Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.124.183
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
11 godina
offline
Re: Diablo 3
sauronas kaže...
Ova sezona je ista kao u van sezone. Predlog je da igras sezonu jer ipak ima vise ljudi za igranje

 

Ako odigram kao normal ,sto sam poceo... Dali cu se moci kasnije vratiti u sezonu sa istim likom ? 

 

I dali je pametnije da prvo tako odigram , da vidim kako i sta pa onda seson lika ?

Finger Up :)
15 godina
offline
Diablo 3

Season lik će ti postati "normalni" nakon što sezona završi (prenosi opremu, iskustvo itd.).

 

Također, 7-i stash tab možeš otključati samo u sezoni, tako da ti preporučam da počneš sa sezonskim likom.

 

Iduću sezonu možeš igrati s tim likom (ali opet od lvl 1, bez opreme itd.), tako da na početku bih ti preporučio da iduću sezonu kreneš sa novim likom (jer vjerojatno još nećeš imati problem sa ograničenim brojem likova)

Moj PC  
1 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Season lik će ti postati "normalni" nakon što sezona završi (prenosi opremu, iskustvo itd.).

 

Također, 7-i stash tab možeš otključati samo u sezoni, tako da ti preporučam da počneš sa sezonskim likom.

 

Iduću sezonu možeš igrati s tim likom (ali opet od lvl 1, bez opreme itd.), tako da na početku bih ti preporučio da iduću sezonu kreneš sa novim likom (jer vjerojatno još nećeš imati problem sa ograničenim brojem likova)

 Znaci sad napravim seson lika i igram ispocetka, a ovog sto sam igro normal ostavim ili obrisem , svakako nisam velik lvl.

 

I kad zavrsi sezona recimo sa WD on ostane lvl 70 nakon sezone iteme i to , ne mogu dalje igrati sa njim napredovat u onim novim andvanture ili kako vec ? 

Finger Up :)
15 godina
offline
Re: Diablo 3
razermario kaže...
TomoR kaže...

Season lik će ti postati "normalni" nakon što sezona završi (prenosi opremu, iskustvo itd.).

 

Također, 7-i stash tab možeš otključati samo u sezoni, tako da ti preporučam da počneš sa sezonskim likom.

 

Iduću sezonu možeš igrati s tim likom (ali opet od lvl 1, bez opreme itd.), tako da na početku bih ti preporučio da iduću sezonu kreneš sa novim likom (jer vjerojatno još nećeš imati problem sa ograničenim brojem likova)

 Znaci sad napravim seson lika i igram ispocetka, a ovog sto sam igro normal ostavim ili obrisem , svakako nisam velik lvl.

 

I kad zavrsi sezona recimo sa WD on ostane lvl 70 nakon sezone iteme i to , ne mogu dalje igrati sa njim napredovat u onim novim andvanture ili kako vec ? 

 Da, počni sezonu.

 

Što se tiče adventure moda, nisam 100% siguran hoće li biti otključan i na normalu kad ga otključaš u sezoni (iako bi teoretski trebao biti). S tim "bivšim" sezoncem dalje možeš igrati u normalu, tj. ne sezoni bez ikakvih problema.

11 godina
offline
Diablo 3

Jer postoji koja druga opasnost osim nestajanja mane :D 

 

44 sam lvl , jos niti jednom nisam umro a mobove glatko rijesavam. 

 

Dok u POE umres zaredom radi jednog bossa 20 puta -.-" 

Finger Up :)
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
razermario kaže...

Jer postoji koja druga opasnost osim nestajanja mane :D 

 

44 sam lvl , jos niti jednom nisam umro a mobove glatko rijesavam. 

 

Dok u POE umres zaredom radi jednog bossa 20 puta -.-" 

 Kod prvog prelaska kampanje, ekipa uglavnom igra na normal, skoro nema opasnosti da umreš.

 

"Prava zabava" počinje tek na lvl 70 kada ganjaš greater riftove. Svaki novi lvl je sve teži i teži.

11 godina
offline
Diablo 3

Evo preso sam Campagain sa lvl 47 solo igranja.

 

Sta sad ponovo ici na Campagain ili sa tim lvlom ici na Andventure ?

Finger Up :)
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
razermario kaže...

Evo preso sam Campagain sa lvl 47 solo igranja.

 

Sta sad ponovo ici na Campagain ili sa tim lvlom ici na Andventure ?

 Brže ćeš na adventure napredovati, "obični" riftovi imaju puno veću šansu da dropaju legendarne predmete.

11 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
razermario kaže...

Evo preso sam Campagain sa lvl 47 solo igranja.

 

Sta sad ponovo ici na Campagain ili sa tim lvlom ici na Andventure ?

 Brže ćeš na adventure napredovati, "obični" riftovi imaju puno veću šansu da dropaju legendarne predmete.

 Znaci do lvl 70 u andvanture lvl up. I tek na lvl 70 da pocnem craft iteme to jest skupljati materijale i to ? I dali od craftinga mos dobiti najbolji armor za tvoju klasu ili ce dropat negdje ? I legendary itemi su najaci ? nema dalje " rare  pa legendary " ?

Finger Up :)
15 godina
offline
Re: Diablo 3
razermario kaže...
TomoR kaže...
razermario kaže...

Evo preso sam Campagain sa lvl 47 solo igranja.

 

Sta sad ponovo ici na Campagain ili sa tim lvlom ici na Andventure ?

 Brže ćeš na adventure napredovati, "obični" riftovi imaju puno veću šansu da dropaju legendarne predmete.

 Znaci do lvl 70 u andvanture lvl up. I tek na lvl 70 da pocnem craft iteme to jest skupljati materijale i to ? I dali od craftinga mos dobiti najbolji armor za tvoju klasu ili ce dropat negdje ? I legendary itemi su najaci ? nema dalje " rare  pa legendary " ?

 Sve što ti je viška pretvaraj u crafting materijale - isti su od lvl 1 do 70. Gold ćeš kasnije dobivati bez nekih problema.

 

Što se tiče kvalitete - rare, legendary i ancient legendary.

10 godina
offline
Diablo 3

Izracunava li se i ovaj steady aim passsive u dmg statsima? Primjeti se razliku u dmg, a hellfire ogrlice su po statsima identicne..

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.3.2016 10:15 (fanaticni gejmer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
fanaticni gejmer kaže...

Izracunava li se i ovaj steady aim passsive u dmg statsima? Primjeti se razliku u dmg, a hellfire ogrlice su po statsima identicne..

 Ako misliš na ovaj dio koji uspoređuje 2 itema onda ne. Svi ti posebni statsi (zlatne boje) se ne uzimaju u obzir. Ali kad equipaš prvo jednu pa onda drugu treba bi jasno vidjeti razliku u dmg-u baš u samom character sheetu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Znači ovo mi nije nikad dropalo kad je slowball bio aktualan build...

Kao što se vidi iz kometara, ima li kakvih naznaka da će Krider biti upotrebljiv u novom patchu? Možda sa revidiranim Meticulous Bolts?

Endure...and in enduring grow stronger
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

 Bio je veliki ban, pun je forum i reddit oko toga. Cak i blue post potvrdio. Izbrisali su puno ljudi sa s5 ljestvice, pa je ekipa skocila par mjesta gore :)

Ima i youtube link dok je zbaniralo nekog poznatog twitchera (gabynator il nesto slicno) tokom igre pa je poceo skvicati... nisam gledao, navodno zabavno.

10 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Igra netko na PS4? Je li igrivo to sa gamepadom?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
mcf kaže...

Ima i youtube link dok je zbaniralo nekog poznatog twitchera (gabynator il nesto slicno) tokom igre pa je poceo skvicati... nisam gledao, navodno zabavno.

 I was using nothing this season, aha:

13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hefestokro-2961/hero/70239280

poz, šta mi je bolje u ovom Hack weapon-u atack speed ili couldown rate, što mislite ?

i 5-3570K
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

 šta rade ovi ljudi, da dobivaju ban, da ja ne napravim nešto slučajno što i oni, za što se točno dobije taj ban ?

i 5-3570K
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
GoodAngel kaže...
TomoR kaže...

 šta rade ovi ljudi, da dobivaju ban, da ja ne napravim nešto slučajno što i oni, za što se točno dobije taj ban ?

THUD i botovi, bar koliko sam vidio na brzinu. Ocekivano odavno, doslo prekasno po meni.... A nesto mi govori da ih nisu sve polovili...

15 godina
offline
Diablo 3

Vidim da nitko nije stavio, S5 završava 15.4, a S6 počinje 29.4.

 

http://us.battle.net/d3/en/blog/20077425/season-5-ending-soon-3-31-2016

 

Season 5 will be ending at the following date and time:
Europe: Friday, April 15 @ 5:00 p.m. CEST

Season 6 will be starting about two weeks afterwards at the following date and time:
Europe: Friday, April 29 @ 5:00 p.m. CEST

Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Diablo 3
Mrgud Veliki kaže...
GoodAngel kaže...
TomoR kaže...

 šta rade ovi ljudi, da dobivaju ban, da ja ne napravim nešto slučajno što i oni, za što se točno dobije taj ban ?

THUD i botovi, bar koliko sam vidio na brzinu. Ocekivano odavno, doslo prekasno po meni.... A nesto mi govori da ih nisu sve polovili...

 Prema mojoj friend listi od 100+/- ljudi izgleda da nitko nije popio bananka. A tu su likovi koji su po cijele dane sa busy statusom na botu (konkretno jedan wizz i wd s kojima odigram koji brzi, kao dosta im igre, idu spavat jer ujutro rade i cim izadju iz grupe odma busy i t10), do likova koji prek skypa otvoreno kazu da imaju bota, a da ne pricam o likovima koji bez turbohuda jednostavno ne zele igrat. I nakon ovog banvawe-a svi su opet tu i udaraju po starom. Po mom misljenu, blizz je klepio par "velikih igraca" cisto da usutka masu i ajmo dalje po starom.

13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

http://imgur.com/rjVIn2p_


evo da vam se pohvalim novim temperaturama, kupio turbo 3 artic cooling stavio da mi max fps bude 80, i nakon 2 sata igre temperatura nije prešla 55 C, u sobi mi je 18.5 stupnjeva trenutno.

ista temperatura prije s referentnim hladnjakom od nvidie mi je bila 78-9 zimi, ljeti 85-6. naravno sve high psotavke i 60 fpsa vertical sync, sad bez vertical syn na 80 mi je 55 maximalno, a prije 76 minimalac neki dan 79 a praktički je tek zima završila ljeti je to bolesno vruće.

i počela mi je zvonit nedavno ono čulo se ping ko da nešto puca unutra odmah sam naručio artic i već jedan dan ne čujem ništa. a mislim da ni neću, jer je hladnjak odličan pa eto ako se netko dvoumi neka slobodno kupi 20 C mi je pala temperatura, a očekivao sam 10C.

i 5-3570K
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Diablo 3

Sta raditi kad zavrsi sezona ? Novog lika napraviti u sezoni ? 

 

Sa starim vise ne igrati ? I dali novci i sve ce se moci koristiti u novom liku u sesson 6 od stare sezone ? 

 

I dali se moze kako otvoriti x2 diabla sa razlicitim acc naravno.. ?

Finger Up :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.4.2016 20:54 (razermario).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Lord_of_destruction kaže...

 Prema mojoj friend listi od 100+/- ljudi izgleda da nitko nije popio bananka. A tu su likovi koji su po cijele dane sa busy statusom na botu (konkretno jedan wizz i wd s kojima odigram koji brzi, kao dosta im igre, idu spavat jer ujutro rade i cim izadju iz grupe odma busy i t10), do likova koji prek skypa otvoreno kazu da imaju bota, a da ne pricam o likovima koji bez turbohuda jednostavno ne zele igrat. I nakon ovog banvawe-a svi su opet tu i udaraju po starom. Po mom misljenu, blizz je klepio par "velikih igraca" cisto da usutka masu i ajmo dalje po starom.

 Pa, po onome šta se "priča" okolo, izgleda da su banirali samo ove najočitije iz Top 100 (solo, 2/3/4 igrača).

 

Ostale koji nisu push-ali ili ni nemaju namjeru možda neće ni dirati, ali Warden ih je sigurno "označio". Tako da, nikada se ne zna.

 

Ako se tko pita, ja nisam igrao od kako je izašao Division, trebao bih valjda se vratiti pa augmentat makar sa lvl 70 gemovima i okušat sreću koliko daleko mogu dogurati.

15 godina
offline
Diablo 3
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Koliko jak moras biti za set dungeon?

Grindam ko zadnja budala vec pet dana i taman mislim da rijesim zadnji achivment za onog peta i razbiju me ko zadnju budalu. Jos sam se skrpo nekom rusu koji mi je nabio +50  paragon levela. Sad sam oko 80 paragon.

Mozda mi par kamenja fali za ringove i amulete. Strah me farmat G rift 30% sanse da mi veza pukne... :(

 

Cini mi se da ti moze ekipa pomagati pa ako netko ima sezonca spremnog da mi pomogne bio bi vam jako zahvalan....

 

 

 

 

Dode par ovakvih na D3 forum i mi casualci se mozemo slikati...... XD

 

Firstly, you have to gear WAY down to keep the mobs from dying before you can do your objectives. For example, in the UE dungeon I had to swap out trail of cinders, remove my companion, and dismiss my Templar just to make sure the mobs wouldn't die as I was herding them into a big mob to multishot them, on top of removing my rings, my amulet, and my bracers to gimp my damage sufficiently. Secondly, some of the objectives are literally impossible and inconceivably hard. I mean....how are you supposed to possibly avoid taking physical damage in the WW dungeon? Seriously? And some of the objectives make no sense at all or can barely be completed - the firebird dungeon rewards you for proccing your death passive, and people have been telling me that the Akkhan dungeon can't be completed sometimes (counter is still running after all the mobs are dead).

Again I appreciate all the hard work the devs have put in to make this patch great, and I've been having a lot of fun in other areas of the game....but the set dungeons need some serious fixes.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.4.2016 21:19 (Mirogamemasta).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

znam da upadam ko padobranac i da nije baš skroz odgovarajuća tema, al pošto zbog obaveza dulje od pol godine nisam niti upalio diablo prodajem account + ekspanziju za 200kn, pa eto ak je netko zainteresiran može na pm.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Diablo 3
ZgGost kaže...

znam da upadam ko padobranac i da nije baš skroz odgovarajuća tema, al pošto zbog obaveza dulje od pol godine nisam niti upalio diablo prodajem account + ekspanziju za 200kn, pa eto ak je netko zainteresiran može na pm.

 Probaj ovdje. ( na njuskalu imas i za 100-150 kn  D3 ROS )

Finger Up :)
11 godina
offline
Diablo 3

Igram sa wizardom... I nije mi jasno niti sa jednim setom , to jest buildom ja ne mogu sam ici na T10 rift ... ( Firebird , Talrasha  i DMO ) Jednostavno pre LOW dmg i armor ili sta je ono vec. Dok pokusam u GR 40 , to mi je gotovo one hit i mrtav.. Sa bilo kojim setom ... Dali ima tko kaki prijedlog ? 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice