Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.308
|
čitano: 4.120.665
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
13 godina
offline
Diablo 3

OK, probao sam ovaj d1 event na ptru - pa totalna budalastina, ili tu postoji jos nesto sta nisam shvatio? Za pocetak, ja sam malo stariji, i dobro se sjecam prvog diabla, ali ovo nema nikakve veze sa njim - bar u prvih par nivoa dungeona.

 

U event se ulazi sa standardnim d3 "likovima", mobovi su isti kao u d3, mape su iz d3 (bar do levela 5 ili 6, dalje mi se nije dalo).

 

Sta je tu od d1? Zrnati filter, malo rertro UI i 4 bossa iz d1. Butcher baca na samrti svoje sjekirce pa se moze bacit u transmog. Cijela stvar uopce nije vrijedna spomena, a kamoli da bude nekakav headliner na 20th anniversary.

 

Ostatak velikog obljetnickog patcha - svaka klasa dobila po jedan novi item, primjerice DH belt koji dize dmg na granate. Mhh.. mislim da me Dr. Doom ceka u Marvelsima da ga izleveliram do kraja... :)

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 3

Sad sam bas isao pogledati, katastrofa, ako je to sve sto su mogli napraviti za dvadesetu godisnjcu pozdravljam se od D3 dok nesto ne izbace,...

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Jel netko od vas ima problema s instalacijom PTR?

Meni non-stop javlja "fetching build configuration" pa onda error "We are having problems transferring data" 

Endure...and in enduring grow stronger
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Ne, instalirao se iz prve kod mene.
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Sjeban mi je bio Battlenet launcher 

Nakon provjere svega oko firewalla i postavki LAN mreže, odlučio reinstalirati launcher i sad napokon krenuo update 

Endure...and in enduring grow stronger
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ajde da i ja nakon 100 godina napišem nesto ovdje.

 

Nismo dobili NISTA.(platit cemo necro al za cca 8 do 10 mjeseci)

igram ovu igru od početka i mislim da nisam imao dužu pauzu od par dana

1.Igra van sezone za igrače koji igraju godinama je izgubila ikakav smisao (sve iteme imas i sve si probao) + NEMA NIKOG ZA PARTY

2.Igra u sezoni još imala nešto do ove sezone 8 koja je posve ista kao sezona 7

 

E sad stash tab koji kao dobijas po sezoni (koji ce mi k...c)

Točno znaš koji item trebas i taj si osavljas a ostale drobis bez da identificiras

Jedini nacin na koji mi je igra bila zanimljiva je bila igra u grupi sto znači (support barbar,support monk,wd i generator monk)

Nista drugo ne prolazi ako hoces neki napredak u griftu.

Znači 4 točno određena builda vec drugu sezonu zaredom.

 

Ja u novom patchu ne vidim da ce se ista mjenjati i u sezoni 9

 

Da se razumijemo ja ovu igru i dalje igram i ovo mi je valjda 1 put da pljujem po njoj u globalu.

 

Igra definitivno nije smeće ali jedini bitniji napredak u igri je bio ROS

Još bi i prešutio da su najavljene neke promjene u setovima ili barem mogućnost promjene METE ,ali nista od toga

 

Nekad kad je počinjala sezona nisi znao s kojim likom kreniti i koji setup ce trebat za grupu pa si u stash trpao SVE (tad je stash tab znacio nesto)

Skoro do pred kraj sezone je postojala mogućnost da neki drugi build bude u 4 (sada pljuga)

 

Nadrobio sam ovdje svega i svačega ali mi sa ovim patchom ne dobijamo nista.

Jedini pomak u svemu ovome sto su rekli da će malo optimizirati griftove s samim tim i smanjiti pecanje dobrog grifta.(al otom potom)

 

lp

pofa#2156

da je meni žezlo čudesno
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Ja sam jos uvijek novi (tek nekih 250 sati imam) pa me cudi ovoliko silno pljuvanje. OK, sezone slice kao jaje jajetu ali brate mili odigrali ste svi po par tisuca sati i sad kukate kako nema novih sadrzaja.

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
Friday kaže...

Ja sam jos uvijek novi (tek nekih 250 sati imam) pa me cudi ovoliko silno pljuvanje. OK, sezone slice kao jaje jajetu ali brate mili odigrali ste svi po par tisuca sati i sad kukate kako nema novih sadrzaja.

 Ti šuti dok ne otključaš zelena zmajska krila :P

16 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Friday kaže...

Ja sam jos uvijek novi (tek nekih 250 sati imam) pa me cudi ovoliko silno pljuvanje. OK, sezone slice kao jaje jajetu ali brate mili odigrali ste svi po par tisuca sati i sad kukate kako nema novih sadrzaja.

 Ma daleko od pljuvanja (nebi igrao toliko da je tako loša) ali valjda se možemo nadati poboljšanjima

J...a da niko nista ne kaže mislis da bi oni ista radili na igri.

To je nesto kao proizvod koji je bio odlican al si ga potrosio pa očekuješ da ga dopunis ili bar kupis takav novi :)

da je meni žezlo čudesno
15 godina
online
Diablo 3

Mislim da bi bila velika stvar da dignu max level, i reorganiziraju setove/skillove. Naravno, uz Paragon rework.

 

Čak ne bi ni trebali dodavati neke druge stvari tipa rune i to, već samo to bi uvelike doprinjelo "novom smislenom" farmanju.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Za one koji nisu ulovili, ovo što se testira na PTR-u je sad sa 64-bitnim klijentom u DX11. Izgleda i radi ljepše nego na DX9.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Upravo sam ponovo prošao muku Isusovu s update-anjem PTR i D3 game clienta. :rantmodeon:

Znači zapinjanje update-a na 50% i na "fetching CDN configuration", gašenja konekcije uslijed update-a ili javljanja errora "fetching build configuration" i "We are having problems transferring data".

Ne trošite vrijeme na DNS flush, brisanje Bnet foldera, mijenjanja konekcije (u jednog trenutku sam se čak spojio i preko mobitel tetheringa) i slične pizdarije koje Blizz predlaže.

Meni je jedino pomoglo potpuno gašenje Firewalla (iako je Bnet i sve Diablo-related tamo pod allowed apps) i onemogućivanje anti-virusnog programa (Kaspersky).

Eto, možda kome pomognem da ne popizdi poput mene u slobodno, subotnje jutro :rantmodeoff: 

Endure...and in enduring grow stronger
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Za one koji nisu ulovili, ovo što se testira na PTR-u je sad sa 64-bitnim klijentom u DX11. Izgleda i radi ljepše nego na DX9.

 Hoće to u live-u biti pod defaultom ili se negdje treba prebaciti u postavkama na DX11 i 64 bit?

Endure...and in enduring grow stronger
15 godina
online
Re: Diablo 3
Pixie_st kaže...
TomoR kaže...

Za one koji nisu ulovili, ovo što se testira na PTR-u je sad sa 64-bitnim klijentom u DX11. Izgleda i radi ljepše nego na DX9.

 Hoće to u live-u biti pod defaultom ili se negdje treba prebaciti u postavkama na DX11 i 64 bit?

 Upalio PTR, uopće nema opciju biranja DX9/DX11, pa ukoliko imaš 64-bitne Windowse i DX11+ grafičku automatski bi trebalo raditi s novim postavkama kada bue 2.4.3. na live.

16 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Sad sam enchantao jedan legendary item dosta puta i doslo je do toga da mu je osnovni dmg pao za nekih 80%.

Jel to nesto normalno?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
Friday kaže...

Sad sam enchantao jedan legendary item dosta puta i doslo je do toga da mu je osnovni dmg pao za nekih 80%.

Jel to nesto normalno?

 Ako si dodatni damage na oružju, pretpostavljam, rolao u CDR ili nešto slično, da, onda je normalno.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
Friday kaže...

Sad sam enchantao jedan legendary item dosta puta i doslo je do toga da mu je osnovni dmg pao za nekih 80%.

Jel to nesto normalno?

 Ako si dodatni damage na oružju, pretpostavljam, rolao u CDR ili nešto slično, da, onda je normalno.

 

Ma enchantao sam attack speed u life per hit (u konacnici). Ali je trebalo barem 30-40 pokusaja. Odjednom vidim da mi je dmg pao abnormalno.

Freak Show Inc.
15 godina
online
Re: Diablo 3
Friday kaže...
TomoR kaže...
Friday kaže...

Sad sam enchantao jedan legendary item dosta puta i doslo je do toga da mu je osnovni dmg pao za nekih 80%.

Jel to nesto normalno?

 Ako si dodatni damage na oružju, pretpostavljam, rolao u CDR ili nešto slično, da, onda je normalno.

 

Ma enchantao sam attack speed u life per hit (u konacnici). Ali je trebalo barem 30-40 pokusaja. Odjednom vidim da mi je dmg pao abnormalno.

 U tom slučaju max drop damage-a bi trebao biti oko 10%, a ne 80%

11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Lut Gholein - Unreal engine 4

 

 

Smrt u penziji
 
8 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Riješen Divinity i prvi rank ove sezone. 

Ima tko vremena ovaj tjedan da riješi Curses i Bossmode sa mnom?

Endure...and in enduring grow stronger
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Diablo 3

Evo da se i ja upisem :)

 

Pixie javi se... :)

paciVK#21126
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.11.2016 10:41 (paci).
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Diablo 3

Naletio na GIF koji me je nasmijao. Ovako sam se ja ponašao kada sa tek započeo igrati Diablo 3 sa jačim prijateljem. 

 

GIF

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
15 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 3
Doslovno to hahaha
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ovo izgleda jako moćno i što je još bolje zabavno..

 

 

 

No po ustaljenoj praksi Blizza ovo bi lako moglo biti nerfano..

 

Trebali bi umjesto nerfa ubaciti za svaku klasu po jedan ovako zabavan item..

Smrt u penziji
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.11.2016 7:24 (geothia).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 3

Sezonci ima li vas, trebam pomoc za ubit sve glavonje za 20min, ako neko zeli javite se . . .

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

To bi i ja trebao, već smo nešto ja i TomoR dogovarali, ali nikako da se potrefimo online...

Endure...and in enduring grow stronger
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Koji ste vi leveli? Mozda mogu i ja skromno pridonijeti sa svojih smijesnih 650?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 3
Pixie_st kaže...

To bi i ja trebao, već smo nešto ja i TomoR dogovarali, ali nikako da se potrefimo online...

 Daj nick da te dodam.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
Xpider kaže...
Pixie_st kaže...

To bi i ja trebao, već smo nešto ja i TomoR dogovarali, ali nikako da se potrefimo online...

 Daj nick da te dodam.

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Spelac-2485/hero/84103761

 

Freak Show Inc.
15 godina
online
Diablo 3

Ja sam solo odradio kompletni Season Journey (i praktički nisam upalio D3 od onda), ali ako me ulovite dok sam recimo u Overwatch-u, pingajte pa da se nasladimo na boss-evima.

Moj PC  
0 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice