Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.128.929
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

ubilo mi hardcore crusadera na 193 paragonu, blizard me prcao od starta danas malo me jebao s logiranjem pa nisam mogao igrat u grupi, i onda za kraj me diconecta i ubije lika, dam se kladit da ovo nije slučajnost.

nikad nisam imao problema, i sad kad sam blizu 250 paragona odjednom me prvi put disconecta, u takve slučajnosti ne vjerujem. ovo mi je sigurno zadnji put da igram sezonca, neka nekog drugog prave budalom.

nego javljam se da zamolim nekoga, trebam za 6 guardian guest riješio sam ih 5 moram ubit 350 monstera in chest na torment 10 dificulty jel mi može netko pomoći ?

evo bio bih zahvalan, pa da ubijem to i da dobijem taj fucking portret zbog kojeg se prcam već dva tjedna s ovim sezonskim glupostima.

i 5-3570K
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.7.2016 16:05 (GoodAngel).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

bum ti ja pomogo ako se nije nitko do sada javio . dodaj me za frenda i kad naletiš na taj event zovi me u igru 

hrwoje#2333

Postoje ljudi kole vole tarantule i oni koji ih još nisu zavoljeli
9 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Može li mi netko pomoći da " shvatim " značenje riječi "Use of Third-Party Automation Software (also known as bots)“ . Pošto sam i ja jedan od svježe  baniranih (pred 2 dana)  nakon 4 god . igranja dobio sam ovu čestitku, a nisam koristio nikakve programe koji bi me mogli stajati bana.

paragon level 1400  sezona 6 1050. Dosta frustrirajuće nakon  ukupno 3700 sati provedenih sa diablom 3.....

 

Definitivno mi nije jasno di je zec. Ima li kakve pomoći i sto napraviti da dokažem da nisam koristio nikakve programe....

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
toni62 kaže...

Može li mi netko pomoći da " shvatim " značenje riječi "Use of Third-Party Automation Software (also known as bots)“ . Pošto sam i ja jedan od svježe  baniranih (pred 2 dana)  nakon 4 god . igranja dobio sam ovu čestitku, a nisam koristio nikakve programe koji bi me mogli stajati bana.

paragon level 1400  sezona 6 1050. Dosta frustrirajuće nakon  ukupno 3700 sati provedenih sa diablom 3.....

 

Definitivno mi nije jasno di je zec. Ima li kakve pomoći i sto napraviti da dokažem da nisam koristio nikakve programe....

 Možeš poslati ticket blizzardu.. Ali rijetki su oni kojima je vrćen računa nakon bana..

 

Dali si kupio igru putme službenih kanala ili??

Smrt u penziji
9 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Diablo 3 kupljen u shopu, a expanzija preko blizza

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
toni62 kaže...

Diablo 3 kupljen u shopu, a expanzija preko blizza

 Vidi ovo:

https://www.reddit.com/r/Diablo/comments/4sx325/if_you_were_affected_by_a_falsepositive_ban/

 

Pogotovo Diablofans threadove koji se tamo spominju, izgleda da ih ima dosta kao ti.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

budem malo pročitao 

13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Jel se moze kako iz browsera provjeriti jesmo li bannani? 

Na moru sam i ne da nemam WiFi, jedva imam internet pa ne mogu provjeriti u igri :(

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

 

Pogotovo Diablofans threadove koji se tamo spominju, izgleda da ih ima dosta kao ti.

Citajuci komentare ispada da su banove pobrali oni koji su igrali sezonu i presli odredjeni broj paragona (vidim da je vecina 'visoko' - od 1000 navise).

I to nasumice : ( . Izgleda da taj problem kod Blizzarda traje vec mjesec dana. Sto znaci da nitko nije siguran. Bas 'ugodna' informacija....

9 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Meme u cijeloj ovoj priči  najviše smeta  sto  optužbe  nežele predočiti...jako jako irtitantno da nekažem neku grublju riječ. Kriv si al ti ne želim reći  ,  a odgovori u stili bla bla bla  su pak još više iritanti. Pa ti onda  pošalju njihova pravila eeee  a kad to počneš čitati upitaš se kamo sam ja to došao.

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
toni62 kaže...

Meme u cijeloj ovoj priči  najviše smeta  sto  optužbe  nežele predočiti...jako jako irtitantno da nekažem neku grublju riječ. Kriv si al ti ne želim reći  ,  a odgovori u stili bla bla bla  su pak još više iritanti. Pa ti onda  pošalju njihova pravila eeee  a kad to počneš čitati upitaš se kamo sam ja to došao.

Da, nakon citanja po forumima sve ovisi jel' ces naletiti na automatski od..., ovaj odgovor ili na zivog covjeka koji ce pogledati. Onda nakon njega to ide na visu instancu koja odlucuje skida li se ban.  Onda citam da su imali i problema sa xonar i nvidia karticama svojedobno, odnosno sa pojedinim *.dll-ovima. Onda da je doslovno sve zabranjeno. Najbolje sve pogasiti i samo igru upaliti. Spominju i neki numlock trick da banaju, a niti ne znam sto je to. Jedan je imao u pozadini aplikaciju koja autoklika za drugu igru, ali 'warden' to ne gleda. On samo 'pogleda' koji se procesi odvijaju u memoriji i to je to.

9 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

 Misliš sve  je ok  igraš satima danima mjesecima godinama  ... i onda jedan dan dođe ti na vrata baba  roga :) 

 

Da se mene pita :) ja bi to radio na sljedeći način.  

 

Dragi igraču kontrolom na našim serverima ustanovili smo  nepreavilnosti na vašem acc.  i zato ćemo vas kazniti sa skidanjem određenog broja paragon levela .  Nepravilnosti su  (xxxxxxx) molimo vas da gore navedeno ispravite u roku xy  dana kako vas nebi morali isključiti. Gotova priča. Na taj način nebi dovodili igrače u zabludu...međutim ovo što rade  je  najlakši  najbrži ali i najnepošteniji  način.

 

Dragi blizzardovci od mene nebude dobili više jedne lipe.

 
1 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
toni62 kaže...

 Misliš sve  je ok  igraš satima danima mjesecima godinama  ... i onda jedan dan dođe ti na vrata baba  roga :) 

 

Da se mene pita :) ja bi to radio na sljedeći način.  

 

Dragi igraču kontrolom na našim serverima ustanovili smo  nepreavilnosti na vašem acc.  i zato ćemo vas kazniti sa skidanjem određenog broja paragon levela .  Nepravilnosti su  (xxxxxxx) molimo vas da gore navedeno ispravite u roku xy  dana kako vas nebi morali isključiti. Gotova priča. Na taj način nebi dovodili igrače u zabludu...međutim ovo što rade  je  najlakši  najbrži ali i najnepošteniji  način.

 

Dragi blizzardovci od mene nebude dobili više jedne lipe.

Malo sam citao, jer se meni diablo isto nije zelio pokrenuti. Mislio sam da sam i ja u 'sretnom' drustvu, ali danas nisam. Sada kada idem paliti igricu, prvo ocenasek da radi....

I meni je ovo kaznjavanje bezveze. Mogli su uvaliti prvi ban na 5 dana. Ako se ne sredi onda drugi na 10, pa 20, pa 40... A ti, ako se ne zelis promijeniti... Ipak je igra placena.

Uvijek ti se u memoriju moze nesto zavuci ili dijete/zena nesto instalirati da ne znas. Pogotovo djeca vole instalirati 'pomagala'. Pokrenes i puf.

 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
toni62 kaže...

 Misliš sve  je ok  igraš satima danima mjesecima godinama  ... i onda jedan dan dođe ti na vrata baba  roga :) 

 

Da se mene pita :) ja bi to radio na sljedeći način.  

 

Dragi igraču kontrolom na našim serverima ustanovili smo  nepreavilnosti na vašem acc.  i zato ćemo vas kazniti sa skidanjem određenog broja paragon levela .  Nepravilnosti su  (xxxxxxx) molimo vas da gore navedeno ispravite u roku xy  dana kako vas nebi morali isključiti. Gotova priča. Na taj način nebi dovodili igrače u zabludu...međutim ovo što rade  je  najlakši  najbrži ali i najnepošteniji  način.

 

Dragi blizzardovci od mene nebude dobili više jedne lipe.

 Mada moram priznati da si ovo jako dobro sve primio... Ja bi im prozivao sve zivo i nezivo da mi uvale nesto, a nisam kriv. Gdje si pogrijesio ?!?!? : )

9 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

I mene zanima di  sam pogriješio. 

Ono što je sigurno   nikada  u  4 god.koliko sam igrao diablo III nisam instalirao ili se  koristio svojom voljom nedozvoljenim /cheta programima, a što se događa u pozadini mog  pc .. to neznam. Očito su nešto našli ...međutim kad te ovako nešto pogodi pa kad  počneš čitati njihova pravila ..što možeš što nemožeš.

Nemogu reći da mi je svjedno što sam al za četiri godine sam se naigrao .Jedino mi je krivo što imaju  inkvizicijsku  politiku kažnjavanja.Ovo  je na kraju samo jedna igra i zabava,a oni su svojim pravili to digli 

12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Kupujem D3 account ponude na p.m. :-) paragon 1500+

Mad, Bad & Dangerous 2 know
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
uKLEti kaže...

Kupujem D3 account ponude na p.m. :-) paragon 1500+

 Ovo nije rubrika za kupovinu i prodaju.... Ali necu prijaviti....

11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Teorija urote oko Diabla 4..
Doista zanimljivo.. Osobito za one koji vole teorije urote.. :)
https://m.youtube.com/watch?v=Dcin6xuNxU4
Smrt u penziji
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Grozota kaže...

bum ti ja pomogo ako se nije nitko do sada javio . dodaj me za frenda i kad naletiš na taj event zovi me u igru 

hrwoje#2333

 ej, ma uspio sam riješit to sve, riješio sam cursed chest s nekim likom i njegovim frendom 350 monstera sam kilao umjesto hardcore lika kojeg su mi ubili. i bila je solucija da riješim 75 gr ali to nikako nisam mogao solo, tako da no dobro riješimo sam penant, ne znam dal ću igrati novu sezonu budem vidio, mislim da ću sada neko vrijeme igrat normal. nisam baš od sezonca, nego da vas pitam jel mogu ja te set dungeone riješavat u normal ili samo u sezoni ?

nisam još nikada igrao te set dungeone, budem probao uskoro.

i 5-3570K
15 godina
offline
Diablo 3

Set dungeon-e možeš rješavati u sezoni, van sezone, u HC - svi riješeni se zbrajaju prema krilima.

Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ekipa zanima me sta se desi sa opremom koju trenutno nosim na starom liku ako ga konvertam u "sezonca"?

Jel ju dobijem na kraju mjeseca ili je moram spremati u stash? (Sto je malo problem jer nemam bas mjesta...)

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.7.2016 22:23 (Mirogamemasta).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

Kad to napraviš sve stvari se prebace u "non-season" i imaš 30 dana da ih uzmeš..

Odeš na "non-season" lika, uđeš u igru i u doljem desnom kutu ćeš imati ikonicu na koju klikneš i tu će ti biti sve stvari sa tog lika..

Smrt u penziji
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.7.2016 22:34 (geothia).
15 godina
offline
Re: Diablo 3
geothia kaže...

Kad to napraviš sve stvari se prebace u "non-season" i imaš 30 dana da ih uzmeš..

Odeš na "non-season" lika, uđeš u igru i u doljem desnom kutu ćeš imati ikonicu na koju klikneš i tu će ti biti sve stvari sa tog lika..

 S time da imaš 30 dana da uzmeš stvari iz tog internog "maila". Ako ih ne uzmeš u tom roku, stvari "nestanu".

15 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Blizzard bagra koja ne zeli staviti poseban socket ili dva za sezonske likove. Vec te teraju kupiti. Ili unisti jednoga/dva, ako imas i musko i zensko od svakoga.

Vec danima na twitchu vise ljudi prati d2, nego d3, a i ovaj novi patch/sezona koji dolazi je piiiiiiiii (cenzura). Svaki losiji od drugoga, a jedino sto vrijedi dobiti je tab u stashu. No buduci da se oprema nesto i ne mijenja, nije bas toliko bitan.

Izivljavaju se dobrano dok preko wow-a zaradjuju pare. Ali i to ce puknuti. Zato sada forsiraju overwatch.... Da oslobodim dusu

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.7.2016 0:14 (Mrgud Veliki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

offtopic odgovor.. a da jednostavno otkantas diablo?

i ako imas igras overwatch...

 

a za sweet sweet itch koji zahtjeva aRPG i grindfest igras kao ja Path of Exile.... iliti igru koja je sve ono sto je diablo 3 trebao biti... te je svakim patchom ove godine sve bolja i bolja? :D

 

...detalji na pravom topicu ;)

http://g.bf3stats.com/pc/H4pfi0Bs/Bronthophobiaa.png
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
blankyboy kaže...

offtopic odgovor.. a da jednostavno otkantas diablo?

i ako imas igras overwatch...

 

a za sweet sweet itch koji zahtjeva aRPG i grindfest igras kao ja Path of Exile.... iliti igru koja je sve ono sto je diablo 3 trebao biti... te je svakim patchom ove godine sve bolja i bolja? :D

 

...detalji na pravom topicu ;)

 Nakon sto sam se ispuhao malo, a svakome dobro dodje . Znam da mi nije odgovarao PoE. Istina prvo sam imao ogromnih problema da ga pokrenem sa zvukom, ali mi jednostavno nije sjeo. Tako da... Hvala na savjetu, ali ne hvala...

13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

diablo je dobar, ali je očito sporedan, WOW im je očito primaran radi enorme zarade.

iako jasno je da blizard s ovakvom politikom, po meni neće još dugo biti vodeća gaming firma.

jer lova nije sve, puno bolje igrice već sad rade neke druge manje razvikane kompanije od njih.

nego da vas pitam, što mi je bitnije vitality ili strenght što da si dižem s paragonima ? što vi više preferirate podizat snagu ili zdravlje, ja igram s barbom pa pitam ono na paragon leveliranju mislim.

ja sam stavio više snage u ovog lika koji mi služi za GR solo, a suport barbaricu i wd stavljam više u vitaliy jel tako ?

i 5-3570K
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.8.2016 7:31 (GoodAngel).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Diablo 3
GoodAngel kaže...

diablo je dobar, ali je očito sporedan, WOW im je očito primaran radi enorme zarade.

iako jasno je da blizard s ovakvom politikom, po meni neće još dugo biti vodeća gaming firma.

jer lova nije sve, puno bolje igrice već sad rade neke druge manje razvikane kompanije od njih.

nego da vas pitam, što mi je bitnije vitality ili strenght što da si dižem s paragonima ? što vi više preferirate podizat snagu ili zdravlje, ja igram s barbom pa pitam ono na paragon leveliranju mislim.

ja sam stavio više snage u ovog lika koji mi služi za GR solo, a suport barbaricu i wd stavljam više u vitaliy jel tako ?

 Ako igras ancient spear na barbu onda prvo max fury ms i str (naravno ako nemas dovoljno za mov speed tuci po str dok ne sakupis jos 50 paragona jer je ajmo rec nepotrebno)

If you have nothing to lose, try.
11 godina
offline
Re: Diablo 3
GoodAngel kaže...

+
iako jasno je da blizard s ovakvom politikom, po meni neće još dugo biti vodeća gaming firma.

+

 Kako neće, imaju sad prvi FPS koji je u prvih par miseci vec skinija COD sa trona, imaju Starcraft 2 koji je i dalje glavni eSports ''sport'' i nadaleko najbolji MMO u industriji. 

DOgodine izlazi zadnja ekspanzija za D3 i opet će svi shittalkeri kupit i igrat naveliko.

 

Ako in se iko približi na tronu uvik mogu izbacit Warcraft 4 i pokorit industriju.

Not funny dude
15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TKScump kaže...

DOgodine izlazi zadnja ekspanzija za D3 i opet će svi shittalkeri kupit i igrat naveliko.

 

 

 Odakle ti ova informacija ? Gdje god sam ja citao nista se ne zna. Stovise vise se pise da nema exp-a za d3 (kao sto je bio samo jedan i za d2), da ce prije izadji d4, ako ga ne napuste i preorjetniraju se na drugi projekt.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice