Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.125.562
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
16 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
geothia kaže...
Friday kaže...
geothia kaže...

Awww.. trebalo mi jučer 5 runova i dobra 2 sata za njega.. kao što rekoh RNG je kurva

 

5 runova u act 1?

 nisam naglasio.. svih 5 "actova" radi bonus kutijice.. zato je tak dugo trajalo..

 

Svih 5 actova 5 puta? 

 

Pise da se samo u act 1 dobija taj prsten...

Freak Show Inc.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Friday kaže...
geothia kaže...
Friday kaže...
geothia kaže...

Awww.. trebalo mi jučer 5 runova i dobra 2 sata za njega.. kao što rekoh RNG je kurva

 

5 runova u act 1?

 nisam naglasio.. svih 5 "actova" radi bonus kutijice.. zato je tak dugo trajalo..

 

Svih 5 actova 5 puta? 

 

Pise da se samo u act 1 dobija taj prsten...

 Je svih 5, 5 puta..

Zašto.. radi matsa koji ispadaju iz kutijca za reroll.. 

 

Tako je samo kutije na act 1 daju RoRG.. 

Smrt u penziji
15 godina
offline
Diablo 3

Ja još nemam RORG u sezoni, tko ga šljivi!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Ja još nemam RORG u sezoni, tko ga šljivi!

 

Da, ali ti si dobio full set "as advertised" 

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Friday kaže...
TomoR kaže...

Ja još nemam RORG u sezoni, tko ga šljivi!

 

Da, ali ti si dobio full set "as advertised" 

 S kojim više ne igram...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
Friday kaže...
TomoR kaže...

Ja još nemam RORG u sezoni, tko ga šljivi!

 

Da, ali ti si dobio full set "as advertised" 

 S kojim više ne igram...

Nego nikako mi nije jasno kako si uspio dobiti isti komad opreme.. no to je Blizz pa svašta je moguće.. Vidjeh hrpu njihovih bugova..

 

Ja sam ovaj vikend bio poduzetan pa sam dogurao do paragona 555 :)

 

evo i profil

Smrt u penziji
16 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
Friday kaže...
TomoR kaže...

Ja još nemam RORG u sezoni, tko ga šljivi!

 

Da, ali ti si dobio full set "as advertised" 

 S kojim više ne igram...

 

Poanta je u tome da si dobio boost kad si ga trebao. Meni bi taj zadnji komad digao dmg za 1500% a sad se mogu jebati...

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Diablo 3
geothia kaže...

 

Ja sam ovaj vikend bio poduzetan pa sam dogurao do paragona 555 :)

 

evo i profil

 Vidiš, on igra sa RORG a ima 4pc na sebi! Hmm, supp monk...

Friday kaže...

 

Poanta je u tome da si dobio boost kad si ga trebao. Meni bi taj zadnji komad digao dmg za 1500% a sad se mogu jebati...

 Žao mi je da ti se zbrčkalo, ali skupiti 50-ak FS i 50-ak DB, i na T1 nije problem pa presložit u cube dok ne ispadne puni set.

 

Ali, ako treba kada budem online možemo koji rift zajedno pa da skupiš bar jedan od setova.

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.10.2016 13:57 (TomoR).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

 Žao mi je da ti se zbrčkalo, ali skupiti 50-ak FS i 50-ak DB, i na T1 nije problem pa presložit u cube dok ne ispadne puni set.

 

Ali, ako treba kada budem online možemo koji rift zajedno pa da skupiš bar jedan od setova.

 

Na T4 sam sada i cini mi se da moram jos dizati jer su neke stvari prelagane. Ajde javim ti se kad budem vidio da si online. Jbg, prekjucer sam te "otpilio", sorry 

Freak Show Inc.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
geothia kaže...

 

Ja sam ovaj vikend bio poduzetan pa sam dogurao do paragona 555 :)

 

evo i profil

 Vidiš, on igra sa RORG a ima 4pc na sebi! Hmm, supp monk...

Friday kaže...

 

Poanta je u tome da si dobio boost kad si ga trebao. Meni bi taj zadnji komad digao dmg za 1500% a sad se mogu jebati...

 Žao mi je da ti se zbrčkalo, ali skupiti 50-ak FS i 50-ak DB, i na T1 nije problem pa presložit u cube dok ne ispadne puni set.

 

Ali, ako treba kada budem online možemo koji rift zajedno pa da skupiš bar jedan od setova.

 To sam sklepao supporta sinoć na brzinu i sad si mi otvorio oči.. zaboravio sam u kjub staviti fire immunity amu.. 

Smrt u penziji
15 godina
offline
Re: Diablo 3
geothia kaže...

 To sam sklepao supporta sinoć na brzinu i sad si mi otvorio oči.. zaboravio sam u kjub staviti fire immunity amu.. 

 Molim.

 

Uplatu očekujem na račun koji ti šaljem u PP.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
geothia kaže...

 To sam sklepao supporta sinoć na brzinu i sad si mi otvorio oči.. zaboravio sam u kjub staviti fire immunity amu.. 

 Molim.

 

Uplatu očekujem na račun koji ti šaljem u PP.

 Upravo sam ti uplatio 150 albanskih Leka.. to ti je dovoljno za dva piva.. Ali u Albaniji 

Smrt u penziji
15 godina
offline
Re: Diablo 3
geothia kaže...
TomoR kaže...
geothia kaže...

 To sam sklepao supporta sinoć na brzinu i sad si mi otvorio oči.. zaboravio sam u kjub staviti fire immunity amu.. 

 Molim.

 

Uplatu očekujem na račun koji ti šaljem u PP.

 Upravo sam ti uplatio 150 albanskih Leka.. to ti je dovoljno za dva piva.. Ali u Albaniji 

 Sad treba nekog naći da me free of charge odfura do Albanije... Baš si zločest.

16 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Evo smilovala se Kadala, krmaca...

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 3

Ahh. "Mali" problemčić sa sezonoom 

 

JUčer sam riješio solo 75, i čak 2 puta "Curses", ali, nemam novi stash tab. BUG!!!

Imam ga upisang u Achievmentse, ali u Conquest nije registriran 

 

I da, to se događa svima (bar dosada)

 

 

http://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20749877838?page=1

 

I opet, samoo nada ostaje...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
striko kaže...

Ahh. "Mali" problemčić sa sezonoom 

 

JUčer sam riješio solo 75, i čak 2 puta "Curses", ali, nemam novi stash tab. BUG!!!

Imam ga upisang u Achievmentse, ali u Conquest nije registriran 

 

I da, to se događa svima (bar dosada)

 

 

http://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20749877838?page=1

 

I opet, samoo nada ostaje...

 Pih, problemi onih sa jakom grupom.

 

Mi solo idemo polako, dok dođemo do toga, onda će već popraviti (valjda).

 

Ma zezam se malo, vidio sam i ja da se ekipa žali na to, valjda će uspjeti hotfixat, mislim da bi to trebalo moći riješiti sa serverske strane.

15 godina
offline
Diablo 3

@striko, idem sad voditi dijete doktoru na kontrolu (zato nisam na poslu), upalio na brzinu igru, i odmah naletio na chest event u A5. Sve radi kako treba, pheewwww!

 

Sad je grindanje gemova i GR-ova na redu... Doduše trebao bih grupu za TXIII u 4 minute (ili ću to puno kasnije kada budem jači). Ima netko za Boss Mode Conquest?

 

BTW, ovo sam odradio do sad u Season journey:

http://d3resource.com/journey/share//1a2a3a4a5a6a1b2b3b4b5b6b7b8b1c2c3c4c5c6c7c8c1d2d3d4d5d6d7d2e3e4e5e6e1f2f3f4f5f6f1g2g3g4g5g6g1h2h3h4h5h6h7h1i2i3i4i5i6i7i1j2j3j4j5j6j

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.10.2016 9:58 (TomoR).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 3

Dobro je, bug je riješen.

Veselo sam se proširio u 10 tabova 

 

I skupio sam više paragona nego ikad na ijednoj sezoni.

Ali, za promjenu, još ostajem na sezoni. Najmanje do Blizzcona, a onda ćemo vidjeti što će me dalje držati - oduševljenje ili razočsranje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Jebote, nikad se nisam toliko mucio za RORG...

Ali ajd, sve drugo se poslozilo bas dobro.

 

BTW, prebacio sam se sa tall man's finger na short man's finger i cini mi se kao puno bolji deal...

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

O jebote, prebacio sam se sada sa WD arachyr seta (ovaj sto se dobije u sezoni) na helltooth set (napokon dobio sve dijelove). Majko mila, uopce se ne snalazim jer svi prebrzo padaju

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Friday kaže...

O jebote, prebacio sam se sada sa WD arachyr seta (ovaj sto se dobije u sezoni) na helltooth set (napokon dobio sve dijelove). Majko mila, uopce se ne snalazim jer svi prebrzo padaju

 Pa, korisitio si peseke i gargove sa Arachyr-om koji ih uopće ne boosta. HT daje 14x multiplier na Garg damage + prsten koji koristiš, 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
Friday kaže...

O jebote, prebacio sam se sada sa WD arachyr seta (ovaj sto se dobije u sezoni) na helltooth set (napokon dobio sve dijelove). Majko mila, uopce se ne snalazim jer svi prebrzo padaju

 Pa, korisitio si peseke i gargove sa Arachyr-om koji ih uopće ne boosta. HT daje 14x multiplier na Garg damage + prsten koji koristiš, 

 

Ma nije bio los taj set - donekle je to funkcioniralo. Ali ovo je strasno... Jos uvijek mi nedostaje RORG da mogu neke stvari kombinirati ali generalno - sad sam na konju

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Re: Diablo 3

Ostao mi je u sezoni jos samo Belial ispod 45 sekundi. Kako to, s cim kim solo napraviti? Ili cu ipak morati potraziti pomoc. Imam odlicnog UE Demona i caskom za nekih 20-ak sekundi sredim uvod ali onda ona medjuscena traje preko 10 sekundi ako sam dobro stopao i ne mogu za malo vise od 10 sekundi srediti Beliala.

Jeli netko uspio solo? Striko? Tomo?

16 godina
offline
Re: Diablo 3
Eld kaže...

Ostao mi je u sezoni jos samo Belial ispod 45 sekundi. Kako to, s cim kim solo napraviti? Ili cu ipak morati potraziti pomoc. Imam odlicnog UE Demona i caskom za nekih 20-ak sekundi sredim uvod ali onda ona medjuscena traje preko 10 sekundi ako sam dobro stopao i ne mogu za malo vise od 10 sekundi srediti Beliala.

Jeli netko uspio solo? Striko? Tomo?

 Ahh, ne, solo ne!

JA sam bio UE DH, a klanovac je bio Shadow DH. To smo odradili iz prvog pokušaja.

Vidim po forumima da ima i "solera" koji su to riješili. 

Ali nemam dobar savjet, žao mi je  

15 godina
offline
Re: Diablo 3
Eld kaže...

Ostao mi je u sezoni jos samo Belial ispod 45 sekundi. Kako to, s cim kim solo napraviti? Ili cu ipak morati potraziti pomoc. Imam odlicnog UE Demona i caskom za nekih 20-ak sekundi sredim uvod ali onda ona medjuscena traje preko 10 sekundi ako sam dobro stopao i ne mogu za malo vise od 10 sekundi srediti Beliala.

Jeli netko uspio solo? Striko? Tomo?

Probao solo sa UE i Marauder-om, pa i u grupi sa WD (koji je ginuo) pa nisam ni ja još riješio. Razmišljao sam da probam sa Shadow i/ili M2+S2. Ako me vidiš online, javi se pa možemo skupa probati.

15 godina
offline
Diablo 3

Špekulacije...

 Sliku je izgleda napravio J. Mueller - koji je art director za D3. Liči na Necro klasu, zar ne?

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Yep, necromancer
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
Eld kaže...

 

Probao solo sa UE i Marauder-om, pa i u grupi sa WD (koji je ginuo) pa nisam ni ja još riješio. Razmišljao sam da probam sa Shadow i/ili M2+S2. Ako me vidiš online, javi se pa možemo skupa probati.

 Probao sam i ja sa frendom koji ima dobrog WD-a. Nije nam uspjelo. Mislim zato sto je u uvodu spor sa onim svojim petovima. Ja solo brze rijesim uvod. Probat cemo nas dva.

11 godina
offline
Diablo 3

Dali je pocela nova sezona ? Ako je doklen traje ? 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
razermario kaže...

Dali je pocela nova sezona ? Ako je doklen traje ? 

 21.10.2016.

http://us.battle.net/d3/en/blog/20324406/season-8-now-live-10-21-2016

 

S7 su skratili, pa nitko zapravo ne zna do kad će trajati S8...

 

Ali ako bude oko 3 mjeseca, onda završava sredinom siječnja iduće godine.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice