Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.130.471
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
15 godina
offline
Diablo 3

P850 u sezoni, još nemam sve anc... RNG...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Community buff "doniraj Tomi ancient opremu" 

Endure...and in enduring grow stronger
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Od toga da sam nedavno kupio igru jer sam kao veteran D1 i D2 htio ubit Diabla opet(igru sam zaobisao na startu jer je imala !"?)#&/ auction hause, a kasnije sam nekako zaboravio na D3), do toga da je ovo postala moja omiljena igra za opustanje. Ovaj adventure mode je hack n slash paradise, pusti mozak na pasu i udri loooooooooool. Nacin na koji se lik razivja u igri je genijalan, igrajuci wow uvjek sam htio sistem koji bi bio slican ovome. Znaci kada sam se lvl up na 70 moj armor je imao 450str, sada mi ima 550 snage i cistim greater rift lvl35 kojeg nisam mogao teoretski ocistiti kad sam se tek lvlup, znaci base stats ne divljaju brojevima, ali konbinacijom setova, posebnih moci koje dolaze na armoru, ovih uber gemovima i kanaia napravis lika koji je 10x jaci od onoga kada se tek lvlup, a brojevi base statsa ne divljaju, mislim da bi puno mmo, rpg itd... moglo nauciti nesto ovdje, naravno pod uvjetom da se itemi ne mogu kupovati na ah .

 

Stigao sam do 233 paragona i greater rifta lvl35, trenutni build na barbarianu mi je kamena s ramena boulder toss based looooooool, svako malo kako dobijam opremu mjenjam i experimentiram i bas se zabavljam. S drugim klasama polako gustam i sve sam ih kroz story mode digao na lvl50ak, zadnji bio ostao crusader i danas sam ga poceo igrati ali sa Thunderfury, izfarmao sam gem of ease na lvl25 samo zbog jednog od najbolje dizajniranih itema u povjesti gaminga .

 

Stvarno je igra hack n slash rock n roll, udri, udri, opet udri i onda udri jos malo loooooooooool. Skilovi su odlicni, sve clase su zabavne, a razvoj lika i opremanje je vrh. Za mene najbolje utrosenih 35e zadnjih godina u gamingu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2016 1:17 (MijoC).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 3

Isplati li se uzeti Diablo 3 za 10€ sada. Igrao sam malo demo, igra mi je ok, ali eto nisam siguran

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Ako volis D1 ili D2 - da.

Ako volis hack&slash - da.

Ako volis farmanje - da.

Ako ti nesto znaci savjet ljudi koji imaju 2000+ sati u igri - da.

 

Inace ne.

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
Ged kaže...

Ako volis D1 ili D2 - da.

Ako volis hack&slash - da.

Ako volis farmanje - da.

Ako ti nesto znaci savjet ljudi koji imaju 2000+ sati u igri - da.

 

Inace ne.

Nisam igrao D1 nikada, D2 sam igrao i dobra mi je igra.

H&S volim, donekle, Torchlight II sam presao, Titan Quest sam takoder igrao poduze, kao i Incredible adventures of Van Helsing.

 

Tako da znaci da?

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
15 godina
offline
Diablo 3

10 eura te kosta jedno kino - dakle 2 sata moguce zabave.

Samo da isporbas sve klase i dovedes ih do 70 ce ti trebati min 10-20 puta toliko. Ne vidim kako mozes pogrijesiti. Naravno, to govorim za D3 + RoS...

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Diablo 3
goodye kaže...

Isplati li se uzeti Diablo 3 za 10€ sada. Igrao sam malo demo, igra mi je ok, ali eto nisam siguran

 Za 10 eura nikako jer vanilla verzija igre je smeće. Ekspanzija (još 10 eura) donosi toliko promjena da nema ama baš nikakvog razloga igrati igru bez nje. Ili si kupi odmah oboje ili nemoj kupovati ništa.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Diablo 3
goodye kaže...

Isplati li se uzeti Diablo 3 za 10€ sada. Igrao sam malo demo, igra mi je ok, ali eto nisam siguran

 Moze link di si nasao diablo 3 za 10 evra ? fala

13 godina
offline
Re: Diablo 3
BorgMater kaže...
goodye kaže...

Isplati li se uzeti Diablo 3 za 10€ sada. Igrao sam malo demo, igra mi je ok, ali eto nisam siguran

 Moze link di si nasao diablo 3 za 10 evra ? fala

 allkeyshop.com

 

Hrpa ih nudi za cca taj iznos.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
offline
Diablo 3

Diablo 3 mi je osobno najbolje potrosen novac, sto se igri tice.

 

I kad je los i kad je dobar, i kad zivcira i kad te zabavlja, igras igras, pa prestanes, pa opet igras, itd itd

 

u zadnjih 4 godine, jedina igra koju mogu bilo kada igrati, i ukucati 1800+ sati zabave

 

nemres fulat nikako

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

pozz dodajte me da zaigramo 

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/hoskabre-2651/hero/83273837

evo mog profila pozz

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 3

Poz svima, nisam dugo igrao D3 sad kad sam odlucio ponovo krenuti vidim da su izbacili magic find iz topaza u kapi, sta se desilo sa tim moze li mi neko objasniti ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Xpider kaže...

Poz svima, nisam dugo igrao D3 sad kad sam odlucio ponovo krenuti vidim da su izbacili magic find iz topaza u kapi, sta se desilo sa tim moze li mi neko objasniti ?

 MF baš i "nije radio" kako se bilo planiralo, pa su ga praktički kompletno izbacili iz igre. 

 

Topaz u glavi sad daje Resource Cost Reduction.

15 godina
offline
Diablo 3

Sezona 8 najava:

http://us.battle.net/d3/en/blog/20324040/first-look-season-8-journey-10-12-2016

 

Haedrig gift(ovi):

  • Barbarian – Immortal King’s Call
  • Crusader – Seeker of the Light
  • Demon Hunter – Natalya’s Vengeance
  • Monk – Uliana’s Stratagem
  • Witch Doctor – Spirit of Arachyr
  • Wizard – Vyr’s Amazing Arcana

 

I, špekulacije o novoj ekspanziji zbog:

http://gear.blizzard.com/blizzcon-2016/diablo-3-realms-of-evil-tee

Moj PC  
0 0 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Boze, pod to mislim na Blizzard, daj mi nesto uzbudljivo da se vratim Diablu 3, ekspanzijuu, ili mi daj D2 HD 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Conquesti su..... ne znam sta da mislim. Za 2 conquesta jos i nekako, ali za 3 mora da se dobro navali :-D
frusciante#2383
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

U isčekivanju nove sezone i eventualnih vijesti što bi se moglo promijeniti u novoj sezoni..

Malo Rhykker.ovih razmišljanja što bi mogao BlozzCon donijeti za Diablo..

 

Smrt u penziji
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Prema rasporedu za BlizzCon https://blizzcon.com/en-us/schedule#sat-nov-5

Prvo je na rasporedu obilježavanje 20 godina Diabla.. po meni ništa zanimljivo (po našem vremenu 5. 11. u 01.00 sati)

 

Drugo je Diablo Art & Desing - po naslovu nije vidljivo dali će se raditi o Diablu 3 ili o nečemu drugom.. (po našem vremenu 05. 11. u 07.15 sati)

 

Treće.. Razgovor sa D3 developerima.. pitanja i odgovori.. tu ćemo saznati istinu što će se događati sa Diablom 3 u budućnosti.. (po našem vremenu 06.11 u 00.00)

Smrt u penziji
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Najava Blizzcon-a...

 

Diablo ima ukupno 3 sata na svim panelima, i to na 20-u godišnjicu.

 

Toliko o velikim najavama za franšizu:

http://us.battle.net/d3/en/blog/20324403/diablo-iii-blizzcon-2016-10-13-2016

 

EDIT:

Sorry, toliko sam tužan zbog smjera kojim ide Diablo, pa nisam ni skužio da je Geothia praktički sve već rekao u postu prije.

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.10.2016 8:56 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Ako ove god ne objave nesto zasrali su skroz, jos ce im vise igraca otici... Ipak, ja se jos uvijek nadam da ce u tih tri sata iznenaditi sve i objaviti nesto novo, uzbudljivoo
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3

Ahh, sve je moguće. I da naprave nešto, i ništa...

 

Ja se još uvijek nadam nekom većem patchu uskoro.

 

A šta se tiče ova "samo 3 sata", ima još neotkivenih sadržaja Blizzcona (još su i zasivljeni na plakatima), tako da...

A i imaju taj veliki Diablo event u šatoru ispred, ako sam dobro skužio, za koji ne trebaju karte.

Čekajmo 

16 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Jel set za WD u sezoni 8 dobar? Do sada sam igrao samo sa wizardom pa nemam pojma. Sinoc sam ponovo instalirao D3, bas sam ga se pozelio...

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Friday kaže...

Jel set za WD u sezoni 8 dobar? Do sada sam igrao samo sa wizardom pa nemam pojma. Sinoc sam ponovo instalirao D3, bas sam ga se pozelio...

 Za početni set Arachyr je sasvim pristojan, bolji od Wizzard seta za sezonu, definitivno.

13 godina
offline
Re: Diablo 3
Kakav vam se dh cini u s8 za farmanje stasha?

U s7 sam se doslovce prosetao sa wd ht, pa trazim novi lik za 8. A da nije barb 😀
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
mcf kaže...
Kakav vam se dh cini u s8 za farmanje stasha?

U s7 sam se doslovce prosetao sa wd ht, pa trazim novi lik za 8. A da nije barb 😀

 Što se tiče stash-a, DH, kad skupiš UE set je masama "najpristupačniji i najbrži"

13 godina
offline
Re: Diablo 3
Tnx, idem na dha onda, nisam dugo 😀
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Edit (kojeg nema na mobu) - dh bu bil dobar i za boss run conquest, za vaultanje od bossa do bossa.
15 godina
offline
Diablo 3

Hype za Realms of Evil (izgleda kao book of Cain):

http://media-diablofans.cursecdn.com/attachments/12/172/635170298349707145.jpg

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 3

 Ipak D3 još nije mrtav... 

 

Odnosno, nije još ušao u "maintance mode"!

 

Bit će još pokoji patch 

 

 

http://us.battle.net/d3/en/blog/20324403/diablo-iii-blizzcon-2016-10-13-2016

 

Najbitnije:

 

Diablo III Dev Talk and Q&A

Get the inside scoop and ask your burning questions about Diablo III! Join us as Lead Designer Kevin Martens, Senior Game Designer Wyatt Cheng, Senior Game Designer Adam Puhl, Senior Game Designer Joe Shely, and Senior Game Designer Travis Day review upcoming content and features for Diablo III and take live questions from the audience.  

 

  • What: A deep-dive and Q&A on the content and features headed to Diablo III.
  • When: Saturday, November 5 from 4:00 to 5:00 p.m. PDT
  • Where: Panel Stage, Hall A

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.10.2016 7:06 (striko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice