslužbene izjave, da li će svi nakon sezone dobiti tab ili ne (besplatno ili za golde). Kako sada stvari stoje, ako ne otključaš u sezoni tab, nećeš ga dobiti.

 

Ja igram svih 6 klasa (imam po 2 lika iz klase, 2 HC i jedan dodatni u sezoni za support, ode svih 15 tabova od deluxe edicije), i ovih sada 7 tabova je defintivno premalo. 10 će biti onako, na knap. Po meni, 15 tabova bi moralo biti dovoljno za sve, tako da možeš imati jednog lika po klasi i čuvati svu opremu od te klase po tabovima i na njemu.

14 godina
offline
Diablo 3

Ili to ili treba napravit npr share tabove za matse, gemove, kljuceve,masine koji je neovisan o ovom stashu i istovremeno ga se moze vidjet sa svih likova.Takoder slazem se da treba imat tabova koliko je i likova, tj. 1 tab po liku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

 Problem je što nema službene, pa čak ni neslužbene izjave, da li će svi nakon sezone dobiti tab ili ne (besplatno ili za golde). Kako sada stvari stoje, ako ne otključaš u sezoni tab, nećeš ga dobiti.

 

Ja igram svih 6 klasa (imam po 2 lika iz klase, 2 HC i jedan dodatni u sezoni za support, ode svih 15 tabova od deluxe edicije), i ovih sada 7 tabova je defintivno premalo. 10 će biti onako, na knap. Po meni, 15 tabova bi moralo biti dovoljno za sve, tako da možeš imati jednog lika po klasi i čuvati svu opremu od te klase po tabovima i na njemu.

Ma dati ce ga oni za gold. Samo je pitanje vremena. Nikuda se meni ne zuri. Natrpam likove koje ne igram sa stvarima i nekako sljaka. Je da je malo nespretno nekada prebacivati i provjeravati (i pamtiti gdje je sto). Sada nakon zadnjeg patcha igram jedino DH-a i Wizz-a. Thorn crusa jesam malo na pocetku, ali nije bas za party igranje.  Ostali su napunjeni opremom i ima jos mjesta u stashu i ovakvom, jadnom. Naravno, problem nastaje kako ubacuju nove setove, jer setovi se mjenjaju nakon patcha i pozeljno ih je cuvati, mada uvijek imam neke lose stvari koje cuvam da niti sam ne znam zasto.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Ne bih rekao da ima podjednako igraca u sezoni i van nje. Uzecu za primer T10 riftove. U ovom trenutku T10 public rift ima 552 igraca na NS, a 2864 na sezoni
frusciante#2383
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Na nesezoni imam sve likove koji su bili ok opremljeni kad su se igrali, sad više ni ne vjerujem da ijedan build valja niti da je oprema dobra, a imam i pun non season stash + sve heroje inventorij... Sve bi se to trebalo obrisat i salvage?
Možda odradit setove ove s nekim na nesezoni da mi neko pomogne jer sam loš pa onda sve obrisat? :D

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3

Vise-manje, sve sta nije ancient mozes brisati...

Najbolje bi bilo da nađes drustvo, i da t provedu kroz 10-20 T10 riftova, mogao bi opremiti jednog lika sa novom anc opremom...

Morao bi napraviti jednog dpsa za solo, i jednog suporta, za griftove. I onda, sa malo strpljenja, skupices ostalo...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
striko kaže...

Vise-manje, sve sta nije ancient mozes brisati...

Najbolje bi bilo da nađes drustvo, i da t provedu kroz 10-20 T10 riftova, mogao bi opremiti jednog lika sa novom anc opremom...

Morao bi napraviti jednog dpsa za solo, i jednog suporta, za griftove. I onda, sa malo strpljenja, skupices ostalo...

 E kad bi to bilo tako jednostavno :(
Trebalo bi nać sve best speed + support i DPS buildove za svaku klasu i ostavit samo tu opremu na kraju...

 

14 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 3
striko kaže...

Vise-manje, sve sta nije ancient mozes brisati...

Najbolje bi bilo da nađes drustvo, i da t provedu kroz 10-20 T10 riftova, mogao bi opremiti jednog lika sa novom anc opremom...

Morao bi napraviti jednog dpsa za solo, i jednog suporta, za griftove. I onda, sa malo strpljenja, skupices ostalo...

Lol, vraga ces nafarmat anciente u 10-20 riftova... Dodaj par nula na te brojeve..

15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
ansha kaže...

Lol, vraga ces nafarmat anciente u 10-20 riftova... Dodaj par nula na te brojeve..

 Mozda je mislio na obicni set, mada i to jako tesko da ce se pogoditi. Uz dobru srecu jedino preko kanai's cube i to obicne set, a ne ancient set items, ako Kadala bude izdasna, a i GR bossovi.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
1.Lovac kaže...

 E kad bi to bilo tako jednostavno :(
Trebalo bi nać sve best speed + support i DPS buildove za svaku klasu i ostavit samo tu opremu na kraju...

 

Neces nista postici sa time, jer svakim patchom dolaze promjene. Ostavis setove, a ostalo se gibas prema setu. To je po meni najbolje. Pasti ce i ona nova leg. stvar koju su promjenili. Sjecam se da sam cuvao dawn samostrela i onda mu nadodaju odredjeni 'skill'. Moj iz stasha ancient ga nije imao i otisao je u nistavilo. Cuvas zeleno, odnosno setove, a ostalo ti samo ovisi sto ce blizzard smisliti. Nekada je i SoJ bio dobar, a sada je.... Ako ga i promjene nadodati ce mu nesto, a od starih nece biti nista...

16 godina
offline
Re: Diablo 3
SGrMrgud Veliki kaže...
ansha kaže...

Lol, vraga ces nafarmat anciente u 10-20 riftova... Dodaj par nula na te brojeve..

 Mozda je mislio na obicni set, mada i to jako tesko da ce se pogoditi. Uz dobru srecu jedino preko kanai's cube i to obicne set, a ne ancient set items, ako Kadala bude izdasna, a i GR bossovi.

 Evo da odgovorim obojici, odjednom.

Mozda sam malo pogrijesio, ali u prosjeku to izadje tako

 

U 2 sata vremena se moze skupiti (prosjecno) npr. sva 4 seta za demon huntera, i to, ANC.

Samo treba ZNATI IGRATI i imati dobre prijatelje

 

Sad cete pitati "Kako?"

Lako. U 2 sata se odradi 50-ak (slovima: pedesetak) riftova, i ako sva 4 igraca igraju npr. sa demon hunterima, i naravno, ako su ti prijatelji, skupi se dovoljno anc opreme..

 

Ali bit svega je - co-op igranje. Grupa je UVIJEK punoooo jaca od pojedinca.

Ja ne vidim nikakvu teskocu u opremanju lika, samo treba igrati. Ne mozete valjda ocekivati da vam oprema padne dok vi pisete po forumu

Mada je i to u stvari moguce, ako koristite bota. Iako ne vidim previse smisla u tome da kompjuter igra umjesto vas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16 godina
offline
Re: Diablo 3
1.Lovac kaže...
striko kaže...

Vise-manje, sve sta nije ancient mozes brisati...

Najbolje bi bilo da nađes drustvo, i da t provedu kroz 10-20 T10 riftova, mogao bi opremiti jednog lika sa novom anc opremom...

Morao bi napraviti jednog dpsa za solo, i jednog suporta, za griftove. I onda, sa malo strpljenja, skupices ostalo...

 E kad bi to bilo tako jednostavno :(
Trebalo bi nać sve best speed + support i DPS buildove za svaku klasu i ostavit samo tu opremu na kraju...

 

 Hm, amo ovako! Prvo reci  je li želiš igrati sezonu ili ne-sezonu? Uz to je povezano i je li ti treba dodatni stash ili ne?

Onda se mogu postaviti dodatna pitanja (to besramno kopiram sa Diablofans ):

1. Je li ti cilj doći na leaderboard?

2. Da li želiš ispuniti sve conqueste (ako si na sezoni)?

3. Da li samo želiš skupiti nove predmete i setove, i jednostavno uživati u laganoj (i novoj - ako si na sezoni) igri? 

 

I daj link na svog lika, pa možeš dobiti par savjeta za opremu!

 

Šta se tiče suporta, imaš dosta mogućnosti

 

Barb

http://www.diablofans.com/builds/68437-2-4-globe-support-barb

 

WD

http://www.diablofans.com/builds/69876-2-4-gr100-wd-support-group

 

Monk

http://www.icy-veins.com/d3/monk-inna-raiment-globe-support-build-patch-2-4

 

 

Vjerovatno imaš malo paragona, pa se ne moraš odmah zamarati sa slaganjem DPS wize za grupe.

 

DPS kojeg možeš slagati (za brze T10) - biraš između:

 

1. Flashfire wizzarda

http://www.diablofans.com/builds/70681-flash-fire-wizard-t10-speed

 

2. Multishot UE demon hunter 

http://www.diablofans.com/builds/69830-2-4-fastest-torment-10-build-ue-fire

 

3. Crusader (prvi koji sam izguglao, vjerovatno ima i boljih )

http://www.diablofans.com/builds/72182-2-4-invoker-steed-charge-t10-super-speed-farming

 

4. Raekor baraba (sa njim odmah možeš skupljaiti i opremu za supporta)

http://www.diablofans.com/builds/69861-t10-speed-farm-raekor-barb

 

 

 

15 godina
offline
Diablo 3

Ja sam ove sezone odlučio join-ati klan, samo kako bih si ubrzao napredovanje, te imao kakvu/takvu grupu.

 

Na žalost, kao i u drugim klanovima u kojima sam bio prije toga, ima jedna grupa od 4 ljudi koja push-a GR90+, a mi ostali pušiona, laganini.

 

Jedino, jedan od likova zajedno sa mnom odradi GR60-65 za speed upgrade gemova za augment (još nisam ništa augmentao, BTW, mislim to odraditi sa lvl 80 gemovima, samo zbog okruglog broja). TX grupu, ili bounty grupu doduše složimo lako. Na toj težini sa dva igrača, moj LoN bombardment Crusader, kada se posloži rotacija single shot-a Rift Guardiana, BTW.

 

Pa su mi rekli nek napravim supporta, što sam i napravio (globe Crusader-a), za probu odigrali 3-4 GR80 (a main DPS je bio P715 Wizz, BTW), vidjeli su da ide. Znate šta su mi rekli na kraju parade - idi igraj sad community GR75-80... Iako sam molio grupu da se proba 75+ sa Wiz-om i sa mnom kao LoN Bombardment-om te dva supporta, nikada nisu htjeli probati.

 

Ja doduše radim full-time i imam djecu, ali nemam živaca još i to malo vremena navečer (popodne ako uspijem igrati igram solo, jer onda mogu stisnuti pauzu i priskočiti ženi/djeci ako treba) što igram da ganjam totalno nepoznate za grupu - gdje ako nešto krene po zlu ljudi samo quit-aju rift - dosta mi je toga bilo prijašnjih sezona...

 

Tako, sada igram solo 75-ice za gem upgrade-ove za augment i polako dižem paragon. Tek sam P750+ u sezoni.

 

To je inače komentar na, nađi si full organiziranu grupu koja će igrati klasu koju upgrade-aš pa ćeš u jednom "radnom danu" imati sve ancient...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

 

Na žalost, kao i u drugim klanovima u kojima sam bio prije toga, ima jedna grupa od 4 ljudi koja push-a GR90+, a mi ostali pušiona, laganini.

 

To je inače komentar na, nađi si full organiziranu grupu koja će igrati klasu koju upgrade-aš pa ćeš u jednom "radnom danu" imati sve ancient...

Gle, sve 5! U pravu si! Ja sam na normalu u grupama koje jure 90+ brze, ali znam da nije lako naći grupe za to.

Ali ovde sam govorio o grupama za brze T10 riftove!

 

Čak i u community se može naći dobrih igrača za speed farming riftova. A oprema se brže nađe u riftovima, jer više opreme pada na T10 riftovima nego na GR 50-75 (recimo). 

 

Mislim, ne postoji ama baš nikakav problem skupljanja opreme sada.

 

Ponavljam bitan dio - igraš sa 3 prijatelja, svi igrate istu klasu i (u najgorem slučaju) u jednom danu ćeš imati lika opremljenog anc itemima.

 

Sada oprema pada skoro kao na PTR sa 10 000% bonusa.

 

Meni je na sezoni, u prvih 30 sati igranja pao Furnace, i ancient Twisted sword i ancient Yangs recurve.

Nekad davno, na početku ekspanzije, dobio sam SMK nakn 100tinjak sati igranja, i svi su me napadali da "imam previše sreće". Mislim, u početku nisam ni znao čemu služi

Lik kojeg znam, vrhunski WD  u to vrijeme, je kukao da mu je prvi kukri pao nakon 1000 (tisuću) sati igranja.

Meni ancient Dagger of darts nije pao, hmmm, skoro pola godine. Kad su uveli ancient opremu, sve grupe sam igra sa WD  i SVE shardove sam troši na DoD,  i, nije mi pao niti jedan, ancient, nikad. Prvog sam napravio kad su uveli Kanai cube...

Znači, imam i ja i dobrih i loših iskustava...

 

A sad se lika može premiti za 10-20 sati sa ancient opremom. Pa neka je i 50 sati,  za nekog ko igra solo, ne vidim problem u tome. 

 

Skoro mogu reći da dobijem svrab kad neko (danas) kuka kako nema opreme 

 

A ono drugo, paragon snobovi, i upadanje u dobre grupe, to je teže, tu nema nikakve rasprave. U pravu si 100%

 

 

14 godina
protjeran
offline
Diablo 3

50 riftova u 2h? Teško, to je dobro manje od 2min po riftu..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3

Ni najmanje, ako uspijem osposobiti programe za snimanje, vidjet ces i snimak.

Dobro, mi nismo bas reprezentativni, ja sam sa 1900+ tu sa najmanje paragona, i svi imamo desetak itema sa dodatnih 4000 mainstata, i qvu vrhunsku opremu. Naravno, na 90% rifta, netko ide u grad, da se sta prije zatvori rift nakon ubojstva gurdiana...

A igrao sam i u grupama za skupljanje SAMO kljuceva, gdje se ne skupljaju ni death brethovi ni legovi, tu se prosjecno skupi 50 kljuceva na sat. Ali to mi ne odgovara, hocu opremuuu

 

14 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 3
striko kaže...

Ni najmanje, ako uspijem osposobiti programe za snimanje, vidjet ces i snimak.

Dobro, mi nismo bas reprezentativni, ja sam sa 1900+ tu sa najmanje paragona, i svi imamo desetak itema sa dodatnih 4000 mainstata, i qvu vrhunsku opremu. Naravno, na 90% rifta, netko ide u grad, da se sta prije zatvori rift nakon ubojstva gurdiana...

A igrao sam i u grupama za skupljanje SAMO kljuceva, gdje se ne skupljaju ni death brethovi ni legovi, tu se prosjecno skupi 50 kljuceva na sat. Ali to mi ne odgovara, hocu opremuuu

 

Jasno, boldano mi nije palo na pamet  

14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ma sve je to super, od iduće srijede ću upalit diablo i probat par dana igrat. Do tada neću sigurno puno... Ne stižem ili kad imam slobodnog vremena rađe izađem malo van.
Nisam još ni ovaj 4. journey odradio do kraja. Igram sezone, ne igram skoro ništa nesezonu od kako su sezone počele, samo šta igram sve manje i manje vremena svaku sezonu :(
 Volia bi odradit sve ove set misije na nesezoni sa svim likovima, al s trenutnom opremom koju imam, čisto sumnjam...

Šta se tiče igranja u grupi, pošto ne igram redovito, nemam ni grupu s kojom igram. :(

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Diablo 3

Mijenjam Steam acc gore ima ( cod mw3 i cod ghosts ) Ako je kome dosadilo klikati :)  

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Tako, sada igram solo 75-ice za gem upgrade-ove za augment i polako dižem paragon. Tek sam P750+ u sezoni.

 

To je inače komentar na, nađi si full organiziranu grupu koja će igrati klasu koju upgrade-aš pa ćeš u jednom "radnom danu" imati sve ancient...

Mozda u klasi optimist to oko jednog 'radnog dana'. Dobrano su sredili dropanje ancient stvari, a i kada padnu obicno su gore od non-ancient.  To je prica za malu djecu za jedan, dva, tri dana..... Treba debelo visiti da se napravi lik. Nije sve niti u ancientima, na kraju krajeva, paragoni su tu, pa unisteni gemovi.... Za ostalo si u pravu. Isto i kod mene, klan nula bodova, zapravo vise igram s onima sa prijateljske liste. Samo ja u zadnje vrijeme daleko slabije igram.  Uskoro cu pojacati malo igranje.

13 godina
offline
Diablo 3

@striko ne znam kako ti je t10 isplativiji za farmanje itema. Ja za 3 min odradim T10, a za 4 gr60. Ti sa tvojim paragonima mozes isto za 2 i 3 min. Do RG mi u prosjeku padne 3 itema a na gr60 6-7. I vise shardova.

 

@mrgud ne znam odakle ti da je sezona podbacila. Stovise, nesezona je prakticki mrtva u odnosu na sezonu, kod nas i na NA serveru.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
mcf kaže...

@striko ne znam kako ti je t10 isplativiji za farmanje itema. Ja za 3 min odradim T10, a za 4 gr60. Ti sa tvojim paragonima mozes isto za 2 i 3 min. Do RG mi u prosjeku padne 3 itema a na gr60 6-7. I vise shardova.

 

@mrgud ne znam odakle ti da je sezona podbacila. Stovise, nesezona je prakticki mrtva u odnosu na sezonu, kod nas i na NA serveru.

 

 Ne znam ja sto je tebi mrtvo... Kada god udjem preko nekoliko stotina igara u nesezoni u publicu. Moj pojam 'podbacila' se nije odnosila na broj igraca, vec na ono sto sama daje, a to sam i naveo. Naravno, o ukusima se ne raspravlja, pa tko zeli, neka uziva....  Sve je to igrica (igra da neke ne uvrijedim) koju cemo prije ili kasnije svi napustiti i prijeci na drugu. Mozda to bude i diablo 4...

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.2.2016 0:30 (Mrgud Veliki).
13 godina
offline
Diablo 3

@mrgud Nisam znao na sto mislis, kuzim te sad.

 

Sto se tice broja igraca, on je katastrofalan u odnosu na sezonu. Sto se tice subjektivnog dojma, tu si u pravu. Sezone nikad nisu nosile nesto novo, niti su predvidjene (kao ni ladderi u d2, osim "reseta" dupliranih itema). Ili ih volis ili ne :)

 

Ja osobno nisam igrao sezone u d3 do ove 5., i sad mi je bilo skroz zabavno za promjenu, a i jos sam imao i neki "cilj" (stash). No, kao sto rekoh, to je individualno, meni je zabavno za promjenu, nekome nije.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 3

edit - da ne zaboravim , @tomor svaka cast na svim set dungeonsima :) Ja sam odradio 2 ili 3 na sezoni i pop*io pritom :)

 
0 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
mcf kaže...

@mrgud Nisam znao na sto mislis, kuzim te sad.

 

Sto se tice broja igraca, on je katastrofalan u odnosu na sezonu. Sto se tice subjektivnog dojma, tu si u pravu. Sezone nikad nisu nosile nesto novo, niti su predvidjene (kao ni ladderi u d2, osim "reseta" dupliranih itema). Ili ih volis ili ne :)

 

Ja osobno nisam igrao sezone u d3 do ove 5., i sad mi je bilo skroz zabavno za promjenu, a i jos sam imao i neki "cilj" (stash). No, kao sto rekoh, to je individualno, meni je zabavno za promjenu, nekome nije.

 Ja ne volim sezonu. Istina i ja sam zelio krenuti, ali, uvijek onaj ali.... Na kraju je, ali, prevagnuo da ne igram, a i vrijeme me sredilo za ovu sezonu, jer ga nemam.... Vidim iz klana da masa igraca igrala sezonu zbog profile-a/avatara novoga i onda ih eto nazad (nisu tab ganjali). Kako napisah, tko kako voli, neka izvoli...

13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hefestokro-2961/hero/19756593

jel mi valja ovaj Hota build, nakon 2.4 patcha ili da promjenim skilove, tražio sam po yubitou ali nisam baš naišao da je bilo kakvih promjena, jel se isplati uopće igrat GR s hotom nakon zakrpe ?

i 5-3570K
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
GoodAngel kaže...

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hefestokro-2961/hero/19756593

jel mi valja ovaj Hota build, nakon 2.4 patcha ili da promjenim skilove, tražio sam po yubitou ali nisam baš naišao da je bilo kakvih promjena, jel se isplati uopće igrat GR s hotom nakon zakrpe ?

 Hmm, ovo ti je sada najjači build za soliranje

 

http://www.diablofans.com/builds/69865-2-4-gr90-raekor-furious-charge

 

Prijatelj mi je sa tim završio solo 87, sada pokušava 90ku.

Bio je broj 3 na listi, sad je na petom mjestu 

 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice