Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.307
|
čitano: 4.115.815
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
16 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Sklepao Wizza u sezoni na brzaka jučer u sezoni, to je prebolesno šta taj Manald Heal radi (malo, ehm, jako sam mekan još, samo jedan dio imam ancient), ali TXIII čisti samo tako... Doduše, žao mi Archona za kupiti DB'ove, mislim da će mi biti za GR'ove puno bolji.

 

Na većini itema sam još daleko od pravih rollova, ali eto, pokupio šta mi ostali wizz-ovi bacali, 

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/MadTom-2218/hero/63526890

 

A kako okidas paralysis? 

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Friday kaže...
TomoR kaže...

Sklepao Wizza u sezoni na brzaka jučer u sezoni, to je prebolesno šta taj Manald Heal radi (malo, ehm, jako sam mekan još, samo jedan dio imam ancient), ali TXIII čisti samo tako... Doduše, žao mi Archona za kupiti DB'ove, mislim da će mi biti za GR'ove puno bolji.

 

Na većini itema sam još daleko od pravih rollova, ali eto, pokupio šta mi ostali wizz-ovi bacali, 

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/MadTom-2218/hero/63526890

 

A kako okidas paralysis? 

 Ništ posebno, samo lupiš Lightning Damage... Pa, kad opali, opali. Znači, što više AS-a opali više puta.

16 godina
offline
Re: Diablo 3

Nije li Manald Heal bio univerzalni prsten? Znam da sam prije sezonu dvije nesto experimentirao sa njim i Stone of Jordan na Multishot DH. Nisam ni primijetio da su ga promijenili.

13 godina
offline
Re: Diablo 3
@tomor nije li cisti tal build sa teleport wandom ili wohom bolji za t13 , umjesto archonna?
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Eld kaže...

Nije li Manald Heal bio univerzalni prsten? Znam da sam prije sezonu dvije nesto experimentirao sa njim i Stone of Jordan na Multishot DH. Nisam ni primijetio da su ga promijenili.

 Bio je. Sada su ga pretvorili u killer ring, ali samo za Wizz-a...

 

http://eu.battle.net/d3/en/item/manald-heal

mcf kaže...
@tomor nije li cisti tal build sa teleport wandom ili wohom bolji za t13 , umjesto archonna?

 Nemam opremu za flashfire ili nešto slično, doslovce sam posložio ovog od opreme koju sam kupio s poda, i/ili mi je pala na monku. Ali ekipa farma i TXIII sa ovim.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Sklepao Wizza u sezoni na brzaka jučer u sezoni, to je prebolesno šta taj Manald Heal radi (malo, ehm, jako sam mekan još, samo jedan dio imam ancient), ali TXIII čisti samo tako... Doduše, žao mi Archona za kupiti DB'ove, mislim da će mi biti za GR'ove puno bolji.

 

Na većini itema sam još daleko od pravih rollova, ali eto, pokupio šta mi ostali wizz-ovi bacali, 

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/MadTom-2218/hero/63526890

 Evo i moje Wizard.ice.. Solo GR 93..

Nema sreće sa pronalaskom adekvatnog MH..

Trenutno je na profilu varijacija builda za solo push GR.. 

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/geothia-2872/hero/85531179

Smrt u penziji
16 godina
offline
Re: Diablo 3

Ja se divim kako uspijevate gemove dici oko i preko 100. ranka. Neki dan sam bio blizu da obrisem Diablo sa harda kada sam u 2 GR-a za redom od 10 pokusaja imao 2 promasaja na 80% i 6 promasaja na 70%!

15 godina
online
Re: Diablo 3

 Evo i moje Wizard.ice.. Solo GR 93..

Nema sreće sa pronalaskom adekvatnog MH..

Trenutno je na profilu varijacija builda za solo push GR.. 

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/geothia-2872/hero/85531179

 ja sam trenutno na firebuird archon buildu , ali mislim da ću preći na lightning wizz jer radi dosta veći dmg iako je nešto krhkiji pa treba biti spretan u izbjegavanju napada van Archona

 

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Sklepao Wizza u sezoni na brzaka jučer u sezoni, to je prebolesno šta taj Manald Heal radi (malo, ehm, jako sam mekan još, samo jedan dio imam ancient), ali TXIII čisti samo tako... Doduše, žao mi Archona za kupiti DB'ove, mislim da će mi biti za GR'ove puno bolji.

 

Na većini itema sam još daleko od pravih rollova, ali eto, pokupio šta mi ostali wizz-ovi bacali, 

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/MadTom-2218/hero/63526890

 Super ti je taj donirani MH :ljubomoran:

Ja već danima upgradam ringove i ne nađoh ništa bolje od ovoga  

MH Archon je prebolestan build, nisam još testirao limit u GR, al farmam 75ice u manje od 5 minuta, trebam dignuti gemove za Caldessan pa ću testirati build

Endure...and in enduring grow stronger
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Pixie_st kaže...

 Super ti je taj donirani MH :ljubomoran:

Ja već danima upgradam ringove i ne nađoh ništa bolje od ovoga  

MH Archon je prebolestan build, nisam još testirao limit u GR, al farmam 75ice u manje od 5 minuta, trebam dignuti gemove za Caldessan pa ću testirati build

 Bilo kakav, MH, bacio ga jednom u Kanai sa 5 bounty mats-a i 50 FS-ova, to ispalo, s prve!

 

Doduše, treba mi CDR za njega, da budem iskren. Ali za početak, i više nego solidno.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
geothia kaže...
TomoR kaže...

Sklepao Wizza u sezoni na brzaka jučer u sezoni, to je prebolesno šta taj Manald Heal radi (malo, ehm, jako sam mekan još, samo jedan dio imam ancient), ali TXIII čisti samo tako... Doduše, žao mi Archona za kupiti DB'ove, mislim da će mi biti za GR'ove puno bolji.

 

Na većini itema sam još daleko od pravih rollova, ali eto, pokupio šta mi ostali wizz-ovi bacali, 

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/MadTom-2218/hero/63526890

 Evo i moje Wizard.ice.. Solo GR 93..

Nema sreće sa pronalaskom adekvatnog MH..

Trenutno je na profilu varijacija builda za solo push GR.. 

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/geothia-2872/hero/85531179

 Geothia, sjajan Squeal Stick 

Zanimljiv izbor kod Magic Weapon, zašto Ignite, a ne Deflection? I dobra ideja za 15% life na Tal chest, meni užasno fali EHP, damage nikad nije problem kod GR progressa.

Endure...and in enduring grow stronger
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Pixie_st kaže...
geothia kaže...
TomoR kaže...

Sklepao Wizza u sezoni na brzaka jučer u sezoni, to je prebolesno šta taj Manald Heal radi (malo, ehm, jako sam mekan još, samo jedan dio imam ancient), ali TXIII čisti samo tako... Doduše, žao mi Archona za kupiti DB'ove, mislim da će mi biti za GR'ove puno bolji.

 

Na većini itema sam još daleko od pravih rollova, ali eto, pokupio šta mi ostali wizz-ovi bacali, 

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/MadTom-2218/hero/63526890

 Evo i moje Wizard.ice.. Solo GR 93..

Nema sreće sa pronalaskom adekvatnog MH..

Trenutno je na profilu varijacija builda za solo push GR.. 

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/geothia-2872/hero/85531179

 Geothia, sjajan Squeal Stick 

Zanimljiv izbor kod Magic Weapon, zašto Ignite, a ne Deflection? I dobra ideja za 15% life na Tal chest, meni užasno fali EHP, damage nikad nije problem kod GR progressa.

 Je Deflection treba ići.. nešto sam kemijao sa buildom pa je vjerojatno to povukao na web profil.. (web profil se ažurira periodično tako da stanje na stranici ne odgovara stvarnom stanju)

 

Što se tiče samo preživnjavanja na većim GR to u ovom buildu najviše ovisi o tome koliko brzo se možeš vratiti u Archon.. u Archonu se ne treba toliko paziti..

Dok izvan Archona me sve one-shoota..

 

EDIT:

 

Ne odgovara ni DPS.. DPS mi je oko 2,5M 

Smrt u penziji
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2017 15:09 (geothia).
15 godina
offline
Diablo 3

Primal će biti "prefektni" ancienti i uvijek će rollati max, bar za sad:

https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20753245877?page=20#post-381

 

Hey all,

As we mentioned previously, getting your feedback on Primal Ancients has been super helpful. We’ve heard some really good points, and along with this, we’ll be making some changes to how these items work in an upcoming PTR patch.

Rather than increase the power they give you beyond Ancient items, Primal Ancients will now instead roll perfect Ancient-level stats tailored to the character class you’re playing when the item first drops. Rerolling any of these at the Mystic will also yield only perfect rolls.

Along with this, these items will be even more rare than they currently are, and will only begin dropping after a character on your account has completed Greater Rift 70 solo (with separate unlocks for Hardcore and normal characters).

Finally, we hear you on wanting Ancient and Primal Ancient items to salvage into something more valuable. With the upcoming PTR patch, Ancient items will salvage into 3 Forgotten Souls, and Primal Ancients will salvage into 15 Forgotten Souls (yay reforging \o/).

We’re looking forward to hearing your feedback once you’ve had a chance to test these changes. Thanks again, and happy hunting.

Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Napokon da su salvage ancienta riješili.

Btw, planiram ovih dana igrati speed 80+ za gemove, koji je combo osim mene MH wiza, potreban? Trebam li support Monka za 80tke?

Endure...and in enduring grow stronger
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 3

Tomo lijepa poruka :) Drago mi je da citaju sta community misli i da ce uvest promijene, jedva cekam taj patch :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 3

kad augmentam anciente, jel ishod isto random ili ovisi o vrsti royal gema/legendary gema?

yippee ki-yay
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Apachy kaže...

kad augmentam anciente, jel ishod isto random ili ovisi o vrsti royal gema/legendary gema?

 Legendary gem ti nosi level augmenta (npr. lvl 60 gem daje 300 mainstata), a tip "običnog" gema koji staviš daje tip stata (3 ista gema - Flawless Royal-a):

  • Amethyst daje VIT
  • Emerald daje DEX
  • Ruby daje STR
  • Topaz daje INT
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

D3 dobio novu klasu, POE dobio 6 novih aktova, novi passive sistem, cijeli overhaul i to for free. Kak mi je drago. DObrodosli ste svi :)

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Hero's sacrifice sets everything right. - Drake's epitaph
Moj PC  
3 4 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 3
Sam ti igraj svoj PoE
Moj PC  
1 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Primal će biti "prefektni" ancienti i uvijek će rollati max, bar za sad:

https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20753245877?page=20#post-381

 

Hey all,

As we mentioned previously, getting your feedback on Primal Ancients has been super helpful. We’ve heard some really good points, and along with this, we’ll be making some changes to how these items work in an upcoming PTR patch.

Rather than increase the power they give you beyond Ancient items, Primal Ancients will now instead roll perfect Ancient-level stats tailored to the character class you’re playing when the item first drops. Rerolling any of these at the Mystic will also yield only perfect rolls.

Along with this, these items will be even more rare than they currently are, and will only begin dropping after a character on your account has completed Greater Rift 70 solo (with separate unlocks for Hardcore and normal characters).

Finally, we hear you on wanting Ancient and Primal Ancient items to salvage into something more valuable. With the upcoming PTR patch, Ancient items will salvage into 3 Forgotten Souls, and Primal Ancients will salvage into 15 Forgotten Souls (yay reforging \o/).

We’re looking forward to hearing your feedback once you’ve had a chance to test these changes. Thanks again, and happy hunting.

 

Ovo je odlična vijest.. Primali neće padati često ali kad padne onda će to biti vrhunac..

 

Nadam se da u idućem PTR patchu neće doći do nerfa Wizarda nego da će ostalim klasama ubaciti nekakav item poput MH ringa..

 

Na PTR.u Delsere's set bez obzira na buff i dalje se ne može mjeriti sa Archonom.. šteta..

Smrt u penziji
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Gam3r kaže...

D3 dobio novu klasu, POE dobio 6 novih aktova, novi passive sistem, cijeli overhaul i to for free. Kak mi je drago. DObrodosli ste svi :)

 Probao i nije mi "sjeo" nikako.. Onaj pre veliki lik na sred ekrana mi nikako nije jasan.. Iz kojeg razloga je toliki?? <-- retoričko pitanje..

 

 

Smrt u penziji
15 godina
offline
Diablo 3

Novi Patch notes za PTR:

http://us.battle.net/d3/en/blog/20529333/patch-250-ptr-notes-2-14-2017

 

Primal promjena kao što su najavili i samo neki sitni bugfixevi. Nije baš nešto...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Novi Patch notes za PTR:

http://us.battle.net/d3/en/blog/20529333/patch-250-ptr-notes-2-14-2017

 

Primal promjena kao što su najavili i samo neki sitni bugfixevi. Nije baš nešto...

 Sad me sve više vuče da skinem PTR pa iskušam sreću sa Primal.ima.. 

 

Nego u novom patchu postoji jedna stvar koja me jako veseli:

 

- The number of Spear Throwing Goatmen and Skeleton Archers that appear in Greater Rifts has been reduced in certain enemy populations

 

Sad kad ih vidim na mapi jednostavno izađem iz igre i tražim novi GR.. jer su brutalni..

Smrt u penziji
15 godina
offline
Re: Diablo 3
geothia kaže...

 Sad me sve više vuče da skinem PTR pa iskušam sreću sa Primal.ima.. 

 

 Probao noćas u cube-u zavrtiti 90 one handera, ni jedan nije ispao Primal. Usfalilo mi DB-ova, pa ću morati nanovo importati live likove. Samo nisam siguran je'l CD 24 ili 48 sati za reimport.

 

I da, prvo sam riješio jedan GR70 - ne dobiješ nikakvu obavijest, ništa...

15 godina
offline
Diablo 3

Malo gledam Natsumu na PTR-u sad. Dobio je Primal oružje kao drop (DEX, VIT, LPH), i craftanjem Rare -> Leg dobio je Primal (DEX, AS, CHD, AD) prsten u 53-em pokušaju.

 

Po tome su statsi koji su na Primal opremi ipak random.

 

EDIT:

U drugom setu od 60 prstena dobio je Primal Focus. Totalno beskoristan DEX/VIT/15% life.

 

EDIT 2:

Potrošio je sve DB-ove na 300 prstena, ostao je na ova dva Primala gore.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.2.2017 10:00 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Malo gledam Natsumu na PTR-u sad. Dobio je Primal oružje kao drop (DEX, VIT, LPH), i craftanjem Rare -> Leg dobio je Primal (DEX, AS, CHD, AD) prsten u 53-em pokušaju.

 

Po tome su statsi koji su na Primal opremi ipak random.

 

EDIT:

U drugom setu od 60 prstena dobio je Primal Focus. Totalno beskoristan DEX/VIT/15% life.

 

EDIT 2:

Potrošio je sve DB-ove na 300 prstena, ostao je na ova dva Primala gore.

 

Jebo ti to, pa to je nevjerojatno rasipanje resursa...

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Diablo 3

bolje da stave visoku fiksnu "cijenu" tih primala u vidu resursa, nego ovako na random.

yippee ki-yay
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Friday kaže...

 

Jebo ti to, pa to je nevjerojatno rasipanje resursa...

 PTR = Public Test Realm, svaka dva dana povučeš svoje "live" likove i imaš sve resurse opet.

 

Meni je drago da netko to istestira za nas ostale. 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
Friday kaže...

 

Jebo ti to, pa to je nevjerojatno rasipanje resursa...

 PTR = Public Test Realm, svaka dva dana povučeš svoje "live" likove i imaš sve resurse opet.

 

Meni je drago da netko to istestira za nas ostale. 

 

Ma znam, ali opet ce danas-sutra to i na live sustavu tako biti...

Freak Show Inc.
16 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Majko mila...

Koristim Sophos UTM kao firewall. Iz nekog razloga voli "kopati" po svim pristiglim paketima a iz tog istog razloga mi update Diabla ne radi kako spada. Moram prvo ugasiti web protection i onda se azurira bez problema. E sad... To sto se update ne povuce kako spada nije samo po sebi toliki problem. Ali problem je sto pokusava cijelo vrijeme. Danas je povukao 380 giga jer je nesto htio azurirati. A proslotjedni patch (sta li je vec bilo) je spalio nemilih 2.2TB prometa. Komp mi je bio upaljen par dana bez prestanka i nisam skontao da on cijelo vrijeme pokusava. Sad pogledam report na firewallu za prosli tjedan i imam sta vidjeti

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice